پیش بینی بت 940
سیدجلال: شکست جزیی از فوتبال است اما دیگر اینگونه شکست نمی خوریم

سیدجلال: شکست جزیی از فوتبال است اما دیگر اینگونه شکست نمی خوریم

 سیدجلال حسینی بابت اتفاقات رخ داده در فولادشهر و بعد از شکست سرخپوشان همچنان عصبانی است و مدعی است هر کسی به اسم کارشناس به خود جسارت توهین به پرسپولیس ... 5 out of 5 based on 17 ratings.

سیدجلال: شکست جزیی از فوتبال است اما دیگر اینگونه شکست نمی خوریم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 7 اظهار نظر بازدید [ 4489 ] یکشنبه, 28 آذر 1395
:: خبر
سیدجلال: شکست جزیی از فوتبال است اما دیگر اینگونه شکست نمی خوریم

 سیدجلال حسینی بابت اتفاقات رخ داده در فولادشهر و بعد از شکست سرخپوشان همچنان عصبانی است و مدعی است هر کسی به اسم کارشناس به خود جسارت توهین به پرسپولیس ...

ارتش سرخ دات كام :

 سیدجلال حسینی بابت اتفاقات رخ داده در فولادشهر و بعد از شکست سرخپوشان همچنان عصبانی است و مدعی است هر کسی به اسم کارشناس به خود جسارت توهین به پرسپولیس را می دهد.
 مدافع باتجربه پرسپولیس در این فصل اولین شکست خود را در لیگ برتر و در فولادشهر برابر ذوب آهن تجربه کرد اما او به شدت بابت اتفاقات بعد از این بازی دلخور است. سیدجلال حسینی امیدوار است پرسپولیس در بازی های بعدی با درس گرفتن از این شکست به روند مناسب گذشته بازگردد و نتیجه مدنظرش را در پایان فصل بگیرد.

هنوز هم می گویم ذوب ضد فوتبال بازی کرد
به ذوبی ها و کادرفنی و بازیکنان این تیم بابت این پیروزی تبریک می گویم اما هنوز معتقدم پرسپولیس فوتبال برتری مقابل حریف در اصفهان به نمایش گذاشت. آنها رو به فوتبال مستقیم آورده بودند و این مساله باعث شد برای تیم ما که فوتبال رو به جلو و تهاجمی را به نمایش گذاشته بود، چند خطر به وجود بیاید و اکنون آنها مدعی باشند. با این حال با توپ بلند و فوتبال مستقیم در تمام بازی ها نمی توان موفق بود و ما نیز از این شکست تجربه کسب کردیم و در بازی های آتی با تفکر و شرایط بهتری حاضر می شویم.

همه آرزوی شکست ما را دارند
پرسپولیس تا به اینجای فصل نتایج خوبی کسب کرد و به واسطه آن در صدر جدول قرار دارد. این اتفاق در کنار شکست ناپذیری تیم ما باعث شده بود تا همه با تفکر متوقف کردن ما پا به زمین بگذارند. شکست هم جزیی از فوتبال است و ما در بازی روز جمعه شکست خوردیم اما مطمئن باشید دیگر این شرایط برای ما تکرار نمی شود. جا دارد از هواداران خوب مان در اصفهان نیز تشکر ویژه ای داشته باشم که استادیوم فولادشهر و ورزشگاه حریف را نیز شرمنده حضور خود کرده بودند و ما شرمنده هستیم که نتوانستیم به نتیجه خوبی دست پیدا کنیم و در بازی های آینده قول جبران خواهیم داد.

می توانستیم از شکست تراکتور بهتر استفاده کنیم

به هیچ عنوان به خاطر شکست تراکتورسازی مغرور نشده بودیم. درست است که این نتیجه می توانست ما را در صورت کسب نتیجه بهتر در شرایط بهتر در صدر حاضر کند. با این حال اکنون نیز در صدر قرار داریم و باید در بازی های آینده بهتر تلاش کنیم. از هواداران هم ممنونم بابت حمایت های شان و قول این را خواهیم داد تا در بازی های آینده جبران کنیم.

دور برگشت شرایط سخت تر خواهد شد
باید نیم فصل را با پیروزی به پایان برسانیم تا از حد نصاب امتیازی خوبی برخوردار شویم. مطمئن هستم هواداران در بازی با سیاه جامگان حامی بزرگ ما برای یک پیروزی مناسب خواهند بود. در بازی های برگشت اما شرایط متفاوت خواهد بود. باید تمام توان خودمان را روی بازی ها قرار دهیم و اکنون همه ما مسوولیت بزرگی پیش رو داریم و باید هدف بزرگی که داریم را به سرانجام برسانیم. حریفان در دور برگشت با استراتژی متفاوتی حاضر خواهند شد و امتیاز گرفتن سخت است. با این حال ما باید برای رسیدن به قهرمانی تمرکز بالا و توان بیشتر را مدنظر قرار دهیم  و امیدوارم به نتیجه لازم برسیم.

نوراللهی و عالیشاه بازیکنان بزرگی هستند
در نیم فصل دوم همه حریفان به دنبال تقویت خود هستند و این اتفاق بدی برای ما خواهد بود اگر احمد نوراللهی و امید عالیشاه به عنوان دو ستاره و بازیکن بزرگ خودمان را از دست بدهیم. حضور آنها برای هر تیمی نعمت است. امیدوارم مشکل آنها به نحوی برطرف شود و تا پایان فصل را در کنار ما باشند. خصوصا اینکه گفته می شود احتمالا احمد نوراللهی به تراکتور برود و حضور یکی از بهترین بازیکنان ما در تیم رقیب اصلی برای ما بدتر خواهد بود. با این حال برای آنها آرزوی موفقیت می کنم و امیدوارم در کنار هم پایان فصل رویایی را به پایان برسانیم و نقش آنها نیز در تیم ما انکارناپذیر خواهد بود و امیدوارم شرایط به گونه ای پیش برود که آنها نیز در تیم باقی بمانند.

نباید اجازه دهیم هر کسی به پرسپولیس توهین کند
من بعد از بازی برابر ذوب آهن کاملا عصبانی بودم. البته به عنوان کسی که هواداران و مسوولان پرسپولیس به من اعتماد کرده اند و بازوبند ارزشمند آن را در اختیارم قرار دادند باید حرف می زدم. متاسفانه فرهنگ درست استفاده از تریبون را بلد نیستیم وگرنه چه کسی به خودش اجازه می دهد پپشت تریبون ملی به تیمی که بیش از 30 میلیون هوادار دارد توهین کند. دوستان هر حرفی که به ذهن شان می رسد را می گویند و کسی نیست که آنها را متوجه این کند که این حرف چه معنایی دارد و چه اتفاق تلخی برای هواداران به وجود می آورد. من خودم از اینکه به هواداران رقیب، بازیکنان رقیب و هر کسی توهین شود متنفر هستم اما وقتی یک نفر به اسم کارشناس می آید و هر چه دلش می خواهد بگوید بدون اینکه مبنای کارشناسی داشته باشد از یک هوادار جوان چه انتظاری دارید؟ باز هم من از هواداران مان می خواهم در یک فضای رقابتی مناسب به کری خوانی بپردازند و از توهین بپرهیزند اما از این پس اجازه نمی دهیم کسی به باشگاه توهین کند و با تمام قدرت مقابل آن قرار خواهم گرفت. پرسپولیس تیم بزرگی بوده و هست و هیچ اتفاقی نباید باعث شود تا عده ای به خودشان جسارت بی احترامی به آن را بدهند و همه باید به این تیم احترام بگذارند.

پرسپولیس به نتیجه می رسد و جای نگرانی نیست
مسلما برای نیم فصل نیاز به تقویت داریم و این مساله در دستور کادرفنی و مسوولان باشگاه هم قرار گرفته و هیچ جای نگرانی در این باره وجود ندارد. آقای برانکو ایوانکوویچ روحیه قابل ستایشی دارند و خود شما شاهد هستید که با انرژی در تمرینات حضور می یابند و بعد از آن نیز زمان زیادی را وقف بحث و بررسی شرایط تیم با همکاران خود می کنند و سپس در جلسات باشگاه حضور می یابند. او می خواهد این فصل پرسپولیس را به چیزی که شایسته آن هست برساند و هواداران مان نیز هوشیار هستند و مثل همیشه و حتی بهتر از قبل در کنار ما هستند تا به نتیجه لازم برسیم.

بیخیال آمار و ارقام، نتیجه مهم است
اولین شکست ما رقم خورد و مسلما از آن ناراحت هستیم و خودمان را سزاوار این نتیجه نمی دانیم. دروازه تیم هم باز شد که این اتفاق هم مورد قبول هیچ کدام از ما نیست و مطمئنا از آن نیز ناراحت هستیم. اما هدف بزرگ و اصلی ما قهرمانی است. ما در آسیا نیز کار سختی مقابل تیم های قدرتمند از نظر فنی و پتانسیل فردی و تیمی خواهیم داشت. با این حال وقتی نتیجه ای حاصل شود و در پایان به خواسته مان برسیم آمار و رکورد مهم نیست. قبلا گفته ام و باز هم می گویم، مهم پیروزی تیم است و همه در آن سهیم هستیم و در شکست ها هم همه در کنار هم هستیم. مسیر سختی پیش روی ما قرار دارد و تنها در کنار هم بودن خانواده پرسپولیس اعم از پیشکسوتان عزیز، هواداران، بازیکنان، کادرفنی و مدیریت است که می تواند ما را به خواسته مان برساند و فصل پرغروری را برای ما رقم بزند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 12:38 بعد از ظهر

  کی جرات کرده راجع به پرسپولیس حرف بزنه سید!بگوتادهنشو........

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 01:37 بعد از ظهر

  میخوام یه مطلبی را بگم. پرسپولیس از لحاظ فنی بهترین تیم ایران هست حالا یه بازی هم باخته چرا با بهانه های بنی اسرائیلی برانکو را می کوبید!!؟ پرسپولیس با ربیع خواه هم بهترین خط دفاع لیگ هست چرا بازیکن تیم خودمون را تخریب می کنید!!؟؟ این انتقادها و اختلافات هیچ کمکی به پرسپولیس نمیکنه. من ایمان دارم و اعتقاد دارم برانکو بهترین گزینه برای پرسپولیس هست و تمام تصمیماتش هم بهترین تصمیم ممکن هست هرچند ممکنه بعضی جاها اشتباه کنه که بزرگترین مربیان دنیا هم اشتباه می کنند. انتقادها خاله زنکی فقط باعث تخریب پرسپولیس میشه. شما نگاه کنید وقتی اتحاد در مردم ایران بود تونست کیروش تونست تیم ملی را به جام جهانی ببره حتی با وجود کنار گذاشتن رحمتی چون همه ازش حمایت کردند و قبل جام ملتهای آسیا وقتی هجمه ها علیه کیروش زیاد شد و وزیر ورزش و برخی مسئولین و . . . بر علیهش شدند تیم ایران در جام ملتها نتیجه نگرفت. و نتیجه اینکه کی ضرر کرد!!؟؟ ایران یا کیروش!!!؟؟ الان هم دقیقاً همینه. یه عده کاسه داغ تر از آش شدند و میگن برانکو خوب تعویض نمیکنه و ربیع خواه چرا بازی میکنه در حالی که از نگاه هواداری ممکنه درست باشه ولی وحید هاشمیان که یه کارشناس خبره هست گفت تحلیل کردن بعد بازی خیلی راحته و نمیتونه درست باشه. خلاصه اینکه کلید موفقیت و قهرمانی پرسپولیس در حمایت از برانکو و تصمیماتش هست و باید اتحاد و یکپارچگی خود پرسپولیسی ها باید حفظ بشه. یه عده توی کار برانکو دخالت می کنند و فکر می کنند عقل کل هستند. همونایی که رضائیان را تحمیل کردند و انصاری را فراری دادند و تفکر و تمرکز سرمربی تیم را بهم زدند و بعد از اینکه اومد هم گفتند چرا بازی نمیکنه. مگه مهم موفقیت پرسپولیس هست یا بازی کردن فلان بازیکن!!!؟ حالا کی بیشتر به درد تیم میخوره!!!؟؟ موفقیت و قهرمانی می خواهید از برانکو حمایت کنید اگر هم نمی خواهید هرکاری دوست دارید بکنید. البته کسی نمیگه انتقاد نکنید. انتقاد کنید ولی تخریب نکنید. اینکه مربی و بازیکن تیم را زیر سوال ببری انتقاد نیست و فقط تخریب هست. موفقیت همدلی می خواهد. ببینید فصل پیش با حمایت چکار کردید و چطوری از قعر به صدر اومدید. این فصل هم همون حمایت باشه پرسپولیس 100% و بدون شک و قطع به یقین قهرمانه انشاأالله.

 • سعید صحنهسعید صحنه :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 01:49 بعد از ظهر

  درود بر سرخ دلان .دوستان کسی میدونه منظور سید جلال کدام کارشناس تلوزیون بوده؟

 • محمد علی مطهریمحمد علی مطهری :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 02:09 بعد از ظهر

  سلام دوستان در سایت جام نیوز خواندم محمد حسین کنعانی زادگان ابراز پشیمانی کرده و گفت کاش تو پرسپولیس می ماندم

 • amir abedyanamir abedyan :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 03:07 بعد از ظهر

  ای کا ش پرسپولیس تو بازیهای مهم دو هافبک دفاعی بازی کنه..بخدا یک امتیاز هم تو بازی خارج از خونه بدرد میخوره آخرفصل..مث فصل قبل بازی با نفت اصرار بر برد تو اون بازی بسته باعث شد قهرمانی بپره...گرچه حاتمی و سوشا هم پدیده ای بودن

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 04:26 بعد از ظهر

  سیدجان وجودت مایه مباهات وافتخارماست...دمتگرم باتعصب

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 05:31 بعد از ظهر

  برانکو وقتی دید کسی چوب لای چرخش نمیگذارد خودش عیله خودش دست بکار شد از ازدست دادن انصاری گرفته تا بازی دادن به بعضی از بازکنان بی کیفیت و ..... سال گذشته زیر بار مسلمان نمیرفت هواداران او را وادار به استفاده از او کردن در واقع هوادران چندین بار به داد او رسیدن امثال همین حکایت برای رضاییان تکرار شد اگر اون گل مفت راه دور را نمیخورد شاید این بار بیرانوند را به نیمکت میدوخت چند هفته پیش در ارتش سرخ هشدار دادم تیم نمی تواند با یازده نفر لیگ را به پایان برساند و قهرمان هم شد و افت بدنی برای نیم فصل دوم تیم را تهدید میکن که قبل نیم فصل این تهدید نمایان شد ، این به به این معنی نیست که برانکو مربی کم دانشی است انصافا از اون بهتر در ایران نداریم ولی متاسفانه این ضعفا را دارد باید به کمک و راه حل دسوزان پرسپولیس گوش دهد اون که تونسته پرسپولیس را از اون وضیعیت فلاکتبار چند سال گذشته نجات دهد ، وقتی میتونه بهتر از اینا باشد چرا به دست خود مشکل برای تیم درست کند

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب