پیش بینی بت 940
حسینی: هر بازیکنی بخواهد برود باشگاه تصمیم می گیرد، لطفا حاشیه نسازید

حسینی: هر بازیکنی بخواهد برود باشگاه تصمیم می گیرد، لطفا حاشیه نسازید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر بازیکنی بخواهد از این تیم جدا شود باشگاه در موردش تصمیم می گیرد. سید جلال حسینی در گفت وگویی، درباره دیدار تیم ملی فوتب... 5 out of 5 based on 13 ratings.

حسینی: هر بازیکنی بخواهد برود باشگاه تصمیم می گیرد، لطفا حاشیه نسازید

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 3907 ] سه شنبه, 2 آذر 1395
:: خبر
حسینی: هر بازیکنی بخواهد برود باشگاه تصمیم می گیرد، لطفا حاشیه نسازید

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر بازیکنی بخواهد از این تیم جدا شود باشگاه در موردش تصمیم می گیرد. سید جلال حسینی در گفت وگویی، درباره دیدار تیم ملی فوتب...

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید هر بازیکنی بخواهد از این تیم جدا شود باشگاه در موردش تصمیم می گیرد.
سید جلال حسینی در گفت وگویی، درباره دیدار تیم ملی فوتبال ایران مقابل سوریه و همین طور وضعیت این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس صحبت کرد.
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است بعضی ها با مطرح کردن جدایی برخی بازیکنان برای تیم فوتبال پرسپولیس حاشیه سازی می کنند البته مدافع تیم ملی فوتبال ایران در بخشی از صحبت هایش با اشاره به دیدار ایران مقابل سوریه اذعان داشت: تمام نکاتی که کی روش درباره این دیدار هشدار داده بود، مو به مو اتفاق افتاد.  

در ادامه گفت وگوی ما را با سیدجلال حسینی می خوانید:

- ابتدا درباره دیدار ایران برابر سوریه صحبت کن. در حالی که خیلی ها تصور می کردند دیدار ساده ای پیش روی ملی پوشان ایران است اما در واقعیت این گونه نشد.
بله، همین طور است. آقای کی روش پیش از این دیدار بارها و بارها درباره شرایط مسابقه، آب و هوا، زمین مسابقه و حتی وقت کشی های حریف تذکراتی داده بود. جالب است بدانید تمام نکاتی که کی روش به ما گوشزد کرده بود مو به مو اتفاق افتاد. ما در یک بازی سخت یک امتیاز گرفتیم. در حالی که اگر بازی در شرایط بهتری برگزار می شد و زمین مسابقه کیفیت مطلوبی داشت شاید نتیجه دیگری رقم می خورد.

- با توجه به شرایط بد مسابقه و همین طور کیفیت نامطلوب زمین به نظر می رسد کسب یک امتیاز هم راضی کننده باشد.
ما باید پیروز می شدیم. ما برای کسب پیروزی به میدان رفته بودیم و تمام تلاش مان را انجام داده بودیم اما گاهی اوقات شرایط به گونه ای می شود که نمی توانید نتیجه دلخواه را بگیرید. به هر حال ما دور رفت را با صدرنشینی به پایان بردیم اما فراموش نکنید اختلاف امتیاز ما با تیم های پایین تر از خودمان بسیار کم است. اگر در بازی های دور برگشت اشتباه کنیم همه چیز خراب می شود و به راحتی صدرجدول را از دست می دهیم. باید با همان تدارکی که برای دور رفت دیده بودیم و چه بسا بهتر از آن، خودمان را آماده کنیم تا در دیدارهای برگشت بتوانیم امتیازات لازم را کسب کنیم و مستقیم به جام جهانی صعود کنیم. هنوز راه دشواری تا صعود به جام جهانی داریم.  انتظار داریم در این فرصت همه از تیم ملی حمایت کنند تا بتوانیم اردوها و دیدارهای تدارکاتی مناسبی را برگزار کنیم و خودمان را آماده بازی های برگشت کنیم.

- تیم باشگاهی ات پرسپولیس این روزها وضعیت بسیار خوبی دارد. تیم صدرنشین جدول است و همه انتظار قهرمانی دارند.
خدا را شکر از ابتدای فصل نتایج خوبی را گرفتیم. از همان آغاز با همتی که در هم تیمی هایم بود توانستیم امتیازات بازی های مهم را کسب کنیم و درنتیجه تیم صدرنشین جدول باشد باید در ادامه به این روندمان ادامه دهیم تا بتوانیم حرفی برای گفتن داشته باشیم. نباید در باد صدرنشینی بخوابیم بلکه باید بیشتر تلاش کنیم تا این مهم را حفظ کنیم. ما فقط سعی می کنیم بازی به بازی به پیروزی برسیم تا جایگاه ما حفظ شود.

- این هفته باید در ورزشگاه شهر قدس به مصاف تیم فوتبال پیکان بروید. این دیدار را چطور ارزیابی می کنید.
مسلما بازی سختی پیش روی ماست. پیکان یکی از تیم های خوب لیگ است که به تازگی به لیگ برتر آمده اما نتایجی بسیار خوبی گرفته است. ما کار آسانی در شهر قدس نداریم. با این حال پس از اینکه اردوی تیم ملی به پایان رسید 7-8 بازیکن تیم که در اردوی تیم ملی بودند به تمرینات پرسپولیس بازگشتند و طی روزهای گذشته تمرینات خوبی را انجام دادیم تا هماهنگ تر بشویم هرچند برای بازی روز پنج شنبه دو بازیکن خوب مان را در اختیار نداریم اما مطمئنا با کمک بازیکنان جایگزین می رویم تا در این دیدار به پیروزی برسیم.

- طی روزهای گذشته شایعات زیادی پیرامون جدایی برخی بازیکنان تان همچون امید عالیشاه و احمد نورالهی به گوش می رسید. در حال حاضر که 5 هفته به نیم فصل باقی مانده آیا درست است این گونه مسائل در این مقطع زمانی مطرح شود؟
متاسفانه تیم های بزرگ همیشه با حاشیه روبرو هستند و برخی به دنبال این هستند که برای این تیم ها حاشیه بسازند. مسلما هر بازیکنی بخواهد از جمع ما جدا شود باشگاه در مورد آینده اش تصمیم گیری می کند. این گونه نیست که برخی دوستان با ایجاد جو رسانه ای بخواهند درباره بازیکنی تصمیم بگیرند. فکر می کنم الان زمان مناسبی برای این گونه بحث ها نیست. احمد نورالهی بازیکنی است که از نظر فنی و اخلاقی یکی از بهترین هاست و اگر روزی هم قرار باشد تصمیمی بگیرد خودش و باشگاه این تصمیم را اتخاذ می کنند لطفا دوستانی که به دنبال حاشیه هستند دست از سر پرسپولیس بردارند  و اجازه دهند ما در آرامش به کارمان ادامه دهیم. انتشار چنین شایعاتی فقط تمرکز بازیکن و تیم را بر هم می زند. ما نیاز به آرامش داریم تا بتوانیم به روند خوب مان در لیگ ادامه بدهیم.

- در سال 2016 هیچ نماینده ای از ایران در انتخاب برترین های سال AFC حاضر نبودند، نظرت درباره این موضوع چیست؟
من فکر می کنم ما در مقابل AFC تنها هستیم. اگر رویدادهای ماه های اخیر را ببینید متوجه می شوید مسئولان AFC هرگونه رفتاری که دوست دارند با فوتبال ایران انجام می دهند. تیم های باشگاهی ما مجبور هستند از عمان از باشگاه های عربی میزبانی کنند. در برابر سوریه هم مجبور شدیم در شرایط آب و هوایی و همین طور زمین بی کیفیت بازی کنیم اما باز هم کسی به این موضوعات اعتراض نکرد الان هم که با وجود صدرنشینی ایران در آسیا هیچ نماینده ای از فوتبال ایران در مراسم برترین های آسیا نامزد نشده است. واقعا چنین مساله ای غیرقابل تحمل است.

- ماجرای طلبت از باشگاه نفت به کجا رسید؟ آیا توانستی مطالباتت را وصول کنی؟
متاسفانه تا این لحظه هیچ کس پاسخگوی ما نیست. نمی دانیم با چه کسی باید صحبت کنیم. من تا به امروز صبر کرده ام اما از امروز با شکایت در مراجع قانونی به دنبال وصول حقم خواهم بود.

- یعنی می خواهی به مراجع قضایی شکایت کنی؟
ابتدا به کمیته انضباطی و شخص آقای حسن زاده شکایت می کنم. اگر جوابی نگیریم مطمئنا به هر جایی که نیاز باشد می روم و شکایت خود را مطرح می کنم تا بتوانم حقم را بگیریم. دیگر از اینکه نمی توانم حقم را بگیرم خسته شده ام. اگر دوستان این گونه می خواهند تیم داری کنند بهتر است کنار بروند تا برخی تیم های ریشه دار که هوادار هم دارند بیایند و با همین مشکلات مالی هم تیم داری کنند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
  • 1 - اشتباهات بازیکنان
  • 2 - اشتباهات کادرفنی
  • 3 - اشتباهات داوری
  • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب