پیش بینی بت 940
چرا باید به بازگشت و گلزنی طارمی امیدوار بود / طارمی، شانس اول آقای گلی لیگ

چرا باید به بازگشت و گلزنی طارمی امیدوار بود / طارمی، شانس اول آقای گلی لیگ

 مهدی طارمی این روزها به خاطر موقعیت هایی که هدر می دهد مورد انتقاد است و برخی ها از او به عنوان یک مهاجم گل نزن یاد می کنند، در حالی که این قضاوت نقد خو... 5 out of 5 based on 20 ratings.

چرا باید به بازگشت و گلزنی طارمی امیدوار بود / طارمی، شانس اول آقای گلی لیگ

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 9946 ] یکشنبه, 7 آذر 1395
:: خبر
چرا باید به بازگشت و گلزنی طارمی امیدوار بود / طارمی، شانس اول آقای گلی لیگ

 مهدی طارمی این روزها به خاطر موقعیت هایی که هدر می دهد مورد انتقاد است و برخی ها از او به عنوان یک مهاجم گل نزن یاد می کنند، در حالی که این قضاوت نقد خو...

ارتش سرخ دات كام :

 مهدی طارمی این روزها به خاطر موقعیت هایی که هدر می دهد مورد انتقاد است و برخی ها از او به عنوان یک مهاجم گل نزن یاد می کنند، در حالی که این قضاوت نقد خوبی نیست!

مهدی طارمی یک مهاجم گل نزن و مهاجمی که چارچوب را خوب نمی بیند، نیست! اگر این طور بود به خاطر گل هایی که ایرانجوان می زد از سوی علی دایی به اردوی تیم پرسپولیس فراخوانده نمی شد و آقای گل نمی شد و نگاه کی روش را به خود جلب نمی کرد و فیکس تیم ملی نمی شد.

مهاجم گل نزن در فوتبال داریم و اگر مهدی طارمی مهاجم گل نزنی است باید دیگر مهاجمان گل نزن هم موقعیتی شبیه به مهدی طارمی پیدا می کردند.

مهدی طارمی در بازی اخیر پرسپولیس و در برخی از بازی های پیشین موقعیت های خوبی را هدر داد. این قابل کتمان نیست اما روزهایی است که در زندگی ورزشی هر مهاجمی رخ می دهد. اما در همین روزهای بد برخی از نکات مثبت بازی مهدی طارمی به چشم می آید.

مهدی طارمی مدام در موقعیت قرار می گیرد. این نشان می دهد بازی بدون توپ را خوب بلد است و بلد است چگونه در موقعیت قرار گیرد. این هنر است. هنری که هر مهاجمی آن را ندارد. مهدی طارمی عطش گلزنی دارد. بعد از هر موقعیتی که هدر می دهد دوباره در موقعیت قرار می گیرد و تا لحظه آخر برای زدن گل تلاش می کند. فداکارانه و مسئولانه بازی می کند. بدین معنی که بی تفاوت نیست و اگر احساس کند پاس دادن بهتر از نشانه گرفتن دروازه حریف است پاس می دهد. همه این ها نشان از توانمندی مهدی طارمی دارد . اینروزها فقط کمی به این نیاز دارد: تمرکز روی گلزنی...
 
مفتخر: طارمی به روزهای خوبش برمی گردد
سعید مفتخر، سرمربی ایرانجوان بوشهر که در همین تیم مربی مهدی طارمی بوده در این باره می گوید: مهدی طارمی زمانی به ایرانجوان آمد که دو سال دوران خدمت سربازی را پشت سر گذاشته بود و بازی نکرده بود. طبیعتا شرایط روحی و روانی و فنی او خوب نبود که به ایرانجوان آمد. اما بازیکن آرام و  نجیبی نشان داد. من یک فصل سرمربی او بودم و دو فصل هم با پدرش در ایرانجوان همکار بودم. مهدی از نظر اخلاقی نمونه است. بی انصافی است که همه بار عدم نتیجه گیری پرسپولیس در بازی اخیر به دوش او افتاده! مهدی طارمی فصل گذشته آن قدر برای پرسپولیس گل زد که آقای گل شد و پرسپولیس تا مرز قهرمانی پیش رفت! پیش تر هم در همین تیم پدیده شده بود. در ایرانجوان هم برای ما زننده گل های حساس و سرنوشت سازی بود. به یاد داشته باشیم مهدی طارمی فقط 24 سال دارد. اگر قرار بود مهدی طارمی در هر بازی دو یا سه گل بزند که الان در پرسپولیس بازی نمی کرد. اکنون مشغول بازی در لیگ های معتبر دنیا بود.
مهاجمی که گل نمی زند نیاز به ریکاوری روحی و روانی دارد و این کار بیشتر باید توسط سرمربی انجام شود چون سرمربی از همه به بازیکن نزدیک تر است. مهدی طارمی درست اینروزها نیاز به حمایت دارد اما امروز چیزی که می بینیم انتقاد از این بازیکن است. اینکه گل نمی زند و ...
ای کاش برانکو این قدر به صراحت در انتقاد از مهدی طارمی بر نمی آمد و به جای این حرف ها به او روحیه می داد.
سرمربی ایرانجوان حرف هایش را این چنین ادامه می دهد: مهدی طارمی نیازمند آرامش است و من یقین دارم او به روزهای خوب گذشته برخواهد گشت. هیچ کس بهتر از مهدی طارمی نمی تواند به خودش کمک کند. خوشبختانه مهدی در بدترین شرایط روحی و روانی آرامش خود را حفظ می  کند. این را به یاد داشته باشیم خیلی از موقعیت هایی که برای پرسپولیس به دست می آید توسط خودش ایجاد می شود که این یک فاکتور مثبت است. او در برخی از بازی ها حتی در غیاب امید عالیشاه که گل سازترین بازیکن پرسپولیس است ایجاد موقعیت می کند و گل می زند.

محمد طارمی: چه کسی گفته مهاجم باید همه موقعیت ها را گل کند
محمد طارمی برادر مهدی که مدافع است و در ایرانجوان توپ می زند با لحن تندتر و شدید تری از مهدی طرفداری می کند. به نظر می رسد او از انتقادهایی که از مهدی شده دل پردردی دارد. او می گوید: وقتی مهدی طارمی گل نمی زند برخی شروع می کنند و می گویند حتما مهدی زندگی سالمی ندارد! در حالی که من بعید می دانم در بین فوتبالیست ها کسی باشد که به اندازه مهدی سالم زندگی کند. او همه دغدغه اش خانواده اش است. ما همیشه او را دعا می کنیم. این روزها برخی از مهدی انتقاد می کنند که سال هاست فوتبال را کنار گذاشته اند و فوتبال را از یاد برده اند. سوال من از دوستان این است آیا نشده خودشان در برخی از بازی ها موقعیت هدر دهند؟ چه کسی گفته و در کدام قانون آمده هر موقعیتی که نصیب مهاجم می شود باید گل بزند؟ سوال من این است که آیا مسی در تیم ملی آرژانتین موقعیت هدر نمی دهد و پنالتی از دست نداده؟ یا سرخیو آگوئرو. آیا او در تیم ملی آرژانتین همه موقعیت ها را تبدیل به گل می کند؟
آیا تا به حال دیده اید کی روش بازیکنان تیم ملی از جمله مهدی طارمی را نقد کند در حالی که تیم ملی در برخی از بازی ها موقعیت های طلایی را هدر می دهد. نمونه اش در بازی با سوریه که علیرضا جهانبخش نتوانست از آن موقعیت طلایی استفاده کند. کی روش همیشه از مهدی طارمی حمایت می کند و هیچ گاه نشده با انتقاد از او فشار را رویش بیشتر کند. مهدی طارمی همان مهدی طارمی است. اگر مهدی در بازی با ماشین سازی دو گل زد آنهایی که امروز از او انتقاد می کنند چه جوابی خواهند داشت؟
مهدی طارمی خیلی کارهای خیر خواهانه انجام می دهد که رسانه ای نمی کند و به ما هم اجازه نمی دهد حرفی بزنیم چرا که معتقد است این کارها را از روی خیر خواهی انجام می دهد و نه ریا  و می گوید به هیچ کس مربوط نیست.

مهدی طارمی و امیدوار به آینده
مهدی طارمی اصلا دوست ندارد نسبت به انتقادات از خود واکنش نشان دهد. مهاجم پرسپولیس در انتقادهایی که از وی می شود و متذکر می شوند زندگی سالمی ندارد فقط می خندد چون خود بهتر می داند چگونه زندگی می کند!
مهدی طارمی بر این باور است پاسخ دهی به این انتقادات چالش ها و تنش های تازه تری ایجاد می کند و تمرکز را بیشتر از او می گیرد و این هیچ کمکی به رفع مشکل نمی کند.
مهاجم پرسپولیس این را با خود زمزمه می کند: اتفاق خاصی رخ نداده. تنها ضرباتش در چارچوب قرار نمی گیرد که قرار نیست همیشه این طور باشد. همین آرامش به مهدی کمک می کند دوباره به همان مهاجم گل زن تبدیل شود...
پدر مهدی طارمی که اولین و تاثیرگذارترین مربی او بوده بیش از هر کسی اینروزها به مهدی توصیه فنی می کند. مهدی با توصیه های فنی پدرش قدم در مسیر بزرگ گذاشت و تبدیل به یکی از ستاره های فوتبال شد و حال می گوید با تکیه بر راهنمایی های پدر قفل دروازه حریفان را پیدا خواهد کرد.
مهدی با همه انتقادات تندی که از او می شود روزهای آرامی را سپری می کند و این در تمرینات پرسپولیس هم مشخص است. او حتی انتقاد برانکو را یک نقد دلسوزانه برای خود می داند و بر این باور است برانکو از روی دلسوزی از وی انتقاد کرده است. در یک کلام مهدی طارمی به آینده امیدوار است.

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 08:46 بعد از ظهر

  امیدواری الکی ندید. بازی با نفت آبادان هم که بردیم من گفتم طارمی اساساً گلزن نیست. طارمی باید مهاجم دوم و سایه پشت سر پریموف بازی کنه یا وینگر راست. پست اصلیش همونجاست. هرچند پریموف هم یه سانترفوروارد نیست ولی تمام کنندگی و تجربش بیشتر از طارمی است. طارمی وقتی توی موقعیتی قرار بگیره که انتظار گلزنی ازش نباشه خوب هم گل میزنه ولی اگه ازش توقع تمام کنندگی را ازش داشته باشیم با استرس بیشتر همه موقعیت ها را خراب میکنه. پارسال توی بازی با استقلال اهواز توی تهران شش موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد و اگه سه تاش را گل کرده بود ما قهرمان بودیم. نباید اشتباه پارسال تکرار بشه و پرسپولیس فدای گلزنی طارمی بشه. طارمی باید یه خط عقب بیاد یا بره سمت راست چون دوندگی خوبی داره و موقعیت هم خوب ایجاد میکنه.

 • Amir FarAmir Far :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 09:44 بعد از ظهر

  پیوس حرف خوبی زد...بازیکن باید فقط رو بازیش تمرکز کنه...من فکر میکنم این اینستا گرام شده عامل بی خوابی و عدم تمرکز! کاش باشگاه کلا اینستا رو برای همه بازیکنا قدغن می کرد...منه هوادار وقتی می رم تو صفحات بازیکنا و هزاران کامنت می بینم هواسم پرت می شه چه برسه بازیکن (چه کسایی که قربون صدقه ش می رن چه اونایی که فحش می دن)، اونهم بازیکنای احساساتی ما...

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 09:50 بعد از ظهر

  مهاجم تمرین اختصاصی باید داشته باشه.مهدی طارمی بازیکن با استعدادیه اما داره درجا میزنه چون تمرین اختصاصی نداره این حرفا که بالا نوشته شده و برادرش و مربیش گفتند مختص به لیگ یکه نه لیگ برتر. برانکو چقدر هر بازی از دست رفتن موقعیت هایی که هر کدومش یه گله را ببینه و حرف نزنه؟ طارمی باید جایگاه خودش را بدونه امید اول گلزنی ماست در نتیجه تمرین اختصاصی حداقل کاریه که باید انجام بده. یه سری مسائل روحی روانیه و به استرس بر میگرده اما یه سری مسائل هم کاملاً فنیه. طارمی همه ضرباتش به مرکز دروازه زده میشه چون میترسه به توپ زاویه بده. این مشکل یعنی اینکه چهارچوب دستش نیست و این مشکل حل نمیشه مگر با تمرین اختصاصی

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 10:08 بعد از ظهر

  شاید خیلی ها از این حقیقت خوششون نیاد ولی طارمی در تیم تبدیل به یک معضل شده
  هافبکا فقط طارمی رو میشناسن و فقط به طارمی پاس میدن
  پارسال همین بلا رو سر بنگسون آوردن
  اگه طارمی پارسال مثل آدم بازی می کرد می تونستن با بنگسون زوج خطرناکی رو بسازن اما نمیشد
  مطمئن باشین اگه پریموف و طارمی در کنار هم بازی کنن؛ هافبکا اصلا به پریموف پاس نمیدن
  هافبکا حتی به علیپور هم پاس نمیدن
  کافیه با توپ هایی که علیپور می گیره و موقعیت هایی که به دست میاره دقت کنین؛ همشون رو با زیرکی خودش بدست میاره
  طارمی باید یه مدت بره رو نیمکت تا این معضل حل بشه

 • هومن دلانهومن دلان :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 10:33 بعد از ظهر

  محسن فهیم
  درود بر تو!
  صد در صد طارمی یه مهاجم(سانتر فوروارد) نیست و به قول معروف سیکوند فوروارد یعنی پست یه خط عقب تر از مهاجم هدف!پسته قابل قبول واسه طارمیه!
  متاسفانه مشکل این بازیکن ((تمرکز و تفکره))!
  به نظرتون کیا مقصر این مساله بودند که تو وهم و خیالشون طارمی رو به یه سوپراستار در حد علی کریمی!تبدیل کردن؟؟؟
  کیا مقصر بودن که یه بچه برا پرسپولیس کبیر روداری کنه؟؟کیا مقصره جوگیریه طارمی بودن؟؟
  دیگه از علی کریمی بالاتر داریم تو ایران؟؟وقتی اومد پرسپولیس نشست رو نیمکت جیکم نمیزد و وقتی هم تبدیل به بهترین بازیکن جوون اونموقع شده بود جرات نداشت تو روی احمدرضا عابدزاده نگا کنه!!!چه برسه به علی پروین و عابدینی!!
  چون اونموقع مثل الان الکی الکی کسی رو بزرگ نمیکردن که هوا برش داره فکر کنه شده مارادونا!!!باید روند طبیعیش طی میشد!
  متاسفانه تعدادی جوگیر تو فضای مجازی و حقیقی از طارمی یه (بت پوشالی) ساختن و دارن آینده این بازیکنو نابود میکنن!
  این کارا اسمشون هواداری نیست!!!این کارا واسه یه بچه سمه!!
  مسلمان 2 سال کجا بود؟؟؟؟پیام صادقیان کجاست؟؟؟و......
  آیا فقط خوده پیام مقصر بود یا کسایی که تو یه بازی لقب نیمار و مسی بهش دادن؟؟؟!!
  آره دوستان!
  خیلی از هوادارا مقصرن که از بازیکنایی که تازه باید حالا حالاها بدوند تا لایق تشویق هوادارا بشن یه شبه ((بت)) میسازن!!!
  اون جوون هم فک میکنه واقعا رونالدوعه!!!
  نتیجش میشه همین که دارید میبینید....
  تو رو قران الکی الکی یه نفرو بزرگ نکنید!!نه فقط طارمی!هیچ جوونی رو نبایدبه سرعت بردش بالا چون مطمانن با همون سرعتم میخوره زمین!
  یه سوزن به خودتون بزنید ببینید چقدر مقصرید!!
  ببینید فقط طارمی مقصره یا بعضی از هوادارا؟؟؟
  پ.ن:خودمو جمع نمیزنم چون آرشیوم موجوده که هیچموقع از یه بچه بت نساختم!!چ از امثال صادقیان چ نسل طارمیها!!!
  از نظر من سوپر استار *پروفسور برانکو*ی کبیره!سوپر استار *کاپیتان سیدجلاله*!سوپر استار محمد انصاریه که بهترین دفاع چپ پای تخصصی ایرانه ولی هنوز سرشو بلند نمیکنه تو روی هوادار نگاه کنه!!
  به هر کس که یه گل زد یا یه بازی خوب بازی کرد بال و پر الکی ندید!!
  ما پرسپولیس همه زندگیمونه!!
  اجازه نمیدیم زندگیمونو خراب کنن!!!
  حالا شما بگید رونالدو و مسی باشن!!!
  اینجا پرسپولیسه!تمام بازیکنا بااااااااااااااااااااااااید خوب بازی کنن!استثنا هم نداره!
  اگه نمیتونن علی یار و نگهدارشون...

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 10:52 بعد از ظهر

  طارمی بازی استقلال اهواز خراب کرد اما توی 4بازی بعدی گل زنی کرد .
  پس امید الکی نمیدن چون از این قضیه تکراری هست .
  بازی با نفت آبادان هم شب قبل بازی تمام تمرکز طارمی نابود شد.
  طارمی همونقدر که زیاد موقعیت خراب میکنه موقعیت هم درست میکنه.
  در حال حاضر کدوم تیم ایرانی مهاجمی در سطح یا بهتر از مهدی طارمی داره??
  حمایت از بازیکنان بیشتر کارسازه تا انتقاد و کوبیدنشون نه به سال گذشته که همه پشت تیم بودن و حامی نه به الان که همه خوشی زده زیر دلشون و انگار ما هر سال همه بازی ها میبردیم و با اختلاف قهرمان .سعی کنیم با حمایت و تهیج بازیکنان سطح بازیشون رو ببریم بالاتر نه به خاطر یک بازی بزنیم تو سرشون.
  من قبلا گفتم و مربی سابق مهدی طارمی هم تایید کرد اگر طارمی قرار بود هربازی و همه موقعیتاش رو گل کنه یکی بود در سطح رونالدو و سوارز که حتی همین بازیکنان روز بدشون دروازه خالی هم گل نمیکنن.
  فقط فقط حمایت از طاهری برانکو و بازیکنان.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 10:55 بعد از ظهر

  فقط یکی باید بهش بگه روزی نیم ساعت تمرین گلزنی کن اونوقت میبینی چقدر گل زدن برات راحت میشه

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  یکشنبه, 7 آذر 1395 - 11:06 بعد از ظهر

  اقای طارمی همونجور که سید جلال گفته اصلا به انتقادات توجه نکنه و کار خودشو بکنه فشار زیادی روش هست و با دو3تا گل زدن از زیر فشار خارج میشه تا همین جا هم بد کار نکرده و5 گل زده .

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  دوشنبه, 8 آذر 1395 - 01:55 قبل از ظهر

  باید توقع و فشار از روی طارمی برداشته بشه،
  صدها بازیکن در پست های مختلف در بعضی اوقات بازیشون نمیگره و باصطلاح اون روز روی فرم نیستند و هیچکی هم ازشون بازخواست نمیکنه، ولی یه مهاجم اگر گل نزنه، زود باید بیاد پای میز محاکمه و بازخواست بشه !!!؟
  بذاریم طارمی فقط به بازی خودش فکر کنه و تحت تاثیر حواشی ناشی از احساسات تماشاگران قرار نگیره و مطمئن باشید دوباره به روزهای اوجش برمیگرده

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  دوشنبه, 8 آذر 1395 - 09:39 قبل از ظهر

  دوستان عزیز طارمی این فصل با فصل قبلی چه فرقی کرده ؟؟؟؟اون فصل هم از هر 4 یا 5 تا یکی را گل میکرد الانم همینه !!نتیجه ای که میگیریم اینه که طارمی نسبت به فصل قبل هیچ پیشرفتی نداشته و این برای مهاجمی در سن طارمی خیلی نکته ای منفی حساب میشه.درسته که نمیشه مقایسه کرد ولی اگر مهاجمی بخواد پیشرفت کنه باید از زندگی مهاجمای موفق درس بگیره مثلا کلوزه تو آلمان میگفت من برای اینکه ضربات سرم دقیق بشه پریزای خونمو با هد به توپ خاموش میکنم !!!طارمی تو بازی با نفت ابادان جایی که باید هد مستقیم میزد هد چکشی زد .به نظر من طارمی باید شاگرد شبانه روزی فرشاد خان بشه تا بتونه موفق باشه.

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب