پیش بینی بت 940
عبدی: هزینه بررسی بازیکنان خارجی کمتر از خرج سفر آقایان کت وشلواری است / پرسپولیس در نیم فصل نیاز به ترمیم دارد

عبدی: هزینه بررسی بازیکنان خارجی کمتر از خرج سفر آقایان کت وشلواری است / پرسپولیس در نیم فصل نیاز به ترمیم دارد

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم برای حضور قدرتمند در ادامه مسابقات لیگ برتر و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیاز به ترمیم دارد. حسین عبدی د... 2 out of 5 based on 5 ratings.

عبدی: هزینه بررسی بازیکنان خارجی کمتر از خرج سفر آقایان کت وشلواری است / پرسپولیس در نیم فصل نیاز به ترمیم دارد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 2 اظهار نظر بازدید [ 2390 ] سه شنبه, 30 آذر 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • عبدی: هزینه بررسی بازیکنان خارجی کمتر از خرج سفر آقایان کت وشلواری است / پرسپولیس در نیم فصل نیاز به ترمیم دارد

عبدی: هزینه بررسی بازیکنان خارجی کمتر از خرج سفر آقایان کت وشلواری است / پرسپولیس در نیم فصل نیاز به ترمیم دارد

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم برای حضور قدرتمند در ادامه مسابقات لیگ برتر و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیاز به ترمیم دارد. حسین عبدی د...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تأکید کرد، این تیم برای حضور قدرتمند در ادامه مسابقات لیگ برتر و رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نیاز به ترمیم دارد.

حسین عبدی در گفت وگویی در مورد نتایج پرسپولیس در نیم فصلی که رو به اتمام است، اظهار داشت: پرسپولیس فصل قبل در 10، 11 هفته ابتدایی لیگ نتایج خوبی کسب نکرد، اما در ادامه فصل پیشرفت خیلی خوبی داشت و در پایان هم نایب قهرمان لیگ شد. در این فصل شرایط فرق می کرد و تیم شروع خوب و امیدوارکننده ای داشت، اما در هفته های اخیر می بینیم که پرسپولیس به زحمت و در دقایق آخر موفق به شکست حریفانش می شود و بازی آخر خود را هم واگذار کرد.

کار برای پرسپولیس سخت و سخت تر می شود
وی در ادامه افزود: چهار هفته پیش گفتم که زدن گل برتری یا تساوی در دقایق پایانی نشانه های خیلی خوبی نمی تواند باشد و زنگ خطری برای آینده است. این مسأله نشان می دهد که کار برای پرسپولیس هر چه به جلوتر می رویم سخت و سخت تر خواهد شد.

تیم های زیادی اوج گرفته اند
عبدی با بیان اینکه تیم هایی مثل ذوب آهن، فولاد خوزستان، تراکتورسازی و سپاهان دوباره اوج گرفته اند، یادآور شد: در نیم فصل دوم مدعیان قهرمانی بدون شک بیشتر خواهند شد و باید این موضوع را در نظر گرفت که در نیم فصل دوم و مخصوصاً با شروع مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازی ها بسیار فشرده می شود و در آن شرایط لازم است که پرسپولیس به بازیکنان نیمکت نشین خود تکیه کند. آن وقت دیگر نمی شود فقط روی 11، 12 بازیکن حساب کرد، چرا که فشردگی بازی ها می تواند بازیکنان را خسته و دلزده کند. به این خاطر اعتقاد دارم پرسپولیس در نیم فصل باید ترمیم شود.  مخصوصاً اینکه با رفتن ساسان انصاری از این تیم و جدایی احتمالی احمد نوراللهی و امید عالیشاه در تعطیلات نیم فصل، شرایط پرسپولیس برای نیم فصل دوم به مراتب سخت تر می شود.

پیش از این در مورد جذب بازیکن در پرسپولیس بحث می شد
وی در واکنش به این پرسش که «در رفتن بازیکنان نامبرده از پرسپولیس و همچنین حضور بازیکنان خارجی بی کیفیت در این تیم مقصر کیست؟»، تصریح کرد: تا روزی که من در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس بودم در مورد جذب بازیکنان اعضای فنی هیئت مدیره دور یک میز نشسته و بحث می کردند، اما الان نمی دانم این کار در پرسپولیس انجام می شود یا نه. انصاری در فولاد توانایی های بالای خود را نشان داد و عالیشاه و نوراللهی هم از بهترین های تیم هستند و مسلماً پیدا کردن جانشین برای این نفرات کار بسیار سختی است، اما در مورد بازیکنان خارجی فقط می توانم بگویم که دروازه بان کروات به عنوان جانشین بیرانوند بد عمل نکرده، هر چند او هم محک جدی نخورده است. بقیه هم خودتان دیده و می بینید که خیلی کم به آنها بازی می رسد و حتی در صورت مصدومیت هم پست های آنها هم باز سرمربی تیم به این نفرات اعتماد نمی کند.

داستان بازیکنان اوکراینی پرسپولیس پیچیده است
عبدی با انتقاد از بازیکنان اوکراینی پرسپولیس تصریح کرد: اینکه برای جذب دو بازیکن هزینه های میلیاردی می شود اما در عمل می بینیم آنها فقط نیمکت را اشغال کرده اند و این خیلی عجیب است. عجیب تر اینکه با این بازیکنان قرارداد دو ساله امضا می شود و باشگاه در نیم فصل این نفرات را چه روی نیمکت نگه دارد و چه رد کند باید پول شان را تمام و کمال بدهد. در کل داستان این بازیکنان اوکراینی خیلی پیچیده است! این یعنی به هدر رفتن میلیاردها پول در شرایطی که فصل پیش ما در هیئت مدیره به این مسئله تاکید داشتیم که در هزینه ها صرفه جویی شود. تاکید ما این بود که با تشکیل تیم «ب» بتوانیم برای تیم بزرگسالان پشتوانه سازی کنیم و شده هر فصل حداقل یک بازیکن به تیم بزرگسالان انتقال دهیم اما با وجود مصوب شدن این طرح در هیئت مدیره در عمل دیدم که تیم «ب» را رها کردند و هزینه های میلیاردی برای بازیکنان خارجی شد تا روی نیمکت بنشینند.شاید چون این طرح را من داده بودند به اجرا در نیامد!

مشخص نیست تصمیم گیرنده در باشگاه پرسپولیس کیست
وی خاطرنشان کرد: در زمان حضورم در هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد هر مسأله ای قبل از تصمیم گیری بحث های چالشی داشتیم، اما مشخص نیست الان تصمیم گیرنده در باشگاه پرسپولیس کیست. وقتی چهار بازیکن خارجی با چند میلیارد هزینه جذب می شوند، اما فقط یکی از آنها خوب در می آید یعنی اینکه اشتباهات زیادی در این زمینه صورت گرفته است. من برای اینکه این اتفاقات رخ ندهد به باشگاه پیشنهاد دادم یک گروه از پیشکسوتان که از تجربه و علم مربیگری برخوردارند به خارج رفته و بازیکنانی را که معرفی می شوند، از نزدیک مورد آنالیز قرار دهند یا حداقل سرمربی یا نماینده او این کار را بکند. هزینه این سفر خیلی کمتر از این می شود که شما سه بازیکن با رقم های میلیاردی جذب کنید، اما هیچ استفاده ای از آنها نشود. هزینه سفر این پیشکسوتان حداقل بیشتر از  آدم های کت وشلواری که در همه سفرها همراه تیم هستند و کار خاصی انجام نمی دهند، نمی شود!

صرفاً نباید فقط حال را ببینیم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با تأکید بر اینکه نگاه باشگاه باید به آینده باشد، گفت: به صورت کلی می گویم که صرفاً نباید همه حال را ببینم و به دنبال موفقیت های مقطعی باشیم. این یعنی تیم داری، نه باشگاه داری. صرفاً خیلی از تیم ها را در کشورهای اروپایی می بینیم که حتی در صورت سقوط به دسته های پایین تر هم دست از پشتوانه سازی و استعداد یابی بر نمی دارند، چرا که آینده را می ببیند.

طاهرخانی کشف یوسفی بود نه شخص دیگری
عبدی با اشاره به اینکه باید برای باشگاه پرسپولیس استعدادیابی کرده است، افزود: صرفاً خیلی از بازیکنان جوان بودند که در تیم های پایه پرسپولیس به آنها توجه نشد و سر از تیم های دیگر درآوردند و الان ستاره تیم شان هستند. چرا باشگاه پرسپولیس بعد از سال ها فقط یک فرشاد احمدزاده را در سن جوانی به تیم های دیگر فرستاد و وقتی ستاره شد او را به خدمت گرفت. این اتفاق می تواند هر سال در مورد چند بازیکن تکرار شود. همین حمید طاهرخانی که الان در تیم بزرگسالان است دو فصل پیش توسط رحیم یوسفی به سختی جذب شد، اما راحت او را از دست دادند و این پسر دوباره این فصل به پرسپولیس برگشت و برخی مدعی شدند طاهرخانی کشف آنها بوده است!

وی در پایان گفت: به اعتقاد من در باشگاه پرسپولیس کار خلاقانه باید بیشتر انجام شود. همیشه قرار نیست اسپانسر پول دهد و این پول ها بدون برنامه ریزی درستی برای آینده خرج روزمرگی تیم شود. همین اسپانسر باشگاه هم در زمان حضور من در هیئت مدیره با تلاش ها و بررسی هایی که صورت گرفت، انتخاب شد، اما من تأکید داشته و دارم که باید باشگاه راه های دیگری هم برای درآمدزایی داشته باشد و صرفاً روی اسپانسر تکیه نکند. ضمن اینکه باید در هزینه ها هم صرفه جویی شود. بازیکن سازی و جذب بازیکن خارجی با مطالعه دقیق دو راه برای صرفه جویی در هزینه ها بود که به آن اشاره داشتم. شما بعضاً می بینید بازیکنان خارجی با قیمت خیلی پایین به کشورمان می آیند و کارایی زیادی دارند. من در این زمینه منشا بازیکن آفریقایی پیکان را مثال می زنم. در همین کشورهای آفریقایی بازیکنان زیر 23 سال زیادی را می شود با قیمت بسیار پایین جذب کرد، اما متأسفانه می بینیم دو بازیکن در حالی که تیم ندارند بودن هیچ بررسی صورت گرفته در مورد آنها با باشگاه پرسپولیس قرارداد می بندند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:46 بعد از ظهر

  جذب بازیکن ازتیم ب یک اشکال بزرگ دارد
  وآن اینکه نمیشودبه خاطرآوردنش به تیم پورسانت گرفت ولفت ولیس کرد
  امابازیکن اوکراینی می شوداقلانصف قرارداش راهاپولی هپو کرد
  اشکال اینه
  وگرنه همه میدونندکوچه پس کوچه های ایران پره ازممدانصاری ومهدی طارمی

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 02:01 بعد از ظهر

  تادئو رو دو نفری با درخشان آنالیز کردین آوردینش؟


نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب