پیش بینی بت 940
ارتش پروفسور در تدارک حمله به قلعه آقا معلم

ارتش پروفسور در تدارک حمله به قلعه آقا معلم

 پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی و پیکان برای تداوم روند رو به رشد خود به امتیازات جدال رودر روی خود چشم دوخته اند و باید دید تفکرات برانکو ایوانکوویچ و مجی... 5 out of 5 based on 6 ratings.

ارتش پروفسور در تدارک حمله به قلعه آقا معلم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 4677 ] چهارشنبه, 3 آذر 1395
:: خبر
ارتش پروفسور در تدارک حمله به قلعه آقا معلم

 پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی و پیکان برای تداوم روند رو به رشد خود به امتیازات جدال رودر روی خود چشم دوخته اند و باید دید تفکرات برانکو ایوانکوویچ و مجی...

ارتش سرخ دات كام :

 پرسپولیس برای تثبیت صدرنشینی و پیکان برای تداوم روند رو به رشد خود به امتیازات جدال رودر روی خود چشم دوخته اند و باید دید تفکرات برانکو ایوانکوویچ و مجید جلالی چه نتیجه ای را در پی خواهد داشت.

پرسپولیس در آخرین دیدار پیش از تعطیلات لیگ توانست صنعت نفت آبادان را شکست دهد و صدرنشین لیگ لقب گیرد و پیکان نیز در یک بازی یک طرفه با نتیجه 4 بر یک در تبریز ماشین سازی را شکست داد تا در رده چهارم جدول به کار خود پیش از تعطیلات خاتمه دهد.

اکنون مجید جلالی و برانکو ایوانکوویچ به پشتوانه شاگردان خود که به بهترین نحو تفکرات آنها را در زمین پیاده می کنند امیدوار به کسب امتیاز هستند و در ادامه نگاهی خواهیم انداخت به شرایط دو تیم پیش از این بازی؛

1-  مجید جلالی و برانکو ایوانکوویچ تاکنون سه بار برابر یکدیگر قرار گرفته اند که دو پیروزی برای جلالی روی نیمکت سایپا برابر پرسپولیس و یک تساوی حاصل تلاش این دو بوده است. پیروزی سایپا در دیدار رفت فصل گذشته شایبه فراوانی از نظر داوری داشت و گل تساوی نارنجی پوشان در دیدار برگشت که منتهی به از دست رفتن صدرنشینی و قهرمانی این تیم نیز شد مورد اعتراض سرخپوشان بود.

2-  پرسپولیس و پیکان پیش از این 28 بار در لیگ برتر و جام حذفی مقابل یکدیگر قرار گرفتند که 18 دیدار با پیروزی سرخپوشان به پایان رسید و پیکانی ها تنها 6 بار موفق به پیروزی شدند و 4 دیدار هم با تساوی دو تیم به پایان رسید. پرسپولیسی ها در این 28 بازی موفق شدند 47 بار دروازه پیکان را باز کنند و 25 گل نیز دریافت کرده اند.

3-  در 6 بازی آخر دو تیم پرسپولیس به صد در صد پیروزی دست یافته و آخرین پیروزی پیکان به برتری 3 بر صفر این تیم بازمی گردد.

4-  مهدی طارمی بهترین آمار را در بین بازیکنان پرسپولیس و در استادیوم شهدای قدس دارد. آقای گل فصل گذشته برابر راه آهن در این ورزشگاه و در لیگ پانزدهم موفق به دبل شد و استارت آقای گلی اش را زد. او اکنون با گل کمتر در رده دوم جدول آقای گلی جای گرفته و باید دید این بازی می تواند بار دیگر او را به صدر جدول برساند یا خیر.

5-  امیرحسین صادقی به عنوان کاپیتان سابق استقلال در این بازی در ترکیب پیکان قرار گرفته و قابل پیش بینی است که دیدار سختی را هم در زمین و هم روی سکوها تجربه کند. آرش برهانی به عنوان دیگر استقلالی ترکیب پیکان البته در این بازی حاضر نیست و جلالی او را در لیست تیمش قرار نداده است. بهادر عبدی و رحمان احمدی نیز سابقه حضور در پرسپولیس را در کارنامه دارند و فردا مقابل تیم سابق خود قرار خواهند گرفت.

6-  پیکان دومین خط هجومی قدرتمند لیگ برتر در فصل جاری را به خود اختصاص داده و اکنون باید برابر بهترین خط دفاعی لیگ که تنها سه بار دروازه اش را در 10 دیدار گذشته باز شده دیده مورد آزمایش قرار گیرد. پرسپولیس تاکنون شکستی را نپذیرفته و پیکان این دو رکورد جالب توجه سرخپوشان را نشانه گرفته و باید دید به هدف خود خواهد رسید یا خیر.

7-  پرسپولیس در 9 دیدار خارج از خانه قبلی خود 7 پیروزی و 2 تساوی در کارنامه خود ثبت کرده و پیکان نیز از این تعداد بازی در خانه 3 پیروزی، 2 شکست و 4 تساوی را در کارنامه اش ثبت کرده است.

8-  جدال آقای گل های دو تیم نیز در این بازی جالب توجه خواهد بود. گادوین منشا از پیکان در عملکرد جالب توجه توانسته 5 گل به نام خود کند و این وضعیت برای مهدی طارمی نیز مشابه است و آقای گل فصل گذشته نیز با 5 گل زده در کورس برای کسب عنوان آقای گلی است. باید دید خط هافبک کدام تیم موفق خواهد شد نسبت به دیگری مهاجم گلزن تیمش را در موقعیت گلزنی قرار دهد.

9-  علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه به دلیل مصدومیت و شکستگی دست از ترکیب پرسپولیس برای این بازی خارج شده اند و پیکان بدون مصدوم و محروم خود را به این بازی رسانده است. رامین رضاییان نیز طبق اعلام سرمربی کروات سرخپوشان از ترکیب اصلی بیرون است و شاید به عنوان بازیکن جانشین فرصت بازی به دست آورد.

10-  تیم داوری این دیدار را اشکان خورشیدی به عنوان داور وسط و تورج عیوض محمدی و مهدی الوندی به عنوان کمک داور همراهی خواهند کرد. خورشیدی در این فصل 5 بازی را قضاوت کرده و 15 کارت زرد و یک کارت قرمز به بازیکنان داده است. او تنها برابر پرسپولیس در این فصل قضاوت داشته و داوری دیدار شاگردان برانکو ایوانکوویچ برابر تراکتور در تبریز را عهده دار بود.
 
11-  یکی از اتفاقات ویژه در تقابل های دو تیم را می توان به سجده شکر محمد نوری بعد از پیروزی برابر این تیم در لیگ سیزدهم عنوان کرد. شاگردان برانکو ایوانکوویچ که شرایط مساعدی در آن فصل نداشتند در نهایت موفق شدند با پیروزی مقابل پیکان حضور خود در لیگ برتر را تثبیت کنند و کاپیتان این سجده شکر به جا آورد. اتفاقی عجیب و غیرقابل باور برای تیمی که اکنون دو فصل پیاپی در کورس قهرمانی است.

12-  یکی از اتفاقات عجیب در تاریخچه دو تیم به حضور تمامی بازیکنان پرسپولیس در تیم پیکان مربوط می شود. سال 48 مالک کارخانه پیکان درتوافقی با عبده تمام بازیکنان پرسپولیس (به جز عزیز اصلی و محمود خوردبین) را جذب کرد و به عنوان قهرمانی فصل بعد دست یافت. البته در فصل بعد از این قهرمانی تمام بازیکنان پیکان بار دیگر به پرسپولیس بازگشتند.

13-  پرسپولیس در ترکیب خود هشت ملی پوش دارد و از این حیث برتری خاصی برابر رقیب دارد. در تیم رقیب بازیکنی ملی پوش و در لیست کی روش قرار ندارند و البته رحمان احمدی و امیرحسین صادقی در گذشته حضور در تیم ملی و حتی جام جهانی را تجربه کرده اند.

14-  در ترکیب پیکان در حال حاضر دو بازیکن خارجی به میدان می روند و هلیسون سانتوس و گودوین منشا جزو تاثیرگزارترین خارجی های لیگ محسوب می شوند که در خدمت مجید جلالی هستند و در پرسپولیس نیز بوژیدار رادوشوویچ از غیبت علیرضا بیرانوند سود خواهد برد و در این بازی به میدان خواهد رفت. در این بین شاید در مقطعی از جریان بازی پل یانسکی و پریمیوف نیز شانس بازی برابر پیکان را به دست آورند.

15-  صادق بارانی که در لیگ دسته اول و پیش از صعود این تیم به لیگ برتر بازوبند کاپیتانی را بر بازو داشت، یکی از بزرگترین حاشیه های دیدار دو تیم را برابر هم رقم زده است و در جام حذفی و در دیدار فصل گذشته به درگیری با امید عالیشاه و در نهایت کریم باقری پرداخت که منتهی به اخراج او شد. تقابل او با پرسپولیس از این جهت می تواند جذاب تلقی شود.

16-  پیروزی پیکان در این بازی می تواند آنها را امیدوار به کسب رتبه سوم جدول در صورت توقف نفت تهران کند و تساوی و یا شکست در این بازی می تواند در بدترین شرایط آنها را به رده هفتم جدول برساند. برد پرسپولیس تداوم صدرنشینی آنها را به دنبال خواهد داشت و تساوی یا شکست می تواند منتهی به از دست رفتن این جایگاه شود و سقوط به رده دوم شود.

ترکیب احتمالی پرسپولیس: بوژیدار رادوشوویچ، حسین ماهینی، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، محسن ربیع خواه، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی

ترکیب احتمالی پیکان: رحمان احمدی، مهدی شیری، امیرحسین صادقی، صادق بارانی، ماهان رحمانی، مرتضی آقاخان، هلیسون سانتوس، آرمان قاسمی، ابوالفضل ابراهیمی، سجاد آشوری و گودوین منشا

دیدار دو تیم پرسپولیس و پیکان از ساعت 15:15 دقیقه در استادیوم شهرک شهدای قدس برگزار خواهد شد.

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب