پیش بینی بت 940
مرد خبرساز باشگاه به حرف آمد: من اوکراینی ها را نیاوردم!

مرد خبرساز باشگاه به حرف آمد: من اوکراینی ها را نیاوردم!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 9332 ] سه شنبه, 30 آذر 1395
:: خبر
مرد خبرساز باشگاه به حرف آمد: من اوکراینی ها را نیاوردم!

قائم مقام اقتصادی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه نقشی در آمدن بازیکنان اوکراینی نداشته است گفت: منتقدان را به خدا واگذار می کنم. محم...

ارتش سرخ دات كام :

قائم مقام اقتصادی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه نقشی در آمدن بازیکنان اوکراینی نداشته است گفت: منتقدان را به خدا واگذار می کنم.
محمدعلی ترکاشوند که به همراه علی اکبرطاهری به پرسپولیس آمد و به عنوان معاون اقتصادی فعالیتش را آغاز کرد، ابتدای فصل شانزدهم لیگ برتر از سوی باشگاه به عنوان مسئول نقل و انتقالات معرفی شد تا بازیکنان مد نظر کادر فنی را جذب کند.
برگزاری اردوی پرسپولیس در اوکراین و جذب دو بازیکن از این کشور اما حرف و حدیث های زیادی را برای این مسئول بوجود آورد و حتی کار را تا جایی پیش برد که برخی اتهاماتی از قبیل دلالی را هم به وی وارد کردند. این درحالی است که ترکاشوند تاکید دارد هیچ نقشی از جذب این اوکراینی ها ندارد و تنها دستورات برانکو را انجام داده است.
محمدعلی ترکاشوند در گفتگویی در مورد اتهاماتی که به وی وارد شده و از او به عنوان آقای دوربینی باشگاه پرسپولیس نام برده شده است پاسخ داد:

ماجرای جذب دو بازیکن اوکراینی ادامه دارد و شما هم به عنوان متهم اول همچنان باید پاسخگو باشید؟
بنده چندین بار در این مورد صحبت کرده ام و توضیحاتی که لازم بود را ارائه دادم اما نمی دانم چرا هنوز برخی دنبال این ماجرا هستند. حتما دوستانشان که ایجنت هستند از این موضوع ناراحت شده اند که چرا خودشان این دو بازیکن را نیاورده اند و به همین خاطر چند وقت یکبار این موضوع را مطرح می کنند.

* تاکید آنها روی این موضوع است که شما این دو بازیکن را به پرسپولیس آورده اید و از آنجایی که آنها کیفیت لازم را ندارند طبیعتا عنوان می شود که روند انتقال آنها سالم نبوده و مسائلی پشت پرده بوده است؟
- چه مسائلی می تواند باشد؟ چندین بار ماجرا را گفته ام این بار هم می گویم. بنده در هفته دوم اردوی اوکراین به جمع تیم اضافه شدم و زمانی که به آنها رسیدم صحبت های مقدماتی در مورد حضور این دو بازیکن صورت گرفته بود و آقای برانکو هم تاییدشان کرده بود. ایشان به عنوان سرمربی تصمیم گیرنده اصلی بودند. در روزهای پایانی اردو آقای برانکو بنده را صدا کردند و گفتند که کار عقد قرارداد این دو بازیکن را انجام بدهم و من هم این کار را به عنوان مسئول نقل و انتقالات انجام داد.

* پس چرا هنوز در مورد انتقال این دو بازیکن صحبت می شود و اتهاماتی دلالی هم به شما وارد می شود؟
- دلیلش را نمی دانم. شاید دوستان ایجنت ناراحت شده اند که چرا این دو بازیکن از کانال خودشان به پرسپولیس نیامدند. به همین خاطر شروع کردند به حاشیه سازی. چندین بار این موضوع را آقای برانکو و آقای خوردبین توضیح داده اند. حتی آقای گلستانی که میزبان ما بود وقتی متوجه شد این دو بازیکن را جذب کرده ایم گلایه کرد که اگر شما بازیکن می خواستید به من می گفتید تا گزینه های بیشتری را معرفی کنم. بنده هم از ایشان خواهش کردم که از فدراسیون فوتبال اوکراین در مورد کیفیت فنی این دو بازیکن استعلام بگیرند که این کار انجام شد و مورد تایید قرار گرفتند.

* یعنی تاییدی که فدراسیون اوکراین کرد الان و با عملکرد این دو بازیکن در پرسپولیس از نظر خودتان منطقی است؟
- چون بنده خودم فوتبالیست بودم شناخت کافی از مسائل فنی یک بازیکن دارم. به نظرم این دو بازیکنان خوبی هستند. منتهی چیزی که مطرح است اینکه آقای برانکو حتی در زمان حضورش در تیم ملی هم از 14-15 بازیکن بیشتر استفاده نمی کرد. روش ایشان اینگونه است. به همین خاطر ممکن است به این دو بازیکن کمتر میدان داده باشد. وگرنه هردوی این بازیکنان خوب هستند. برانکو به خط دفاعی تیمش اعتقاد دارد و به پلی یانسکی بازی نمی رسد. پریموف هم در همه تمرینات خوب گلزنی می کند.

* البته پریموف در بازیهای اخیر فرصت بازی کردن داشته اما نتوانسته نمایش قابل قبولی داشته باشد.
- به هرحال بازیکنان خارجی وقتی به تیم های بزرگ می آیند مشکلاتی دارند. تعداد بازیکنان خارجی که در تیم های بزرگ ایران خیلی خوب نبودند کم است.

* با این شرایط به نظر می رسد که شما انتقادات وارده را درست نمی دانید؟
- طبیعتا. بنده با صداقت کار می کنم و زیر بار حرف زور و این مسائل نمی روم. برخی تکلیف شان مشخص است و دنبال این هستند که تحت هر شرایطی انتقاد کنند و برای پرسپولیس حاشیه بسازند. تنها کاری که از دستم برمی آید که آنها را به خدا واگذار کنم. همین چند روز پیش گفتند که من به طیبی بازیکن استقلال خوزستان زنگ زدم که بیاید پرسپولیس. درحالی که دروغ است و ایشان اصلا مد نظر برانکو نیست.

* یعنی اعتقاد دارید که این مسائل با هدف خاصی مطرح می شود؟
- قطعا. می دانم که عنادی پشت این مسائل است. یک عده کلا نشسته اند تا برای تیم حاشیه درست کنند. من اینها را به خدا واگذار می کنم. پنج سال است که با آقای طاهری کار کرده ام و همیشه از ایشان صداقت و درست کاری را یاد گرفته ام.

* اما عنوان شده که شما عشق دوربین هستید و مدام دنبال عکس گرفتن با بازیکنان هستید؟
- نمی دانم هدفشان از این کارها چیست. من آن برنامه را اصلا ندیدم اما شنیدم که این مسائل را مطرح کرده اند. من مسئول نقل و انتقالات باشگاه هستم و طبیعتا وقتی بازیکنی قراردادش را امضا می کند من باید باشم. اتفاقا من دنبال این مسائل نبودم و عشق دوربین هم نیستم. در مورد تک تک عکس هایی که نشان داده اند می توانم توضیح بدهم. آقای بیرانوند و امیری همشهری من هستند و به وجودشان افتخار می کنم. بیرانوند از من خواست که با هم عکس یادگاری بگیریم من هم با افتخار کنار ایشان ایستادم. این دو بازیکن را هم من به پرسپولیس آوردم پس چرا کسی از خوبی های این بازیکنان نمی گوید؟ از من گذشته است که بخواهم دنبال عکس و مصاحبه باشم.

* چرا این توضیحات را به همان برنامه ندادید؟
- چندین بار خواسته ام که صحبت کنم اما آقای فردوسی پور قبول نمی کنند که من به برنامه بروم و از خودم دفاع کنم. ایشان می خواهد من تلفنی روی خط بروم که البته قبول نکردم چون اجازه نمی دهد کسی حرف بزند و فقط خودش صحبت می کند. می خواست دوربین بفرستد که گفتم قبول است به شرط اینکه ما هم دوربین باشگاه را کنارش بگذاریم تا مشخص شود چه می گوییم.

* پس همین کار را بکنید و از اتهامات دفاع کنید؟
- مشکل اینجاست که از همه دقایقی که مصاحبه می گیرند ایشان هر بخشی را که خودش می خواهد و به نفع اش هست پخش می کند. اما وقتی که به برنامه بروم دیگر نمی تواند جلوی دهان من را بگیرد و حرف هایم را می زنم. ما در این دو سال توانسته ایم وضعیت مالیاتی باشگاه را سروسامان دهیم و به شرایط خوبی برسانیم. سوال من این است که چرا ایشان به این مسائل نمی پردازد؟ چرا نمی آید کارهای خوب ما را هم پوشش دهد؟ در مجمعی که با وزیر ورزش خواهیم داشت همه این موارد را مطرح خواهیم کرد که کارهای حسابرسی بی سابقه ای در باشگاه صورت گرفته و مسائل مالی شفاف شده است.

* یکی از انتقاداتی که این روزها از مسئولان پرسپولیس و برانکو می شود از دست دادن ساسان انصاری است. در این مورد هم توضیح می دهید؟
- ساسان را ما ابتدای فصل به پرسپولیس آوردیم اما در همان هفته های اول و بعد از اینکه در دیدار برابر فولاد برانکو به وی بازی نداد به من زنگ زد و گفت می خواهد برود. بنده مخالف جدایی انصاری بودم و به خود او هم گفتم. با این حال اصرار داشت که برود. همانطور که گفتم برانکو اعتقادات فنی خاص خودش را دارد و به همین خاطر به ساسان بازی نمی داد. اعتقاد ایشان این است که به ترکیب تیمش دست نمی زند و با همان نفرات ثابت بازی می کند. حتی اگر ساسان هم می ماند معلوم نبود که به او بازی بدهد. الان هم به برخی بازیکنان فرصت نمی رسد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 02:59 بعد از ظهر

  فقط بلدی دروغ بگی

 • صادق پرسپولیسیصادق پرسپولیسی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:02 بعد از ظهر

  بعید هم نیست! مدیریت اینقدر درب و داغون هست که مثلا این دوتا یواشکی تو چمدون بازیکنا خودشون رو قایم کرده باشن و به تیم اضافه شده باشن. برو.... خودتی کیسه کش دلال.

 • OMID PERSIOMID PERSI :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:10 بعد از ظهر

  داداش اوکراینیارو من آوردم
  اینجور که شما میگی برانکو مسئول آوردن این دوتا تفالس و دلال خود برانکوئه نه؟
  مرد حسابی بازیکنایی که برانکو خودش آورده ماریچ بوده و رادو
  دیگه الاغیم فرق بازیکنی که برانکو خودش بیاره و بهش تحمیل کننو نفهمیم؟

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:18 بعد از ظهر

  مشکل اصلی همینجاست که برانکو با لجبازی فقط از 11تابازیکن استفاده میکنه و میخواد با همین 11تا لیگ رو تموم کنه..ااصلا جرات ریسک کردن و میدان دادن به جوونهارو نداره...در ضمن بازیکن خارجی بدون تایید مربی به تیم نمیاد..اگر این دوتا اومدن قطعا برانکو قبولشون داشته که به تیم اضافه شدن..بچاپ دمت گرم

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:19 بعد از ظهر

  برانکو اصلا جرات ریسک کردن نداره..اصلا به جوونها بازی نمیده..این دوتا بازیکن هم غیر ممکنه که بدون رضایت مربی تیم اضافه شده باشن..برانکو مربی نیست که زیر بار بازیکن تحمیلی بره و این دوتا اکراینب یقینا با رضایت برانکو به تیم اضافه شدن...

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:30 بعد از ظهر

  شماازفدراسیون اوکراین استعلام می کنید کدوم فدراسیونی میگه بازیکنای کشورم بدن.
  حداقل مربیان قبلی بعداز ارائه کارنامه بازیکن چندروزی ازش انواع تستها رو میگیرن بعد جذب می کنند ،چطورشد شما بی ارزشترین افراد رو بعنوان بازیکن خارجی اوردید .ازگولچ بگیر تا این دوتا .اگه برانکو کذبشون کرده چرا به اونا بازی نمیده .گولچ که حتی تو بازیهای دوستانه بازی نکرد.ینی ما از پیکان وسایر تیمهای شهرستانی ضعیفتر هستیم که اونا بازیکنایی دارن که حداقل از بازیکنان ضعیف لیگ ما بهترند .
  استقلال حداقل ازما دریارگیری خارجیها هم بهتر عمل کرده.
  هیچ بازین خارجی تا الان که جذب شده به جز اون دروازبانی که فقط برای بازیهای اسیایی جذب شد ،درحدواندازه پرسپولیس نبودن.
  برید خجالت بکشید باعث خنده رقبا شدیم.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:34 بعد از ظهر

  آقا نباید هر بازیکن بی کیفیتی که میاد اتهام دلالی زد. بازیکنان خارجی خیلی زیادی به فوتبال ایران اومدند ولی تعداد خیلی کمی از اونها خوب بودند چون با پولی که ما میدیدم نهایتاً 300 هزار دلار، بازیکن باکیفیت نمیاد و تک و توکی شانسی که استعداد ذاتی دارند توی فوتبال ایران گل می کنند مثل ابراهیم توره و منشا و . . . زمان دایی هم یه بازیکن کروات اومد که حتی یه بازی هم بازی نکرد.این اوکراینی ها و گولچ هم رزومه خوبی داشتند ولی توی شرایط بازی و مسابقه نیستند و خیلی طول میکشه تا جابیفتند. در هر حال پرسپولیس بازیکن خارجی باکیفیت میخواد حداقل حداقل باید 500 هزار دلار معادل دو میلیارد تومن هزینه کنه که اینکار را نمیکنه. این مدیران بازیکن تاپ خارجی بخر نیستند.

 • Mahdi MBMahdi MB :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 03:54 بعد از ظهر

  بسه تا کی میخوای دروغ بگی همه میدونن تو جذب بازیکنان نقش اصلی رو داشتی برانکو بی تأثیر نبوده ولی جنابعالی مقصر اصلی هستی تاکی میخوای بااین اظهارات بااعصاب هوادار بازی کنید اگه این دوتا بازیکن هستن وتو کارشناسی پس من مارادونا هستم سه تا بازی اخر فقط یه حرکت نه بیشتر فقط یه حرکت مثبت از پریموف بگو؟اون یکی هم که همیشه مصدومه که نباشه هم برانکو بهش بازی نمیده وماهینی رو بهش ترجیح میده بجای عذرخواهی کارتو توجیه نکن وخودتو ازین بیشتر منفور نکن ماهوادارا هم مطمئن باش تورو نمیبخشیم به خدا واگذارت میکنیم هم تو جذب اوکراینیها هم تو جذب ربیع خواه به پرسپولیس وهواداراش ظلم کردی واستقلالی بودنت واسه من یکی ثابت شده است باکارات به حق پنج تن تقاص نامردیتو پس بدی ان شاا...

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 05:41 بعد از ظهر

  نمیدونم مشکل فردوسی پور و برنامه اش با پرسپولیس چیه ؟!! استقلال نتیجه نمیگیره به پرسپولیس گیر میده ! استقلال بازیکنای میلیاردیش یه ثانیه هم بازی نمی کنند به بازیکنای خارجی پرسپولیس گیر میده! تو کمپ استقلال چاقوکشی میشه به مدیرهای پرسپولیس گیر میده !!!!

 • Mahdi MBMahdi MB :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 12:08 قبل از ظهر

  خیلی راحت دروغ میگی واونقدر تابلو هست حرفات که هیچ کسی باور نکرده دلالی نکردی قشنگ مشخصه از کارت وخیانتت به پرسپولیس خوشحالی وبه خودت افتخار میکنی که به تیم ضربه زدی استقلالی بودنت مشخصه فقط یه سؤال فکر میکنی این پولا خوردن داره به فکر خانوادت وتقاصی که پس میدی باش به خدا واگذارت کردیم وازت نمیگذریم با جوون ایرانی وبااستعداد مثل محرمی قرارداد 2ساله بستی اونوقت بااین اوکراینیها چرا 2ساله؟سال بعدم رونیمکت هستن ونمیتونیم بازیکن خارجی جذب کنیم

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب