پیش بینی بت 940
آشتیانی: تا کاشانی هست، پرسپولیس به هیچ جا نمی رسد/ در مورد خوردبین صحبت نمی کنم چون «شَر» می شود!

آشتیانی: تا کاشانی هست، پرسپولیس به هیچ جا نمی رسد/ در مورد خوردبین صحبت نمی کنم چون «شَر» می شود!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تا زمانی که کاشانی در پرسپولیس باشد، این باشگاه به هیچ جا نمی رسد. ابراهیم آشتیانی در گفت وگویی، در مورد عملکرد جعفر کاشانی و محم... 2 out of 5 based on 22 ratings.

آشتیانی: تا کاشانی هست، پرسپولیس به هیچ جا نمی رسد/ در مورد خوردبین صحبت نمی کنم چون «شَر» می شود!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 8228 ] چهارشنبه, 10 آذر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • آشتیانی: تا کاشانی هست، پرسپولیس به هیچ جا نمی رسد/ در مورد خوردبین صحبت نمی کنم چون «شَر» می شود!

آشتیانی: تا کاشانی هست، پرسپولیس به هیچ جا نمی رسد/ در مورد خوردبین صحبت نمی کنم چون «شَر» می شود!

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تا زمانی که کاشانی در پرسپولیس باشد، این باشگاه به هیچ جا نمی رسد. ابراهیم آشتیانی در گفت وگویی، در مورد عملکرد جعفر کاشانی و محم...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: تا زمانی که کاشانی در پرسپولیس باشد، این باشگاه به هیچ جا نمی رسد.

ابراهیم آشتیانی در گفت وگویی، در مورد عملکرد جعفر کاشانی و محمد زادمهر، دو عضو فوتبالی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در حال حاضر همه نگاه ها را به سمت موقعیت های گلزنی زیادی که مهدی طارمی از دست داده، منحرف کرده اند تا با این کار، مردم را تحریک کنند. عملکرد دو عضو فوتبالی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس مخصوصاً کاشانی بسیار ضعیف بوده است. زادمهر هم که بیشتر روزهای سال اصلاً در ایران نیست.

وی ادامه داد: قرار بود من یک کمیته فنی قوی در باشگاه پرسپولیس تشکیل دهم تا هم بر کارکرد فنی باشگاه نظارت کنیم و هم به آکادمی و تیم های باشگاه سر و سامان دهیم اما من را سر کار گذاشتند. در واقع کاشانی این اجازه را نداد. تا زمانی که کاشانی در پرسپولیس باشد، این باشگاه به هیچ جا نمی رسد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس پیشکسوتان زیادی دارد که می توانند مدیرعامل این تیم باشند. کسانی مانند محمد دادکان که هم مردم او را دوست دارند و هم چهره های شناخته شده ای هستند اما مدیران کنونی پرسپولیس را کسی نمی شناسد. در نهایت مردم ما را می شناسند و حال پرسپولیس را از ما می پرسند.

آشتیانی خاطرنشان کرد: احتمالاً حضور در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برای کاشانی و زادمهر منفعتی دارد وگرنه تا حالا استعفا داده بودند. من اگر حرفی می زنم، دلم برای پرسپولیس می سوزد. مسئولان فعلی باشگاه از پیشکسوتان متنفر هستند ولی ما حقی نمی خواهیم و تنها روی پرسپولیس تعصب داریم. مردم در خیابان از ما سؤال می کنند و پیگیر اخبار تیم هستند. مدیران باشگاه اصلاً با پیشکسوتان مشکل دارند. در حالی که ما می گوییم باشگاه نه آکادمی و نه تیم پایه دارد که فردا پرسپولیس را از خرید بازیکن بی نیاز کند.

وی در مورد تصمیم مسئولان باشگاه پرسپولیس مبنی بر برگزاری تمرینات پشت درهای بسته تأکید کرد: زمان ما اصلاٌ چنین اتفاقی رخ نمی داد. باید اجازه دهند هواداران به محل تمرین تیم بیایند. به نظر من حتی باید هرازگاهی از هواداران و خبرنگاران پذیرایی کنند. حضور هواداران به بازیکن هم انگیزه می دهد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره اینکه شنیده می شود سرپرست این تیم توانایی کنترل حواشی را ندارد و به همین دلیل تصمیم به برگزاری تمرینات پشت درهای بسته گرفته شده، گفت: من در مورد محمود خوردبین صحبت نمی کنم چون «شَر» درست می شود اما این موارد همگی نشانه ضعف مدیریت است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • emad shirangiemad shirangi :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 01:03 بعد از ظهر

  بخشی از صحبتهایش در مورد کاشانی واقعا درسته انصافا در این مدت طولانی جز تکرار یه سری شر و ور و مصاحبه در مورد بازیکنها کار دیگه ای نکرده ولی اون بخش که در مورد مدیریت صحبت کرده کاملا مشخصه که اکثر این پیشکسوتها فقط منفعت خودشون را میبینند چون همه میدونند که در این ده سال گذشته این مدیریت موفق ترین بوده به خدا اکثر این به اصطلاح پیشکسوتها به خاطر نفع شخصی حاضر به شکست این تیم هم هستند

 • emad shirangiemad shirangi :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  انصافا دم این هوادارها گرم که علاقه و عشقشون به باشگاه از همه واقعی تر و ماندگار تره ولی متاسفانه اکثر این پیشکسوتها در صورتی حمایت میکنند که منفعتی واسشون داشته باشه . به مصاحبه هاشون دقت کنید اکثرا حالا که سودی از باشگاه نصیبشون نمیشه چه مزخرفاتی در مورد مدیریت و باشگاه میگن آدم حالش از این دورویی اونها بهم میخوره صاحبان اصلی باشگاه ما هستیم نه مشتی ادم کاسب بدبخت

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 01:18 بعد از ظهر

  کاشانی که کلا تعطیله وازهیچ جا خبر نداره!ولی طاهری کارش درسته

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 01:53 بعد از ظهر

  اینها درد دلهای پیش کسوتان هست نه نظرات کارشناسی و مفید. خیلی نباید به این حرفها اهمیت داد.

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 02:09 بعد از ظهر

  پیشکسوت های با فرهنگمون افتادن به جون هم

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 03:35 بعد از ظهر

  کاشانی ادم عجبیه که قصدش اینه که هیچ وقت پرسپولیس قوی نباشه اینا مثل انگلیسی ها می مونند اختلاف بنداز حکومت کن .مگه طارمی چه کار کرده که اینقدر علیه این بازیکن بزرگ و اینده دار جبهه گرفته و از مدل زندگیش ایراد می گیره .بابا لامسب خودت که زندگیت پر از ابهام .چرا با این جوانها ایراد می گیری کسی نیست گوش این کاشانی رو بگیره؟

 • emad shirangiemad shirangi :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 04:20 بعد از ظهر

  باید همه با هم یک بیانیه یا یک کمپین مخالفت با کاشانی ترتیب بدیم تا هم خودش وهم وزارت ورزش بفهمند اکثر هوادارها با مواضعش مخالفند و اگه قراره در هیئت مدیره پیشکسوتی باشه خب چرا علی پروین ویا علی کریمی نباشند

 • ناشناس ناشناس :
  چهارشنبه, 10 آذر 1395 - 11:57 بعد از ظهر

  ایشون زمان خودش تو چ پستی بازی میکرده؟

 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 09:45 قبل از ظهر

  من که جمعه خودم رابه تهران می رسانم وباهرگلی که طارمی بزنه دادمیزنم
  خفه شوکاشانی
  حالااگه کسی همراهی کردکه چه بهتر

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 10:59 بعد از ظهر

  ای بابا شما پیشکسوتان هم ول کن نیستینا...برای اینکه از خونه نشینی در بیاین و یه جوری عین زالو خودتونو بچسبونین به پرسپولیس دارین زیرآب همدیگرو میزنین؟اینهمه شغل...خوب برو مثل بقیه رستوران بزن...حتما باید با هزار جور کارهای کثیف پست و سمتی تو پرسپولیس بگیری؟تیم داره میره به سمت قهرمانی اونوقت شماها هی سنگ بندازین...واقعا راسته که میگن آدم هرچی میخوره از خودی میخوره.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب