پیش بینی بت 940
مشکلات همیشگی

مشکلات همیشگی

برانکو پس از بازی در برابر پیکان توپ را به زمین خودش نمی اندازد. او معتقد است که مشکلات پرسپولیس ارتباط مستقیم به ضعف گل زنی و تیم ملی دارد. این سخنان برانکو ... 3 out of 5 based on 7 ratings.

مشکلات همیشگی

نويسنده : تورج عاطف 6 اظهار نظر بازدید [ 3922 ] جمعه, 5 آذر 1395
:: مقالات
مشکلات همیشگی

برانکو پس از بازی در برابر پیکان توپ را به زمین خودش نمی اندازد. او معتقد است که مشکلات پرسپولیس ارتباط مستقیم به ضعف گل زنی و تیم ملی دارد. این سخنان برانکو ...

ارتش سرخ دات كام :

برانکو پس از بازی در برابر پیکان توپ را به زمین خودش نمی اندازد. او معتقد است که مشکلات پرسپولیس ارتباط مستقیم به ضعف گل زنی و تیم ملی دارد. این سخنان برانکو می تواند درست باشد اما در خودش سوالاتی هم مطرح می کند.

1/ ضعف گل زنی پرسپولیس چگونه باید حل شود؟
برای ضعف گل زنی پرسپولیس می تواند از دو زاویه به قضیه نگاه کرد. آیا پرسپولیس ضعف در بازیکن دارد؟ پاسخ به این سوال ساده است. پرسپولیس ضعف در خط حمله دارد. اما هر هفته نفراتی که خوب نبوده اند باز هم در ترکیب تیم هستند. بعنوان مثال علیپور چند هفته دیگر باید به صورت فیکس بازی کند؟ چرا پریموف فرصتی برای حضور در تیم را پیدا نمی کند؟ آیا نمی توان از بازیکنان جوان تر برای بازی استفاده کرد؟ در همین بازی گوشه هائی از یک زوج تهاجمی را دقایقی در سمت راست میدان مشاهده کردیم. صادق محرمی و رامین رضائیان نشان دادند که می توانند سرعتی و قدرتی باشند اما همچنان اصرار به حضور احمد زاده در این نقطه زمین است و شاهدیم نفراتی چون شهاب زاهدی و ... به بازی نمی آیند

 از بعد روش تیمی آیا پرسپولیس درست بازی می کند؟ سیستم 2-4-4 لوزی برانکو شاید در فاز تدافعی موفق بوده باشد اما در فاز تهاجمی به هیچ عنوان موفق عمل نکرده است. کمال کامیابی نیا بسیار عقب تر از احمدزاده و امیری و مسلمان است و در هنگام حمله کمال اگر جا بماند خلا بزرگی در میانه میدان مشاهده می شود. وقتی علی پور عملا کاررائی خاصی در خط حمله ندارد و برانکو نه به جوانانش و نه به پریموف اعتقادی ندارد و از سوئی همچنان علاقمند است رضائیان و محرمی را به میدان نفرستد چه اصراری است که این سیستم استفاده شود؟ چرا با حضور احمد نورالهی در کنار کامیابی نیا تعداد بازیکنان میانه میدان پرسپولیس افزایش نیابد؟ خود طارمی به تنهائی می تواند برای خط حمله حریف دردسر ساز باشد و در هنگام تهاجم امیری و احمدزاده  می توانند به او نزدیک شوند اما حضور نورالهی می تواند فاصله بین خطوط پرسپولیس را کم و تیم را در هنگام حمله کم تعداد نکند. شاید محرومیت انصاری این فرصت را بدهد که ماهینی به میانه خط دفاع برود و رامین رضائیان به جای خود برگردد و با حضور نورالهی هم معدل قد و وزن تیم بالاتر رود.

 در بازی با پیکان شاهد بودیم با آمدن رضائیان و نورالهی پرسپولیس بسیار کوبنده تر حمله می کرد. پس نمی توان گفت اگر مشکل پرسپولیس در ضعف گل زنی است باید نفرات را عوض کند و یا تغییری در سیستم بدهد. پرسپولیس با کوچ ماهینی به میانه خط دفاعی می تواند صادق محرمی را بعنوان دفاع راست ببرد و رامین رضائیان را در جلوی او استفاده کند. پرسپولیس می تواند رامین رضائیان را در دفاع راست بگذارد و نورالهی را هم به میانه میدان بخواند و علیپور را روی نیمکت بنشاند.

پرسپولیس حتی اگر اصرار به سیستم همیشگی خود داشته باشد می تواند بجای علیپور از احمدزاده در سمت چپ بهره ببرد و امیری را به جلو بفرستد و در سمت راست از رامین رضائیان بهره بگیرد و صادق محرمی را به دفاع راست بفرستد.

2/ مشکل تیم ملی
این که پرسپولیس بعلت حضور بیشترین بازیکن در تیم ملی از هماهنگی دور است حرف درستی می تواند باشد اما آیا نمی تواند برانکو این مشکل را با استفاده بیشتر از بازیکنان غیر ملی پوش حل کند؟ چه اشکالی می توانست امروز وجود داشته باشد که نورالهی و پریموف را بجای کامیابی نیا و طارمی به میدان می فرستاد؟ اگر مشکل ملی پوشان هستند پس چرا برانکو بیشترین بهره را از آنها می برد که خستگی راه را داشته اند؟ مشکل عدم استفاده از همه بازیکنان لیست باشگاه تا به کی باید وجود داشته باشد؟ در حالی که امروز سپاهان از یک دروازه بان 19 ساله بهره می گیرد و شاهدیم که بسیاری از تیمهای ما از جوانان خود استفاده می کنند و این مسئله را حتی در تیم های بزرگ دنیا هم شاهد هستیم اما در پرسپولیس این خواسته و میل وجود ندارد که محرمی
و علوان زاده و زاهدی و... وجود ندارد

و در آخر معتقدیم برانکو استراتژی درستی دارد. او در خارج از خانه هم اول دنبال یک امتیاز است. پرسپولیس از 11 بازی 23 امتیاز دارد که متوسط خوبی است اما این نحوه بازی تهاجمی روزهای سختی را برای پرسپولیس خصوصا در مسابقات آسیائی رقم خواهد زد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مجید 22مجید 22 :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 02:01 قبل از ظهر

  با حرفاتون تا حدودی موافقم
  اما نمیدونم چرا برانکو از جوونا استفاده نمیکنه در عین حال مطمئن هستم برانکو اگه بدونه ی بازیکن رو نیمکت بهتر از بازیکن داخله سریع جایگزینش میکنه و کاملا بهش اعتقاد دارم.
  در مورد بحث این که چرا امروز نتیجه نگرفتیم میشه به اردو تیم ملی اشاره کرد و این که چرا برانکو از نفراتی که دعوت نشدن میشه به دو گانگی این که بالاخره هر چی هم بخوایم به نفرات دعوت نشده بازی بدیم مسلمان و احمد زاده و عالیشاه و ماهینی همیشگی هستن و هیچ کس در لیست نیست که سید و بیرانوند و طارمی و امیری و انصاری بازی نده.میمونه به بحث نورالهی که من باز فکر میکنم کیفیت کمال بیشتره البته در این بازی جاش بود از دقیقه 60 احمد بیاد به جا کمال چون داشت از فرط خستگی راه میرفت.
  طارمی بازیکن فصل پیش نیست به این دلیل که اصلا با تیم نبوده.
  و در اخر باید بگم پرسپولیس تلافی این بازی رو روی ماشین سازی در میاره.

 • ناشناس ناشناس :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 11:04 قبل از ظهر

  مهم ماییم که رضایت داریم از برانکو و بازیکنا ، گور پدر ناراضی که میخواد با این حرف ها ، ارامش تیم رو به هم بریزه

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 02:11 بعد از ظهر

  واقعا جالبه تیم ده نفره شده بازم تا دقیقه آخر حمله کرده ببره اما به هر دلیلی نشد اما بازم تمام تلاشش را انجام داد .
  اما برخی دوستان ناراحت هستند که نتونسته ببره .
  این فوق العاده است که تیمت ده نفره باشه بازم انتظار برد داشته باشی ولی الان باید از برانکو و بازیکنان که بعد از یکماه تعطیلی و کامل نبودن همچین بازی کردند باید تمجید و تشویق بشن اما .
  ما از برانکو و تمامی تصمیماتش حمایت میکنیم .
  علی پور و احمدزاده خیلی هم خوب بودند .

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 06:47 بعد از ظهر

  من موافق نیستم پرسپولیس تو فاز حمله خوب کار نکرده! بلکه تو گلزنی مشکل فصل پیش بدتر شده! تیمی که 3 تا تک به تک رو از دست می ده یعنی فاز حمله ش خوب بوده...حالا مهاجما قدر نمی دونن برانکو چیکا کنه بره تو زمین خودش گل بزنه؟!
  نتیجه بازی دیروز با توجه به 10 نفره شدن و بازی خارج خونه تو اون هوای وحشتناک سرد نتیجه خوبی بود...من فک میکنم انتظار تماشاگرا خیلی از این تیم رفته بالا!!!

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  جمعه, 5 آذر 1395 - 09:56 بعد از ظهر

  به نظر من پروفسور دارای پلن bنیست!چون تقریبا تیم هایی که خوب آنالیز میکنن به مشکل میخوره!اونم با وجود طارمی که تا هوادارو دق نده گل نمیکنه!

 • قاتل کیسه شیبانیقاتل کیسه شیبانی :
  دوشنبه, 8 آذر 1395 - 02:20 بعد از ظهر

  طارمی نه تو تیم ملی و نه تو پرسپولیس تو پست اصلیش بازی نمیکه . پست اصلی طارمی مهاجم سایست نه مهاجم نوک ونه وینگر. بهترین گزینه مهاجم نوک پریموفه طارمی هم پشت سرش یاید بازی کنه

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب