پیش بینی بت 940
پشت پرده سرباز شدن عالیشاه و نورالهی چیست؟

پشت پرده سرباز شدن عالیشاه و نورالهی چیست؟

تماس باشگاه تراکتورسازی با دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد که این دو در نیم فصل سرباز شوند. امید عالیشاه و احمد نوراللهی که در ابتدای فصل با ارائه گواهی... 1 out of 5 based on 17 ratings.

پشت پرده سرباز شدن عالیشاه و نورالهی چیست؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 15 اظهار نظر بازدید [ 8666 ] سه شنبه, 30 آذر 1395
:: خبر
پشت پرده سرباز شدن عالیشاه و نورالهی چیست؟

تماس باشگاه تراکتورسازی با دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد که این دو در نیم فصل سرباز شوند. امید عالیشاه و احمد نوراللهی که در ابتدای فصل با ارائه گواهی...

ارتش سرخ دات كام :

تماس باشگاه تراکتورسازی با دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس باعث شد که این دو در نیم فصل سرباز شوند.

امید عالیشاه و احمد نوراللهی که در ابتدای فصل با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل مشکلی برای همراهی با تیم فوتبال پرسپولیس نداشتند ناگهان در نزدیکی نیم فصل دفترچه اعزام به خدمت خود را گرفتند تا به عنوان بازیکن سرباز به تراکتورسازی تبریز ملحق شوند.

حال سوال این جاست که چرا این دو بازیکن درست در نیم فصل با این مشکل مواجه شده اند؟ این در حالی است که یک ماه پیش، این دو بازیکن همراه پرسپولیس به دوبی رفتند که همین موضوع نشان می دهد که آنها یک ماه قبل سرباز نبودند.

پیگیری های خبرنگار ایسنا نشان می دهد که تماس مسئولان باشگاه تراکتورسازی تبریز با امید عالیشاه و احمد نوراللهی باعث شده که این دو بازیکن پیش از رسیدن نیم فصل از دانشگاه انصراف بدهند و مدارک اعزام به خدمت خود را تکمیل کنند.

گویا شخصی از باشگاه تراکتورسازی تبریز به این دو بازیکن اعلام کرده است که اگر در نیم فصل به تراکتورسازی ملحق نشوید، در پایان فصل این باشگاه دیگر نمی تواند بازیکن سرباز جذب کند. بنابراین اگر قرار باشد در پایان فصل به یک تیم نظامی بروید باید در لیگ دسته یک به فوتبال تان ادامه دهید.

همین موضوع باعث شد که دو بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس جدایی از تیم محبوب خود را کلید بزنند تا بتوانند دوران سربازی خود را در یک باشگاه لیگ برتری ادامه دهند که خمارلو مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا این خبر را تایید کرد.

در همین زمینه، سردار مهرعلی باران چشمه، رئیس تربیت بدنی ستادکل نیروهای مسلح در گفت وگویی، درباره این شایعه که باشگاه های نظامی که فصل بعد در لیگ برتر باشند نمی توانند بازیکن سرباز جذب کنند، اظهار کرد: من نمی دانم چه کسی این شایعه را مطرح کرده است. از دیروز این بحث در محافل ورزشی به وجود آمده و تا به حال چندین بار به صورت مستقیم و غیر مستقیم از من پرسیده اند که آیا چنین موضوعی درست است یا نه و باید بگویم که این موضوع کاملا کذب است.

او ادامه داد: باشگاه های نظامی چه آنهایی که در لیگ برتر بازی می کنند و چه تیم هایی که در دسته های پایین تر حضور دارند کما کان می توانند با هماهنگی تربیت بدنی مجموعه خود و ستاد کل نیروهای مسلح اقدام به جذب بازیکن سرباز کنند. متاسفانه نمی دانم این شایعه از کجا به وجود آمده و برای ما هم دردسر ایجاد کرده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مهران حیدریمهران حیدری :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:31 بعد از ظهر

  دوستان باور نکید اینا همش شایعه هستش زود قضاوت نکید
  امید کلا دو بازی نیمکت نشین بوده چظور میتونه ناراحت باشه
  اگه یه راهی وجود داشت خیالتون تخت نمیذاشتن برن تیم رقیب حتما میتونستن کاری کنند

 • علیرضا مزرعه ملاییعلیرضا مزرعه ملایی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:39 بعد از ظهر

  این هم از بی عرضه بودن همه عوامل باشگاه هست ..خوب سرباز میخوان بشن اشکالی نداره بشن اما چرا تراکتور ..برن ملوان یا فجر سپاسی ..مگه قرار هست پول بگیرن که فقط میگن تراکتور ..مدیریت پرسپولیس برای اینکه پست ومقام و نگه داره هر چی از بالا بگن فقط میگه چشم ...چون امثال کاشانی و زادمهر و خوردبین و سالهلشت با بله قربان گفتن تونستن تو پرسپولیس بمونن ..اینا یه سری آدم کاسه لیس دست به دستمال هستن که برای بقا خودشون هر کاری بهشون بگی انجام میدن

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:45 بعد از ظهر

  همه می دونن این قلعه نوعی چه آدم کثیفیه کسی که واسه رسیدن به خواسته هاش دست به هر کاری میزنه حتی دستش واسه هوادارای استقلالم رو شده امیر مافیا مطمئن باش با این کارا قهرمان نمیشی

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:49 بعد از ظهر

  مثل اینکه آمدن سروش رفیعی به پرسپولیس قطعی هست و قلعه نوعی خواسته با اینکار جبران کنه. قلعه خیلی کثیفه با اون تیم ضد ایرانی عربی منفور

 • mansour asadimansour asadi :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 12:51 بعد از ظهر

  با سلام از مدیریت سایت خواهش دارم به گوش مدیریت و کادر فنی برسونن که این دوست عزیز ربیع خواه از اول فصل تا الان تیم رو فلج کرده بابا نه تو فاز دفاعی کارش خوبه نه هجومی در حد لیگ یک هم نیست بخدا تا این آقا تو ترکیبه تیم مثل قبل بازی نمیکنه اولا یه جایگزین مناسب برا عالیشاه یه جایگزین برا نور الهی یه دفاع چپ یه دفاع وسط اگه این چهار تا جذب نشن تیم به مشکل خواهد خورد فرض کنید ربیع خواه جلو الهلال و الریان و الوحده تو جناح چپ باشه بابا تورو خدا نذاریدش تو ترکیب تهرانی های عزیزی میرن ورزشگاه به حضور ربیع خواه تو ترکیب اعتراض کنید بخدا بسه دیگه اقا منم قبول دارم برانکو واقعا مربی بزرگیه ولی کارش در مورد ربیع خواه اشتباه محضه

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:01 بعد از ظهر

  بی غیرت ها

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:04 بعد از ظهر

  این شایعه ها از همون جا اب می خوره که امثال شما رو سر کار گذاشتند .قدیما یه شخصی بود که با کوچکترین بی قانونی مبارزه می کرد و وقتی به نانوایی مراجعه کرد و بی قانونی را دید مسئول نانوایی را درون تنور داغ کرد و بقیه حساب کار دستشون امد و کوچکترین مشکلی بوجود نیامد همین شماها هستید که هزار میلیارد هزار میلیارد می برند و هیچ کس نیست که جلوی اینا رو بگیره .

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:23 بعد از ظهر

  الان که این شایعه تکذیب شده حداقل عالیشاه رو منصرف کنید
  ظاهرا از مجموعه باشگاه تیم بجزئ سید جلال همه ساکتند به نظر میاد خیلی ها خو اهان تضعیف پرسپولیس هستن البته بیشتر در داخل مجموعه خودمان.
  شخصی از بیرون میاد ستاره هامون رو هوایی میکنه ومدیران باشگاه ساکتند

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:27 بعد از ظهر

  نباید بگذاریم امید عالیشاه بره . امید واقعا از بهترین وینگرهای چپ ایران و اسیاست . با این حال من دلایل رفتن امید رو نیمکت نشتن تو یکی دوتا بازی و عدم انتخابش برای کاپیتانی میدونم که در این دو مورد حق با برانکوست . من فکر می کنم تو تراکتور موفق نشه که اینطور هم خواهد شد چون بااحساسات میلیون ها نفر بازی کرده . اگه قرار بود بره نیم فصل مطمئنا ساسان انصاری نمیرفت اما داستان احمد فرق میکنه . احمد علارغم تلاش های فراوان در تمرین پیش فصل بازی زیادی انجام نداد .

 • مصطفی الیگودرزمصطفی الیگودرز :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:32 بعد از ظهر

  واقعا اگر قصد رفتن داشتن باید میرفتن ملوان پس این نشون میده دلشون با تیم نیست که حاضرن برن تراکتور و به هوادارا پشت کنن

 • mostafa 4869mostafa 4869 :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:41 بعد از ظهر

  بنظر من مشکل اصلی نه از سوی این دوتا جون بکله از سوی برانکوست که فقط بلده از 11 نفر بازی بگیره.قبل از اینکه منفی بدین به این حرف من این جواب رو بدین که توی سه تا بازی پشت سر هم و توی شرایط مختلف تعویض دقیقه 89 به چه معنی هست؟الان چند تا سرباز گمنام فضای مجازی میان میگن شاید برای وقت تلف کردن!! اما دقت کنید نوشتم شرایط مختلف.حتی بازی با پدیده که عقب بودیم.
  استفاده از مهره ها هنر میخواد و استفاده از مهره های جوان دل میخواد.همین جونهایی که رو نیمکت ما هستن فصلهای بعد میشن ستاره تیمشون.ساسان انصاری چرا رفت؟ چون دید تا کسی تا کمر نره تو گچ ایشون شانس بازی پیدا نمیکنه.
  یه نکته خیلی مهم که هیچ کدام از دوستان توجه نکردن.خدایی از روزی که رادوشویچ اومد تو ترکیب بازیها رو یکبار دیگه نگاه کنید.دروازبان خوبی هست اما یک ضعف خیلی خیلی بزرگ و خطرناک داره که توی بازی با ذوب گریبانگیر شد.شما بازیهای قبل رو ببینید که چندین با نزدیک بود(توجه کنید میگم نزدیک بود) توپ رو از بالای سرش بندازن توی گل!!اونجا شانس آوردیم اما کی باید این نکته رو به دروازبان متذکر بشه؟ تدارکات تیم یا سرمربی و مربی دروازبان ها!!!
  یه نگاه به سایر تیم ها بندازین ببینید چطور از جونها بازی میگیرن.

 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:42 بعد از ظهر

  عجب !!!!
  پس ما هم از همین الان باید مذاکره با سروش رو شروع کنیم

 • ایبو صامتایبو صامت :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 01:52 بعد از ظهر

  اولا که این دوتابرندوگم بشند
  ثانیا تراکتوری هاباکلک ،باپول،باتزویر،باتوهین ازروی سکوها،باکمک آشکاروعلنی عادل فردوسی پورمیخواهندهرطوری شده قهرمان شوند
  مدیران تیم ماهم عرضه مقابله ندارند
  فقط ماییم وبرانکوو12-13بازیکن خوب
  عهدببندیم که تاپایان فصل چنان حمایتی ازتیم مان بکنیم که بی شک وشبهه قهرمان بشویموهیچ ننه قمری نتواندسدراه مان بشود.
  اگردقت کرده باشیدمدتی است فردوشی پورهم کلا تراکتوری شده
  کارشناسی های داوری اش فقط نشان میده که تراکتور مغبون شده
  دیشب اشتباه داوری دردادن کارت به کمال راکلانشان ندادوصحاه ای دیگرنشان دادکه کمال بایدکارت دوم می گرفت
  به کوری هردوچشم عادل،آجرلو،قلعه نویی وهرچی پان ترک وطان فروشه ازپرسپولیس حمایت خواهیم کردتاقهرمانی

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 02:03 بعد از ظهر

  من گفتم کاری به بازیکن ندارم اما فرق بازیکن عاشق را هم میدونم .
  حسین ماهینی یکی مثل من شما یک پرسپولیسی اصیل.
  بازم بیاید با تشویق یک بازیکن دیگه روحیه ماهینی را کم کنید.
  فقط فقط حمایت

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 02:18 بعد از ظهر

  ترکاشوند حیا کن تیم پرسپولیس رها کن

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب