بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
برانکو: اگر پیروزی می خواهیم باید از 6 موقعیت یکی را گل کنیم
+17
17
0

برانکو: اگر پیروزی می خواهیم باید از 6 موقعیت یکی را گل کنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در دیدار مقابل پیکان تقدیر کرد و گفت: متأسفانه باز هم امروز فرصت های زیادی را از دست دادیم. برانکو ایوانکوویچ پس از ... 5 out of 5 based on 17 ratings.

برانکو: اگر پیروزی می خواهیم باید از 6 موقعیت یکی را گل کنیم

پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 05:40 بعد از ظهر - 24 November 2016
:: خبر ویژه
نويسنده : امیرحسین قربانی18 نظرات [ 5536 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 85122لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_85122/

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیمش در دیدار مقابل پیکان تقدیر کرد و گفت: متأسفانه باز هم امروز فرصت های زیادی را از دست دادیم.

برانکو ایوانکوویچ پس از دیدار تیم های پیکان و پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در نشست خبری اظهار داشت: همان طور که در نشست خبری قبل از بازی گفتم، یک بازی بسیار سخت در انتظارمان بود. می دانستیم که در بازی با پیکان، کار راحتی در پیش نداریم. می توام بگویم از عملکرد تیمم رضایت دارم.

وی افزود: ما کل بازی را در کنترل داشتیم و در عین حال از خطراتی که حریف ایجاد می کرد، آگاه بودیم. اگر قرار باشد بازی ها را ببریم، باید داخل و خارج از خانه از موقعیت ها استفاده کنیم. متأسفانه باز هم امروز فرصت های زیادی را از دست دادیم.

این مربی کروات ادامه داد: طبیعی است در روزهای آینده باید در مورد آینده بیشتر کار کنیم. ما بعد از اخراج انصاری هم تهاجمی بازی کردیم، اما از فرصت ها استفاده نکردیم. حریف هم چند موقعیت داشت که استفاده نکرد، اما موقعیت های ما بهتر و بیشتر بود. بار دیگر به بازیکنانم بابت شجاعت شان تبریک می گویم. اینها عواملی است که مرا به آینده امیدوارم می کند.

برانکو در پاسخ به این پرسش که چرا تیمش چند موقعیت به حریف داد، گفت: امروز دفاع مان عملکرد خیلی خوبی داشت. پیکان تا اینجای فصل مؤثرترین تیم لیگ بوده است. طبیعی است که خط حمله خوبی دارند و چند شانس گل ایجاد کردند که من منکر آن نمی شوم. حتی آخر بازی هم نزدیک بود گل بزنند، اما دیدید که ما پس از 10 نفره شدن، فقط یک موقعیت گل به آنها دادیم. غیرمنطقی است که بگوییم حریف نباید همان یک موقعیت را ایجاد می کرد. حتی اگر گل می خوردیم هیچ انتقادی از تیم ما وجود نداشت.

وی در مورد اینکه پرسپولیس خوب بازی می کند، اما موقعیت گل از دست می دهد و همیشه نیز می گوید این ضعف را از بین می برد. با این حال نقطه ضعف پرسپولیس هنوز پا برجاست، تصریح کرد: یک مهاجم گلزن، باید مادرزاد گلزن باشد. طارمی گلزن تیم ماست اما در نظر بگیرید که او تابستان را با ما نبود. وقتی از ترکیه برگشت، از پنج ماه، سه ماه آن را در اردوی تیم ملی بود. طبیعی است که او آمادگی صددرصد را نداشته باشد.

برانکو در مورد اینکه در ابتدای فصل مهاجمان زیادی را رد کرد و پریمیوف را به خدمت گرفت، گفت: مهاجم خوب پیدا کردن، ساده نیست. اگر ساده بود، همه تیم ها، بهترین مهاجمان را داشتند. من کدام گزینه را رد کردم که شما می گویید؟

وی ادامه داد: به من گزینه معرفی شد، اما من کسی را رد نکردم. شما از کسی که رد کرده ام بگویید. معیارهای من برای انتخاب بازیکن بسیار بالاست. ما مشکل مالی داشتیم. اگر مهاجم خوب 100 هزار دلار بود، جذب می کردیم، اما مهاجمان بالای یک میلیون دلار هستند و ما هم مجبور شدیم به دنبال مهاجمان دیگر برویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که چرا می گویید مهاجم خوب نبود و یا گران بوده و از سوی دیگر پیکان مهاجمی با 110 هزار دلار جذب می کند و این قدر مؤثر است اما پرسپولیس مهاجم 300 هزار دلاری دارد و در تمام بازی ها روی نیمکت می نشیند، گفت: من نمی دانم چه بازیکنی و با چه رقمی به تیمی دیگر رفته است. طارمی در فاصله کمی به تیم ما اضافه شد، اما مهاجم پیکان 20 روز قبل از شروع فصل به پیکان آمده است. یکسری از شرایط از عهده ما خارج است.

برانکو در پاسخ به این پرسش که فکر نمی کنید تیم برای ادامه فصل نیاز به تقویت دارد و بازیکنانی روی نیمکت هستند که اصلاً از آنها استفاده نمی شود، تأکید کرد: هر بازی، شرایط خاص خودش را دارد. طبیعی است بعد از اخراج انصاری، همه چیز عوض شد. یکسری ایده هایی که برای بازی داشتیم، مجبور شدیم تغییر دهیم. مصدومیت عالیشاه هم کارمان را سخت کرد، اما علیرغم همه مسائل، باید می بردیم. دقیقه آخر هم نزدیک بود بازی را ببازیم اگر توپ پیکانی ها گل می شد. شاید هم در آخرین دقایق روی طارمی پنالتی شده باشد!

وی در مورد اینکه پرسپولیس باز هم پس از تعطیلات لیگ امتیاز از دست داد، گفت: باز هم می گویم این چهارمین بار است که فصل را شروع می کنیم و نیازی نیست مدام این بحث را مطرح کنیم. شما راه حلی برای این مسئله دارید؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 05:47 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  37
  2

  پروفسور یه بازی هم که شده به پریموف میدون بده اگر بهش اعتقاد نداری ردش کن بره برای نیم فصل دوم بخصوص آسیا خط حمله رو تقویت کن خداییش مثل پارسال خیلی داریم موقعیت از دست میدیم

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 05:52 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  33
  2

  یه مهاجم خوب باید بگیریم!ایشالافرداکیسه وتراکتورببازن

 • مصطفی صص مصطفی صص :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:13 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  33
  4

  آفرین به برانکو که تیمی ساخته که ده نفره هم میل به پیروزی داره
  به امید پیروزی در بازی های آینده

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:19 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  29
  4

  آقای برانکو به پریموف بازی بده. طارمی سه تا موقعیت تک به تک را خراب کرد. پریموف بود حداقل یکیش را گل می کرد.

 • ارمان رزاقی ارمان رزاقی :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:24 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  25
  2

  طارمی مهاجم شش دانگ نیست
  تیم نیاز به مهاجم نوک شش دانگ داره

 • ماکان وکیلی ماکان وکیلی :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:34 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  24
  3

  پروفسور طارمی رو دو بازی رو نیمکت بشان ببین چه طوری به آمادگی میرسه!اتفاقی نمیوفته که حداقل موقعیت به دست نمیاریم که به این راحتی از دست بدیم!طارمی دقیقا مثل تک به تک بازی با نفت نصیبش شد و همون شیوه غلط و ادامه دادچرا آنالیزش نمیکنین و بهش چار چوب شناسی رو تعلیم نمیدین؟

 • احمد بناروئي احمد بناروئي :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:38 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  41

  پرفسور عزیز چرا باگذشت ۱۱هفته ازبازیها هنوز حرف از تابستان و رفتن طارمی به ترکیه و ...... کمبود وقت و این حرفهای تکراری بازهم سرمان شیره می مالید ؟آقای برانکو دوبازیکن فورواردمثلا خارجی را حالا باهرتومن پول خریدی واسه چی؟مگربازیشون ندیدی ؟ساسان انصاری راچراازدست دادی ؟ طارمی هم که تا ده تاگل خراب نکنه گل زن نیست .... من موندم تو باشگاههای آسیا چه بکنیم که زبان زد خاص وعام نشویم

 • bahman amini bahman amini :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:40 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  13
  21

  اقای برانکو اقای طارمی چند موقعیت از دست داد شما جام حذفی هم از دست دادید پس به فکر قهرمانی تو لیگ باش و یه مهاجم نوک خوب واقعا ساسان میتونست به تیم کمک کنه امسال ما جام میخوایم نایب قهرمانی به درد ما نمیخوره

 • حسن مغانلو حسن مغانلو :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 06:43 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  17
  7

  پرسپولیس خوب بازی کرد کمی بدشانس بودیم اگه یکی از توپ هایمان گل میشد خیلی راحتتر بازی می کردیم .کیفت بد زمین روی بازی بازیکنان تکنیکی پرسپولیس تاثیرزیادی گذاشته بود بخاطر همین بازیکنان نمی توانستند پاس عمقی بدن و به کنارها میرفتند تا توپ ها را روی سر طارمی بفرستند

 • ایبو صامت ایبو صامت :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 07:28 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  20
  7

  ازدوستان تعجب میکنم که شرایط رادرک نمی کنند
  مهدی طارمی ازاول فصب بیشترازآنکه درخدمت تیم باشددرخدمت تیم ملی بوده است
  ودرتیم ملی درنقش گلزن نیست .بدیهی است که تمرین گلزنی هم نکند
  حال انتظارداریدبیایدوگل بزند؟ببینید.اردوهای تیم ملی همه چی مارابه هم زده .انشاللهاگیرنیم ملی دوسه ماهی مارارهاکندمهدی به فرم خودش برمی گرده
  ضمن اینکه ازقدرت بازی خوانی مجیدجلالی هم غافل نباشید

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:22 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  8
  2

  دیگه از موقعیت خراب کردنای طارمی خسته شدم
  بازی بعدی طارمی باید از روی نیمکت کار رو شروع کنه و پریموف از اول تو زمین باشه

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:26 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  0

  ما به برانکو انتقاد داریم

  اما شدیدأ بهش اعتماد داریم

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:36 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  8
  0

  تیما مقابل پرسپولیس انگار مقابل بارسلونا دارن بازی میکنند در چنین شرایطی صدر نشینی هم هنر است

  قهرمانی با تیم نفت چندان مهم نیست

  پرسپولیس هربازیش مثل فینال جام حذفی است !

 • محمودرضا قرائی محمودرضا قرائی :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 10:53 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  7

  استاد برانکو! اگر یه کم از اعتقادات بیش از حدی که به مهدی طارمی داشتی و داری را به ساسان انصاری می داشتی (بهش بیشتر میدان می دادی و به این راحتی اجازه ترک تیم را بهش نمی دادی) الان در روزهای بد علیپور یک زوج عالی برای مهدی طارمی در خط حمله داشتیم یا حداقل یک ذخیره عالی برای روزهای ناآمادگی و فرصت سوزی مهدی طارمی داشتیم. پس باید تاوان اشتباهاتت (راحت کنار گذاشتن ساسان انصاری و سخت ذخیره گذاشتن مهدی طارمی) را خودت بدهی نه هوادار مظلوم!

 • monireh hoseyni monireh hoseyni :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 08:14 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  3

  ما میدونیم باااید گل بشه هااا ولی اون بازیکنت طارمی مشکل داره...چرا مشکلش حل نمیشه..؟؟؟!!!!!!

 • Moj E Vatan Moj E Vatan :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 03:49 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  1

  دوستانی که به شیوه های مربیگری و مدیریت برانکو نقد دارند : اول اینکه ساسان انصاری باید کمی صبوری می کرد هرچند رفتنش را خرده نمی گیرم و یک بازیکن برای موفقیت باید به فرصت های ایده آل توجه کند و بازی در فولاد یک فرصت خوب برای ساسان بود . دوم اینکه طارمی بازهم به دوران اوج خود بازخواهد گشت و نیمکت نشینی دردی از این بازیکن دوا نمی کند ، طارمی باید بازی کند تا به روزهای اوجش بازگردد هرچند معتقدم طارمی الان بازیکنان یک نیمه ای ست و پریموف می تواند آلترناتیوی برای طارمی باشد . سوم اینکه حذف در بازی های حذفی نیز آنچنان فاجعه آمیز نبوده و این اتفاق در فوتبال طبیعی است کما اینکه پرسپولیس در پنالتی بازی را واگذار کرد نه در جریان بازی .

 • pouya esmaeili pouya esmaeili :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 05:33 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  1
  1

  این حرفها رو به مهاجمان تیمت مخصوصا طارمی و علیپور بگو.

 • pouya esmaeili pouya esmaeili :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 05:34 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  1

  تعجب میکنم پریمیوف که تو هر بازی تدارکاتی یا دوستانه یکی دوتا گل زده حتی تو جام حذفی رو چرا بازی نمیده

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب