پیش بینی بت 940
سربازان پرسپولیس تهدید و تحریک شدند!

سربازان پرسپولیس تهدید و تحریک شدند!

باشگاه پرسپولیس با عجیب خواندن مشمولیت امید عالیشاه و نوراللهی در حالی که آنها تا پیش از حضور در اردوی امارات و دریافت برگه اشتغال مشکلی برای همراهی کردن این ... 4 out of 5 based on 12 ratings.

سربازان پرسپولیس تهدید و تحریک شدند!

نويسنده : محمد همتی 7 اظهار نظر بازدید [ 14625 ] سه شنبه, 30 آذر 1395
:: خبر
سربازان پرسپولیس تهدید و تحریک شدند!

باشگاه پرسپولیس با عجیب خواندن مشمولیت امید عالیشاه و نوراللهی در حالی که آنها تا پیش از حضور در اردوی امارات و دریافت برگه اشتغال مشکلی برای همراهی کردن این ...

ارتش سرخ دات كام :

باشگاه پرسپولیس با عجیب خواندن مشمولیت امید عالیشاه و نوراللهی در حالی که آنها تا پیش از حضور در اردوی امارات و دریافت برگه اشتغال مشکلی برای همراهی کردن این تیم نداشتند، به اعتراض علیه این مساله پرداخت.

پرسپولیس و تراکتورسازی اکنون مدعی اصلی قهرمانی در لیگ شانزدهم محسوب می شوند؛ این در حالی است که در اتفاقی عجیب دو بازیکن ستاره پرسپولیس با اعلام مشمولیت سربازی خواهان حضور در تراکتورسازی شده اند. این مساله می تواند به نوعی باعث تضعیف پرسپولیس و قدرتمندتر شدن رقیب اصلی آنها در راه کسب عنوان قهرمانی شود.

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ما در این خصوص گفت: آخرین وضعیت این دو بازیکن همانی است که آقای برانکو ایوانکوویچ اعلام کردند. احمد نوراللهی و امید عالیشاه در گفتگو با ایشان اعلام کردند که مشمول سربازی هستند و خواهان ترک پرسپولیس هستند که در نهایت با موافقت کادرفنی با توجه به این ادعا مواجه شد.

وی در خصوص اینکه "آنها بازیکن تراکتورسازی از هفته آینده محسوب می شوند یا خیر" گفت: هنوز چیزی مشخص نیست اما قاعده این است که دفترچه اعزام خود را دریافت کنند و بعد از آن مشخص خواهد شد به چه تیمی منتقل خواهند شد. اینکه گفته می شود به تراکتورسازی می روند نمی دانم بر چه مبنایی است و چرا نباید صحبت از ملوان یا فجر، نیروی زمینی و دیگر تیم های نظامی نباشد؟

روابط عمومی پرسپولیس در واکنش به این سوال که "چرا این مساله از سوی باشگاه پیگیری نمی شود و آنها با حضور این دو بازیکن در تراکتور نباید باعث تقویت مدعی و رقیب اصلی آنها شوند" گفت: ما در این رابطه مدعی هستیم و حرف داریم. اصلا اتفاقی که عجیب است این است که ما چندی پیش این دو بازیکن را با خود به اردوی دوبی بردیم و پیش از آن این دو بازیکن برگه اشتغال به تحصیل دریافت کردند و مشکلی نداشتند. اینکه چطور به یک باره مساله سربازی به میان آمد جای سوال دارد و عجیب است. ما البته مشکلی با سربازی آنها نداریم و این قانون است اما اینکه چرا صحبت از تیم های دیگر نظامی نیست، برای ما جای تعجب دارد که پیگیری های لازم را در این باره خواهیم کرد. پرسپولیس به راه خود ادامه می دهد و ما به فکر تقویت تیم هستیم اما هیچ جای دنیا بازیکنی را از تیم مدعی به تیم مدعی دیگری نمی دهند و هواداران پرسپولیس نیز این مساله را نمی پسندند. هم ما و هم هواداران خواهان این هستیم که عدالت رعایت شود و آنها به تیمی نظامی به جز تراکتورسازی بروند.

وی با انتقاد از نحوه جذب بازیکن سرباز توسط تراکتورسازی گفت: همانطور که گفتم ما هم برای تراکتورسازی و علی خصوص نظام مقدس کشورمان که سربازی در آن لحاظ شده احترام می گذاریم. اما بحث این است که چرا این رقابت ناعادلانه و ناجوانمردانه باید شکل بگیرد. چطور یک تیم می تواند 12 بازیکن سرباز جذب کند و محدودیتی در این در نظر نمی گیرند.
خمارلو در ادامه حرف های جنجالی نیز در رابطه با مشمول شدن دو بازیکن سرباز خود اعلام می کند: شنیده های ما حاکی از این است که این آخرین فصلی است که تراکتور قادر به جذب بازیکن سرباز است و اینگونه بازیکنان ما را تحریک که نه تهدید کرده اند. زیرا اگر آنها تا پایان فصل در پرسپولیس می ماندند باید فصل آینده را در لیگ دسته اول بازی می کردند و اینگونه تحریک و تهدیدشان کرده اند. این تهدید تنها مربوط به تیم ما نیست و مطمئنا این مساله برای بازیکنان در آستانه مشمولیت سربازی دیگر تیم ها نیز وجود دارد و مسلما این رقابت از بحث جوانمردانه خارج شده است و در کشورمان دیگر تیم های نظامی نیز وجود دارند که بتوانند از این سرمایه ها استفاده کنند و باید شرایط مساوی و متعادل باشد. سربازی و وظیفه برای این انجام می شود که نظم و انضباط شکل گیرد و اکنون اگر این اتفاق خارج از زمین فوتبال شکل گیرد روح جوانمردی و عدالت زیر سوال می رود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 04:58 بعد از ظهر

  با رانت خوری بازیکن را از تیم ما جدا کردند اونوقت هوادار ساده ما بجای دفاع از حق تیمش به مربی و مدیر و بازیکن خودی فحش میده

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 05:26 بعد از ظهر

  گفتم قهرمانی بیرون از زمین فوتبال رقم میخوره. مخصوصاً وقتی یه طرفش قلعه و تراکتور کثیف باشه که توی اینکارها استاد هستند. پرسپولیس باید یه مهاجم طراز اول، سروش رفیعی، دوتا مدافع خوب جذب کنه و اوکراینی ها آرام طبع را رد کنه بره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 06:12 بعد از ظهر

  اقای خمارلوماهواداران پرسپولیس خواهان پیگیری این موضوع هستیم!اگه لازم باشه برااعتراض تجمع هم خواهیم کرد!این عینه بی عدالتیه

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 07:13 بعد از ظهر

  باید ملوان وفجر ودیگر تیمهای نظامیـرو تحریک کنند که نسبت به این بی عدالتی اعتراض کنند .درضمن احمد وامید هم بی تقصیر نیستن وبازیچه دست ترتریها شدن.

 • amir abedyanamir abedyan :
  سه شنبه, 30 آذر 1395 - 08:23 بعد از ظهر

  لطفا این موضوع رو به مشوول حقوقی باشگاه بگید پی گیری کنه..قانون باید اصلاح بشه و نیم فصل بازیکنی نباید سربازشه فقط مقطع زمانی اول فصل.اگه با مسولان صحبت کنید متفاعدمیشن..که این قانون بشه...چون ازلحاظ عقلی هم نمیشه...

 • هومن دلانهومن دلان :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 04:51 قبل از ظهر

  سلام خدمت همه دوستان ((پرسپولیسیم))
  عرضم به خدمتتون کهمن بعد از باخت کذایی به ذوب آهن تو اصفهان حرفی نزدم و خودمو کنترل کردم تا واکنش هوادارا رو ببینم!
  متاسفانه خیلیا از این آزمون نتونستن سربلند بیرون بیان!!!و نیت واقعیشون فاش شد!!
  باختیم؟؟؟؟فدا سره تک تکه بازیکنا و برانکو!
  دوستان نمیدونن که رعال مادرید بارسلونا منچسترسیتی و و و و بزرگترین تیمای دنیا میبازن و این یه امره طبیعیه!!!و فوتبال همینه اصن!!!
  اونایی هم که از پروفسور فوتبال ایراد فنی(!)خخخخخخخ میگیرن بهتره جدولو یه نگاه کنن!
  بعدم موضع من در مقابل تمامی بازیکنا نه فقط عالیشاه و احمد!همه بازیکنا!اینه که هر کس لیاقت داشته باشه پیرهن مقدس پرسپولیسو تن میکنه حتی تو تمرین!
  و بازیکنی که به خاطر نیمکت نشینی از تیمی فرار کنه یعنی هیچی بارش نیست!!
  ما هم پرسپولیسم!
  یادتون نره!
  گذشت موقع حقارتمون!الان دیگه اوضاع فرق کرده و مطمان باشید بهترین نقل و انتقالاته ممکن در پیش رومونه چون خوده برانکو پروفسوره!مطمان باشید بهش قول جذب بازیکن تاپ دادن و گرنه عمرااااااااااااااااا اگه قبول میکرد!!!
  الان دیگه پولداریم!بهترین تیم ایرانیم!صدر جدولیم!همه بازیکنامون مهره های اصلی تیم ملی ان!و آرزوی همه فوتبالیستا اینه که یه بار با پرسپولیس کبیر تمرین کنن!حالا امید و احمد و آرام طبع خوشی زده زیر دلشون و شعار منه پرسپولیسی اینه علی یاررررر و همراهتون پشت سرتونم درو ببندید سوز نیاد!!
  ما سهمیه خریدهامون عالیه و جای نگرانی نیست!!
  اصن شک نکنید که برانکو برنامه داره برا نیم فصل فقط تو بوق و کرنا نمیکنه!
  مطمان باشید مطمان باشید این باخت خواست خدا بود که از 40 متر گل خوردیم!!!تا دوباره به خودمون بیایم و شروع کنیم به ویرانگری و تو نیم فصل آماده شیم واسه یه قهرمانیه مقتدرانه به حق حضرت زهرا...
  اینم بگم که اگه امید و احمد برن تراکتور دوخته میشن به نیمکت!!!قلعه نویی عمرااااااااااااااااااا دست به مهره هاش نمیزنه و فقط میخواد مثلا پرسپولیسو تضعیف کنه!!!!!که باید بهشون عرض کنم بوووووووووووووووق!!
  امید و احمدم میرن پشته سر کیانی و نوری و کرار و ابراهیمی و حاتمی و ادینیو و شریفی و و و و و....میشینن رو نیمکته تراکتور و حسرت میخورن که چرا تو قهرمانیمون حضور نداشتن....

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:52 بعد از ظهر

  بذار این بیغیرتها برن...آقای طاهری با آقای برانکو دست به کار شین لطفا...گادوین منشا یا رحیم زهیوی،سروش رفیعی،محمد طیبی، عزت الله پورقاز را سریعا جذب کنین... آقای عالیشاه واقعا که یه ذره غیرت هادی را نداری..باسرشکسته چه کارایی که نکرد...ولی بدانید ارتش سرخ با هدایت پروفسور همیشه یکه تاز بوده و خواهد بود..با نفرات مدنظر ایشان ایشالا در دوجام قهرمانیم..آقای قلعه نویی این بود رسم رفاقت با برانکو؟؟؟؟خجالت بکش..با این کارای بیرون زمین فوتبال نمیتونی از دست پرسپولیس قسر در بری...

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب