پیش بینی بت 940
دو اشتباه فاحش داور که به ضرر پرسپولیس تمام شد

دو اشتباه فاحش داور که به ضرر پرسپولیس تمام شد

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اخراج محمد انصاری مدافع محجوب پرسپولیس بزرگ ترین اشتباه داور در این مسابقه بود. سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت اش... 5 out of 5 based on 13 ratings.

دو اشتباه فاحش داور که به ضرر پرسپولیس تمام شد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 18820 ] پنجشنبه, 4 آذر 1395
:: خبر
دو اشتباه فاحش داور که به ضرر پرسپولیس تمام شد

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اخراج محمد انصاری مدافع محجوب پرسپولیس بزرگ ترین اشتباه داور در این مسابقه بود. سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت اش...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اخراج محمد انصاری مدافع محجوب پرسپولیس بزرگ ترین اشتباه داور در این مسابقه بود.

سیدرضا غیاثی در مورد نحوه قضاوت اشکان خورشیدی در بازی پرسپولیس و پیکان گفت: مهم ترین اشتباه اشکان خورشیدی دو کارت زردی بود که به محمد انصاری مدافع پرسپولیس نشان داد. اخطار اول که در دقیقه 50 به انصاری نشان داده شد، کاملاً بی مورد بود. در آن صحنه انصاری حتی خطا هم نکرد، چه برسد به اینکه مستحق کارت زرد باشد. اخطار دومی هم که به این بازیکن محجوب در دقیقه 65 نشان داده شد، طبق تعریف جدید قانون هند، کاملاً اشتباه بود این صحنه هم اگر خطای هند بود اما مستحق دریافت کارت زرد نبود. شاید بهتر است بازیکنان نانجیب باشند تا داوران از نشان دادن کارت زرد به آنها بترسند، وگرنه بازیکنی مثل انصاری که محجوب و بااخلاق است و اعتراضی نمی کند این گونه از زمین اخراج می شود.

وی افزود: در دقیقه 54 مسابقه داور بهترین تصمیم خود را گرفت و به درستی دستور به ادامه بازی داد و در آن صحنه منشا مهاجم پیکان فرار کرد. البته در دقیقه 10 که همین بازیکن در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد، روی ربیع خواه مرتکب خطا شد که داور این خطا را نگرفت و شانس آورد که این توپ تبدیل به گل نشد، زیرا قبل از آن مهاجم پیکان مرتکب خطا شده بود.

غیاثی با اشاره به درگیری دو بازیکن پیکان در زمین مسابقه گفت: داور حتی درگیری این دو بازیکن را هم ندید، در حالی که باید طبق قانون باید به منشا و امیرحسین صادقی کارت زرد نشان می داد. در دقیقه 40 هم صادقی روی مهدی طارمی خطا کرد و این خطا پنالتی نبود زیرا بیرون از محوطه جریمه مدافع پیکان مرتکب خطا شده بود و کارت زرد هم به درستی به او نشان داد.

رئیس سابق کمیته داوران فدراسیون فوتبال در مورد صحنه دقیقه 89 بازی گفت:در این صحنه مهدی طارمی مدعی بود توپ به دست بازیکن مدافع پیکان برخورد کرده و باید پنالتی اعلام می کرد درست نبود و تصمیم داور کاملا درست بوده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:07 بعد از ظهر

  دیگه به ناداوری عادت کردیم حالا فردا بازی کیسه با گسترشو نگاه کنید داوری فقط به نفع کیسه میشه سریع،محکم،به چپ

 • علی خیرآبادیعلی خیرآبادی :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:14 بعد از ظهر

  سال قبل چقدر داوری به ضرر پرسپولیس شد؟!
  بعید میدونم حالا حالاها همچین فصل فاجعه باری برای یه تیم از جانب داوری رخ بده!
  با این اوصاف پایان فصل وقتی جام رو به یه تیم میدن،تمام این مسائل فراموش میشه
  پس باید فقط و فقط تیم قوی باشه و داوری رو هم دریبل کنه.
  برانکو بسیار عالی خط دفاعی رو ترمیم کرده
  اما انتقادی که مطرحه اینه که در فاز حمله تیم عملکرد خوبی نداره
  برانکو باید فکری به حال این مسئله بکنه!

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:32 بعد از ظهر

  داورا فقط بلدن براکیسه بگن محکم بپرچپ!

 • Amir FarAmir Far :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 09:36 بعد از ظهر

  خب اگه صادقی باید کارت میگرفته تو اون درگیری پس باید اخراج هم می شده! جالبه داور دقیقا جلو چشمش بود و حتی جداشون هم کرد!!! باور کنین این داوری ها بو داره...خسته شدیم...چرا همیشه داوری ها به ضرر پرسپولیسه؟ مگه می شه همه اینا سهوی باشه؟ اونم بعد از مصاحبه های عجیب خسروی و دفاع تمام قدش از تیم استقلال و رحمتی!!! چی تو این فوتبال کثیف می گذره خدا می دونه...

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 4 آذر 1395 - 10:16 بعد از ظهر

  رادوشوویچ داشت دیوار دفاعی را میچید و چسبیده بود به تیر سمت چپ دروازه ولی داور احمق اجازه داد بازیکن پیکان ضربه بزنه که نزدیک بود گل بشه و سیدجلال هم که به همین موضوع اعتراض کرد بهش کارت داد. در یک دقیقه به سیدجلال و انصاری کارت داد و کارت زرد دومش به انصاری هم غیرمنصفانه بود. البته اگه طارمی دقیقه 89 تک به تک را گل کرده بود هیچ یک از این حرفها نبود. واقعاً پریموف حقشه حداقل یه نیمه بازی کنه. اگه بجای طارمی بازی کنه شاید نتونه نصف طارمی موقعیت ایجاد کنه ولی از تک موقعیت ها بخوبی استفاده میکنه. توی فوتبال هم نتیجه و سه امتیاز مهمه بعد مسائل دیگه. الان حریفان یاد گرفتند میرن تو دفاع و یه مهاجم سرعتی میگذارند و توپها را می ریزند پشت دفاع. خوب از 10 توپ یکیش هم گل بشه بازی را بردند و کسی هم نمیگه پرسپولیس چجوری بازی کرد همه میگن پرسپولیس باخت یا مساوی کرد. پـــــــریــــــمـــوف باید بازی کنه

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 11:55 قبل از ظهر

  در مورد لباس تیم هم پست بذار
  از طرحش خوشم اومد

 • امیر امیریامیر امیری :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 12:34 بعد از ظهر

  پرسپولیس چند ماهه با یک ترکیب مشخص و چند تا تعویض از قبل مشخص داره بازی میکنه . یه وقتهایی برانکو یک سورپرایز رو کنه بد نیست . پریموف یا زاهدی یا کرمعلاچپ یا .... حداقل ده دقیقه یکی رو بیاره که تیم حریف غافاگیر بشه . از حالا همه میدونن بازی بعدی ترکیب پرسپولیس چیه و کدام بازیکنها چه دقیقه ایی تعویض میشن ! به بعضی از بازیکنات حتی در نبود ملی پوشان و در بازی با قشقایی هم اعتماد نمیشه ! پس دلیل بودن اینها چیه ؟ یعنی فرشاد احمدزاده اینقدر درخشان بازی میکنه که هیچ کسی حتی برای ده دقیفه نمیتونه جانشینش بشه ؟

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 12:46 بعد از ظهر

  با سلام به تمام هواداران پرسپولیس بزرگ.
  جدای از بحث داوری که آدم را ناراحت میکنه انتقاد بیش از حد به تیم هست .
  توجه کنید انتقاد بیش از حد .تا جایی که بعضی رسانه ها تیتر عملکرد ضعیف پرسپولیس نسبت به فصل گذشته را زدن.
  یعنیاینکه پرسپولیس فصل گذشته تا هفته 11همه بازی ها رو برده بود اما الان نه یا اینکه همه بازی ها کلینت شیت کرده بود اما الان نه.
  یعنی اینکه فصل قبل هیچ بازی را نباخته بودیم اما الان چرا.
  انتقاد خوبه اما این چیزی من میبینم فقط کوبیدن پرسپولیس هست تا دیروز از خرید پریموف همه شاکی بودن اما الان شده بهتر از مهدی طارمی .
  همه تا دیروز از ضعف انصاری در مبارزه برای رسیدن به ترکیب اصلی انتقاد میکردند اما الان شده بهتر از علی پور و احمد زاده که ماندند و فیکس شدن .
  لطفا یک مثال بیارید که یک تیم جلوی فولادکل بازی توی هیجده قدم خودش دفاع کرده و انصاری گل زده و ببینید چندتا از این گلها پنالتی بوده .
  شما دارید از تیمی انتقاد میکنید که وقتی هم ده نفره هست تیم مقابل فقط دفاع میکنه .
  ما بایست به داشتن همچین بازیکنان و مربی افتخار کنیم .
  البته انتقاد را با دلیل و توجه به تمام جوانب باید انجام داد .(طارمی همانطور که برانکو گفت سه ماه تیم ملی و توی پست وینگر بازی کرده و یک ماه پرسپولیس بوده که اونم بیشتر در حال مسابقه بوده و فرصت کافی تمرینات اختصاصی نداره آیا لازم هست این همه هجمه به طارمی وارد کنیم ).
  همه از فرگوسن یک جمله میگن که هوادار واقعی توی شرایط سخت معلوم میشه و از تیمش حمایت میکنه اما اینجا ایرانه و هوادار در شرایط سخت پشت تیمش هست و در روز های خوشی با تبر میفتم به جون تیمش و تبر به نابودی تیمش میبندد.
  حمایت حمایت حمایت

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 12:52 بعد از ظهر

  اقا خدایش اینا تازه داور شدن میخوان ادعای داورای اروپایی در بیارن عمر اگه لنگ کفش یکی از داورای اروپایی بشن برن بمیرن با قضاوت داوریشون باید رسیدگی بشه به این موضوعات داوری ای داورا باید برا دسته یک و دو داوری کنن که کارت الکی دادن یه چوب اساسی بخورن دست بازیکنان بلد کنن قضاوت چیه نزدیک 20 دقیقه دو کارت زرد اخراج کنی خیلی زوره اونم کارتای الکی داوران اینو بدونن تیم ما با ای کارتا ترسی نداره همیشه قهرمانه

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب