ویکتوری بت
خبیری: زمانبر شدن بازسازی چمن به خاطر تشریفات اداری و قانونی بود

خبیری: زمانبر شدن بازسازی چمن به خاطر تشریفات اداری و قانونی بود

سرپرست مجموعه ورزشی درفشی فر گفت: با توجه به دولتی بودن پرسپولیس اجرای تشریفات اداری و ضوابط قانونی برای بازسازی اساسی چمن زمانبر بود که با پیگیری و انجام اقد... 5 out of 5 based on 4 ratings.

خبیری: زمانبر شدن بازسازی چمن به خاطر تشریفات اداری و قانونی بود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 1232 ] شنبه, 6 آذر 1395
:: خبر
خبیری: زمانبر شدن بازسازی چمن به خاطر تشریفات اداری و قانونی بود

سرپرست مجموعه ورزشی درفشی فر گفت: با توجه به دولتی بودن پرسپولیس اجرای تشریفات اداری و ضوابط قانونی برای بازسازی اساسی چمن زمانبر بود که با پیگیری و انجام اقد...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست مجموعه ورزشی درفشی فر گفت: با توجه به دولتی بودن پرسپولیس اجرای تشریفات اداری و ضوابط قانونی برای بازسازی اساسی چمن زمانبر بود که با پیگیری و انجام اقدام های لازم توسط مسوولان باشگاه به مرحله مناقصه رسیده ایم.

حسین خبیری اظهار داشت:  زمین چمن مجموعه ورزشی درفشی فر در سال های گذشته دچار مشکل بود. با شروع فصل بارندگی این مساله بیشتر خود را نشان می داد که بعضا مورد اشاره رسانه ها قرار می گرفت. حتی در مواقعی که چمن سبز بود، زیرسازی زمین مشکل داشت. سال گذشته با شروع فصل بارندگی زمین به دلیل نامناسب بودن زیرسازی و نداشتن زهکشی مناسب شرایط بدی پیدا کرد. در آن مدت با اقداماتی مثل هوادهی و غلتک زدن تلاش می شد زمین حفظ شود اما این موارد مسکن بود و علاج کار نبود. در نهایت تصمیم گرفته شد ، زمین ورزشگاه به شکل اساسی ترمیم شود.

وی ادامه داد: پس از آنکه بهره برداری ورزشگاه شهید کاظمی از سوی شهرداری به باشگاه پرسپولیس منتقل شد، تمرکز باشگاه روی آماده سازی سریعتر آن مجموعه جهت استقرار و تمرینات تیم قرار گرفت تا با انتقال تمرینات، با فراق بال روی بازسازی درفشی فر برنامه ریزی شود. طبعا این اقدام زمانبر بود. پرسپولیس، شرکتی دولتی است و چنین اقداماتی در آن مستلزم رعایت تشریفات اداری و قانونی مختلف است که از مدت ها قبل کار روی آنها آغاز شد. از جمله این موارد باید به کارشناسی رسمی دادگستری اشاره کرد تا مبلغ پایه برای مناقصه معلوم شود. کمیسیون واگذاری هم باید تشکیل شود. مساله بعدی تخصیص بودجه بود که به عنوان شرکت دولتی ابتدا باید برای این منظور اقدام کنید و خوشبختانه بنابر اعلام باشگاه، هماهنگی برای این امر نیز صورت گرفته است. اگر شروع فرایند بازسازی با گذشت زمان همراه شد به دلیل همین موارد بوده است.

سرپرست مجموعه درفشی فر خاطرنشان کرد: در حال حاضر کار به مرحله مناقصه رسیده است. نوع عملیات بازسازی که شامل برداشتن چند لایه از خاک و زیرسازی می شود و نوع زهکشی که مهمترین بخش خواهد بود، معلوم شده است از چمن کاشت هم استفاده خواهیم کرد.

خبیری درباره سایر بخش های مجموعه و فعالیت های صورت گرفته نیز تصریح کرد: مجموعه درفشی فر تنها به چمن طبیعی محدود نمی شود. ما زمین چمن مصنوعی، سالن سرپوشیده و استخر را هم در اختیار داریم. در یک سال و اندی اخیر که آقای طاهری مدیریت باشگاه را عهده دار شده اند و در این مدت که بنده در درفشی فر حضور داشته ام اقدامات گوناگونی صورت گرفته است. اقدام اول؛ قانونمند کردن تمام مسائل و قراردادها بود و در مرحله بعدی ارتقاء کیفیت خدمات و افزایش درآمد باشگاه مورد توجه قرار گرفت. نحوه اداره مجموعه کاملا ضابطه مند شده است و متاسفانه در بعضی ادوار گذشته بعضا درآمد باشگاه از ناحیه واگذاری بهره برداری این امکانات یک دهم رقم واقعی هم نبود. از سوی دیگر مراجعان به مواردی مثل شرایط استخر و کیفیت چمن مصنوع اعتراض داشتند که زیبنده پرسپولیس نبود. در این مدت نسبت به بازسازی استخر به ارزش 300 میلیون تومان و نصب چمن مصنوعی جدید به ارزش 200 میلیون تومان اقدام شد که موجب رضایتمندی بالای مردم و استفاده کنندگان گردید. در عین حال درآمد باشگاه از استخر و زمین چمن مصنوعی به دو و دو و نیم برابر افزایش پیدا کرد.

وی درباره طرح بعضی شایعات درباره شرایط ورزشگاه درفشی فر اظهار داشت: همانطور که گفتم اجرای کامل ضوابط قانونی و ارتقاء کیفی و درآمدی در این مدت به مرحله اجرا در آمده است. واگذاری بهره برداری هم با طی شدن مزایده قانونی صورت گرفت که کارشناسان دادگستری، بازرسی، حراست و سایر نهادهای ذیربط روی آن نظارت داشتند و طرح مسائلی از این دست که پیمانکاران با مسوولان باشگاه ارتباط خویشاوندی دارند، صحت نداشته و طرح آنها بی انصافی است. در مورد زمین چمن طبیعی هم باشگاه قید اقدامات سطحی را زده است و به امید خدا یک بازسازی اساسی انجام خواهد شد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب