پیش بینی بت 940
پاسخگو کیست ؟

پاسخگو کیست ؟

اخباری که این روزها در مورد پرسپولیس و خصوصا نقل و انتقال آن شنیده می شود نمونه کاملی از حکایت فوتبالفارسی در ایران است. اخبار بسیار جالب است البته از نوع منف... 5 out of 5 based on 10 ratings.

پاسخگو کیست ؟

نويسنده : تورج عاطف 7 اظهار نظر بازدید [ 3308 ] سه شنبه, 30 آذر 1395
:: مقالات
پاسخگو کیست ؟

اخباری که این روزها در مورد پرسپولیس و خصوصا نقل و انتقال آن شنیده می شود نمونه کاملی از حکایت فوتبالفارسی در ایران است. اخبار بسیار جالب است البته از نوع منف...

ارتش سرخ دات كام :

اخباری که این روزها در مورد پرسپولیس و خصوصا نقل و انتقال آن شنیده می شود نمونه کاملی از حکایت فوتبالفارسی در ایران است. اخبار بسیار جالب است البته از نوع منفی است.

1/ گولیچ بازیکن کروات - استرالیائی جذب می شود و به اردو می رود و بدون یک ثانیه بازی از تیم جدا می شود. می پرسیم چگونه به تیم اضافه شد کسی نمی داند؟

2/ دو بازیکن اوکراینی به پرسپولیس در روز آخر در حالی اضافه می شوند که تیم مشکلات اساسی از روز اول در قلب دفاع با حذف ماریچ و مایکل اومانیا و بنگر داشت. یکی از این بازیکنان دفاع آخر است اما به تیم نمی آید و انصاری یکی از بهترین دفاع چپهای ایران در فصل پیش تغییر پست می دهد کسی می داند چرا؟

3/ آرام طبع بازیکن 31 ساله صبا به تیم می آید و بجز بازی در مقابل قشقائی هیچگاه به بازی گرفته نمی شود و حالا قرار است از تیم برود در حالیکه تیم در دفاع چپ با مشکل مواجه است. کسی پاسخگو است؟

4/ ربیع خواه بعنوان هافبک تدافعی می آید در حالیکه تیم اصولا با سیستم 2-4-4 لوزی بازی می کند که در آن پست نورالهی و کامیابی نیا هستند اما او دفاع چپ می شود و به واقع این جناح را ضعیف می کند. پاسخ گو گمشده است ؟

5/ تیم ساسان انصاری را از دست می دهد و او آقای گل در حال حاضر است اما عالیشاه و نورالهی قرارداداشان با پرسپولیس تمدید می شود اما به یک باره در نیم فصل این دو بازیکن قید پرسپولیس را می زنند و هیچ کس پاسخی ندارد که چگونه می توان با بازیکنانی به مدت نیم فصل قرار داد بست؟

6/ تیم بازیکنانی می گیرد که در تیم نوجوانان و جوانان بازی می کنند ولی حتی ثانیه ای از آنها نشانه ای دیده نمی شود سوال این است اصولا چرا این بازیکنان گرفته شده اند؟ الوان زاده و محرمی و زاهدی اگر اینقدر ضعیف هستند که این حضور را در نیم فصل اول داشتند چرا به تیم اضافه شدند.

7/ سوال بزرگ این است که چرا بنکستون می رود پریموف می آید؟ چرا ماریچ و اومانیا و بنگر می روند و یانسکی و گولچ می آیند؟ با قانون من در آوردی همه برای تراکتور سازی یعنی همه سربازها مجانی به تراکتور بروند. چرا با بازیکنانی چون عالیشاه و نورالهی قرار داد امضا شده است؟ چرا خارجی هائی با این کیفیت جانشین ماریچ و بنکستون شدند؟

8/ پرسپولیس قرار بود نه تنها برای لیگ که برای آسیا مجهز شود این بود نحوه تجهیز تیمی که با افت ستارگان سالهای گذشته اش نظیر مسلمان و طارمی و علیپور ....مواجه است؟

9/ با کدام سابقه صحیح مدیریتی و انسجام در تصمیم گیری قرار است در نیم فصل تقویت شود؟ قضیه سروش رفیعی ناخود آگاه حکایت بیرانوند را در نیم فصل گذشته به ذهن یاد آوری نمی کند؟ در نیم فصل بازیکن مازاد تیمهای دیگر می توانند دردی از پرسپولیس دوا کنند؟

10/ در تیم پرسپولیس چه کسی پاسخگو است؟ برانکو به چه دلیل سکوت می کند و اجازه می دهد ستارگانی چون ساسان انصاری و حالا نورالهی و عالیشاه بروند؟ چرا برانکو خارجی های بی کیفیت خرید؟ برانکو فردا می تواند دلایل ناکامی تمیش را به گردن قانون سرباز گیری بیاندازد؟

11/ و سخن آخر با عالیشاه و نورالهی است که تیم را براحتی در تنگنا قرار دادند. براستی این گونه بازیکنان می توانند پاسخی به این عمل خود داشته باشند؟ اگر قرار بود نیم فصل برای پرسپولیس بازی کنند چرا از روز اول آمدند و اگر این طور نبود چرا حالا با قانون من در آوردی همه چیز را به گردن سربازی می اندازند؟

 براستی پاسخگو کیست ؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مجید 22مجید 22 :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:17 قبل از ظهر

  متاسفانه سراشیبی پرسپولیس داره شروع میشه.
  نه به خاطر این که فکر کنید منم مثله بعضی از هوادارا دارم برانکو و بازیکنا رو میکوبم نه برای این که همه کمر به نابودی تیم بستن یک مشت هوادار کوتاه فکر و احساسی و فاقد شعور فنی فوتبالی هم همراهشون میشن.همه و همه دست به دست هم دادن و دارن پرسپولیس رو دوباره برمیگردون به حالت قبل برانکو.درست مثله دوران بعد از قهرمانی قطبی.
  برانکو دلال شده و لجباز شده و بد بازی میکنه و اصلا مربی نیست و ترکاشوند اقای دوربینی شده و ربیع خواه چرا بازی میکنه و این بازیکنارو کی میخواد و از حرفا.
  من مرده و شما زنده اخر فصل برانکو رو از پرسپولیس میندازن بیرون و شماهایی که تیشه به ریشه پرسپولیس دارید میزنید افسوس الان رو میخورید.
  متاسفانه باید بگم خدا روی خوش فوتبال رو نشون هواداری پرسپولیس داد اما لیاقت روزای خوش نداشتن.
  فقط امیدوارم برانکو بتونه زیر این همه فشار پرسپولیس رو قهرمان کنه وبعد بره.

 • ramin akbariramin akbari :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:15 قبل از ظهر

  تنها اسمی که به بلایی که اینروزهای بسیار حساس دارن سر پرسپولیس میارن میشه گذاشت خیانته خیانت اقای دلال و باند باز ترکاشوند خیانت مدیر بی لیاقت و ناوارد طاهری خیانت وسکووت مربی که نقشش خیلی میتونه بیشتر از این حرفا باشه میتونه با یه مصاحبه باشگاه و یه بازیکنو حت فشار بزاره اما سکوت میکنه وخنثس اقای برانکو و خیانت اون بازیکنایی که با گلو پاره کردن اکثر ماهوادارا تو سرما وگرما معروف و محبوب شدن و گلزدن وحالا تو حساسترین زمان ممکن دارن میرن به اردویه رقیب تا شاید ساسان انصاری دیه ای بشن اما زهی خیال باطل اقایان نورالهی و عالیشاه شمام مثل طارمی ورضاییان دست زپادرازتر برمیگردین

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:18 بعد از ظهر

  الان توی خبرها اعلام شده که با تماس مدیران تراکتور با نوراللهی و عالیشاه و اینکه سال دیگه تراکتور نمیتونه سرباز بگیره اونا خودشو سرباز کردن
  واقعا اسم این کار رو باید چی گذاشت؟
  از یه طرف حالم از تراکتور نامرد و بی شرف بهم میخوره که نمیتونن مرد و مردونه رقابت کنن و مثل کفتار افتادن به جون پرسپولیس
  از طرف دیگه از نوراللهی و عالیشاه هم ناامید شدم که دستی دستی تیم رقیب رو دارن قوی میکنن

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:12 بعد از ظهر

  برانکو هم توی این وضعیت مقصره..چرا حتی 1بار از ارام طبع به جای ربیع خواه استفاده نکرد..چرا جری بنگستون رو نخواست اما پریموف رو خواست..واقعا ماریچ و اومانیا و بنگر از گولچ و این دفاع اکراینی ضعیف تر بودن..برانکو با یه لجبازی خاص فقط میگه من دست به ترکیب نمیزنم..میخواد با همین 11تابازیکن کل لیگ رو تموم کنه و توی اسیا هم موفق باشه..چرا به جوونها روی خوش نشون نمیده..اگر ساسان انصاری و نورالهی و عالیشاه و ارام طبع امید به بازی داشتن و میدونستن که بازی میکنن هیچوقت جدا نمیشدن..توی این وضعیت براتکو قطعا تقصیر داره..طاهری هم که اصلا براش مهم نیست چی به سر پرسپولیس میاد و فقط به فکر نگه داشتن پست خودش هست..برانکو با لجبازی و یک دندگی از بازیکنهای نیمکت نشین استفاده نمیکنه و همین باعث میشه اونها جدا بشن..یعنی رام طبع حتی 1بارهم نمیتونست به جای ربیع خواه بازی کنه....واقعا بتگر و اومانیا و ماریج از گولچ و دفاع اکراینی ضعیفتر بودن که برانکو نخواستشون..خیلی از وضع تیم ناراحت هستم..لطفا تایید کنید

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 05:40 بعد از ظهر

  حالا من میگم. ببینید برانکو یه مربی هست که مثل هرمربی افکار خاص خودش را داره. در مورد بازیکنان خارجی در یک دهه گذشته حداقل 20 بازیکن خارجی به پرسپولیس اومدند که به جز دو سه نفر بقیه نفرات خوبی نبودند چون در زمینه جذب بازیکنان باکیفیت خارجی ما توان مالی خوبی نداریم. من یک سوال دارم. اگر رامین رضائیان به پرسپولیس برنمی گشت آیا به انصاری اجازه جدایی داده میشد!!!؟ پس وقتی در کار سرمربی دخالت میشه و از سمت باشگاه و هواداران بهش فشار وارد میشه خوب معلومه سرمربی تمرکزش را از دست میده. مربی اگه مربی باشه با افکار خودش تیم میسازه نه با انتقادها و حرف هواداران. برانکو در این زمینه نمره قبولی گرفته و اعتماد بهش باید ادامه داشته باشه و گرنه آش شوری میشه که هیچکی نتونه بهش لب بزنه. نگاه منطقی داشته باشید و گرنه با فشارهای غیرمنطقی تیم را خراب می کنید.

 • هومن دلانهومن دلان :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 04:50 قبل از ظهر

  سلام خدمت همه دوستان ((پرسپولیسیم))
  عرضم به خدمتتون که من بعد از باخت کذایی به ذوب آهن تو اصفهان حرفی نزدم و خودمو کنترل کردم تا واکنش هوادارا رو ببینم!
  متاسفانه خیلیا از این آزمون نتونستن سربلند بیرون بیان!!!و نیت واقعیشون فاش شد!!
  باختیم؟؟؟؟فدا سره تک تکه بازیکنا و برانکو!
  دوستان نمیدونن که رعال مادرید بارسلونا منچسترسیتی و و و و بزرگترین تیمای دنیا میبازن و این یه امره طبیعیه!!!و فوتبال همینه اصن!!!
  اونایی هم که از پروفسور فوتبال ایراد فنی(!)خخخخخخخ میگیرن بهتره جدولو یه نگاه کنن!
  بعدم موضع من در مقابل تمامی بازیکنا نه فقط عالیشاه و احمد!همه بازیکنا!اینه که هر کس لیاقت داشته باشه پیرهن مقدس پرسپولیسو تن میکنه حتی تو تمرین!
  و بازیکنی که به خاطر نیمکت نشینی از تیمی فرار کنه یعنی هیچی بارش نیست!!
  ما هم پرسپولیسم!
  یادتون نره!
  گذشت موقع حقارتمون!الان دیگه اوضاع فرق کرده و مطمان باشید بهترین نقل و انتقالاته ممکن در پیش رومونه چون خوده برانکو پروفسوره!مطمان باشید بهش قول جذب بازیکن تاپ دادن و گرنه عمرااااااااااااااااا اگه قبول میکرد!!!
  الان دیگه پولداریم!بهترین تیم ایرانیم!صدر جدولیم!همه بازیکنامون مهره های اصلی تیم ملی ان!و آرزوی همه فوتبالیستا اینه که یه بار با پرسپولیس کبیر تمرین کنن!حالا امید و احمد و آرام طبع خوشی زده زیر دلشون و شعار منه پرسپولیسی اینه علی یاررررر و همراهتون پشت سرتونم درو ببندید سوز نیاد!!
  ما سهمیه خریدهامون عالیه و جای نگرانی نیست!!
  اصن شک نکنید که برانکو برنامه داره برا نیم فصل فقط تو بوق و کرنا نمیکنه!
  مطمان باشید مطمان باشید این باخت خواست خدا بود که از 40 متر گل خوردیم!!!تا دوباره به خودمون بیایم و شروع کنیم به ویرانگری و تو نیم فصل آماده شیم واسه یه قهرمانیه مقتدرانه به حق حضرت زهرا...
  اینم بگم که اگه امید و احمد برن تراکتور دوخته میشن به نیمکت!!!قلعه نویی عمرااااااااااااااااااا دست به مهره هاش نمیزنه و فقط میخواد مثلا پرسپولیسو تضعیف کنه!!!!!که باید بهشون عرض کنم بوووووووووووووووق!!
  امید و احمدم میرن پشته سر کیانی و نوری و کرار و ابراهیمی و حاتمی و ادینیو و شریفی و و و و و....میشینن رو نیمکته تراکتور و حسرت میخورن که چرا تو قهرمانیمون حضور نداشتن....

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 11:41 قبل از ظهر

  تمام این مطالب راپیش ازاین درکامنت هایم گفته ام
  قطعابنگستون هزارنرتبه سرترازپریموف بودومایکل اومانیاوماریچ هزارمرتیه سرترازاین یانسکی بودند
  چیزی که هست ونمی شودانکارکرداین است که زورهیچمس -حتی برانکو- به دلال جماعت نمی رسد
  لعنت به ذات هرچی دلاله
  لعنت به تمام کسانی که برانکورابرای برگشت رامین تحت فشارگذاشتندتاساسان راازدست بدهیم
  جالب اینه که کسانی که روزی رامین رامین می کردندحالابابت رفتن ساسان انتقادمی کننددرحالی که همان هازمینه رفتن ساسان رافارهم کردند
  البته رامین داره عالی کارمیکنه .وای مادرپست رامین مشکل نداشتیم وبه ساسان نیازضروری درایم

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب