شاه محمدی: باشگاه ها باید به جوانان بیشتر بها بدهند

شاه محمدی: باشگاه ها باید به جوانان بیشتر بها بدهند

سرمربی تیم امید پرسپولیس گفت: باشگاه ها باید به تیم های پایه خود توجه کنند تا در آینده شاهد رشد و ارتقای فوتبال در سطح ملی باشیم. جمشید شاه محمدی در گفتگویی گ... 5 out of 5 based on 4 ratings.

شاه محمدی: باشگاه ها باید به جوانان بیشتر بها بدهند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 1033 ] چهارشنبه, 3 آذر 1395
:: خبر
شاه محمدی: باشگاه ها باید به جوانان بیشتر بها بدهند

سرمربی تیم امید پرسپولیس گفت: باشگاه ها باید به تیم های پایه خود توجه کنند تا در آینده شاهد رشد و ارتقای فوتبال در سطح ملی باشیم. جمشید شاه محمدی در گفتگویی گ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم امید پرسپولیس گفت: باشگاه ها باید به تیم های پایه خود توجه کنند تا در آینده شاهد رشد و ارتقای فوتبال در سطح ملی باشیم.

جمشید شاه محمدی در گفتگویی گفت: شرایط تیم های پایه پرسپولیس نسبت به سال های گذشته بهتر شده است اما وضعیت باید به بهبودی کامل برسد تا جوانان بدون دغدغه ای بازی کنند.

وی درباره راهکارش برای ارتقای وضعیت جوانان ورزشکار گفت: باشگاه ها باید حمایت بیشتری از فوتبالیست های جوان کنند. علاوه بر این مربیان کاربلد باید در راس تیم های پایه قرار بگیرند تا در رشد و پیشرفت جوانان بتوانند موثر باشند. همچنین باشگاه ها باید نسبت به جوانان متعهد باشند و از آنها در تیم های بزرگسال استفاده کنند.

شاه محمدی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه برخی از باشگاه ها بازیکنان جوان را حفظ نمی کنند و همین جوانان به تیم های دیگر می روند و بعد از چند سال باشگاه ها مجبور می شوند بازیکنان پرورش یافته خود را با قراردادهای نجومی جذب کنند.

سرمربی تیم پایه پرسپولیس درباره مشکلات تیمهای پایه گفت: اکثر باشگاه ها به تیم های بزرگسال خود بها می دهند و توجهی به تیم های پایه خود نمی کنند. البته باشگاه پرسپولیس امسال امکانات بیشتری در اختیار تیم های پایه قرار داده است اما مشکلات هنوز پابرجا است.

وی درباره موفقیت اخیر تیم های پایه فوتبال کشورمان اظهار کرد: هنر مربیان تیم های پایه باعث موفقیت این تیم ها در مسابقات آسیایی و انتخابی جام جهانی شده  است. اگر فدراسیون فوتبال اهمیتی به تیم های پایه نمی دادند موفقیت این تیم ها در رقابت های آسیایی امکان پذیر نبود.

شاه محمدی در ادامه عنوان کرد: تیم های پایه در راه یابی به جام جهانی موفق بودند اما هنوز فوتبال ما از لحاظ امکانات ضعیف است و فقط قراردادهای کلان با بازیکنان بزرگسال منعقد می شود.

سرمربی تیم امید پرسپولیس در پایان خاطر نشان کرد: به هر حال تفاوت فاحشی میان قراردادهای بازیکنان  و مربیان تیم های پایه  و بزرگسال وجود دارد. بازیکن تیم جوانان 2 تا 8 میلیون می گیرد اما  حداقل قرارداد بازیکن بزرگسال 400 میلیون تومان است.من به عنوان سرمربی تیم امید 30 میلیون می گیرم اما قراردادسرمربی بزرگسالان 2 میلیارد تومان است. به هر حال همین تفاوت ها باعث دلسردی جوانان به ادامه فعالیت حرفه ای می شود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

علت تساوی برابر سیاه جامگان را کدام گزینه می دانید؟
  • 1 - بی دقتی بازیکنان
  • 2 - محتاط بودن کادر فنی
  • 3 - اشتباهات داوری
  • 4 - حواشی تیم در هفته گذشته
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
الاهلی عربستان
الاهلی عربستان
ورزشگاه : سلطان قابوس عمان
داور مسابقه : ؟؟؟
سه شنبه, 31 مرداد 1396 / ساعت : 20:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 1
سیاه جامگان
سیاه جامگان
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حمید حاج ملک
چهارشنبه, 25 مرداد 1396 / ساعت : 20:45

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی2
2فرشاد احمدزاده2
3گادوین منشا1
4کمال کامیابی نیا1

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب