پیش بینی بت 940
یادداشت: چگونه می شود از روی نیمکت محبوب شد؟

یادداشت: چگونه می شود از روی نیمکت محبوب شد؟

احمد نوراللهی این فصل فرصت زیادی برای نمایش توانایی هایش نداشته اما همچنان محبوب سکوهای سرخ است. شماره 8 در تیم پرسپولیس یک نماد و یک عدد مقدس است. شماره ای که... 5 out of 5 based on 20 ratings.

یادداشت: چگونه می شود از روی نیمکت محبوب شد؟

نويسنده : محمد همتی 8 اظهار نظر بازدید [ 9763 ] پنجشنبه, 11 آذر 1395
:: خبر ویژه
یادداشت: چگونه می شود از روی نیمکت محبوب شد؟

احمد نوراللهی این فصل فرصت زیادی برای نمایش توانایی هایش نداشته اما همچنان محبوب سکوهای سرخ است. شماره 8 در تیم پرسپولیس یک نماد و یک عدد مقدس است. شماره ای که...

ارتش سرخ دات كام : احمد نوراللهی این فصل فرصت زیادی برای نمایش توانایی هایش نداشته اما همچنان محبوب سکوهای سرخ است.


شماره 8 در تیم پرسپولیس یک نماد و یک عدد مقدس است. شماره ای که سال ها ناصر محمدخانی  اعجوبه تاریخ فوتبال ایران پوشید و بعد از آن به تن کرمانی مقدم رفت که به « به به توی ایران » شهرت داشت. بعد از او اما مجتبی محرمی  حدود 10 سال 8 پرسپولیس را به تن داشت. بدون شک یکی از متعصب ترین بازیکنان تاریخ پرسپولیس مجتبی محرمی بود که برای پیراهن و تیمش جان داد و سختی های زیادی را تحمل کرد تا موهایش سفید شد. برای همین است که هنوز هم او یکی از محبوب ترین نام ها در پرسپولیس است. هنوز هیچکس داربی سال 73 را فراموش نکرده که برای دفاع از حق تیمش خود را سپر بلا کرد. هنوز قراردادهایی که با باشگاه سفید امضاء کرد، در یادها هست. او با وجود مشکلات مالی، پیشنهادهای نجومی تیم های قطری را بخاطر عشق به پیراهن پرسپولیس رد کرد تا پای تیمش بایستد و برف روزگار بر موهایش بنشیند. بی دلیل نبود که در بازی پرسپولیس و پیشکسوتان آث میلان در حضور آن همه ستاره بی بدیل مستطیل سبز، وقتی در دقایق پایانی، علی پروین رضایت داد مجتبی محرمی را به میدان بفرستد، ورزشگاه در پوست خود نمی گنجید و بسیاری با دیدن او هیجان زده و احساساتی شدند.

زمان گذشت ولی شماره 8 از بین نرفت بلکه از اسطوره ای به اسطوره دیگر منتقل شد. جانشین برحق مجتبی محرمی، علی کریمی بود که توانست به نحو احسنت از میراث محرمی امانت داری کند. جادوگر سرخ ها از بسیاری لحاظ شبیه محرمی بود. یک متعصب و یاغی تمام عیار وسط زمین که لرزه بر اندام هر تیمی می انداخت. کریمی شماره 8 را به اعتلاء رساند و کاری کرد که این شماره نزد هواداران مقدس شود.

طی سال های گذشته مسئولین باشگاه با بی درایتی 8 مقدس سرخ ها را به بازیکنان نه چندان سرشناس مثل مارکو سپانوویچ و مهدی دغاغله دادند و همین امر باعث شد تاثیر این عدد در پرسپولیس تا حدود زیادی کمرنگ شود. تا اینکه جوان ناشناسی در دوران دایی از راه رسید که احمد نورالهی نام داشت و خیلی زود توانست به دل هواداران راه پیدا کند. نورالهی در سال نخست شماره 28 را پوشید. اما سال بعد از آن شماره 8 را به تن کرد. عملکرد نورالهی در فصل نخست آنقدر خوب بود که کسی مثل گذشته اعتراض نکرد که چرا 8 مقدس را به او دادند.

وارث جدید 8 سرخ ها سعی کرد از فرصتی که به او حبه شده بود به نحو احسنت استفاده کند و نمایش خوبی در زمین داشته باشد. هرچند او سنت 8 را بر هم زد و برخلاف یاغی هایی مثل محرمی، کریمی، هاشمی نسب، انصاریان و غیره بسیار نجیب و بی حاشیه بود اما عملکرد خوبش در زمین باعث شد محبوب هواداران شود. اما ورق برگشت و موقعیت او در تیم متزلزل شد. نمایش های خوب کامیابی نیا او را به نیمکت تبعید کرد و تیم پرستاره برانکو باعث شد به تدریج از ترکیب فیکس پرسپولیس فاصله بگیرد. ولی نیمکت نشینی انگیزه و آمادگی او را کم نکرد و در فصل پیش یکی از بهترین نیمکت نشینان پرسپولیس بود که هربار پا به میدان گذاشت، توانست موفق ظاهر شود و بازی مثمر ثمری برای تیمش به نمایش بگذارد.

هرچند 8 جدید پرسپولیس همیشه در میدان خوب بود اما اوج نمایش درخشان نورالهی در این فصل بود؛ یعنی درست وقتی که بیش از پیش به نیمکت پرسپولیس چسبید و بیشتر از قبل از ترکیب این تیم دور شد. نورالهی این فصل یک نیمکت نشین ستاره بود که تاثیر زیادی در عملکرد قابل قبول تیمش داشت. نباید از نقش او در پیروزی های پرسپولیس در این فصل و فصل پیش گذشت. زیرا او  دقیقاً  حلقه گمشده پرسپولیس طی سال های گذشته بود. بازیکن متعصبی که منافع تیمش را به هر چیزی ترجیح داد و حاضر شد منافع شخصی اش را پای موفقیت تیمش قربانی کند. آن هم در پستی که در سال های گذشته تیم پرسپولیس متحمل بدشانسی های زیادی بود و حضور بازیکنانی را تجربه کرد که در برهه های حساس شانه خالی کردند و رفتند. هنوز رفتار رضا حقیقی از ذهن هواداران این تیم پاک نشده است و شاید دل شکسته هواداران بود که این بازیکن با استعداد را در اوج فوتبالش محو کرد.

اما حقیقی تنها بازیکنی نبود که حواشی زیادی برای پرسپولیس داشت بلکه خیلی از بازیکنان در شرایط حساس با هر اتفاق کوچک و بزرگی برای تیم حاشیه ساختند و شرایط را برای این تیم سخت کردند. بازیکنانی که با هربار نیمکت نشینی جنجال به راه انداختند، بازیکنانی که با هر تعویض قهر کردند، بازیکنانی که برای تمدید قرارداد برای تیم ناز کردند. اما حالا پرسپولیس از روزهای سیاه خود فاصله گرفته و به روزهای اوج خود رسیده است. تیم برانکو این روزها به حدی خوب است که هیچ چیز جز حاشیه نمی تواند جلودار این تیم شود. مسئله مهمی که از همان ابتدا برانکو تلاش کرد از دور و بر تیمش دور کند و همین موضوع باعث شد خط قرمزی بر نام پیام صادقیان بکشد یا رامین رضائیان فیکس تیم ملی را نیمکت نشین کند.

اما احمد نورالهی طی این مدت بدون کوچک ترین حاشیه خود را وقف تیمش کرد و هربار که به او نیاز بود، در زمین حاضر شد و حتی برای چند دقیقه هم شده به وظایف خود به خوبی عمل کرد. او هرگز نسبت به نیمکت نشینی اعتراض نکرد. او هرگز برای بازی نکردن مصاحبه نکرد و با وجود حاشیه های زیادی که رسانه ها سعی کردند نسبت به این مسئله براه بیاندازند، ساکت ماند و تمرین کرد و  از روی نیمکت، تاثیر زیادی در موفقیت تیمش داشت.

حتی با وجود اینکه  رقابت های مقدماتی جام جهانی در حال برگزاری است و بدون شک انگیزه بازیکنان برای درخشش و حضور در تیم ملی بیش از پیش است؛ انگیزه هایی که باعث جدایی بازیکنانی چون ساسان انصاری و کفشگری شد، شماره 8 پرسپولیس صبوری اختیار کرد و یک بار هم ساز مخالف نزد. عملکرد نورالهی طی دو فصل گذشته به حدی خوب بود که بسیاری از تیم های لیگ برتری از جمله رقبای سرسخت پرسپولیس در پی جذب او باشند، اما نه پول نه حضور در ترکیب ثابت یا حتی احتمال ملی پوش شدن نتوانست او را برای جدایی از پرسپولیس وسوسه کند.

حالا پرسپولیسی ها از وارث جدید شماره 8 خود راضی هستند؛ زیرا شماره 8 پرسپولیس حالا یکی از متعصب ترین بازیکنان تیمش است. او چه در زمین حضور داشته باشد چه بر روی نیمکت باشد در دل هواداران  این تیم جا دارد و بی دلیل نیست که این روزها بزرگ ترین دغدغه هواداران جدایی احتمالی او از پرسپولیس است. غیرت و تعصب به تیم و پیراهن یکی از مهمترین نیازهای پرسپولیس طی سال های گذشته بوده و هست؛ عامل مهمی که شماره 8 پرسپولیس به خوبی آن را اثبات کرده است. پرسپولیس در این فصل هزینه زیادی از جدایی ساسان انصاری متحمل شد؛ هزینه ای که هنوز هم هواداران حسرتش را می خورند و دوست ندارند یک بار دیگر  چنین حسرتی را تجربه کنند. آنها دوست ندارند به بهانه سربازی یا به هر بهانه دیگر نورالهی را از دست دهند؛ زیرا شماره 8 سرخ ها حالا به یکی از محبوب ترین نیمکت نشینان تاریخ فوتبال کشور تبدیل شده است؛ نیمکت نشین ارزشمندی که کم تاثیرتر از یازده بازیکن فیکس برانکو نیست.

محمد غلامی پور

تصاویر مرتبط
 • یادداشت: چگونه می شود از روی نیمکت محبوب شد؟
 • یادداشت: چگونه می شود از روی نیمکت محبوب شد؟
مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مهران حیدریمهران حیدری :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 11:05 بعد از ظهر

  انقدری که این پسر محبوب سر به زیره ادم دلش نمیاد که رو نیمکت باشه

 • هومن دلانهومن دلان :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 11:21 بعد از ظهر

  سلام.
  انشالله که بهترین تصمیمات در مورد احمد گرفته میشه چه توسط خودش چه باشگاه!
  اما بحث اصلی من بازی تهوع آور و شرم آور تیم صبای قم مقابل استقلاله و همچنین بی انصافی عده ای از هوادارا که باز با گلزنی انصاری برا فولاد ساسان ساسان میکنن!!!
  به جرات میتونم بگم یکی از کثیفترین و تابلو ترین بازیایی که تو این چندین ساله دیدم بازی تیم صبا مقابل استقلال بود!که صمد و بچه ها اومده بودن ببازن و منصوریانو نجات بدن!!!
  تیم لیگ سه هم انقدر ضعیف و مبتدی فوتبال بازی نمیکنه!!!
  رضا عنایتی با 60 سال سن وایساده دفاع آخر!!و دو تا خطای ناشیانه و آماتور گونه انجام داد و اخراج شد و ارادت خودشو به استقلالیا نشون داد!!
  بعد مرفاوی به جای پوشش اون منطقه فوق حساس بیخیالش میشه تا پشت دفاعش اتوبان بشه!!
  اخراج دومم که اصن خنده داره بود!!بازیکن استقلال تعادلش خورد به هم یار صبا رو اخراج کرد اسسسسسسسسسسسستاد داور!!!
  این آقایون باید بدونن ((خر خودشون و هفت جد و آبادشونن نه ما))!!!!برید جمع کنید ما خودمون همه کاره عالمیم!
  ما اگه تشخیص ندیم کی فوتبال بازی میکنه کی لاشی بازی!باید بریم بمیریم!!!
  مرفاوی و داور آبروی لیگ ایرانو بردن!!!و دو دستی 3 امتیاز تقدیم استقلال کردن که به ناموسم پسش خواهند داد!!!
  حالا خواهید دید...خدا جای حق نشسته...
  در مورد ساسان انصاری هم باید بگم هیچکس اندازه من دوستش نداره!هم شهریمه پسر گل و خیلی خوبیه و بازیکن عالی!
  اما چرا بعضی از هوادارا متوجه نیستن که ((خوده ساسان)) خواست جدا بشه!!!!!
  آیا برانکو مقصره؟؟؟تازه جاش رضاییانی اومده که الحق بهترین راست ایرانه!بابا بیخیال شید تو رو خداااااااااااا
  هواداره جوون هوادار خام داداشام عزیزام انقدر ساده نباشین!به جز حاشیه هیچ چی نمیتونه جلوی این پرسپولیسو بگیره!
  از ما گفتن بود...

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 11 آذر 1395 - 11:25 بعد از ظهر

  نوراللهی 7 ماه بیشتر خدمت نداره. بهتره بره تراکتور و ما بجاش سروش را بگیریم و سال بعد برگرده پرسپولیس. گولچ هم که رفته، پلی بانسکی و آرام طبع هم احتمالاً می روند میشه سه جای خالی که باید دو دفاع وسط و یک مهاجم بگیریم که که پورغاز و زهیوی دم دست ترین گزینه ها هستند. البته اگه دفاع چپ بدردبخور خارجی هم باشه میشه جذب کرد که بعید می دونم ولی اگه رضائیان بره دفاع چپ فیکس بشه بهترین اتفاق ممکن هست.

 • ناشناس ناشناس :
  جمعه, 12 آذر 1395 - 01:03 قبل از ظهر

  فکر کردم این وکیله این متن رو نوشته اخه دیدین هر وقت یه چیزی شبیه این میخونیم بی شک میگیم عبدالصمد ابراهیمی اون رو نوشته

 • رضا محرمیرضا محرمی :
  جمعه, 12 آذر 1395 - 09:58 قبل از ظهر

  بازیکن خوب با تعصب
  بنظر من در مجموع (فاز تهاجمی و دفاعی) از کمال کامیابی نیا بهتره

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  جمعه, 12 آذر 1395 - 12:01 بعد از ظهر

  حقیقت اینه که یه قانون برده داری تو کشور ما هست بنام سربازی اجباری که همه جای دنیا منسوخ شده و سربازی حرفه ای انجام میشه. ما باید از خودنون بپرسیم که احمد نیم فصل بره بهتره یا فصل دیگه چون ظاهرا دیر یا زود باید بزور بره سربازی.اگه نیم فصل بره باید یک هافبک تدافعی خوب به خدمت بگیریم حتی اگه گزینه داخلی موجود نباشه یه گزینه خوب خارجی به خدمت بگیریم. در این صورت احمد را نیم فصل دوم و در مسابقات مرحله گروهی و مرحله اول حذفی نخواهیم داشت اما از فصل بعد و انشالله در مراحل بالای لیگ قهرمانان آسیا برمی گرده پرسپولیس. راه دوم هم اینه که احمد نیم فصل دوم هم بمونه در این صورت قطعاً بهش بازی خواهد رسید و پرسپولیس را در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا همراهی می کنه اما از طرفی باید فصل بعد بره سربازی و در مراحل بالاتر همراه پرسپولیس نخواهد بود.

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  جمعه, 12 آذر 1395 - 11:32 بعد از ظهر

  با درود
  با تبریک به همه
  لطفا شدیا از برانکو حمایت بکنیم.
  میدونید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  همه میدونستیم....با توجه به شرایط وحاشیه های رامین وطارمی ومساوی با پیکان.......توقف در این بازی یعنی شروع حاشیه ها!!
  قبل از بازی هم طی کامنتی گفتم همه کار میکنن تا نتیجه نگیریم.... افتضاح داوری رو دیدیم اگه پنالتی گل شده بود!!!!
  فغانی رو گذاشتن که بگن فغانی برای آبروی خودش هم شده جلو ناظران کاری نمیکنه......دیدیم بضضرما سوت زد!!!
  بخدا بردن این بازی از دربی هم سخت تر بود
  طی 12 بازی 26امتیاز گرفتیم یعنی میانگین بیشتر از2امتیاز برای هربازی که برای قهرمانه کافیه
  چرا حواسمون نیست تو لیگ مافیایی قدرتمندی بازی میکنیم که9ساله قهرمان نشدیم
  فدراسیون وتمام کمیته ها دشمن ما هستن..........تاج-حسنزاده-عابدینی-کفاشیان-کمیته داوران-انضباطی-استیناف -ساکت-کیروش-
  ..................هئیت های فوتبال اصفهان-خوزستان-تبریزو......و3تیم-صبای قم -استقلال-2تیم اهوازی- پیکان-حتی نفت وسایپا...حاضرن هرتیمی قهرمان بشه بجز پرسپولیس...بهم راه میدن ومقابل همه همه ترفندها رو بکار میبرن تا حداقل از ما مساوی بگیرن.
  تیمهای تبریزی رفت وبرگشت12امتیاز رو براحتی به تراکنور میدن..صبا با مرفاوی هم همینطور...
  مافیای ضد پرسپولیسی برای جام نگرفتن ما همه کار میکنه(داوریهای این هفته وباخت عجیب صبا به استقلال)
  پیشکسوت ما که شده آتیش بیار معرکه
  امان از عابدینی!!!!!
  عابدینی که خیلی زیرکه برای مدیر عامل شدن دندون تیز کرده وهمه کار میکنه زیراب طاهری رو بزنه..عابدینی میدونه با طاهری قهرمان بشیم دیگه نمیتونه صد کیلومتری باشگاه بیاد
  عابدینی ودوستان متاسفانه پیشکسوتش همه کار میکنن تا قهرمان نشیم تا بتونن طاهری رو بیرون بکنن
  رفتن طاهری تو این موقعیت کم خطر تر از رفتن برانکو نیست
  همه میدونیم که بزرگان پرسپولیس هم متاسفانه هرجا نفعشون باشه حمایت میکنن ....الانم که مشکلات مالی شدید دارن !!!!!
  هدایتی هم که مثلا طرفدار خاص تیمه همه نوع حاشیه رو درست کرده......وبدتر اینکه اونم میخواد عابدینی بیاد.....
  رسانه های مافیایی هم که با ایجاد حاشیه وجنجال همه کار میکنن تا تو تیم اختلاف بندازن......
  کیروش هم که بخاطر دشمنی یا دوستی 8-9بازیکن مارو 20روز 20روز میبره اردوی تیم ملی ومصدوم تحویل میده...
  بازیکنانی مثل انصاری که تحمل نیمکت نداره ومیره فولاد وتازه تراکتور هم میاد نورالهی وعالیشاه رو تحریک میکنه.......
  اونوقت کی باید از برنکو وپرسپولیس حمایت بکنه!!
  بخدا بدترین شرایطو داریم.........
  برانکو دقیقا میدونه چکار میکنه..........
  حاشیه سازی نکنید ..
  این 3بازی آخر نیم فصل اگه بتونیم همه امتیازاتو بگیریم با توجه به بازی تیمهای مدعی تراکتور-استقلال- نفت- سپاهان- فولاد- اس خوزستان وذوب آهن..........براحتی میتونیم فاصله زیادی با رقبا بندازیم وبراحتی تو صدر بمونیم.
  نیم فصل دوم امتیاز گرفتن خیلی خیلی سخته.........باید تو این 3بازی فاصله رو زیاد بکنیم
  اونم تیم ما که هم تو آسیا بازی داریم وهم 8ملی پوش د اریم ونمیدونیم نورالهی وعالیشاه و........میمونن یانه...........
  خواهشا...تا سرحد امکان از برانکو حمایت کنید.........
  این سه بازی سرنوشت مارو عوض میکنه.
  با اینهمه مشکل وبدبختی و............اونوقت من وشما هوادار هم از برانکو حمایت نکنیم
  .............اگه امسال هم قهرمان نشیم برانکو میره ودوباره یه پیشکسوتو میارن......
  میدونید یعنی چه!!!!
  خواهشا...........لطفا............عاجزانه التماس میکنم............
  تا سرحد امکان از برانکو حمایت کنید...........
  همه ایران حتی دوستان نزدیک پرسپولیس!!!!!! جمع شدن وجلسه میذارن که چکار بکنن پرسپولیس قهرمان نشه...
  حاضرن قلعه نوعی...بله دوستان میخوان قلعه نوعی قهرمان بشه تا نشون بدن سال بعد باید مربی ایرانی پرسپولیسو بگیره.......
  لطفا از برانکو تا سرحد امکان با تمام وجود وبا تمام انرژی وعشقی که به پرسپولیس دارید حمایت کنید...........
  به امید قهرمانی در ایران .آسیا با برانکو.....................

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  شنبه, 13 آذر 1395 - 09:00 قبل از ظهر

  به نظر من باوجود اینکه تیم مون داره بازی هارو می بره ولی چند مشکل دره تیم رو آزار میده که بعدها به نتیجه گرائی هم تاثیر خواهد گذاشت
  یکی اینکه چرا تیم بعداز زدن یک گل عقب میکشه؟ مگه ماپتانسیل این رونداریم که مقابل این ماشین سازی بیشتر گل بزنیم و هجومی بازی کنیم.
  دوم , خدایی که داره در حق بعضی از بازیکنا بی انصافی میشه مثل نورالحی و چند بازیکن جوان که دارن تو تیم امید می درخشن مثل طاهری و بازیکن های جوونی که گرفتیم .چرا به برانکو به نورالهی وقت بیشتری نمیده که شکل بازی تیم مون عوض شه و این جوون خودنمایی کنه
  سوم برانکو میگه به ترکیب تیم برنده دست نمیزنن ولی قربونت برم من به ترکیب تیم برنده دست نمیزنن ولی همین تیم برنده اگه یه روزی سیدجلالش به مدت زمان طولانی مصدوم بشه کی رو میخوایم به جاش بذاریم , اگه طارمی مصدوم بشه کسی رو داریم که جانشینش بشه ؟ چرا به جوانهایی که با یک دنیا انگیزه به این تیم میان میدون نمیدیم حتما باید به بازیکن یک ونیم بدیم تا بهش بازی بدیم چرا طارمی هارو انصاری هارو نورالهی هارو دیگه کشف نمیکنیم. چرا بازیکنای تیم ملی جوانان و نوجوانان که بایک دنیا تبلیغات به تیم میاریم رو از تیم طرد میکنیم؟
  همین کجلیان رو ببینیم ما به نیمکت نشینی بازیکن میلیاردیش خرده میگیریم ولی جند تا جوونو داره هی بهشون بازی میده و جزو بهترین ها هستن
  سوم باید به این باور برسیم که تیم مون داره خوب بازی نمیکنه و داره به یک شیوه عادت میکنه که رضائیان بیاد سانت کنه و یکی هم بزنه تو گل درسته که تیم مون داره بازی هارو میبره ولی اگه پنالتی ماشین سازی گل میشد چی بازهم خوشحال بودیم؟
  به نظر من باید بین تیم رقابت ایجاد کنه و به بازیکنای جوون هم بیشتر میدون بده چه اشکالی داره بجای احمدزاده که دیروز 90دقیقه خوب نبود نورالهی رو میذاشتیم یابجای طارمی که هی داشت موقعیت خراب میکرد و به پریموف بیچاره پاس نمیداد یک بازیکن چوون مثل طاهری , کرملاچعب یا یه جوون دیگه بازی کنه که وقتی یه باز ی این اصلی هارو نداشتیم جرات بازی دادنشونو بیشتر داشته باشیم.
  از ارتش هم میخوام که در این باره مطالبی رو داشته باشن تاکی به اخبار حاشیه ای میپردازین؟ متاسفانه مطالب کارشناسانه و مطالبی که یه تلنگری واسه تیم داشته باشه و کلا از جوونا حمایت کنه کمتر شده.

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب