پیش بینی بت 940
اگر عشق است پرسپولیس...

اگر عشق است پرسپولیس...

بعضی ها کامنت میزارن اگه نیم فصل دوم کمال مصدوم یا محروم بشه جانشین نداریم. این حرف بنظرتون سرکوب کردن انگیزه های احمد نیست؟ یعنی قبول داریم که تو تیممون رقاب... 5 out of 5 based on 22 ratings.

اگر عشق است پرسپولیس...

نويسنده : تورج عاطف 3 اظهار نظر بازدید [ 5672 ] یکشنبه, 30 آبان 1395
:: مقالات
اگر عشق است پرسپولیس...

بعضی ها کامنت میزارن اگه نیم فصل دوم کمال مصدوم یا محروم بشه جانشین نداریم. این حرف بنظرتون سرکوب کردن انگیزه های احمد نیست؟ یعنی قبول داریم که تو تیممون رقاب...

ارتش سرخ دات كام :

بعضی ها کامنت میزارن اگه نیم فصل دوم کمال مصدوم یا محروم بشه جانشین نداریم. این حرف بنظرتون سرکوب کردن انگیزه های احمد نیست؟ یعنی قبول داریم که تو تیممون رقابت نیست و فقط هر کسی مصدوم و محروم بشه تغییر ترکیب داریم؟

اگه احمد اول دی ماه سرباز بشه اون موقع نیم فصل نزدیکه. بازیکن میگیرن. نیم فصل را واسه همین گذاشتن. پس تا اول دی ماه گمانه زنی نکنیم.

عشق است پرسپولیس»
این جمله های وکیل نورالهی است. کسی که وکیل مهدی طارمی و رامین رضائیان هم بود و این فصل بسیار مشهور تر است از موکلینش شده است. این که یک وکیل باید به دنبال منافع موکلینش باشد حقی است که باید به وکلا داد اما این شعار ها کمی عجیب است!

ایشان می گویند:

یعنی قبول داریم که تو تیممون رقابت نیست و فقط هر کسی مصدوم و محروم بشه تغییر ترکیب داریم؟

می پرسیم ما و یا ایشان باید قبول داشته باشیم چه زمانی باید تغییر ترکیب داشته باشیم و یا شخص برانکو ایوانکوویچ ؟

آیا برانکو نمی داند چه زمانی به ترکیب تیمش باید دست بزند؟ آیا بخاطر آقای وکیل و دلخوری ایشان و چند طرفدار باید ترکیب را تغییر داد؟ تجربه نشان داده شده است که برانکو به ترکیب تیمش دست نمی زند چرا؟ چون فرصت امتحان کردن ندارد. برانکو و تیم پرسپولیس تا به حال چند بار تیمشان به اوج رفته و بعد با بازیهای تیم ملی و استدلال کی روش همه چیز از نو تکرار شده است؟ برانکو زمان داشته که تیمش را تغییر دهد؟ خود این جناب وکیل از یادشان نرفته که موکلین ایشان قرار بود وقتی به ترکیه رفتند قراردادی منعقد نکنند اما کردند. خود موکلین ایشان چه بلاهائی بر سر پرسپولیس در آغاز فصل آوردند و همه این فشارها به گردن برانکو بود. موکل ایشان جواب تلفن برانکو را نمی داد و حالا هم از سوی سکو ها برانکو تحت فشار است. آیا با این همه بلا باز باید جناب وکیل و تماشاچی  نظر بدهند که در تیم رقابت هست یا نیست؟

 ایشان از عشق است پرسپولیس می گویند!

بسیار  این جمله زیبا است اما این جمله فقط ترکیب چند کلمه است یا این که واقعا از ته دل گفته می شود؟ نورالهی و یا دیگر بازیکنان اگر عشق است پرسپولیس دارند چرا تاریخ برای پرسپولیس می گذارند؟ آیا عشق زمان دارد؟ عشق تا اول دی ماه است؟ چرا نورالهی امثال پر مشغله را صبر نمی کند؟  فرصت برای بازی او می رسد. حالا تیم در دست برانکو است و تا سه دی ماه قرار نیست تغییری داده شود. تیم پنج بازی تا نیم فصل دارد و بعد هم رقابت های دور برگشت و بازیهای آسیائی است که خوشبختانه پلی اف هم ندارد. چرا نورالهی صبر نکند؟ در تیمهای بزرگ دنیا بازیکنان به قراردادهای خودشان بدون این شعارها و تعیین و تکلیف برای کادر فنی متعهد هستند. آیا نمی توانیم بازیکنانی چون کریک را ببینیم که در اوایل فصل چقدر پشت سر فلینی صبر کرد و حالا بازوبند منچستر را می بندد؟ مگر جان تری روی نیمکت نمی شیند؟ رونی؟ توران و گومز و و یحیی توره و....

بیائیم این شعارها را کم کنیم و از این بازار گرمی ها دست بکشیم و از آقایان وکیل بخواهیم به کار خود و نه به خط مشی تعیین کردن برای کادر فنی بپردازند. امید که چنین باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مجید 22مجید 22 :
  یکشنبه, 30 آبان 1395 - 02:51 قبل از ظهر

  بنده وقتی امثاله نورالهی ها(که من واقعا دوستشون دارم) رو میبینم که تا اسم و رسمی به هم میزنن حقه خودشون میدونن که باید ترکیب اصلی باشم دیگه باید بشینم افسوس بخورم که چرا خدا این لطف رو در حقه امثال من نکرد که بازیکن تیمی مثله پرسپولیس بشیم.
  به خدا که لیاقت ما بیشتره.اوایل حضوره نورالهی و طارمی و عالیشاه و علی پور رو به یاد بیارید.ی مشت بچه بی نام و نشان که علی دایی بهشون فرصت داد تا انقدر توو پرسپولیس سوتی بدن تا به اینجا برسن که هواداره بدبخت میره بهشون میگه احمد اقا تورو خدا نرو بعدم اقایون سر تکون میدن.
  همینایی که پرسپولیس گندشون کرد.
  نمیدونم اشکال از کجاست که ما دیگه مثله تعصب پنجعلی و پیروانی و محرمی و پروین دیگه نداریم.
  بازیکن محترم لطف کن یا اول فصل برو یا اگه میمونی هی نگو چرا بازی بهم نمیرسه.
  شما آرزوت یک زمانی دیدنه علی کریمی و کریم باقری بود.یادت نره
  بزار دو تا جام بیاری بعد هوایی شو
  بعد میگیم چرا برانکو به اینا بازی نمیده وقتی برن و دوباره بیان.به خدا برانکو بیشتر از ما حرمت پرسپولیس رو میدونه

 • حمید پرسپولیسیحمید پرسپولیسی :
  یکشنبه, 30 آبان 1395 - 07:47 بعد از ظهر

  قانونی برای معافیت احمد نورالهی
  بخش هشتم: بيماريهاي استخوان ( اسكلت)
  بند 17- دررفتگي مكرر و يا قديمي و مادرزادي مفاصل بزرگ ( مستند به 2 راديوگرافي در حال دررفتگي در بيمارستانهاي ن.م و يا مورد وثوق) عمل شده و يا نشده معاف دائم.
  احمد پارسال این عمل جراحی رو انجام داد

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  دوشنبه, 1 آذر 1395 - 01:29 بعد از ظهر

  ببینید اگر نورالهی سرباز باشه تموم این بیانیه ها و جوابیه ها با کمال احترام فقط حرف بیهودست. نمیدونم چقدر حقیقت داره ولی ظاهراً احمد نمی تونه دیگه از معافیت دانشجویی استفاده چون یازده ترمش تمام شده حالا اگر این موضوع صحت داشته دیگه چاره ای جز رفتنش نیست. بجای بیانیه و جوابیه باید متحد بشیم و صدامونو به گوش مسئولین برسونیم که چرا یه تیم باید از رانت سپاه استفاده کنه و دست رنج تیم های دیگه را مفت و مجانی در اختیار بگیره؟ فساد از این علنی تر. ضمناً مگه استقلال و پرسپولیس دولتی نیستند؟ بازیکنان سرباز این دو تیم می تونند در همین دو تیم اشتغال به خدمت بگیرن ولی رانت خوری باعث شده تراکتورسازی مثل زالو عمل کنه. جالب اینه که ضد ایرانی هم هستند و همش هم می نالند

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب