بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
کار بسیار سخت آقای گل برای تکرار کفش طلا
-6
3
9

کار بسیار سخت آقای گل برای تکرار کفش طلا

 آقای گل فصل قبل لیگ برتر، هنوز نتوانسته خود را به صف اصلی مدعیان اصلی دریافت کفش طلا نزدیک کند. مهدی طارمی که پس از پایان بازی های فصل قبل توانست به عنو... 2 out of 5 based on 12 ratings.

کار بسیار سخت آقای گل برای تکرار کفش طلا

شنبه, 27 آذر 1395 - 05:38 بعد از ظهر - 17 December 2016
:: خبر
نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس11 نظرات [ 14647 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 85715لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_85715/

ارتش سرخ دات كام :

 آقای گل فصل قبل لیگ برتر، هنوز نتوانسته خود را به صف اصلی مدعیان اصلی دریافت کفش طلا نزدیک کند.

مهدی طارمی که پس از پایان بازی های فصل قبل توانست به عنوان آقای گلی لیگ برتر برسد با وجود حضور در ترکیب اصلی پرسپولیسی ها هنوز نتوانسته خود را به جمع مدعیان اصلی دریافت کفش طلای لیگ شانزدهم برساند. مهدی طارمی که هر چند بازی یک بار برای پرسپولیسی ها گلزنی می کند در حالی که یک هفته مانده تا پایان دور رفت بازی های لیگ برتر با 6 گل در رده ششم بهترین گلزنان لیگ برتر قرار دارد.

حضور طارمی در این رده در حالی اتفاق می افتد که آقای گل فعلی لیگ برتر 12 بار توانسته دروازه حریفان را باز کند و مهدی طارمی 16 بازی فرصت دارد تا بتواند پنج بازیکن بالاسری خود را جابگذارد و خود را به دومین توپ طلای پیاپی لیگ برتر برساند.

 

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت ایبو صامت :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 06:45 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  25
  1

  بادوتاهت تریک می شه رسید
  تازه مهم قرمانی است
  آقای گل هم نشددنیابه آخرنرسیده

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 06:47 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  24
  0

  انشاألله بازی با سیاه جامگان هتریک کنه. هرچند موفقیت های فردی اهمیتی نداره و مهم کسب سه امتیاز و در درجه دوم تعداد گلهای بیشتر است. حالا هرکی میخواد گل بزنه

 • حسن مغانلو حسن مغانلو :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 07:00 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  15
  1

  سلام بر تمام پرسپولیسها.پرسپولیس به جایی رسیده که خوب وبا برنامه بازی می کنه ودر تمام بازی ها حداقل 6یاهفت موقعیت گل به وجود میاره و این مهم را فقط پرسپولیس و در تمام بازی ها ایجاد می کنه و دلیل اصلی اینکه این موقعیت ها گل نمیشه بر می گرده به تمرکز مهاجمامون واین تمرکز را باید از بیرون گود به مهاجم تزریق کرد ولی متاسفانه پیشکسوتان ما فقط بر عکس عمل کردن یا ریئس هیت مدیرما بیشتر از حد خود تجاوز کرده و به زندگی شخصی طارمی نفوذ کرده .این کار را فقط دشمنان پرسپولیس می کنند تا مانع رشد پرسپولیس شوند .چرا اینقدر پیشکسوتان ما از تیم ایراد می گیرند و تمرکز مربی و بازیکنان و تمام مجموعه را بر هم می زنند به استقلال نگاه کنید بدترین شرایط را دارند ولی انداز ه پرسپولیس حواشی وارد تیم نمی کنند. پیشکسوتان عزیز افتخارات قدیمی خود را به راحتی دارید از بین می برید از طارمی و برانکو وخود شما مهم تر فقط و فقط پرسپولیس است .این پرسپولیسه که بزرگه و شما را بزرگ کرده پس نخواهید پرسپولیس را کوچک کنید چون بی شک خودتان را نابود خواهید کرد

 • حسین ذاکری نیا حسین ذاکری نیا :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 07:28 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  5
  21

  کسی پرسپولیس را کوچک نمیکنه...انتقاد خوبه...بذار فکر کنند همه راضی از هر عملکردی نیستند...برانکو خوبه...عالیه...ولی نقطه ضعفش لجاجتش هست که پارسال با نگرفتن جلال حسینی کار دست پرسپولیس داد...امسال هم با ساسان انصاری و رضاییان...که چوبشو از همینجا داره میخوره و خواهد خورد

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 08:05 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  10
  3

  بخداحیفه ممدعباس زاده رونگیریم

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 09:06 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  15
  1

  من در طول 24 ساعت گذشته نظرات زیادی را بعد بازی پرسپولیس خوندم و لازمه چندتا نکته در مورد انتقادات بگم. اول اینکه یه عده میگن از برانکو بت ساختند و میگن نباید انتقاد بشه در حالی که چنین چیزی نیست. کسی نمیگه انتقاد نکنید ولی من میگم این انتقادات رقبا را خوشحال میکنه بخصوص کسایی که مدعی هستند پرسپولیسی هستند و برای مدیریت و مربی گری پرسپولیس دندون تیز کردند و موفقیت پرسپولیس براشون اهمیتی نداره. بخصوص اینکه اکثر انتقادات از نگاه هواداری ممکنه درست باشه و از دیدگاه یک کارشناس خبره اهمیتی نداره. برید صحبت های وحید هاشمیان را بخونید چقدر قشنگ صحبت کرد که تحلیل کردن بعد بازی بسیار کار راحتی است. نظر پیشکسوتان ارزش فنی نداره. مثلاً اینکه میگن چرا برانکو رضائیان را تعویض کرد ولی یکی نمیگه رضائیان 70 ذقیقه ای که توی زمین بود انگار نبود و با طارمی از ضعیف ترین بازیکنان پرسپولیس بودند. میگن آوردن پریموف اشتباه بوده خوب بجاش کیو داشت برانکو که بیاره!!؟ تعویض مسلمان اشتباه بوده خوب وقتی مسلمان از دقیقه 60 تخلیه شده و همون گلی هم که خوردیم دو قدمی بازیکن ذوب آهن بود و هیچ عکس العملی نشون نداد و براحتی گذاشت بازیکن حریف شوت بزنه باید توی زمین باشه تا گل دوم را هم بخوریم!!!؟؟ تمام تحلیل هایی که میشه ناشی از هیجانات منفی بعد از باخته و مبنای فنی و منطقی نداره. هرکسی میخواد به یه چیزی گیر بده. گفتم دلیل اصلی باختن پرسپولیس و پدیده دو روز عقب افتادن بازی بود. من واقعاً اقتدار را در پرسپولیس دارم می بینم. ذوب آهنی که به بازی مالکانه و پاسکاری های زیاد . حفظ توپ معروفه توی زمین خودش فقط دفاع کرد و پرسپولیس بازی خودش را به ذوب آهن دیکته کرده بود. حالا بعضی وقت ها اتفاقات هم میتونه نتیجه بازی را رقم بزنه و همیشه تیمی که بهتر هست برنده نمیشه. خلاصه کلام کلید قهرمانی پرسپولیس فقط و فقط حمایت از برانکو و تصمیماتش هست و ممکنه بعضی وقت ها اشتباه بکنه ولی مطمئن باشید تصمیمات برانکو درست ترین تصمیمات ممکن هست. فقط یه نمونه: برانکو گفت به رضائیان نیازی ندارم و تیمم را بستم ولی فشار آوردند و رضائیان را تحمیل کردند و انصاری که میخواست بره را بیرون کردند. حالا انصاری بیشتر به درد تیم میخوره یا رضائیان!؟ با انتقادات بیخود تمرکز و آرامش سرمربی را به هم نزنید.

 • amir abedyan amir abedyan :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 09:55 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  0

  به نظر من پرسپولیس یکی این رکورد نباختن و دیگری رکورد کم گل خوردن باعث شده فشار روشون بیاد..این باخت لااقل از لحاظ این استرس راحت شدیم نکنه رکوردمون بشکنه.فصل قبل خیلی عالی و هجومی بودیم قهرمان نشدن هم یکی ضعف داوری در چند مسابقه بود و دیگری سوشا و اشتباهاتش..حالا هر کارشناسی میاد میگه برانکو چون دید تفاضل باعث ازدست رفتن قهرمانی شده دفاعش رو محکم کرده..نمیگن حالا هم تفاضل پایینه چه فرقی با اون گل زدن زیاد و خوردن داست.تازه اون بازیا زیباتر بود.یک مهاجم و بازیسازی مث سروش و دفاع محکم وسط کم داریم.بخدا همین دانشگر یا کوروشی خوبن نرید خارجی بیارید.مترسک جالیز.در ضمن بد بازی کردن بعضی بازیکنا بدلیل بازی نکردن در پست تخصصیه..

 • سیدعلی تدین سیدعلی تدین :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 10:01 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  10
  0

  محسن جان واقعاحرفت درست بودمنم بانظردومت موافقم ماوظیفمون فقط حمایت ازپرسپولیس وبرانکوست.

 • محمد چوبند محمد چوبند :
  شنبه, 27 آذر 1395 - 11:15 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  5
  2

  سلام دوستان کمیته ای که بابت دعوای سروش رفیعی با فولاد تشکیل شده بود ورای خودش را داده ورای منتشر نشده ،احتمالا ازعمد رای را منتشرنکردن ومنتظرند ببینند که اگه سروش با پرسپولیس به به توافق رسید رای رو به نفع فولاد بدن واگه با کیسه به توافق برسه رای به نفع رفیعی بدن واین معطلی دلیلی جز توطئه برای عدم رفتن رفیعی به پرسپولیسه.

 • pouya esmaeili pouya esmaeili :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 12:49 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  4

  به نظرم چوب خط و کوپن طارمی همون پارسال و آقای گلیش بود...به نوعی اشباع شده

 • علی ابرام علی ابرام :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 12:19 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  0
  0

  به نظر من برانکو باید مقابل سیاه جامگان یه تغییر و تحول اساسی تو خط حمله بده هرچند که دستش بستس

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب