پیش بینی بت 940
برانکو: طارمی دیگر خیلی موقعیت از دست می دهد / او در تیم ملی در پست خودش بازی نمی کند

برانکو: طارمی دیگر خیلی موقعیت از دست می دهد / او در تیم ملی در پست خودش بازی نمی کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی طارمی خیلی موقعیت از دست می دهد و این مسئله شاید در آینده ما را دچار مشکل کند. برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز ... 5 out of 5 based on 26 ratings.

برانکو: طارمی دیگر خیلی موقعیت از دست می دهد / او در تیم ملی در پست خودش بازی نمی کند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 14 اظهار نظر بازدید [ 9615 ] شنبه, 6 آذر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • برانکو: طارمی دیگر خیلی موقعیت از دست می دهد / او در تیم ملی در پست خودش بازی نمی کند

برانکو: طارمی دیگر خیلی موقعیت از دست می دهد / او در تیم ملی در پست خودش بازی نمی کند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی طارمی خیلی موقعیت از دست می دهد و این مسئله شاید در آینده ما را دچار مشکل کند. برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مهدی طارمی خیلی موقعیت از دست می دهد و این مسئله شاید در آینده ما را دچار مشکل کند.

برانکو ایوانکوویچ پس از پایان تمرین امروز پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: پرسپولیس خوب بازی کرد ولی همانطور که پیش از بازی گفتم این چهارمین شروع دوباره لیگ است که هر شروعی مشکلات خاص خودش را دارد.

وی افزود: من به بازیکنانم تبریک می گویم به خاطر اینکه مقابل تیم چهارم جدول انگیزه خوبی داشتند و چیزی که من را راضی می کند این است که ما در نیم ساعت آخر با یک یار کمتر بازی کردیم و دو موقعیت صد درصد هم داشتیم ولی متأسفانه باز هم در ضربه آخر فرصت را از دست دادیم و به نظرم طارمی دیگر خیلی موقعیت از دست می دهد و اگر قرار باشد به همین شکل موقعیت ها از بین برود دچار مشکل می شویم.

وی تأکید کرد: از سوی دیگر دوست دارم نکته مثبت بازی را ببینم و اینکه چهار فرصت صددرصد ایجاد کردیم و از این بابت باید راضی باشیم . طبیعی است که پرسپولیس دوست دارد همیشه ببرد اما رقبا هم دخیل هستند و نمی شود فقط ما برنده باشیم.

برانکو با تقدیر و تشکر از مسئولان شهر قدس گفت: تشکر من از این بابت است که آنها همه چیز را آماده کردند و نمی دانم آیا جای دیگری چنین زمینی را دیده بودیم یا نه.

وی درباره اینکه اشتباهات داوری علیه پرسپولیس و فرصت هایی که بازیکنان این تیم از دست می دهند باعث شده است تا اتفاقات فصل گذشته برای سرخ پوشان تکرار شود، گفت: متأسفانه این موقعیت ها مدام تکرار می شود اما اعتقاد دارم داور همیشه قصدش خوب است. ما نیز دنبال هیچ بهانه و کمکی از این لحاظ نیستیم اما همیشه در بازی ها اشتباهاتی به ضرر ما می شود. از طرف دیگر نزدن گل ها از مشکلات ماست و ما به دنبال راه حل و رفع اشکال هستیم تا ببینیم در نهایت چه می شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه تفاوت وظایف طارمی در تیم ملی و پرسپولیس باعث نشده است تا او افت کند، گفت: نباید این دلیل ممکن باشد و می تواند دلیلی در تیم ملی باشد چون در تیم ملی طارمی در یک پست دیگر که پست او نیست بازی می کند و در تیم ملی نیز اصلا شانس گلزنی برایش ایجاد نمی شود اما در پرسپولیس حداقل در دو بازی اخیر 10 فرصت صددرصد را از دست داده هر چند که در مورد مهاجمان باید صبر کرد تا بازیکن به تجربه برسد. نکته دیگر اینکه نمی شود راحت اعتماد به نفس را به دست آورد و خیلی وقت ها بازیکن به همین دلیل از شانس گل زدن دور می ماند اما باید با تمرین این مشکل را حل کند.

وی در مورد اینکه آیا حضور طارمی در کمیته انضباطی به خاطر از دست دادن فرصت ها بوده است یا خیر، گفت: کسی به خاطر گل هدر دادن به کمیته انضباطی نمی رود شاید روی نیمکت بنشیند اما کمیته انضباطی خیر. هر چند که یکسری مسائل، مسائل داخلی باشگاه هستند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه دلیل احضار طارمی به کمیته انضباطی را می دانی یا خیر، گفت: می دانم ولی دلیلش را نمی گویم.

برانکو در مورد اینکه چرا بازیکنان پرسپولیس گل نمی زنند در حالیکه امروز در لیگ برتر مسن ترها خوب گل می زنند، گفت: چون بازیکن مسن آرامش و تجربه و ثبات دارد اما بازیکن جوان در حال رشد و تکامل است. آن چیزی که شما در بیست سالگی نمی بینی در سی سالگی به خوبی می بینی و به همین دلیل تجربه یک مشخصه مهم است و از سوی دیگر به همین دلیل ترکیب بازیکنان باتجربه خوب است. طارمی امسال سومین فصل حضور در لیگ برتر است و یا علی پور تازه بیست سالش شده است.

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است به خاطر گل نزدن های بازیکنان تغییری در ترکیب سرخ پوشان ایجاد شود، گفت: هر احتمالی در این زمینه وجود دارد.

وی در خصوص اینکه چرا قرار است خبرنگاران هفته ای یک روز به تمرینات بیایند، گفت: این تصمیم طبیعی و نرمال یک باشگاه است. من در خدمت شما و رسانه ها هستم و باشگاه پرسپولیس هم سایت دارد و می توانید از مسئولان باشگاه هم مصاحبه بگیرید و صحبت کنید.

خبرنگاری در خصوص درخشش راشودوویچ از برانکو پرسید و به او گفت آیا برای انتخاب گلر اول کار سختی ندارید که سرمربی پرسپولیس  پاسخ داد: خوشحالم که شما عملکرد خوب راشودوویچ را دیدید. ما او را به  عنوان یک دروازه بان و رقیب بیرانوند آوردیم و البته بیرانوند هم به عنوان گلر ملی پوش به پرسپولیس آمد. باید گچ دست او باز شود تا وضعیت او را بسنجیم، اما بیرانوند دروازه بان اول ما است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص اینکه پیش بینی می شد بعد از اخراج انصاری یکی از بازیکنان اوکراینی به زمین بیاید، ولی ظاهراً خود برانکو به آنها اعتقادی ندارد، گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و ما هم می خواستیم ببریم. من رامین را بازی دادم چون تهاجمی تر است، حتی می خواستم کمال کامیابی نیا را در آن پست به میدان بفرستم ولی دیدید که با وجود ۱۰ نفره بودن، ما حمله می کردیم و آنها فقط در دقیقه ۹۳ یک شانس داشتند.

برانکو در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد علی علیپور افت کرده و شما از او راضی نیستید، گفت: هر بازیکنی در یک مقطع وارد بحران می شود، به خصوص مهاجمین. تیم های دیگر هم مقابل ما مقاومت می کنند، یادتان باشد اول فصل گفته بودم که امسال کارمان سخت تر است. مخصوصاً که ۳ ماه نفرات ملی پوش در اختیارمان نبودند، اما در کل با نتایجی که گرفتیم از شرایط مان راضی هستم.

خبرنگاری پرسید در بازی آینده که انصاری نیست، چه فکری می کنید؟ که برانکو گفت: این مشکل را حل می کنیم.

وی در خصوص اینکه تراکتورسازی صدر جدول را از پرسپولیس گرفت، گفت: انتظار نداشته باشید بعد از ۱۱ هفته با ۱۵امتیاز اختلاف بالاتر از تراکتور در صدر جدول باشیم. لیگ طولانی است و نتایجش نامعلوم. تراکتورسازی تقویت شده و استقلال و نفت هم همین طور. پیکان هم بالانشین است، سپاهان هم قطعاً بالا می آید. هر اتفاقی می تواند رخ دهد. همین الان تیم های پایین جدولی در بالای جدول هستند، مثل نفت آبادان که عالی کار کرده، به خاطر این است که می گویم کار بسیار دشوار است.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه همه جا گفته می شود تعدادی از بازیکنان پرسپولیس به سربازی می روند، گفت: چرا خودتان را به یک راه دیگر می زنید؟ همه اخبار را از شما می شنوند و من مرتب در مطبوعات می خوانم که این دو نفر به سربازی می روند، حالا شما چگونه از من سوال می پرسید، تعجب می کنم. منظور شما نوراللهی و عالیشاه است که همین جا اعلام می کنم. اگر موقع رفتن آنها به سربازی باشد، من نمی توانم قوانین کشورتان را تغییر بدهم، اما تا آنجایی که می دانم چنین چیزی نیست.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 01:23 بعد از ظهر

  بایدطارمی رومجبورکنه تمرین گلزنی اضافه داشته باشه تا نیم فصل زهیوی یا یه مهاجم قاتل بگیریم

 • علیرضا مزرعه ملاییعلیرضا مزرعه ملایی :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 01:26 بعد از ظهر

  ماخودمون واسه خودمون حاشیه درست میکنیم ..الان وقت بردن طارمی به کمیته انضباطی نبود ؟چرا هر سال باید تیمو خراب کنیم .بجای این کارا به فکر تقویت تیم تو نیم فصل باشیم .فرشاد احمدزاده همه بازی ها 90دقیقه فیکس بازی میکنه همیشه هم از همه بیشتر توپ و موقعیت خراب میکنه اما هیچ کسی بهش کاری نداره ..آقای برانکو تو نیم فصل سروش و حتما بگیر یه دفاع آخر خوب هم لازم داریم در غیر این صورت تو آسیا خیلی زود باید خداحافظی کینم و برگریدم ..الانم هیچ کاری به یه عده هوادار احساسی ندارم که میخوان بیان و منفی بده ..چون گذشت زمان ثابت میکنه کی حرف الکی میزنه کی حرف درست

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 01:40 بعد از ظهر

  آقای مزرعه ملایی باهاتون مخالفم. بازیکن تحت قرارداد باشگاهه و هر وقت نیاز باشه باید بابت بی انظباطی هاش جوابگو بشه.نباید از بازیکن بت ساخت و بگین کسی حق نداره به این بت دست بزنه اینجوری سنگ روس سنگ بند نمیشه. طارمی که ماشالا اصلا تمرکز نداره بنابراین با رفتنش به کمیته اتظباطی چیزی از دست نمی دیم. در مورد فرشادم باهاتون مخالفم. اول باید ببینیم کادر فنی چه وظیفه ای بهش سپرده بعد قضاوتش کنیم. تو همه بازی ها هم در حمله و هم در دفاع حضور فعال داره و دو برابر همه هافبک ها دوندگی داره و با تکنیکش و دوندگی زیاد برای مسلمان فضا سازی میکنه . متاسفانه دیوار یه سری بازیکن ها کوتاهه و مهم نیست که چقدر تلاش کنند اونا در هر صورت محکوم هستند علیپور و احمدزاده جزو همین بازیکنان.خوبه حالا بالای جدولیم و نباختیم اگه می باختیم چه می کردند هوادارا؟

 • مهدی کاظمیمهدی کاظمی :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 02:00 بعد از ظهر

  فراموش نکنیم طارمی همون قاتل کیسه و کابوسشونه..فدای سر همه پرسپولیسیها..با پیکان مساوی کردیم با تیم ته جدولی به تساوی نرسیدیم که اینهمه نگرانید..مهدی طارمی هروقت همچین شوکهایی بهش وارد میشه با انگیزه تر میشه..حمایت از پرسپولیس و بازیکنهای متعصبش رو سرلوحه هواداریم قرار دادم و میدم..زنده باد پرسپولیس..کابوس کیسه تهران آقا مهدی طارمی

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 02:39 بعد از ظهر

  چراا آینده ما همین الانشم مشکل داریم..اقا با خیال راحت همی موقعیتا رو خراااب میکنه...تا برانکو هم داره میگه...بابا دیگه چه خبره...!!!!!؟؟!!!

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 02:48 بعد از ظهر

  زوج خط حمله برای بازی مقابل ماشین سازی کاملا باید عوض بشه
  زوج کرملاچعب-پریموف باید بازی کنن

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 03:53 بعد از ظهر

  بدون تعارف میگم اگر می خواهیم شانسی برای قهرمان شدن داشته باشیم باید این آخرین فرصت سوزی ما باشد. ما 4 بازی تا پایان نیم فصل داریم و 4 بازی هم در نیم فصل دوم تا شروع بازیهای آسیایی داریم که باید همه را بی بروبرگرد ببریم چون نبریم باید دور قهرمانی را خظ بکشیم چون من میدونم توی آسیا بریم با توجه به شش بازی سنگینی که توی آسیا داریم به سختی میتونیم نصف امتیازات را جمع کنیم چون با بازیهای فشرده انرژی تیم تحلیل میره. ضمن اینکه باید یک دفاع وسط خوب و سروش رفیعی و یه مهاجم خوب که فکر نکنم مهاجم تاپ خارجی بتونیم بگیریم و شاید رحیم زهیوی محتمل ترین گزینه باشه را باید هرطور شده بگیریم و به نوراللهی و عالیشاه هم اجازه جدایی ندهیم. والسلام.

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 05:17 بعد از ظهر

  پروفسور خودت همه مهاجماتو به خط کن و اینقد تمرینات سخت و سنگین چارچوب شناسی رو بهشون یاد بده تا چشم بسته گل بزنن!!!به نظر این نقص و از فصل پیشه داریم به دوش میکشیم.

 • امير كيهانامير كيهان :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 05:19 بعد از ظهر

  بحث افت و عدم تمرکز رو در مورد طارمی و علیپور قبول ندارم بلکه استعداد گلزنیشون در همین حد هست یک فوروارد خوب باید ضرباتش به توپ قاطع و دقیق باشه که متاسفانه طارمی و علیپور اکثر ضرباتشون بدون دقت و کم جون هست اما همین الان تو تیممون یک فوروارد عالی از نظر من وجود داره که هر موقعیتی داشته آنچنان پرقدرت و دقیق به توپ ضربه زده که دوربین و دروازه بان و خط دفاعی حریف همگی جا موندن و ضرباتش دقیقا شبیه ضربات کریس رونالدو هست منظورم کمال کامیابی نیا هست که به نظر من در کنار رامین رضاییان و پریموف میتونند یک مثلث آتشین در خط حمله تشکیل بدن . تو این دو سال آخر هر بازی فقط حسرت موقعیتهای از دست رفته رو خوردیم پس حتما یک جای کارمون ایراد داشته .

 • امير كيهانامير كيهان :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 05:43 بعد از ظهر

  از نظر من مقصر اصلی گل نزدنهای تیم سرمربی هست چون بعد از دوسال حضور در پرسپولیس هنوز نتونسته یک مهاجم تاپ پیدا کنه و بهانه میاره که قیمتش یک میلیون دلار هست و با صد هزار نمیشه مهاجم تاپ خرید ولی آقای برانکو شما با پول خرید گولج یانسکی و پریموف که ظاهرا هیچ اعتقادی بهشون نداری میتونستی یک مهاجم تاپ یک میلیون دلاری بخری وقتی شما به خریدهای خودت اعتقاد نداری چطور من به شما که خودت و خریدهات رو قبول نداری اعتقاد داشته باشم اصلا مهاجم خارجی رو بی خیال شما به همین ساسان انصاری هم که حالا ستاره فولاد شده ترسیدی اعتماد کنی کلا به غیر طارمی و علیپور میترسی به کسی دیگه اعتماد کنی و نتیجش هم این هست که دو سال هست که یک حرف تکراری میزنیم که کلی موقعیت داشتیم حیف که گل نشد . همین الان اگر دنیزلی مربی تیم بشه شرط می بندم مشکل گلزنی تیم حل میشه . تیم مربیگری برانکو فقط بدنسازی فوق العاده ای داره ولی تو ارنج کردن ضعیف هست و صرفا یک بازی نمایشی و احساسی انجام میدیم برعکس تیم استانکو که کاملا منطقی و حساب شده بازی میکرد و با اینکه فرشاد آقای گل رو از تیم کنار گذاشت هیچوقت مشکل گلزنی نداشتیم و به همه تیمها 5 تا 5 تا میزدیم.

 • محمدمهدي ايرانچيمحمدمهدي ايرانچي :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 11:39 بعد از ظهر

  آقای فیروز جاه اگه برانکو هر بازی طبق نظر شما بخواد پیش بره که قهرمانی از کف رفته!! آخه طارمی نباشه که تو حمله موقعیت سازی نداریم. با اینکه خیلی موقعیت خراب میکنه اما بیشتر همین موقعیتا رو هم خودش با جایگیری و یا حمل توپ بدست میاره. بیاین یکم واقع بین باشیم. الان بهترین کار اینه امیری و طارمیو مهاجم بزاریم و رامین رو بیاریم سمت راست هافبک. احمد زاده هم چپ. اینجوری خط حملمون زهر دار تر میشه با سانتر های رامین از راست.امیری درسته مهاجم نیست اما تا وقتی که یه مهاجم شش دانگ نیم فصل وارد تیم کنیم میتونه جایگزین خوبی باشه. پریموف هم نیمه ی دوم جای احمد زاده بیاد و امیری دوباره میره چپ. این میتونه استراتژی خوبی باشه. البته هر چی پروفسور صلاح بدونه همونه. ایشالله یه برد پر گل بدست میاریم

 • محمدمهدي ايرانچيمحمدمهدي ايرانچي :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 11:46 بعد از ظهر

  محرمی هم تو دفاع راست میتونه خیلی به کمکمون بیاد

 • محمدمهدي ايرانچيمحمدمهدي ايرانچي :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 03:04 قبل از ظهر

  نمیدونم چرا بعضیا انقدرر با طارمی و رضاییان مشکل دارن. درسته اول فصل یه اشتباهی کردن اما صد برابر تاوانشو دادن. الان وقت حمایت کردنه فقط

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 09:27 قبل از ظهر

  به نظر من اگه طارمی خوب هم باشه ماباید به فکر یک مهاجم درچه یک خارجی باشیم تو آسیا اینقدر بهمون فرصت نمیدن که از ده تا یکی رو هم گل نکنیم اینطوری هم طارمی از زیر فشار میاد بیرون هم متکی به یک بازیکن نمیشیم
  نکته دیگه ما اینهمه بازیکن خوب تو امید داریم تاکی اینها فقط تو تمرینات باشن باید بهشنون بازی داده شه شاید یک طارمی دیگه ای باشه بازیکنی که تو امید ها به امید کیسه سه تازده رو کی میخوایم فرصت بدیم بهش؟

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب