پیش بینی بت 940
افاضلی: پرسپولیس بهتر از فصل قبل بازی می کند

افاضلی: پرسپولیس بهتر از فصل قبل بازی می کند

مربی سابق تیم ملی در رابطه با وضعیت فعلی سرخابی های پایتخت می گوید برانکو و تیمش بهتر از سال گذشته در میدان ظاهر می شوند و از طرفی منصوریان نیاز به زمان دارد ... 5 out of 5 based on 17 ratings.

افاضلی: پرسپولیس بهتر از فصل قبل بازی می کند

نويسنده : محمد همتی 11 اظهار نظر بازدید [ 8871 ] یکشنبه, 28 آذر 1395
:: خبر
افاضلی: پرسپولیس بهتر از فصل قبل بازی می کند

مربی سابق تیم ملی در رابطه با وضعیت فعلی سرخابی های پایتخت می گوید برانکو و تیمش بهتر از سال گذشته در میدان ظاهر می شوند و از طرفی منصوریان نیاز به زمان دارد ...

ارتش سرخ دات كام :

مربی سابق تیم ملی در رابطه با وضعیت فعلی سرخابی های پایتخت می گوید برانکو و تیمش بهتر از سال گذشته در میدان ظاهر می شوند و از طرفی منصوریان نیاز به زمان دارد تا بتواند استقلالی ها را به اوج برساند.

هومن افاضلی در رابطه با وضعیت فنی دو تیم استقلال و پرسپولیس به اظهارنظر پرداخت. وی در رابطه شرایط این دو تیم در هفته ماقبل پایانی نیم فصل می گوید:

این باخت می تواند برای پرسپولیس مفید باشد
هیچ تیمی نمی تواند بدون باخت بازی های خود را به اتمام برساند، پرسپولیسی ها هم بالاخره تسلیم حریف خود شدند، در مجموع روند این تیم رو به رشد است و با یک باخت نه اوضاع خطرناک می شود و نه اتفاق بدی برای آنها می افتد، این شکست می تواند برای آنها بسیار مفید هم باشد.

پرسپولیس به ثبات دفاعی رسیده است
سرخ پوشان امسال با حساب و کتاب تر از فصل پیش بازی می کنند و به همین دلیل خیلی ها ممکن است بگویند این تیم به مانند لیگ قبلی هجومی نیست، سال گذشته پرسپولیسی ها بی محابا حمله می کردند، اما امسال آنها در خط دفاعی به ثبات رسیدند و به دنبال این هستند تا کمتر دروازه خود را باز شده ببینند، آنها می دانند باید چه کنند و در مجموع نتایجی بهتر از فصل قبل به دست آورده اند.
 
جدایی نوراللهی به ضرر پرسپولیس است
کمال کامیابی نیا یکی از بهترین های پرسپولیس در لیگ فعلی بوده و اینکه می گویند او افت کرده است را قبول ندارم، شاید یکی دو بازی در افت باشد اما در مجموع توانسته به خوبی از عهده وظایف خود بربیاید، از طرفی جدایی بازیکنی مانند نوراللهی می تواند به این تیم ضربه بزند، نوراللهی اگر کمی در سبک بازی خود تغییر ایجاد کند می تواند به تیم ملی نیز دعوت شود.البته در رابطه با این بازیکن یک بحث، جریان خدمت سربازی است و بحث دیگر هم تمایل بازیکنی در این سن و سال برای حضور در میادین است، بنابراین از نظر شخصی می توان به این بازیکن حق داد اما باید قبول کرد به ضرر پرسپولیس است.

طارمی باید دوره تمرینی پرفشار پشت سر بگذارد
بزرگترین مشکل طارمی این است که دوران پیش فصل نداشت، او در تمرینات آماده سازی این تیم نبود و هنوز نتوانسته به آمادگی موردنظر برسد، بدشانسی بعدی درباره او این بود که خیلی کم با پرسپولیسی ها بوده و در تمرینات تیم ملی حضور کاملی داشت، او نیاز دارد تا با گذر یک دوره پرفشار تمرینی به حالت آرمانی خود بازگردد.

نوع بازی رضاییان به تاکتیک برانکو بستگی دارد
امتیاز بزرگ رامین رضاییان این است که از انتهای زمین به خط جلو اضافه می شود ولی در سبک بازی پرسپولیس لیگ شانزدهم تغییراتی حاصل شده است و برانکو به دلیل اینکه می خواهد چهار دفاع همزمان را در زمان هجوم داشته باشد ترجیح می دهد بیشتر این بازیکن را در پست وینگر به بازی می گیرد. نوع بازی کردن رضاییان به تاکتیک برانکو برمی گردد.

منصوریان نیاز به زمان دارد
منصوریان مربی جوانی است که برای پیاده کردن ایده های خود در استقلال نیاز به زمان دارد، بازی استقلال در لیگ فعلی نوسان دارد و این نشان می دهد مربی این تیم هنوز به ثبات تاکتیکی مورد نظر خود نرسیده است، منصوریان اگر زمان کافی داشته باشد می تواند با دیکته کردن تاکتیک های مورد نظر خود استقلالی را روانه بازی ها کند که از ثبات بالایی برخوردار است.

استقلال اگر بازیکن از دست بدهد نیاز به تقویت دارد
استقلال اکنون تیم خوبی دارد و بازیکنان ایده آلی در مجموعه این تیم به میدان می روند آنها در شرایط کنونی از نظر اندوخته بازیکنان خود شرایط خوبی دارند اما در صورتیکه آنها در نیم فصل بازیکنی را از دست بدهند نیاز مبرمی به تقویت کردن خود دارند و باید خلأ بازیکنان از دست رفته را برای حضور موفق در آسیا پر کنند.

بازیکنان جوان استقلال اکنون می توانند به ترکیب برسند
با توجه به شرایطی که استقلالی ها این روزها دارند معتقدم بهترین فرصت در اختیار بازیکنان جوان این تیم قرار گرفته است تا بتوانند خود را به ترکیب اصلی برسانند، آبی ها بازیکنان جوان بسیار خوبی دارند و آنها می توانند خود را به ترکیب ثابت استقلال تحمیل کنند و در آینده عصای دست منصوریان باشند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir ivAmir iv :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:17 بعد از ظهر

  پس احتمالا شما بازیهای یه تیم دیگه رو نگاه میکنی!!! وگرنه آدم و عالم میدونن و دارن میبینن که تیم اصلا اون شادابی پارسالو نداره و از نمایش های دلچسب پارسال خبری نیست افت تیم نسبت به پارسال کاملا مشهوده

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:20 بعد از ظهر

  اشتباه می کنی افاضلی

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:33 بعد از ظهر

  سلام
  گاهی اوقات بهترین بازیکنان اسیر تاکتیک تیمی می شوند ونمی تونن استعداد خودرو نشون بدن.
  الان برانکو ،البته نظر شخصی بنده است که،دریک بازی نسبتا ساده تغییر تاکتیم بده وارنج وسیستم بازی رو بر مبنای تواناییهای ستاره هایش بچیند ،مطمئنم ضرر نخواهد کرد ،همانطور که خیلی از تیمها این سیستم رو انتخاب می کنند،که فک می کنم عاقلانه ترین سیستم باشه زیرا ممکنه سیستم مربی با نوع بازی مهره ها همخوانی نداشته باشه.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:36 بعد از ظهر

  کیسه به ماچه؟؟بعدشم ما پارسال خیلی بهتر بازی می کردیم

 • نیما خسروینیما خسروی :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 06:45 بعد از ظهر

  لیست خرید من برای نیم فصل:
  سروش رفیعی، گائودین منشا، خلیل زاده و حاج صفی

  لیست خروج: آرام طبع، یانسکی

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 07:11 بعد از ظهر

  نیم فصل دوم حتمن تیم بهتری خواهیم شد . باجذب بازیکنان جدید نتیجه های بهتری می گیریم و در دور برگشت بازی ها پرسپولیس نسبت به تراکتور میزبانی بیشتری داره واین نکته مثبتی برای پرسپولیسه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 08:08 بعد از ظهر

  برانکو مربی ایده آل پرسپولیس هست. بهتر از برانکو برای پرسپولیس نیست و آمار هم همین را نشون میده. حمایت کنید تا قهرمان بشیم. ما به یک تیم متوسط و با حمایت هواداران میتونیم قهرمان بشیم ولی با یک تیم پرمهره بدون حمایت و همدلی و انرژی مثبت هواداران محاله موفق بشیم. قهرمانی دشت خودتون هست. پارسال ته جدول گفتم با حمایت اوج می گیریم و گرفتیم و امسال هم ایمان دارم و مطمئن هستم با حمایت هواداران قهرمان میشیم. متأسفانه بعضی ها دیگه دارند توی کار سرمربی دخالت می کنند و میخوان آرامش و تمرکز تیم و سرمربی ره بهم بزنند. نکنید اینکارها را. وظیفه شما این نیست.

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 28 آذر 1395 - 10:31 بعد از ظهر

  فقط کافیه جدول لیگ رو یه نگاه بندازین
  نیم فصل اول با اختلاف سخت ترین بازی ها رو نسبت به دیگر تیم های لیگ برتری داشتیم و هنوزم با اختلاف امتیاز صدر نشین هستیم
  نیم فصل دوم اکثر بازی های سنگینمون تو آزادی و میزبانیم

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 12:51 قبل از ظهر

  با درود
  دقیقا موافقم پرسپولیس امسال خیلی خیلی بهتر از سال قبله.......
  اینکه بعضی کارشناسان میگن افت کردیم وشادابی نداریم صدرصد اشتباهه.
  پرسپولیس سال قبل فراز ونشبب زیادی داشت خوب گل میزد ولی دفاعش اصلا خوب نبود ولی امسال علیرعم اردوهای زیاد ملی وحصور 8-9بازیکن وعدم حصور طارمی ورصاییان در اردوی پیش فصل و .......اما بازهم میبینیم که ثبات پرسپولیس بیشتر وبیشتر شده وشکل تیمی ما منظم ومنسجمتر از سال قبل شده
  با اینکه مربیان رقیب کاملا مارو مبشناسن ولی بخاطر همین ثبات وآمادگی فوقالعاده بدنی وذهنی بازیکنان هیچ تیمی بجز ذوب حریف ما نشد.
  شک نکنید که روز به روز بهتر وبهتر میشیم وبه امید خدا قهرمانیمون حتمیه...

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 09:54 قبل از ظهر

  یه پیشنها اقتصادی برا ی تیم دارم نمیدونم عملی هست یا نه

  پرسپولیس باید یه شرکت بیمه تأسیس کنه

  با اینهمه هوادار حیفه

  اکثر تیمای دنیا دنبال چنین پتانسیلی هستند و ما استفاده نمیکنیم !

 • bahman aminibahman amini :
  دوشنبه, 29 آذر 1395 - 10:20 قبل از ظهر

  نیما خسروی :

  لایک طلاییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب