پیش بینی بت 940
برانکو: نیم فصل برای لیگ و آسیا تیم را تقویت می کنیم / چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟

برانکو: نیم فصل برای لیگ و آسیا تیم را تقویت می کنیم / چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟

سرمربی پرسپولیس گفت: باشگاه با آنچه که در توان دارد تیم را تکمیل می کند نه فقط برای آسیا برای لیگ هم تیم را تقویت می کنیم. برانکو در نشست خبری پیش از بازی با ... 5 out of 5 based on 15 ratings.

برانکو: نیم فصل برای لیگ و آسیا تیم را تقویت می کنیم / چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 6653 ] پنجشنبه, 11 آذر 1395
:: خبر ویژه
برانکو: نیم فصل برای لیگ و آسیا تیم را تقویت می کنیم / چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟

سرمربی پرسپولیس گفت: باشگاه با آنچه که در توان دارد تیم را تکمیل می کند نه فقط برای آسیا برای لیگ هم تیم را تقویت می کنیم. برانکو در نشست خبری پیش از بازی با ...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس گفت: باشگاه با آنچه که در توان دارد تیم را تکمیل می کند نه فقط برای آسیا برای لیگ هم تیم را تقویت می کنیم.

 برانکو در نشست خبری پیش از بازی با ماشین سازی گفت: درگذشت زائرین کربلا در حمله تروریستی داعش و حادثه قطار و همچنین درگذشت بازیکن اسبق صبا را تسلیت می گویم.حریف فردای ما ماشین سازی است .همه بازی ها این تیم را آنالیز کردیم و با وجود اینکه در جدول جایگاه خوبی ندارد اما خوب فوتبال بازی می کنند و از وجود نصرتی و تیموریان سود می برند.

وی ادامه داد: هر تیمی مقابل پرسپولیس بازی می کند مشکل خاصی ندارد و مصدوم و محروم هم ندارد و با انگیزه مقابل ما قرار می گیرد. ماشین سازی تیمی آماده و منسجم و باانگیزه خواهد بود. با وجود جایگاه بدش در جدول انتظار بازی سختی را می کشیم، همان طور که می دانید بیرانوند و عالیشاه را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم، انصاری هم محروم است و سایر بازیکنان برای حضور در ترکیب 11 نفره با یکدیگر رقابت می کنند و سالم هستند.

وی در مورد اینکه فردا چه تغییراتی در ترکیب تیم خواهد داد، گفت: تغییرات ترکیب پرسپولیس را فردا خواهید دید.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه فردا آزمون از مهدی طارمی دعوت کرده تا به تیم روستوف بیاید، گفت: چه باید بگویم؟ می دانم این دو نفر دوستان خوبی هستند و خوشحالم که آزمون به طارمی احترام می گذارد و هر دو نفر در تیم ملی هستند، اما این قضیه بستگی به آزمون ندارد، قبل از هر چیز به باشگاه و تصمیم باشگاه مربوط می شود. اینکه روستوف اصلاً علاقه ای به مهدی دارد یا نه، اگر طارمی به روستوف برود سومین بازیکن ایرانی این باشگاه خواهد بود. خوشحالم آزمون در روستوف و لیگ قهرمانان خوب ظاهر شده و پرواضح است که همه مربیان انتظار دارند که بازیکنانشان پیشرفت کنند. انتظارم این است که او هم در عمر ورزشی خود پیشرفت داشته باشد.

برانکو در مورد اینکه انتقاد او از طارمی باعث شود روحیه او تخریب شود، گفت: من کی گفته ام او را نیمکت نشین می کنم؟ من هرگز نگفته ام او را روی نیمکت می گذارم.

وی در مورد اینکه اما باشگاه طارمی را به کمیته انضباطی احضار کرد و او تحت فشار است، گفت: باشگاه طارمی را بعد از بازی با پیکان او را احضار کرد، فشار روی همه هست، مربی بازیکن و مدیرعامل تحت فشار هستند. ما که در یک باشگاه بزرگ کار می کنیم همیشه تحت فشار هستیم. پرواضح است که افراد انتظار دارند هرکدام ما بهتر و بهتر شویم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: طارمی در یک روز فرصت گلزنی را از دست داد و این اتفاق برای همه مهاجمان رخ می دهد. هر مهاجمی ممکن است در یکسری بازی نتواند برخی فرصت ها را تبدیل به گل کند. باید برای مهاجم منتظر بود، در بازی با نفت آبادان او 5 فرصت گلزنی را از دست داد، اما درنهایت گل زد. او همچنان بهترین گلزن ماست و یکی از بهترین گلزنان لیگ است. چرا حرفی را که نزده ام در دهان من می گذارید؟ من در مورد افراد حرف نمی زنم، به خصوص در مورد بازیکنان. بازیکنان من بهترین بازیکنان دنیا هستند، چون بازیکن من هستند. همان طور که پدر بچه اش را بهترین فرزند دنیا می داند.

برانکو در مورد اینکه علیپور و فرشاد احمدزاده چون مدام در ترکیب اصلی هستند، پیشرفت نمی کنند و درجا می زنند، گفت: شانس بازی در تمرین به دست می آید، یکی 5 دقیقه یکی 55 دقیقه بازی می کند. علیپور ذخیره بود، فرشاد احمدزاده هم تقریباً در همه بازی ها تعویض می شود. اگر متوجه شده باشم شما می گویید فرشاد بد بازی می کند، همیشه می توان در مورد این موضوع بحث کرد. ارزیابی قطعی نمی تواند باشد، اما من شخصاً از فرشاد احمدزاده راضی هستم، چه کسی باید جای او را بگیرد؟

وی در مورد اینکه فاصله بین نیمکت و بازیکنان اصلی زیاد شده است، گفت: معنای این حرف شما این است که من درست به خال زده ام، یعنی اینکه من هیچ اشتباهی در تعیین ترکیب تیم نکرده ام.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه اما آیا اگر بازیکنی مصدوم شود، جانشینی برای او روی نیمکت نیست، گفت: الان که می گفتید نیمکت خوبی دارید. اما طبیعی است اگر سیدجلال مصدوم شود دچار مشکل می شویم. او بهترین بازیکن و کاپیتان تیم ماست، هر تیمی که بهترین بازیکنش مصدوم شود به مشکل می خورد.

برانکو در مورد اینکه فردا رضائیان به ترکیب اصلی برمی گردد، گفت : این مسئله را فردا خواهیم دید.

وی در مورد اینکه برای حضور در آسیا در نیم فصل بازیکنی جذب می کنید یا نه، گفت: یک مسئله بحث خواستن است، یک مسئله دیگر امکانات است. ما اکنون نمی توانیم بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه دیگر است را بگیریم. اینها مشکلات بالقوه است. باشگاه با آنچه  که در توان دارد تیم را تکمیل می کند نه فقط برای آسیا برای لیگ هم تیم را تقویت می کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه گفته اید فلسفه کاری ام این است که به تیم برنده دست نمی زنم، گفت: فلسفه من فلسفه من است. یعنی چه؟ یعنی آن طور که من فکر می کنم بهترین روش است کار می کنم. همان طور که شما فکر می کنید بهترین روش را دارید. شما مشورت من را در کارتان گوش نمی دهید، من هم همین طور. البته معنایش این نیست که همیشه حق با من است. هر کدام از مربیان دیدگاه و فلسفه خودشان را دارند و براساس آن دیدگاه کار می کنند. من بهترین و آماده ترین بازیکنانی را که با هم هماهگنی ایجاد کرده اند را به بازی می گیرم. شما تا دلتان بخواهد می توانید در سطح جهان بازیکن پیدا کنید که در باشگاه های مختلف موفق نشده اند. یکی از تفکرات من این است که به تیم برنده نباید دست زد. مثل سردبیر شما که وقتی خبرنگار خوبی دارد و مثل شما خوب کار می کند، طبیعی است که عوضش نمی کند. چرا باید یک نفر دیگر را بیاورد و شما را عوض کند. فقط به خاطر اینکه جور دیگری می نویسد. البته اینکه در روزهای آینده یا فردا چه اتفاقی خواهد افتاد، خواهیم دید. الان باشگاه 25 بازیکن و یک دروازه بان دارد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 02:42 بعد از ظهر

  به نظرم پروفسور یه ذره عصبانیه!دلیلش چی میتونه باشه؟!گل نزدن مهدی یافضولی خبرنگارا

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 08:20 بعد از ظهر

  نیم فصل نوراللهی، آرام طبع، پلی یانسکی جدا می شوند و گولچ هم که قبلاً جدا شده بود. بجای اینها باید 4تا بازیکن خوب بگیریم و گرنه باید دور قهرمانی را خط بکشیم. دو دفاع وسط خوب، سروش رفیعی و یه مهاجم که فعلاً زهیوی در دسترس است.

 • بهروز امیریبهروز امیری :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 08:22 بعد از ظهر

  حرف منطق، پروفسور کارش درسته

 • امير كيهانامير كيهان :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 10:00 بعد از ظهر

  شما تیم رو تضعیف نکن تقویت پیشکش ساسان انصاری 9 گله شد و هتریک کرد عشق شما طارمی و علیپور هم دو سال حضور و دریغ از یک هتریک
  چرا ایمون زاید که تو مدت کوتاه حضورش 3 بار هتریک کرد باید بره و ما مجبور باشیم طارمی و علیپور رو تحمل کنیم که فقط تو موقعیت سوزی هتریک میکنند . طارمی هنوز بلد نیست با کجای پا ضربه بزنه و همه ضرباتش رو مثل بچه های دبستانی با بغل پا میزنه ادعای اروپا و لالیگا هم داره. دو سال هست میگی تیم رو تقویت میکنیم اما در حد حرف حتی به خریدهای خودت اعتقاد نداری و بازیشون نمیدی اون دنیزلی بود که حتی به بازیکنی که قرار بود دیپورت بشه اعتماد کرد و میدان داد و حماسه خلق کرد اما آقای پروفسور شهامت بازی دادن به خریدهای خودش رو هم نداره .

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 10:33 بعد از ظهر

  وی گفت: یک مسئله بحث خواستن است، یک مسئله دیگر امکانات است. ما اکنون نمی توانیم بازیکنی که تحت قرارداد باشگاه دیگر است را بگیریم. اینها مشکلات بالقوه است!
  جناب برانکو شما نیم فصل قبل هم برای حمایت از سوشا دقیقا همین حرفو زدی اما آخر فصل و زمان نقل و انتقالات فقط اسم مهاجم قاتل رو ازتون شنیدیم! بعد از خرید خارجیای بی کیفیت هم فرمودید توان مالی باشگاه همینه در حالی که هوادار تیم (هدایتی) گفت هر بازیکنی رو بخوای میگیرم ولی شما و جناب طاهری ناراحت شدید که چرا این حرفو زده! کدوم طرفو بگیریم؟ از چی بگم!

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب