پیش بینی بت 940
برانکو: شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بو د/ نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند که بازی می کنند

برانکو: شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بو د/ نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند که بازی می کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری نسبت به حریف بودیم، با این حال به آنها تبریک می گویم. برانکو ایوانکوویچ در پایان بازی... 5 out of 5 based on 11 ratings.

برانکو: شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بو د/ نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند که بازی می کنند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 3930 ] یکشنبه, 28 آذر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • برانکو: شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بو د/ نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند که بازی می کنند

برانکو: شکست مقابل ذوب آهن برای ما درس بو د/ نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند که بازی می کنند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری نسبت به حریف بودیم، با این حال به آنها تبریک می گویم. برانکو ایوانکوویچ در پایان بازی...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری نسبت به حریف بودیم، با این حال به آنها تبریک می گویم.

برانکو ایوانکوویچ در پایان بازی دوستانه با شهرداری در مورد رفتار خبرنگاران اصفهانی با خودش در پایان بازی با ذوب آهن و فردی که در کنارش نشسته بود، گفت: آن فرد اعلام برنامه کرد. من فکر کردم او فردی از ذوب آهن باشد. چرا به من چیزی نگفتید؟ خبرنگاران اصفهانی تصمیم گرفتند سوالی نپرسند و این هم حقشان بود. ولی خبرنگاران تهرانی می توانستند سوال بپرسند.

وی در مورد شکست مقابل ذوب آهن گفت: در 38 بازی دومین باخت مان را گرفتیم و طبیعی است که باید اتفاق می افتاد. باختیم اما مستحق باخت نبودیم و تیم بهتری بودیم نسبت به حریف، با این حال به آنها تبریک می گویم. هرچند مستحق باخت نبودیم. فوتبال همین است و برای همین جذاب است. تماشاگران بازی خوبی دیدند اما ذوب آهن نیمه دوم  موقعیت از روی کرنر داشت ولی بازهم تکرار می کنم بردشان را به آنها تبریک می گویم. این شکست درسی برای ما بود.

سرمربی پرسپولیس در مورد نظرات کارشناسان در مورد اینکه انصاری فرد گفته او پلن دیگری برای حمله نداشته و چرا فقط بازیکنان اصلی تیم ثابت هستند، گفت: بهترین ها بازی می کنند. روی نیمکت علیپور، نوراللهی ، صادقی را دارم همه بازیکنان خوبی هستند اما هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. بازیکنان جوانی مثل شهاب و احسان را داریم. نمی دانم مشکل کجاست. بخاطر اینکه نفرات اصلی بهتر از بقیه هستند بازی می کنند. ترکیب ذوب آهن را در دو بازی اخیر می دانید؟ من می دانم حتی یک بازیکن را عوض نکردند. تراکتورسازی هم یک بازیکن را تغییر نداد. گودرزی فقط جای آقایی مصدوم به میدان آمد. فلسفه من این است که تیم باید استانداردیزه شود. برخی مربیان فلسفه دیگری دارند. مفسران و تحلیل گران هم فلسفه خودشان را دارند.

سرمربی پرسپولیس در مورد بازی دوستانه با تیمی مثل اتلتیکو مادرید یا تیم دیگر اروپایی در امارات گفت: بله در این مورد صحبت کرده ایم اما نمی دانیم هنوز شروع نیم فصل دوم چه زمانی خواهد بود. شنیدم تیم ملی قرار است به اردو برود اما گزارش رسمی اش را از باشگاه دریافت نکردم. خیلی خوب بود که بین دو نیم فصل 20 تا 25 روز استراحت می کردیم اما فقط 14 روز استراحت داریم. 10 ژانویه بازی ها را شروع می کنیم و همه تیم های اروپایی بعد از سال نو میلادی برای اردو به امارات می آیند.بله این بازی ها می تواند مفید باشد هنوز برنامه های لیگ را نمی دانیم برنامه لیگ هنوز به ما اعلام نشده است.

سرمربی پرسپولیس در مورد مشکل گلزنی تیمش گفت: بله مشکل ما کم گلزنی است خیلی موقعیت ایجاد می کنیم اما گل کم می زنیم.

برانکو در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان و اینکه به تیم ملی بازیکن می دهد گفت: هیچ چیز نمی دانم، چون رسما برنامه تیم ملی را خبر دارم اما برنامه قبلی تیم ملی که دیدم اردویی نبوده اما امروز شنیدم اردو برگزار می کند. صحبت هایی شده است. برنامه های تیم ملی را نمی دانم.

برانکو در مورد اینکه لیست برای جذب بازیکن به پرسپولیس داده است گفت: بله.

سرمربی پرسپولیس در مورد مقایسه طارمی با انصاری گفت: بازیکن تمرین و کار می کند تا تمرکزش را حفظ کند امروز ساسان انصاری با طارمی مقایسه می شود و فردا ترابی با ساسان انصاری مقایسه کنند. بازیکنانی که در پرسپولیس بازی می کنند یا هر باشگاه بزرگی باید آماده باشند و کار کنند تا آمادگی فشار را داشته باشند. بازیکنان سپاهان تراکتورسازی هم باید آمادگی فشار را داشته باشند. یک روز رسانه ها تعریف می کنند یک روز انتقاد اما آنها کار خودشان را می کنند.

وی در مورد نظر سیدجلال حسینی در مورد اینکه هر کارشناس داوری نباید در مورد پرسپولیس نظر بدهد گفت: داوران به هر حال اشتباه می کنند و همیشه اشتباه خواهد بود اما به هر حال اینطور نظر دادن می تواند روی داوری تاثیر بگذارد و اشتباه داوران را هم بیشتر کند اما به طور خاص در مورد بازی با ذوب آهن کارت زردی که به کامیابی نیا دادند خیلی سختگیرانه بود . در مجموع داوران خوب قضاوت کردند و به آنها تبریک می گویم.

سرمربی پرسپولیس در مورد انجام تعهدات باشگاه به بازیکنان و مربیان گفت: این مسال برای افکار عمومی نیست و بین مدیریت باشگاه و مدیرعامل باشگاه است. طبیعی است این مسایل را رسانه ای نمی کنیم. وقتی در مورد ثبات مالی صحبت می کنیم فقط این نیست که وظایف مالی را نسبت به کادرفنی عمل کرده اند یا نه، بلکه بحث پرداخت منظم به بازیکنان هم شاملش می شود. پرداخت منظم به کادرفنی هم شامل می شود و همچنین کارگرانی که در ورزشگاه و خود تیم کار می کنند هم می شود. نمی شود فقط کادرفنی راضی باشد و بقیه ناراضی باشند. ثبات مالی شامل همه بخش ها می شود و این مسایل به مدیریت باشگاه مروط می شود.

وی در مورد ترانسفر محمد انصاری و پولی که نصیب باشگاه می شود گفت: من نمی دانم شرایط مالی داستان انصاری چه هست. او را درک می کنم. فرصتی است برای او تا پولی گیرش بیاید اما همه اینها در حیطه اختیارات باشگاه است. من نمی توانم بگویم به او نیاز ندارم و نیازش دارم اما گر باشگاه تصمیم بگیرد که جدایی او تصمیم راهبردی باشد باشگاه این بازیکن را می فروشد.

برانکو در مورد اینکه قبول دارید که مشکل گلزنی دارید و آیا گلزن جدیدی جذب خواهد شد یا نه، گفت: بگذارید فینال جام باشگاه های جهان تمام شود شاید رونالدو بیاید!

سرمربی پرسپولیس در مورد باقی ماندن رفیعی در تراکتورسازی و اینکه زهیوی به پرسپولیس خواهد آمد یا نه گفت: در مورد بازیکنان تا زمانی که قطعی نشود صحبت نمی کنم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مهران حیدریمهران حیدری :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 05:53 بعد از ظهر

  این که بعد یه باخت این همه انتقاد شد هم خوبه هم بد
  خوب یعنی این که تیممون اینقدر قوی هست و امیدواریم بهش که به هیچ وقت باختو قبول نداریم بر عکس فصل های قبل 6 یا 7 تا باختو داشتیم
  بدم واسه این که این همه حجم انتقاد واسه یه باخت خیلیه استقلالم با این نتایج ضعیف اینقدر انتقاد نداشته حتی بعضی ها میگفتن برانکو باید برکنار بشه
  همه مربی های دنیا مشکل دارن برانکو هم داره و باید لجاجتو تو بعضی کارها بزاره کنار مثل اطمینان بی جا به ربیع خواه استفاده از رامین تو پست اصلیش بازی گرفتن از بقیه بازیکن ها

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:19 بعد از ظهر

  پرسپولیس خوبی ساختی وقتی میتونه بهترین از این باشه چرا که نباشه اما خودمانیم خودتون خیلی جاها اشباه میکنی در واقع خودت پشت خودت قایم شدی بهترین گلر آسیا را که آاماده شده بود (بیرانوند) روی نیمکت نشاندنی ضریب گل خوردن تیم اومد پایین اگر بیرانوند بود شانس گرفتن اون توپ خییلی بالا بود ، نکن این مسلمان همون کسیکه پارسال زیر بارش نمیرفتی، امسال در اشباه فاحش ساسان را مفت از دست دادی ، چرا مدت چهار ماه به توانایهای او پی نبردی اگر او زوج طارمی بود الان با کلی اختلاف صدر تر بودیم در دربی پارسال وبازی امسال با سپاهان ناچارا از نوراهلی استفاده کردی چهار دو وسه یک آنها را زدی بازهم اورا دختی به نیمکت ، چه بلای امسال سر رضاییان آوردی ، تعویض های اشتباه زیاد داری مثل تعویضهای عجیب و سر در گم با ذوب ، راستی هر وقت تن به خواسته هواداران دادی زیاد ضرر نکردی، البته نا گفته نماند از شما بهتر نداریم خوب پرسپولیس را نجات دادی ، حیفه خودت با دست خودت به تیم و خودت ضربه بزنی وقتی میتونی بهتر باشی چرا که نه ،موفق باشی

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:24 بعد از ظهر

  این تیم ملی هم دردسر شده براما

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب