پیش بینی بت 940
پیوس: ترکاشوند باید پاسخگوی جذب بازیکنان بی کیفت باشد/ پرسپولیس با این روش حرفی برای گفتن نخواهد داشت

پیوس: ترکاشوند باید پاسخگوی جذب بازیکنان بی کیفت باشد/ پرسپولیس با این روش حرفی برای گفتن نخواهد داشت

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد جذب دو بازیکن بی کیفیت اوکراینی به دلیل خودمحوری مدیریت باشگاه و ترکاشوند بوده و آنها باید پاسخگوی جذب چنین بازیکنا... 3 out of 5 based on 6 ratings.

پیوس: ترکاشوند باید پاسخگوی جذب بازیکنان بی کیفت باشد/ پرسپولیس با این روش حرفی برای گفتن نخواهد داشت

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 6 اظهار نظر بازدید [ 2383 ] سه شنبه, 30 آذر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • پیوس: ترکاشوند باید پاسخگوی جذب بازیکنان بی کیفت باشد/ پرسپولیس با این روش حرفی برای گفتن نخواهد داشت

پیوس: ترکاشوند باید پاسخگوی جذب بازیکنان بی کیفت باشد/ پرسپولیس با این روش حرفی برای گفتن نخواهد داشت

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد جذب دو بازیکن بی کیفیت اوکراینی به دلیل خودمحوری مدیریت باشگاه و ترکاشوند بوده و آنها باید پاسخگوی جذب چنین بازیکنا...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: به نظر می رسد جذب دو بازیکن بی کیفیت اوکراینی به دلیل خودمحوری مدیریت باشگاه و ترکاشوند بوده و آنها باید پاسخگوی جذب چنین بازیکنان بی کیفیتی باشند.

فرشاد پیوس در گفت وگویی، در خصوص جدایی امید عالیشاه و احمد نوراللهی و احتمال حضور آنها در تیم تراکتورسازی گفت: پرسپولیس اول فصل خوب بسته شده بود و فوتبال خوب و سرحالی هم انجام می داد اما در همه جای دنیا در زمان نقل و انتقالات بازیکنانی می روند و بازیکنان دیگری می آیند. این دو بازیکن هم دلشان با پرسپولیس است اما به خاطر انجام دادن خدمت سربازی مجبور به جدایی شدند وگرنه من با آنها در ارتباط بودم و می دانم که دوست نداشتند از تیم جدا شوند. با این همه به نظر من باشگاه باید برای این دو بازیکن که از سرمایه های پرسپولیس بودند جایگزین های خوبی بیاورد.

وی ادامه داد: مطمئنا با رفتن این بازیکنان و در صورتی که بازیکن جایگزین و مناسبی جذب نشود پرسپولیس نه تنها  در لیگ بلکه در آسیا هم ضعیف شده و حرفی برای گفتن نخواهد داشت. عالیشاه و نوراللهی سهم زیادی در موفقیت های پرسپولیس داشتند و با رفتن آنها به تراکتورسازی حتما این تیم قوی می شود. به نظر من قانون استفاده از بازیکنان سرباز باید برای همه تیم های یکسان باشد و نباید همه بازیکنان خوب و سرباز به یک تیم بروند. به نظر من این موضوع به ضرر تیمی مثل پرسپولیس می شود و اگر همین طور پیش برویم به سرازیری خواهیم افتاد چراکه مطمئنا در طی فصل بازیکن مصدوم و محروم خواهیم داشت. به اعتقاد من همه بازیکنان نباید فقط به تراکتورسازی بروند و می توان با وضع یک قانون شرایط به گونه ای باشد که همه تیم ها بتوانند از بازیکنان سرباز استفاده کنند. از طرف دیگر مدیران باشگاه باید به دنبال جذب بازیکنانی همچون سروش رفیعی و اشکان دژاگه باشند تا ضعف تیم پوشش داده شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه بازیکنان به نظر می رسد به دلیل نیمکت نشینی خود را سرباز کرده اند تا به تیمی بروند که بتوانند بازی کنند، اظهار داشت: به هر حال بازیکنان دوست دارند که بازی کنند و برانکو هم نباید شرایط را به گونه ای فراهم می کرد که فقط 13-14 بازیکن در این تیم بازی کند. برانکو نباید بازیکنی مثل نوراللهی را دقیقه 85 به بازی می آورد. استفاده از بازیکنان به هنر مربی برمی گردد. شما ببینید تیم هایی مثل رئال مادرید و بارسلونا هم بازیکنان بزرگی روی نیمکت دارند اما مربی آنها با هنرش همه بازیکنانش را نگه می دارد.

پیوس در پاسخ به این سوال که از ابتدای فصل شنیده می شد که عالیشاه رابطه خوبی با برخی بازیکنان ندارد و به نظر می رسد با سرباز کردن خودش قصد داشته در این شرایط از تیم فاصله بگیرد، تصریح کرد: باور کنید من از این مسئله خبر ندارم و اولین بار است که این موضوع را می شنوم اما بازیکنان وقتی قراردادی می بندند باید به قرارداد خود متعهد باشند. به اعتقاد من این مسائل به هنر مدیریت باشگاه و کادر فنی برمی گردد که شرایط را به گونه ای فراهم کنند که همه بازیکنان شانس بازی کردن داشته باشند و چنین شرایطی پیش نیاید. برانکو باید با هنرش همه بازیکنان را نگه دارد. به هر حال این دو بازیکن بازیکنان کوچکی نیستند و نقش زیادی در موفقیت های تیم داشتند. از طرفی برانکو هم تیم خوبی را ساخته و به اعتقاد من به جز بازی با ذوب آهن سرخپوشان در سایر بازی ها خوب کار کردند.

وی در مورد مواردی که در خصوص ترکاشوند معاون اقتصادی باشگاه که دو بازیکن اوکراینی را جذب پرسپولیس کرد تا به انتقادها هیچ پاسخی نمی دهد، تصریح کرد: این دو بازیکن اوکراینی که همه می دانند در حد و اندازه های پرسپولیس نیستند اما به اعتقاد من این دو نفر حتی به درد لیگ یک ما هم نمی خورند. ترکاشوند باید جوابگوی نقل و انتقالات باشگاه باشد چون او مسئول نقل و انتقالات بوده و بازیکنان با نظر او جذب تیم شده بودند. ترکاشوند باید به هواداران پاسخ دهد که چرا پول های کلانی برای دو بازیکن هزینه کرده که هیچ بازخوردی نداشته است. آیا هیات مدیره باشگاه پرسپولیس از این مسائل باخبر است؟ به نظر من جذب این دو بازیکن به دلیل خودمحوری مدیریت باشگاه و ترکاشوند بوده است. از طرف دیگر حرف و حدیث هایی هم درباره این دو بازیکن اوکراینی و فشار برای بازی کردن آنها شنیده می شود که بهتر است آقایان خودشان در این خصوص پاسخ دهند. آنها باید به هوادارانی که در گرما و سرما روی سکوها تیم را تشویق می کنند پاسخ دهند که چرا چنین بازیکنان بی کیفیتی جذب تیم شدند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:27 بعد از ظهر

  لیگ برای این دو بی کیفیت زیاده.
  اصن این دو درخواب هم نمی دیدن که همچو زندگی داشته باشن وفقط برای حضور فیزیکی روی نیمکت میلیاردی پول بگیرن ،الان اونا به ریش ما می خندن که چرا جذبشون کردیم .
  برای کم هزینه شدن اردو ؟ایا پرداختن هزینه بابت قرار داد پر شدن لیست تیم وفراری دادن ساسان انصاری ،ارزش این را داشت .
  ترکاشوند کیه ؟چه کسی اونو اورده ؟
  تا الان ما بابا حضور افراد بی کیفیت ضرر کرده بودیم ولی این ضرر خیلی جبران ناپذیره.
  برانکو چطور قبول کرد بدون تست این پیرمردان چاق وچله رو بپذیره؟
  کاسه ای زیر نیم کاسه است.
  هواداران باید تو ورزشگاه به حساب ترکاشوند (دوربینی )برسن.

 • کاوه بختیاریکاوه بختیاری :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:40 بعد از ظهر

  قبلا گفتم بهتون من بهزاد که دلال این اکراینی هست را میشناسم.دوست صمیمی برانکو هست..و از فوتبال هیچی نمیهمه فقط پول.اینو بگم سه نفر در باشگاه از این دو خارجی خوب به جیب زدن...خودتان حدس بزنید.

 • jamshid azarkiajamshid azarkia :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:07 بعد از ظهر

  هرچند جذب این دو بازیکن اشتباه بود اما استمرار جهت نگه داشتنشان به مراتب حماقت است مدیریت بایستی زودتر در این مورد اقدام کند هر جا جلوی ضرر را بگیریم سود است اگر جذب این بازیکنان با نظر برانکو بوده و اقای برانکو اتقاد به بازی انها دارد پس بایستی به دانش برانکو با شک و تردید نگاه کرد

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:59 بعد از ظهر

  بس دیگه .
  هیتلر میگه اگه میخوای یک کشور را اداره کنی 10گلوله توی تفنگ بذار 9تا برای منافقان و آدم فروشان که از پشت خنجر میزنن و 1گلوله برای دشمنت.

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 02:59 بعد از ظهر

  پرسپولیسی ها خوب تیشه گرفتید دارید به ریشه تیمنون میزنید. این تیم امسالم به خاطر حاشیه سازی هواداراش هیچی نمیشه

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب