پیش بینی بت 940
جلالی: اطلاعات کاملی از پرسپولیس به بازیکنانم داده ام/ از برهانی خواستم از فضای استقلال خارج شود

جلالی: اطلاعات کاملی از پرسپولیس به بازیکنانم داده ام/ از برهانی خواستم از فضای استقلال خارج شود

نويسنده : حسین احمدی 3 اظهار نظر بازدید [ 4984 ] چهارشنبه, 3 آذر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • جلالی: اطلاعات کاملی از پرسپولیس به بازیکنانم داده ام/ از برهانی خواستم از فضای استقلال خارج شود

جلالی: اطلاعات کاملی از پرسپولیس به بازیکنانم داده ام/ از برهانی خواستم از فضای استقلال خارج شود

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: از آرش برهانی خواستم که فضای ذهنی اش را از تیم استقلال خارج کند. مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: از عملکرد ب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: از آرش برهانی خواستم که فضای ذهنی اش را از تیم استقلال خارج کند.

مجید جلالی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس گفت: از عملکرد بچه هایم راضی هستم. امیدوارم که فردا یک بازی خوب را شاهد باشیم. بازیکنانم با اشتیاق زیاد کار می کنند و فکر می کنند.

وی ادامه داد: بازی فردا بازی خوبی خواهد بود تا ارزش ها و قابلیت های تیم و بازیکنان ما را اثبات کنند. مصدوم و محروم هم نداریم. همه ما آماده هستیم تا یک بازی خوب را انجام بدهیم.

سرمربی پیکان در مورد اینکه گفته می شود پیکان فردا تدافعی کار می کند، ادامه داد: می توانم بگویم که می دانیم با چه تیمی بازی داریم و آنقدر به بازیکنانم اطلاعات داده ام که شاید لازم نباشد از کنار زمین به بازیکنان حرف هایی را بگویم. آنها به خوبی می دانند که باید چه کار کنند و فرصت خوب تمرین کردن هم داشته ایم. از طرف دیگر بازیکنان قواعد این گونه بازی ها را می دانند.

جلالی در مورد اهمیت بازی فردا مقابل پرسپولیس گفت: فردا همه راه نیست. یک بخش مهمی از راه است. بازی فردا می تواند خرید احترام و شخصیت برای تیم ما باشد. به این دلیل می گویم بیش از سه امتیاز ارزش دارد. بازیکنان ما به اهمیت بازی واقف هستند و خیلی شور و اشتیاق برای این بازی دارند. ما خیلی خوب و تنظیم شده مهیای این بازی هستیم.

جلالی در پاسخ به سوال خبرنگار فارس در مورد وضعیت آرش برهانی گفت: موضوع آرش دیگر بحث مصدومیت نیست بخشی از آن مربوط به آمادگی است 95 درصد مربوط به آمادگی ذهنی و روانی است. یک نکته در مورد آرش را لازم است بگویم. فصل گذشته دوست داشتم در سایپا آرش را جذب کنیم. اول فصل او را می خواستم اما او به من گفت من یک فصل دیگر می خواهم بازی کنم و می خواهم بازی ام را در استقلال تمام کنم. امسال هم وقتی پیش ما آمد به او گفتم فضای ذهنی ات را از استقلال خارج کن زیرا بازیکنانی که نتوانسته اند فضای ذهنی شان را از باشگاه های بزرگ، پرخبر و پرحاشیه خارج کنند به مشکل برخوردند. مشکل آرش مشکل مصدومیت و آمادگی بدنی نیست. او خیلی زحمت می کشد اما فضای ذهنی اش است. او در تمرین طوری کار می کند که من را متقاعد نمی کند. او باید تمام گذشته را فراموش کند و مثل جوان 16 ساله باشد که این توقع سخت و سنگین و بزرگی است.

جلالی درباره اینکه استراتژی پیکان در بازی فردا چیست؟ خاطرنشان کرد: همانطور که ابتدای صحبت هایم گفتم ما واقف هستیم که با چه تیمی بازی داریم و نقاط ضعف و قدرت آنها را می دایم فکر می کنم بچه ها بتوانند از عهده این بازی بربیایند و موفق شوند.

جلالی درباره اینکه آیا از امتیازات بازی در ورزشگاه خانگی در بازی فردا استفاده خواهید کرد، تصریح کرد: امتیازی در این زمینه نداریم که بخواهیم از آن استفاده کنیم.

جلالی در مورد ثبات مدیریت در باشگاه پیکان خاطرنشان کرد: چیزی که شما می پرسید موضوعی نیست که بتوانم الان آن را پیش بینی کنم اما تجربه بیش از 30 سال من می گوید که در حال حاضر شرایط خوب است و هماهنگی خوبی بین مدیریت و تیم وجود دارد و کارها کاملا تنظیم شده و در فضای خوب همراه با احترام متقابل انجام می شود و امیدوارم این وضعیت ادامه دار باشد.

جلالی در خصوص وضعیت روحی بهادر عبدی تصریح کرد: شاید مشکل بهادر هم مثل همان مشکل آرش برهانی باشد چراکه مصیبت ساده ای اتفاق نیفتاده و تحمل آن واقعا سخت است که نیاز به زمان دارد. به هر حال من نام بهادر عبدی را در لیست 18 نفره نیاوردم و می دانم که سخت است اما من در قبال تیم یک مسئولیت دارم و در قبال آرش و بهادر هم مسئولیت دیگر.

وی در خصوص روند پیشرفت پیکان ادامه داد: ما ارزش یابی عملکرد داریم و تا نیم فصل این مضووع را به اطلاع بچه ها می «سانم اما باید بگویم 90 درصد وضعیت ما در سیر پیشرفت بوده و من آن را مثبت  ارزیابی می کنم و حتی گاهی فراتر از حد انتظار ما بوده است و فکر می کنم ما در آینده ای نزدیک چند بازیکن می توانیم در تیم ملی داشته باشیم.

سرمربی پیکان در مورد اینکه احتمال دارد اتفاقاتی رخ بدهد که در نقشه های او برای بازی اختلالاتی به وجود بیاید خاطرنشان کرد: فوتبال اینطور نیست که شما بتوانید همه شاخص ها را پیش بینی کنید اما ما براساس تجربه سعی می کنیم مواردی که در ذهن و تجربه ما جا دارد را پیش بینی کنیم اما می توانم بگویم اگر شما 50 سال هم مربی باشید یک روزهایی کنار زمین اتفاقاتی رخ می دهد که آن را تجربه و پیش بینی نکرده اید.

وی در مورد اینکه باشگاه پیکان وضعیت مالی اش چطور است و آیا شما دغدغه مالی دارید یا نه؟ گفت: قراردادهای باشگاه پیکان متوسط است و از این بابت هم دغدغه ای نداریم اما در زمان تاج هم من این مسئله را بیان کردم. ما پرسنل سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال هستیم. آنها باید از ما دفاع کنند اما سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مثل پرسنل اداره مالیات و اداره نظام وظیفه عمل می کنند و به جای دفاع از ما از این سازمان ها دفاع می کنند و می گویند اگر تسویه مالیاتی نیاورید نمی توانید قرارداد امضا کنید اما زمانی که باشگاهی 55 درصد قراردادم را نداده سازمان لیگ کاری نمی کند و از حق و حقوقم دفاع نمی کند.

وی افزود: سازمان لیگ 6 درصد از ما پول می گیرد یعنی اگر 400 میلیارد تومان در فوتبال هزینه شود 25 میلیارد آن به فدراسیون و سازمان لیگ می رسد. بابت این پول چه کار می کند. وقتی قرارداد من 700 میلیون تومان است سازمان لیگ 42 میلیون تومان اول از حساب من برمی دارد و کاری هم ندارد که من تمام پولم را می گیرم یا نه. این سازمان باید مدافع من باشد. پس مربیان دیگر هم حق دارند که گاهی گلایه می کنند و موضوعات خود را بیان می کنند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  چهارشنبه, 3 آذر 1395 - 03:29 بعد از ظهر

  البته بگو تیم انالیز 90 هم دربست در اختیارت بوده!!!
  باز برین از فردوسی پور حمایت کنین پرسپولیسی های عزیز!!! به جد می گم تو این چن ساله دشمن اصلی پرسپولیس همین ناعادل بوده!!! فقط کافیه مرور کنین از جریانات صادقیان و خانزاده و حقیقی و... همین اتفاقا در کمپ استقلال افتاد ولی دریغ از یک گوشه چشم!!! پارسال امین حاج محمدی به تماشاگران خودی فحاشی کرد! رحمتی تو شکم داور رفت چن مرتبه! دقیقا اتفاقات خانزاده و صادقیان ولی چی شد؟ ایا اومد 10 دقیقه وقت بذاره و زوم کنه؟!!! اخرشم رحمتی شد سلطان!!!
  باز برین جمایت کنین بگین فردوسی پور ادم درستیه!!! اتفاقات امسال و کوبیدن برانکو چون نظرش با کیروش یکی نبود هم اضافه کنین به این قضایا! مگه می شه همیشه فقط به ضرر پرسپولیس صوبت کنه؟!!!

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 3 آذر 1395 - 04:28 بعد از ظهر

  طبق معمول جلو پرسپولیس شیر میشید جلو بقیه تیما بخصوص کیسه کریم شیره ایی!

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 3 آذر 1395 - 10:09 بعد از ظهر

  کاشکی بحرانی بازی میکرد به کم بش میخندیدیم

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب