پیش بینی بت 940
برانکو صدرنشین جدول مربی های پرسپولیس

برانکو صدرنشین جدول مربی های پرسپولیس

 پانزدهمین سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به 50 بازی رسید و برانکو، حالا به جایی رسیده که قبلاً تنها علی پروین و علی دایی رسیده بودند. در 1... 5 out of 5 based on 12 ratings.

برانکو صدرنشین جدول مربی های پرسپولیس

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 7 اظهار نظر بازدید [ 8048 ] یکشنبه, 28 آذر 1395
:: خبر
برانکو صدرنشین جدول مربی های پرسپولیس

 پانزدهمین سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به 50 بازی رسید و برانکو، حالا به جایی رسیده که قبلاً تنها علی پروین و علی دایی رسیده بودند. در 1...

ارتش سرخ دات كام :

 پانزدهمین سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر به 50 بازی رسید و برانکو، حالا به جایی رسیده که قبلاً تنها علی پروین و علی دایی رسیده بودند.

در 15 سال گذشته پرسپولیس 9 مربی ایرانی و 6 مربی خارجی داشته است. بیشترین تعداد مربیگری در لیگ برتر به علی دایی با 83 بازی اختصاص دارد و کمترین مربیگری هم وینگادا تعلق دارد که تنها در 9 بازی برای پرسپولیس مربیگری کرده است.


برای مرور و انتخاب بهترین های تاریخ لیگ برتر به کسانی رجوع می کنیم که حداقل یک نیم فصل در پرسپولیس فعالیت کرده اند، در این میان رتبه های اول تا سوم پرسپولیس هم با مربیانی که به آنها اشاره شده اختصاص داشته است. نفرات مورد اشاره عبارتند از:


1-برانکو  با 93 امتیاز در 50 بازی و میانگین 1.86(کسب عنوان دوم  در مسابقات فوتبال لیگ پانزدهم حرفه ای)
2-راینر زوبل با 55 امتیاز در 30 بازی و میانگین 1.83
3-افشین قطبی با 87 امتیاز در 48 بازی و میانگین 1.81(کسب عنوان قهرمانی با پرسپولیس در لیگ هفتم حرفه ای)
4-یحیی گل محمدی با 29 امتیاز در 17 بازی و میانگین 1.70
5-علی دایی با 141 امتیاز در 83 بازی و میانگین 1.69(کسب عنوان دوم در مسابقات لیگ سیزدهم حرفه ای)
6-علی پروین با 118 امتیاز در 70 بازی و میانگین 1.68(کسب عنوان اول در لیگ اول و عنوان سوم در لیگ دوم حرفه ای)
7-مصطفی دنیزلی با 74 امتیاز در 47 بازی و میانگین 1.57(کسب عنوان سوم در مسابقات فوتبال لیگ ششم حرفه ای)
8-کرانچار با 35 امتیاز در 23 بازی و میانگین 1.52
9-بگویچ با 39 امتیاز در 26 بازی و میانگین 1.5
10-مانوئل ژوزه با 21 امتیاز در 17 بازی و میانگین 1.23
-حمید استیلی با 21 امتیاز در 17 بازی و میانگین 1.23
12-حمیددرخشان با 19 امتیاز در 16 بازی و میانگین 1.18

به جز این نفرات افشین پیروانی با 21 امتیاز در 11 بازی، آری هان با 14 امتیاز در 12 بازی ووینگادا با 12 امتیاز در 9 بازی تجربه فعالیت در تیم فوتبال پرسپولیس دوران لیگ حرفه ای را داشته اند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 07:49 بعد از ظهر

  مسوولان باشگاه لطفا دو تا بازیکن اوکراینی دیگه هم بخرید تا قشنگ به برانکو کمک کنند و خیال ما هم راحت بشه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 07:54 بعد از ظهر

  خیلی جالبه که یه عده به برانکو، بهترین مربی تاریخ پرسپولیس از لحاظ آمار امتیازی هم ایراد بنی اسرائیلی می گیرند. بابا حرف زدن خیلی راحته ولی هیچکی جز برانکو حلال مشکلات فنی پرسپولیس نیست. برانکو در یک جمله جواب منتقدان را داد. گفت برای حل مشکل گلزنی میخواهیم رونالدو را بیاریم. میدونید یعنی چی!!؟؟ یعنی من هم دوست دارم بهترین بازیکنان ایران و خارجی را داشته باشم ولی امکانات و شرایط باشگاه بیشتر از این اجازه نمیده. یعنی من با توجه به داشته ها و امکانات باید تصمیم بگیرم. وقتی بهتر از ربیع خواه برای چپ خط دفاعی نیست و با همین ربیع خواه بهترین خط دفاعی لیگ هستیم چرا ربیع خواه را تخریب می کنید!!؟ خوب برانکو میخواد حاج صفی را برای چپ پرسپولیس داشته باشه ولی باشگاه نتونست دو میلیارد بده و جذبش کنه و رفت سپاهان. این هنر برانکو بوده که با بازیکنان متوسطی چون ربیع خواه و بازیکنان افت کرده و ضعیفی مثل طارمی و رضائیان داره نتیجه میگیره. حمایت کنید تا پرسپولیس بیشتر اوج بگیره و اگر همون اتحاد و انسجام و همدلی و حمایت فصل قبل هواداران از پرسپولیس باشه بدون شک ما قهرمان میشیم انشاأالله. اگر هم حمایت هواداران نباشه تیم با کاپلو و مورینیو و کونته و گواردیولا هم نیجه نمیگیره

 • Amir ivAmir iv :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 08:41 بعد از ظهر

  هیچکدوم از اینا دلیل نمیشه که پس انتقادی به برانکو وارد نباشه و همش به به چه چه این مربی رو بکنیم چون برانکو هم یه سری ایرادات داره که اتفاقا ایرادات بزرگی هم هستن و به تیم ضربه زدن مثل اشتباهاتش تو چیدن ترکیب های اولیه تیم و انجام تعویض های اشتباه و ناکارآمد یا اصرارش به بازی دادن به یه سری مهره های به درد نخور و کاذب مثل پریمیوف یا ربیع خواه و همچنین استفاده نکردن از جوونای آینده داری مثل صادق محرمی و کرملا چعب یا طاهرخانی و شهاب زاهدی. متاسفانه برانکو نشون داده مربیه لجبازی هستش و با این لجبازی به تیم ضربه زده

 • امير كيهانامير كيهان :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 12:24 قبل از ظهر

  اصلا مقایسه جالبی برای تعیین بهترین نیست باید شرایط مختلف در نظر گرفته بشه که مهمترینش تیم بستن هست خیلی از این مربیها خودشون تیم رو نبسته بودن تازه از همین افراد افشین پیروانی با اینکه خودش تیم رو نبسته بود و از جانب هواداران هم حمایت نشد میانگین امتیازش از برانکو بهتر هست.
  البته امتیاز اصلا مهم نیست مهم جام هست که امیدوارم برانکو هم بگیره.

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 01:03 قبل از ظهر

  به قول دوستانمون باید تا میتونیم به برانکو ایراد بگیریم. چون یه ادم عاقل که میدونه تیم چه وضعیتی داره. و باید تنها به تصمیمات مربی خورده گرفته بشه که چرا پرسپولیس الان دو سال هست جزو بهترین تیم ایرانه؟
  باید به اقای برانکو ایراد گرفت که با همین موجودی که دوستان خودشونم میدونن موجودی چیه الان تیم پرسپولیس صدر جدوله. بله باید تا میشه نق بزنیم چرا پارسال بیشتر گل میزدیم و الان فلان. باید ناراضی باشیم که بعد سالها بعد چهل بازی دو تا باخت دادیم توی لیگ . واقعا چرا حمایت از برانکو؟
  مگه مربی های وطنی و اسطوره هایی که همگی با هم در تیم بودن و تیم رو 12 تحویل میدادن بهتر نیستن؟ چقدر دلمان برای پرسپولیس 9 و 12 تنگ شده.اقای برانکو زود برو از ایران تا دوستانمون بیشتر حرص خوب بودنمون رو نخورن.از ایران برو و دلارهایی که با دلالی گرفتی هم با افتخار بگو که اینها رو میخواستم توی سالهایی که هیچ جا برام تیمی نبود تا مربیش بشم بدست اوردم.دلالی در اوردن بازیکنی همچون ماریچ که شانسی شانسی بهترین مدافع لیگ شد ...
  روی سخن با هواداران غیور پرسپولیس هست که در فضای مجازی از نتایج تیم ناراضی هستن و به اول بودن راضی نیستن و میخوان از 14 بازی 14 برد داشته باشن و هر بازی سه چهار گل بزنن و هیچ گلی نخورن و یه بازیکن با بالای 20 گل زده اقای گلشون باشه/
  ارتش لطفا تایید کنید

 • bahman aminibahman amini :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 10:17 قبل از ظهر

  محسن فهیم :

  اقا طارمی و رضاییان افت نکردن خیلیم عالی هستن

 • مرتضی داراییمرتضی دارایی :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 12:15 بعد از ظهر

  یه سری افراد ومتاسفانه پیشکسوت های تیم طوری حاشیه سازی میکنن انگار تیم در حال سقوط به دسته پایین تره.هوادار عزیز تیم صدر جدوله با تیم سوم ۵ امتیاز اختلاف داره اکثر بازیهای سخت تیم دور برگشت میزبانه.مثل سپاهان.تراکتور.ذوب.پدیده.اس خوزستان خواهشا توی دام بد خواهان نیافتید و برا تیم حاشیه نسازید.تیمی مثل ذوب آهن تو خونش طبق صحبت های مربیش دل به ضد حمله میبنده و رو یه شوت که اگه صد بار دیگه هم زده بشه تو گل نمیره میبره.لطفا هوشیار باشید.دو فصله به اعتراف خود استقلالیا بهترین تیم ایرانیم.

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب