پیش بینی بت 940
تیم ملی باشگاهی تر از پرسپولیس/ ملی پوشان 61روز با کی روش، 63روز با برانکو

تیم ملی باشگاهی تر از پرسپولیس/ ملی پوشان 61روز با کی روش، 63روز با برانکو

 نمایش پرسپولیس مقابل تیم خوب پیکان برای هواداران راضی کننده نبود . این مسئله ایست که طبعا بخشی از آن به حضور دائمی ملی پوشان پرسپولیس در اردوها مربوط می... 4 out of 5 based on 12 ratings.

تیم ملی باشگاهی تر از پرسپولیس/ ملی پوشان 61روز با کی روش، 63روز با برانکو

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 5108 ] شنبه, 6 آذر 1395
:: خبر
تیم ملی باشگاهی تر از پرسپولیس/ ملی پوشان 61روز با کی روش، 63روز با برانکو

 نمایش پرسپولیس مقابل تیم خوب پیکان برای هواداران راضی کننده نبود . این مسئله ایست که طبعا بخشی از آن به حضور دائمی ملی پوشان پرسپولیس در اردوها مربوط می...

ارتش سرخ دات كام :

 نمایش پرسپولیس مقابل تیم خوب پیکان برای هواداران راضی کننده نبود . این مسئله ایست که طبعا بخشی از آن به حضور دائمی ملی پوشان پرسپولیس در اردوها مربوط می شود .

سرمربی کروات پرسپولیس امروز نیز در حاشیه تمرین این تیم بابت در اختیار نداشتن کامل بازیکنانش به دلیل اردوهای تیم ملی لب به انتقاد گشود. برانکو ایوانکوویچ که چالش بزرگ بین او و کارلوس کی روش از زمان لغو اردوی اتریش تیم ملی به وجود آمد و سرمربی تیم ملی او را مسبب این اتفاق می دانست اکنون با هشت سهمیه در اردوی تیم ملی بیشترین تعداد بازیکنان در جمع شاگردان کارلوس کی روش را به خود اختصاص داده است. برانکو ایوانکوویچ که همواره روی این نکته که هدف او ضمن موفقیت با پرسپولیس، کمک به تیم ملی – با توجه به سابقه ای که روی نیمکت تیم ملی ایران دارد- عنوان کرده بود، اکنون نسبت به حضور بازیکنانش در اردوهای طولانی مدت تیم ملی گلایه دارد.

علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، رامین رضاییان، کمال کامیابی نیا، مهدی طارمی و وحید امیری هشت بازیکنی هستند که از جمع سرخپوشان در اردوی تیم ملی حضور دارند و این در حالی است که از روز اول آغاز لیگ ( 4مرداد 95) تا به امروز (6 آذر 95) تاکنون سه اردوی تیم ملی را پیش رو داشته ایم.

این در حالی است که همانطور که گفته شد، برانکو ایوانکوویچ در ابتدای فصل موفق شد با لغو اردوی تیم ملی، تیمش را با تمامی نفرات راهی اردوی اوکراین کند و اردوی آماده سازی تیمش را در این کشور با برگزاری چند دیدار دوستانه و تمرینات بدنسازی پشت سر بگذارد. البته در این اردو برانکو ایوانکوویچ مهدی طارمی و رامین رضاییان را به دلیل حضور این بازیکنان در تیم ریزه اسپور نداشت. با این حال از زمان شروع رسمی اردوی پرسپولیس در تاریخ 11 تیر تا 4 مرداد او به مدت 25 روز شاگردانش را در اختیار داشت.

در بازگشت پرسپولیس به ایران این تیم دیدارهای خود را از چهارم مرداد آغاز کرد و بعد از برگزاری هفته چهارم در تاریخ 21 مرداد و برابر صبای قم راهی اردو می شود. پرسپولیس از چهار دیدار خود در آغاز فصل و بدون اینکه ملی پوشان خود را در اختیار تیم ملی قرار دهد صاحب 10 امتیاز شده است.

در این مقطع کارلوس کی روش از روز 23مرداد لیست جدید تیم ملی را اعلام می کند که اردوی 24 روزه ای را پشت سر بگذارند. برانکو ایوانکوویچ در تاریخ 16 شهریور بازیکنانش را در اختیار می گیرد تا آنها را برای دیدار برابر تراکتورسازی در تبریز مهیا کند. حضور این بازیکنان 48 ساعت پیش از دیدار برابر تراکتور به عنوان دیگر مدعی کسب جام در فصل شانزدهم نتیجه تساوی را برای آنها در پی داشت.

برانکو ایوانکوویچ از 17 شهریور شاگردانش را در اختیار گرفت و در این مدت آنها به مصاف تراکتورسازی، استقلال تهران، سپاهان رفتند که حاصل کار دو تساوی در بازی های ابتدایی و در نهایت پیروزی پرگل در اصفهان برابر سپاهان بود. این بازه سه هفته ای که 14 روز بود با اعلام جدید لیست تیم ملی و بازگشت ملی پوشان به اردوی تیم ملی در تاریخ یک مهر، کارلوس کی روش تا تاریخ 20 مهر بازیکنان پرسپولیس را در اختیار می گیرد. در این زمان برانکو ایوانکوویچ اعلام می کند بدون حضور ملی پوشان و البته با توجه به تهدید سازمان لیگ مبنی بر اینکه در صورت عدم حضور در جام حذفی در این مرحله بازی های آنها با فشردگی بیشتری برگزار خواهد شد، برابر قشقایی شیراز قرار خواهد گرفت. دیداری که منتهی به حذف سرخپوشان از جام حذفی شد.

ملی پوشان پرسپولیس از تاریخ 21 مهر به اردوی سرخپوشان اضافه شدند و این تیم تا اردوی بعدی تیم ملی سه دیدار برابر نفت تهران، استقلال خوزستان و صنعت نفت آبادان برگزار کرد که حاصل آن دو پیروزی و یک تساوی برای این تیم بود.

اردوی بعدی تیم ملی برای حضور در مالزی و برگزاری دیدار دوستانه با گینه پاپوآ و همچنین سوریه با دعوت بازیکنان این تیم در تاریخ 10 آبان همراه شد. پرسپولیس در این مقطع اردوی خود در امارات را بدون حضور هفت ملی پوش خود برگزار کرد و در بازگشت به تهران، پرسپولیسی ها برابر اولین حریف خود به تساوی دست یافتند.

تعداد روزهای در اختیار گرفتن بازیکنان

لیگ برتر از تاریخ 11 تیرماه آغاز شد و اگر ملاک را این تاریخ قرار دهیم تا تاریخ 4 مرداد به مدت 25 روز در اختیار برانکو ایوانکوویچ قرار داشتند. با تعطیلی لیگ در هفته چهارم، کی روش بازیکنان را به مدت 25 روز در اختیار می گیرد.

سرمربی پرسپولیس با آغاز هفته پنجم بازیکنانش را در تاریخ 16 شهریور در اختیار می گیرد و در پایان هفته ششم و در تاریخ 31 شهریور و بعد از 14 روز آنها به اردوی تیم ملی دعوت شدند. کارلوس کی روش در این مدت 21 روز بازیکنان را اختیار می گیرد.

بعد از 19 روز که با برگزاری دیدارهای هفته هفتم تا نهم همراه بود، کی روش بار دیگر بازیکنان پرسپولیس را از تاریخ 10 آبان تا 25 آبان در اختیار کی روش قرار گرفتند.
با این شرایط سرمربی تیم ملی از زمان شروع لیگ برتر تاکنون 61 روز بازیکنان را در اختیار داشته است و برانکو ایوانکوویچ که بازیکنان این تیم با باشگاه قرارداد رسمی دارند و متعهد به این تیم هستند 63 روز در اختیار داشته است.

در این مدت البته وحید امیری دو هفته نیز به دلیل مصدومیت در اردوی تیم ملی و دیدار برابر چین از حضور در ترکیب پرسپولیس محروم بود و این تیم بدون حضور ملی پوشان خود جام حذفی را نیز از دست داد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 06:11 بعد از ظهر

  اشکال نداره مهم نظره کیروشی پور ه!!!
  فقط میخوام بدونم این هفته از چی استقلال می خواد دفاع کنه و کجای تیم مارو بکوبه! وکیل مدافع شیطان!!!

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 07:51 بعد از ظهر

  اینها تاثیر گذار هست اما چیزی که میتونه اثرات اردو را خنثی کنه حمایت از بازیکنان و کادر فنی هست.
  علی علیپور ربیخواه احمد زاده حسین ماهینی اینها کسانی هستند که به حمایت ما نیاز دارند .
  با حمایت و دلگرمی به بازیکن کمکشان میکنیم وقتی توپ اومد زیر پاش ترس ودلهره نداشته باشه که اگر توپ را آروم هر یا محکم تر پاس بده هوادار ناراحت بشه و سریعا ازشون انتقاد کنه.
  ما سال گذشته با حمایت خودمون اون نتایج را گرفتیم الان که خوب شروع کردیم باید حمایت بیشترااز تیم انجام بدیم تا با خیال راحتتر بازی کنیم.
  در مورد توپ هایی که طارمی گل نکرد علاوه بر اردوها ی تیم ملی و بازی توی پست تخصصی دوست دارم یکی بیاد بگه چرا طارمی باید همه توپ ها را گل کنه یا هر بازی یک گل بزنه.
  مهدی طارمی بازیکن خوبی هست و از همه مهاجمان لیگ سطح بالاتری داره اما رونالدو یا سوارز نیست در صورتی که همین بازیکنان هم گاها بازی هایی هست که دروازه خالی را هم گل نمیکنند.
  فقط فقط حمایت (وظیفه یک هوادار حمایت هست نه تیشه به ریشه تیم زدن با هجمه و فشار وارد کردن به تیم)
  خواهشا خواسته بی جا از بازیکنان نداشته باشید و بزارید با آرامش و راهنمایی برانکو کارشون را انجام بدن.
  حمایت حمایت حمایت

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 08:08 بعد از ظهر

  جالبم هست کسی از ترس آدمای کیروش جرات نداره حرف بزنه تا حرف میزنی به مار وخرچنگ وقورباغه ودشمن تیم ملی متهم میشی

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  شنبه, 6 آذر 1395 - 11:13 بعد از ظهر

  هدف کی روش جلوگیری از موفقیت پروفسوره تا جاش سست نشه تهدیدایی هم که میکنه همش فیلمشه وگرنه تا حالا میرفت پول میلیاردی میگیره میریم جام جهانی زنگ تفریح میشیم بر میگردیم ....بگذریم اما تا هوادارای سرخ جلوی این تعطیلی های مضحکه لیگ رو نگیرن قول بهتون میدم همین تعطیلی ها پرسپولیسو با افت شدید مواجه و قهرمانیو از ما خواهد گرفت!

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 12:36 قبل از ظهر

  هدف کی روش کوبوندن پروفسوربود!ولی کور خونده

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب