پیش بینی بت 940
6 وضعيت احتمالي در صورت جدايي نوراللهي/ به کام خودش؛ به ضرر پرسپولیس

6 وضعيت احتمالي در صورت جدايي نوراللهي/ به کام خودش؛ به ضرر پرسپولیس

احمد نوراللهي بازيكن خوب و باكيفيتي است. او هرگاه فرصت پيدا كرده نشان داده كارش را بلد است و مي تواند مهره مثمرثمري باشد. با اين حال برانكو، كاميابي نيا را تر... 2 out of 5 based on 13 ratings.

6 وضعيت احتمالي در صورت جدايي نوراللهي/ به کام خودش؛ به ضرر پرسپولیس

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 6 اظهار نظر بازدید [ 16241 ] سه شنبه, 9 آذر 1395
:: خبر ویژه
6 وضعيت احتمالي در صورت جدايي نوراللهي/ به کام خودش؛ به ضرر پرسپولیس

احمد نوراللهي بازيكن خوب و باكيفيتي است. او هرگاه فرصت پيدا كرده نشان داده كارش را بلد است و مي تواند مهره مثمرثمري باشد. با اين حال برانكو، كاميابي نيا را تر...

ارتش سرخ دات كام :

احمد نوراللهي بازيكن خوب و باكيفيتي است. او هرگاه فرصت پيدا كرده نشان داده كارش را بلد است و مي تواند مهره مثمرثمري باشد. با اين حال برانكو، كاميابي نيا را ترجيح مي دهد و نوراللهي را يار دوازدهم تيمش مي داند. مدت هاست بحث جدايي نوراللهي از پرسپوليس و پيوستنش به تراكتورسازي به دليل پايان معافيت تحصيلي مطرح است و هر روز هم تأييد و تكذيب مي شود. صرف نظر از صحت يا عدم صحت اين خبر بايد ديد جدايي نوراللهي از سرخ ها براي او و البته پرسپوليس و تراكتور و سايرين چه منافع و مضراتي دارد.

پرسپوليس فقط يك هافبك دفاعي خواهد داشت
پرسپوليسي ها فصل را با 3 هافبك دفاعي آغاز كردند؛ كمال كاميابي نيا، احمد نوراللهي و محسن ربيع خواه اما اتفاقات ابتداي فصل باعث شد ربيع خواه به سمت چپ خط دفاعي منتقل شده و همان جا ماندگار شود. حالا اگر نوراللهي هم از پرسپوليس جدا شود فقط كمال باقي مي ماند و با توجه به حضور ثابت ربيع خواه در دفاع چپ، سرخپوشان عملاً هافبك دفاعي ذخيره نخواهند داشت. ضمن اينكه پرسپوليس در پست هافبك هجومي هم مهره جايگزين ندارد.

رقيب مستقيم پرسپوليس تقويت مي شود
تراكتورسازي تا به اينجاي فصل رقيب مستقيم پرسپوليس در صدر جدول بوده و اگر نوراللهي به تبريز برود عملاً سرخ ها با دست خود رقيب شان را تقويت كرده اند. در فوتبال حرفه اي اين روزها جايي براي تقويت رقيب آن هم در كوران رقابت وجود ندارد و برانكو هم از همين مسئله وحشت دارد و اميدوار است نوراللهي در پرسپوليس ماندگار شود.

جاي خالي عشوري در تراكتورسازي پر مي شود
مصدوميت شديد سينا عشوري دست امير قلعه نويي را در پست هافبك دفاعي در پوست گردو گذاشته. در اين وضعيت اگر نوراللهي راهي تبريز شود، تراكتوري ها جانشين بازيكن مصدوم خود را يافته اند و ديگر از ناحيه اين پست كليدي و حساس احساس ضعف نمي كنند به خصوص كه نوراللهي هم همانند عشوري جوان است و مي تواند تا مدتي خط هافبك تراكتور را بيمه كند.

محمد نوري به پست اصلي اش بازمي گردد
در شرايط فعلي خط هافبك تراكتور، محمد نوري يك خط عقب تر رفته و در كنار مهدي كياني قرار گرفته و در واقع در پست غيرتخصصي بازي مي كند.
پيوستن نوراللهي به تراكتورسازي، نوري را هم به پست اصلي اش يعني هافبك طراح بازمي گرداند. البته شايد هم تبريزي شدن نوراللهي باعث شود محمد نوري به نيمكت ذخيره ها تبعيد شود!

نوراللهي بعد از يك فصل و اندي بازيكن ثابت مي شود
احمد نوراللهي قبل از پيوستن كمال كاميابي نيا به پرسپوليس در ابتداي فصل قبل، هافبك دفاعي ثابت اين تيم بود. او بعد يك خط جلوتر آمد و در پست هافبك هجومي بازي كرد اما به مرور محسن مسلمان بازيكن فيكس اين پست شد تا نوراللهي به نيمكت منتقل شود اگر نوراللهي به تبريز برود مي تواند بازيكن فيكس قلعه نويي شود و پس از يك فصل و اندي در اكثر بازي ها از ابتدا به ميدان برود.

كي روش، نوراللهي را بهتر مي بيند
رفتن نوراللهـــــي به تراكتور سازي و درخشش احتمالي اش در تركيب ثابت صدرنشين فعلي جدول رده بندي ليگ برتر، قطعاً اين شانس را به اين بازيكن مي دهد كه بيشتر از قبل جلوي چشم كارلوس كي روش باشد و در دو فصل منتهي به جام جهاني 2018 روسيه، امكان قرار گرفتنش در تركيب تيم ملي بالاتر برود. اگر احمد در اين دو فصل به جاي كاميابي نيا در پرسپوليس فيكس بازي مي كرد چه بسا كه امروز سهميه كمال در تيم ملي از آنِ نوراللهي بود.

 

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  سه شنبه, 9 آذر 1395 - 02:12 بعد از ظهر

  اصلاهم به کام خودش نیست
  هیچ بازیکنی باترک پرسپولیس خوشبخت نشده است
  این نوشته خاینانه ای برای ترغیب احمدبه ترک پرسپولیسه

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 9 آذر 1395 - 02:19 بعد از ظهر

  احمد فقط هفت ماه سربازی داره
  اگه جایگزین خوبی براش پیدا کنیم می تونه رفتنش به نفعمون هم بشه
  عالیشاه ولی باید بمونه

 • سینا پرسپولیسیسینا پرسپولیسی :
  سه شنبه, 9 آذر 1395 - 04:52 بعد از ظهر

  واقعا خیلی مسخرس که یه تیم میاد دسترنج یهه تیم دیگه رو به زور میگیره
  احمد ما کشف کردیم تو تیم ما ستاره شد

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  سه شنبه, 9 آذر 1395 - 05:41 بعد از ظهر

  والا تاریخ ثابت کرده کاملاً برعکسه . هر بازیکنی از پرسپولیس رفته خودش ضرر کرده نورالهی هم بره پرسپولیس بازیکنانی داره که جاش را پر کنند و نیم فصل هم می تونه به جاش بازیکن بگیره اما بهتره احمد بمونه و این اتفاق هه اصلا نیفته. بلاخرهرفقط یازده بازیکن می تونن برن تو زمین و تا وقتی که تیم داره خوب بازی میکنه و نتیجه میگیره تغییر ترکیب تیم عاقلانه نیست. مطمئناً به احمد بازی خواهد رسید

 • emad shirangiemad shirangi :
  سه شنبه, 9 آذر 1395 - 06:14 بعد از ظهر

  واقعا بی جنبه تر و از خود راضی تر و بدبخت تر از این بازیکنها وجود نداره طرف تو خواب هم نمیدید یه روز از یه تیم دسته چندم بیاد پرسپولیس بعد با حمایت هوادار محبوب بشه کلی مال و اموال به جیب بزنه دنیا که به کامش شد همه چیز را فراموش کنه حالا اگه یه نیم فصل یا یه فصل ذخیره نشین باشی مگه اتنفاقی میفته بابا جان شما خواب رسیدن به صد کیلومتری باشگاه را هم نمیدیدید بی جنبه ها حالا هر روز ساز جدایی میزنند خب به درک برین

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 01:01 قبل از ظهر

  هرکی میخواد بره بسلامت!سرپرسپولیس سلامت

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب