پیش بینی بت 940
کاشانی: نماینده ایران در فیفا باید وجاهت علمی کافی داشته باشد

کاشانی: نماینده ایران در فیفا باید وجاهت علمی کافی داشته باشد

پیشکسوت فوتبال ایران اصرار دارد که نماینده ایران در فیفا باید مسلط به زبان و قوانین فوتبال باشد و ارتباطات محکمی برقرار کند. فدراسیون فوتبال قصد دارد علی کفاش... 5 out of 5 based on 7 ratings.

کاشانی: نماینده ایران در فیفا باید وجاهت علمی کافی داشته باشد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس بدون نظر بازدید [ 1637 ] دوشنبه, 8 آذر 1395
:: خبر
کاشانی: نماینده ایران در فیفا باید وجاهت علمی کافی داشته باشد

پیشکسوت فوتبال ایران اصرار دارد که نماینده ایران در فیفا باید مسلط به زبان و قوانین فوتبال باشد و ارتباطات محکمی برقرار کند. فدراسیون فوتبال قصد دارد علی کفاش...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران اصرار دارد که نماینده ایران در فیفا باید مسلط به زبان و قوانین فوتبال باشد و ارتباطات محکمی برقرار کند.

فدراسیون فوتبال قصد دارد علی کفاشیان را به عنوان نماینده ایران به انتخابات فیفا معرفی کند تا در صورت پیروزی به عضویت شورای اجرایی فدراسیون جهانی درآید. جعفر کاشانی در گفت وگو با ایسنا، در این باره گفت: اگر فردی از سوی ایران به فیفا معرفی شود باید همه از او حمایت کنند تا در فدراسیون جهانی روی آن فرد حساب ویژه ای باز شود.

اما این پیشکسوت فوتبال و دیپلمات کهنه کار ایرانی برای نماینده ایران در فیفا شرایطی را عنوان کرد که از نظر او فرد معرفی شده "باید" از آن ها برخوردار باشد تا "حضورش در مجامع بین المللی باعث پویایی فرهنگ ایران شود."

کاشانی اظهار کرد: فردی که قرار است از سوی ایران معرفی شود باید در وهله اول مسلط به زبان انگلیسی و قوانین و مقررات بین المللی فوتبال باشد و در درجه بعدی بتواند ارتباط های محکمی با سایر افراد و کشورها برقرار کند.

او افزود: زمانی که نماینده ایران به مقر فدراسیون جهانی می رود باید از سوی سفارت جمهوری اسلامی در سوئیس مورد استقبال رسمی قرار بگیرد و از او پذیرایی شود و به نوعی برای او سنگ تمام گذاشته شود تا در فیفا برای نماینده ایران بیش از پیش ارزش قائل شوند.

سرکنسول سابق ایران در کشورهای آلمان، انگلیس، سوریه و امارات همچنین گفت: معرفی نماینده ایران به فیفا باید از کانال وزارت امور خارجه انجام شود تا وجاهت رسمی داشته باشد. هر کسی که می خواهد برود باید وجاهت علمی حضور در مجامع بین المللی را داشته باشد.

او ادامه داد: اگر فرد انتخاب شده فوتبالی باشد بهتر است اما مهم تر از آن داشتن وجاهت علمی کافی برای حضور در مجمع جهانی فوتبال است. سفارت ایران در سوئیس می تواند از نظر سیاسی به نماینده ایران کمک کند و حتی برای او مهمانی بگیرد و او را معرفی کند. این کاری است که من همیشه انجام می دادم.

کاشانی همچنین گفت: فوتبال ایران قبلا نماینده هایی در مجامع بین المللی داشته و امیدوارم این اتفاق باز هم بیفتد. کسب کرسی های جهانی باید به صورت مستمر اتفاق بیفتد و ایران باید همیشه در این مجامع حضور قوی داشته باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب