ویکتوری بت
سربازها می روند و سربارها می مانند!/ سکوت وزیر به پرونده قرمز

سربازها می روند و سربارها می مانند!/ سکوت وزیر به پرونده قرمز

زنگ خطر برای پرسپولیس با جذب بازیکنان بی کیفیت به صدا در آمده و باید دید سکوت وزارت ورزش و نهادهای نظارتی دراین باره قرار است تا چه زمانی ادامه داشته باشد. با... 2 out of 5 based on 20 ratings.

سربازها می روند و سربارها می مانند!/ سکوت وزیر به پرونده قرمز

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 7 اظهار نظر بازدید [ 10815 ] چهارشنبه, 1 دی 1395
:: خبر
سربازها می روند و سربارها می مانند!/ سکوت وزیر به پرونده قرمز

زنگ خطر برای پرسپولیس با جذب بازیکنان بی کیفیت به صدا در آمده و باید دید سکوت وزارت ورزش و نهادهای نظارتی دراین باره قرار است تا چه زمانی ادامه داشته باشد. با...

ارتش سرخ دات كام :

زنگ خطر برای پرسپولیس با جذب بازیکنان بی کیفیت به صدا در آمده و باید دید سکوت وزارت ورزش و نهادهای نظارتی دراین باره قرار است تا چه زمانی ادامه داشته باشد.

با جدایی احمد نوراللهی و امید عالیشاه به عنوان دو تن از بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس از این تیم به بهانه انجام خدمت سربازی و رفتن آنها به تیم تراکتورسازی برای گذراندن دوران سربازی و اینکه این تیم رقیب مستقیم سرخ پوشان تهرانی برای قهرمانی در لیگ به حساب می آید، باعث شد تا یک بار دیگر بحث ناتوانی مسئولان این باشگاه در جذب بازیکنان موثر و همچنین حفظ موجودی خود به میان بیاید و این در حالی است که کم کم هواداران پرسپولیس متوجه اتفاقات رخ داده برای این باشگاه می شوند.

از طرف دیگر جذب بازیکنانی که نه نام و نه عملکرد آنها در حد تیمی مثل پرسپولیس نیست، باعث شده تا خروجی این موضوع در روند بازی های پرسپولیس بیشتر به چشم بیاید؛ چراکه این انتقاد به برانکو وارد شده که او از 14 بازیکن بیشتر در بازی هایش استفاده نمی کند و این موضوع باعث بی انگیزگی سایر بازیکنان شد که البته پاسخ سرمربی کروات به این موضوع جالب توجه است. برانکو در مصاحبه اخیری که با خبرنگاران داشت در پاسخ به این انتقاد عنوان کرد: او فقط بازیکنان آماده را بازی می دهد و این یعنی اینکه در تیم 25 نفره برانکو نهایتا 14 تا 15 بازیکن آماده هستند و یا اینکه صلاحیت حضور در تیمی مثل پرسپولیس را دارند و در این بین این سوال پیش می اید پس تکلیف 10 بازیکن دیگر چیست؟ آیا برانکو در آماده سازی آنها ضعف دارد یا آن که این 10 بازیکن در حد و اندازه های نام پرسپولیس نیستند؟

حضور نزدیک به 10 بازیکن که در حد و اندازه های پرسپولیس نیستند و سرآمد آنها دو بازیکن اوکراینی که حتی روند جذب آنها هم زیر سوال است، باعث شده تا زنگ خطر برای هواداران پرسپولیس که بدون هیچ چشم داشتی در سرما و گرما به حمایت از این تیم می پردازند، به صدا در بیاید؛ چراکه عملاً با جدایی نوراللهی و عالیشاه و در صورت عدم جذب بازیکن مؤثر، دست برانکو روی نیمکت خالی تر از اینی که هست می شو و در آن صورت بدون تردید پرسپولیس چه در لیگ و چه در آسیا افت شدیدی خواهد کرد که ضرر آن را فقط هواداری می بیند که شب و روز خود را برای این تیم می گذارد؛ چراکه در این بین نه مدیری ضرر می کند و نه بازیکنی، چون آنها می آیند و می روند و در این بین فقط هواداران که صاحبان اصلی پرسپولیس هستند متحمل ضرر، زیان و ناراحتی می شوند.

چند وقتی است که صحبت از تغییرات در چارت مدیریتی باشگاه پرسپولیس به میان می آید و این شایعات روز به روز جدی تر می شود؛ اینکه طاهری بازنشسته است، اینکه نظر وزیر جدید ورزش و جوانان روی مدیران فعلی باشگاه مساعد نیست و... مواردی است که تغییر و تحول در مدیریت پرسپولیس را جدی تر از هر زمان دیگری کرده است. این در حالی است که از گوشه و کنار شنیده می شود رایزنی های زیادی برای حفظ مدیران فعلی از طرف برخی افراد خاص در حال انجام شدن است.

جذب بازیکنان بی کیفیت با هزینه های نجومی (هزینه جذب گولج، بوژیدار، پالیانسکی و پریاموف چیزی حدود 3 میلیارد و 750 میلیون تومان است که به جز بوژیدار، 3 بازیکن دیگر چیزی برای عرضه نداشتند) آن هم در سالی که طبق فرمایشات مقام معظم رهبری نام سال 1395 مزین به نام اقتصاد مقاومتی است، موضوع مهمی است مدیران باشگاه پرسپولیس باید (و باید) به آن پاسخگو باشند؛ چراکه آنها وظیفه دارند علاوه بر پاسخگویی به مدیران بالادستی به اصحاب جراید و افکار عمومی هم پاسخگو باشند. نکته مهم اینجاست که همین چند روز پیش وزیر ورزش و جوانان آئین نامه ای را به مدیران ورزشی ارائه کرد مبنی بر رعایت اقتصاد مقاومتی تا منویات رهبر معظم انقلاب در ورزش هم اجرایی شود. این سوال اینجا پیش می آید که آیا در باشگاه پرسپولیس به خصوص برای بازیکنان خارجی آیا این اتفاق رخ داده است؟ باید مشخص شود چرا بازیکنان اوکراینی با وجود اردوی پرسپولیس در این کشور حتی یک جلسه با این تیم تمرین نکردند و در تهران هم بدون یک جلسه تمرین با این تیم قرارداد بستند، آن هم در حالی که هنوز پاسخ تست های پزشکی آنها نیامده بود! در این بین سکوت نهادهایی مثل وزارت ورزش و جوانان  و حتی شخص وزیر ورزش و جوانان به عنوان متولی پرسپولیس و برخی از نهادهای نظارتی عجیب است که چرا به جذب بازیکنان بی کیفیت و روند عجیب حضور آنها در پرسپولیس ورود نکرده اند و مشخص نیست این انفعال تا چه زمانی ادامه خواهد داشت.

پرسپولیس برای حضوری پرقدرت در لیگ قهرمانان آسیا و نیم فصل دوم لیگ برتر باید تقویت شود و این موضوعی نیست که بتوان بی تفاوت از کنار آن گذشت، اما در یک روند معکوس این تیم به جای تقویت شدن در حال خالی شدن از بازیکنانش است. این موضوع را باید در کنار تغییرات احتمالی در کادر مدیریت باشگاه قرار داد تا این شائبه به وجود بیاید که شاید برخی ها تصمیم به تضعیف پرسپولیس گرفته اند تا نشان دهند بدون آنها پرسپولیس دچار مشکل می شود، هرچند که در صورت رخ دادن چنین موضوعی قطعاً هواداران پرسپولیس این موضوع را از ذهن پاک نخواهند کرد؛ چراکه پیش از این هم پرسپولیس شاهد چنین اتفاقاتی بود که هنوز هواداران این تیم فراموش نکرده اند که یک مربی چطور تیم را خالی از بازیکن کرد تا پرسپولیسِ بدون او دچار دچالش و ضعف شود. این موضوع هنوز از ذهن هواداران پاک نشده و این یک زنگ خطر برای کسانی است که چنین تفکری دارند، چون ذهن بیدار هواداران پرسپولیس مطمئناً این موضوع را فراموش نمی کند همان طور که موضوعات پیش از این را فراموش نکرده و مسببان آن را هرگز نخواهند بخشید.

مورد دیگر جلسات هیات مدیره باشگاه پرسپولیس و اعضای آن است. حضور برخی چهره های تکراری که در همه این سال ها عضو هیات مدیره بوده اند و نه تنها قدمی برای این باشگاه برنداشته اند بلکه پیگیر منافع خود بوده اند هم معضلی تکراری برای پرسپولیس است. به عنوان مثال فردی همانند جعفر کاشانی به عنوان رئیس هیات مدیره سال هاست که کلید واژه های تکراری در حرف هایش دارد مبنی بر اینکه پرسپولیس باید از حالت تیم در آمده و باشگاه باشد. حالا سوال اینجاست که فردی مثل کاشانی که خودش سال هاست در این هیات مدیره حضور دارد چه قدمی برای باشگاه شدن تیم پرسپولیس برداشته است؟ و یا حضور فردی مثل فرشید گلزاده که یک فرد اقتصادی است چه کمکی به پرسپولیس کرده است؟ آیا او که با برند یک فروشگاه زنجیره ای به این باشگاه آمده تا عضو اقتصادی نام بگیرد توانسته گره ای از مشکلات پرسپولیس را باز کند؟ جالب اینجاست که حتی نام برند فروشگاه این مدیر اقتصادی هم در بین تبلیغات پرسپولیس نیست!

عالیشاه و نوراللهی از ابتدای فصل بنا به دلایلی شرایط خوبی در پرسپولیس نداشتند، به طوری که حتی این موضوع عنوان شده بود برخی از بازیکنان در زمین به بازیکنی مثل عالیشاه پاس نمی دهند که البته این موضوع نه تکذیب شد و نه تأیید. نوراللهی هم به نوع دیگری چنین شرایطی را تجربه کرد تا آنها برای جدایی مُصرتر شوند. در این بین چیزی که برای هواداران پرسپولیس اهمیت دارد نتیجه گرفتن تیم است که با روند فعلی به نظر می رسد باید منتظر اتفاق معکوسی باشیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 12:56 قبل از ظهر

  ببین پرسپولیس من به چه روزی افتاده که بازیکناش شدن عالیشاه ونوراللهی و دوتا اوکراینی و خلاصه یه مشت بی غیرت!کجاس اون علی کریمی هاومهدوی کیاها!ولی ما هوادارانمیذاریم محبوب ترین تیم آسیا روبه تاراج ببرید

 • mohammad Poldokhtarmohammad Poldokhtar :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 01:51 قبل از ظهر

  وقتی ما هوادارن نسبت به خیانت رضاییان بیخیال شدیم و همش برانکو رو تحت فشار میزاریم که بازیش بده دیگه همین میشه هرکی میخاد به تیم خیانت میکنه فرداش هم باز محبوب همه میشه ما کلا فقط ملتی هستیم که شعار خوب میدیم

 • هومن دلانهومن دلان :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 04:50 قبل از ظهر

  سلام خدمت همه دوستان ((پرسپولیسیم))
  عرضم به خدمتتون کهمن بعد از باخت کذایی به ذوب آهن تو اصفهان حرفی نزدم و خودمو کنترل کردم تا واکنش هوادارا رو ببینم!
  متاسفانه خیلیا از این آزمون نتونستن سربلند بیرون بیان!!!و نیت واقعیشون فاش شد!!
  باختیم؟؟؟؟فدا سره تک تکه بازیکنا و برانکو!
  دوستان نمیدونن که رعال مادرید بارسلونا منچسترسیتی و و و و بزرگترین تیمای دنیا میبازن و این یه امره طبیعیه!!!و فوتبال همینه اصن!!!
  اونایی هم که از پروفسور فوتبال ایراد فنی(!)خخخخخخخ میگیرن بهتره جدولو یه نگاه کنن!
  بعدم موضع من در مقابل تمامی بازیکنا نه فقط عالیشاه و احمد!همه بازیکنا!اینه که هر کس لیاقت داشته باشه پیرهن مقدس پرسپولیسو تن میکنه حتی تو تمرین!
  و بازیکنی که به خاطر نیمکت نشینی از تیمی فرار کنه یعنی هیچی بارش نیست!!
  ما هم پرسپولیسم!
  یادتون نره!
  گذشت موقع حقارتمون!الان دیگه اوضاع فرق کرده و مطمان باشید بهترین نقل و انتقالاته ممکن در پیش رومونه چون خوده برانکو پروفسوره!مطمان باشید بهش قول جذب بازیکن تاپ دادن و گرنه عمرااااااااااااااااا اگه قبول میکرد!!!
  الان دیگه پولداریم!بهترین تیم ایرانیم!صدر جدولیم!همه بازیکنامون مهره های اصلی تیم ملی ان!و آرزوی همه فوتبالیستا اینه که یه بار با پرسپولیس کبیر تمرین کنن!حالا امید و احمد و آرام طبع خوشی زده زیر دلشون و شعار منه پرسپولیسی اینه علی یاررررر و همراهتون پشت سرتونم درو ببندید سوز نیاد!!
  ما سهمیه خریدهامون عالیه و جای نگرانی نیست!!
  اصن شک نکنید که برانکو برنامه داره برا نیم فصل فقط تو بوق و کرنا نمیکنه!
  مطمان باشید مطمان باشید این باخت خواست خدا بود که از 40 متر گل خوردیم!!!تا دوباره به خودمون بیایم و شروع کنیم به ویرانگری و تو نیم فصل آماده شیم واسه یه قهرمانیه مقتدرانه به حق حضرت زهرا...
  اینم بگم که اگه امید و احمد برن تراکتور دوخته میشن به نیمکت!!!قلعه نویی عمرااااااااااااااااااا دست به مهره هاش نمیزنه و فقط میخواد مثلا پرسپولیسو تضعیف کنه!!!!!که باید بهشون عرض کنم بوووووووووووووووق!!
  امید و احمدم میرن پشته سر کیانی و نوری و کرار و ابراهیمی و حاتمی و ادینیو و شریفی و و و و و....میشینن رو نیمکته تراکتور و حسرت میخورن که چرا تو قهرمانیمون حضور نداشتن....

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:00 قبل از ظهر

  محمد پل دختر واقعاً حرف درست را زدی. من مدام به هواداران میگم آقا از برانکو و باشگاه حمایت کنید این بازیکنان همشون سر و ته یه کرباس هستند. وقتی همین هواداران و البته اون هوادار متمول برانکو را تحت فشار گذاشتند تا رضائیان برگرده باید به فکر این میفتادند که همچین اتفاقاتی اپیدمی میشه. بازیکنان با خودشون میگن میریم فوقش دو روز فحش میدند دو روز دیگه هم فراموش می کنند. بخدا من میدونم برگشتن رضائیان چه لطمه بزرگی به تیم زد. ما تیممون جاافتاده بود و داشتیم سه تا سه به تیمها میزدیم. رضائیان اومد و ساسان رفت و درخشید و حالا این ذهنیت توی همه بازیکنان ایجاد شده که اگه بجای نیمکت نشینی از پرسپولیس بروند اونها هم ستاره می شوند. مقصر اول این قضیه خود هواداران احساسی پرسپولیس هست و مدام تکرار می کنم که فرهنگ هواداری باید اصلاح بشه. بارها گفتم بازم میگم میگم کلید موفقیت پرسپولیس در حمایت از برانکو و تصمیماتش هست و حمایت از باشگاه و با حمایت های بیخود از برخی بازیکنان اونها را مقابل تیم و برانکو و باشگاه قرار ندهید. ما سه هیچ نفت تهران را بردیم و یه عده توی ورزشگاه رضائیان را تشویق می کنند. انگار هواداران همیشه باید از یه چیزی ناراضی باشند. الان جو درست کردند اوکراینیها فلا و اوکراینیها بهمان. من از شما می پرسم این مسائل در گذشته در پرسپولیس نبوده!؟ در تیمهای دیگه نیست!!؟؟ پس چرا الان تو بوق و کرنا کردند!؟ بخدا فردوسی پور لجن برای جو دادن به برنامه خودش اینکارها را میکنه نه خدمت به پرسپولیس. والسلام

 • Mahdi MBMahdi MB :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:47 قبل از ظهر

  درود به شرف نویسنده این مطلب عالی بود خوب شد حالا بعضیها کم کم متوجه خیانت مدیریت میشن دوماه پیش هم که کمپین حمایت میزدین موافق نبودم از اولشم بااین مدیریت مخالف بودم چون ضعیف بودن وپشت نتایج پرسپولیس قایم میشدن خیانت این گروه همونجا مشخص شد که معلوم شد همه کاره استقلالیه دیگه حرفی نمیمونه من وشما بشینیم باباخت پرسپولیس گریه کنیم وغصه بخوریم وفراموش نکنیم این مدیریت چه بلایی سرمون اورد چه فایده؟؟؟اینا جیبشون پرشد وتیمو نابود کردن حالا ما فراموش نکنیم یه استقلالی چیکار کرد باهامون آخر فصل چه سودی داره وقتی جام از دست بره؟الان وقت عمل هست همونطور که چندماه پیش ارتش سرخ از موندن طاهری حمایت کرد الان باید مقابل کارهاش وخیانتاش وایسه ونذاره تیم بیشتر ازین ضربه بخوره

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 11:17 قبل از ظهر

  سلام به دوستداران پرسپولیس
  به نظر من تو تیم بین بازیکنان چند گروه تشکیل شده
  که امید و احمد جزو گروه نیستن و رفتنی.
  اقای طاهر باید جوابگو همه این اتفاق ها باشه?

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 12:11 بعد از ظهر

  سلام
  نظرات دوستان متین واقعی ،لیکن:
  همانطور که مطلع هستید هواداران سرمایه واقعی یاشگاه هستن ومتاسفانه بعضیهاشون احساسی با یک برد تیم رو به عرش میبرند وبا یک باخت زمین وزمان رو بهم میدوزند واین احساس گاها خوبه وگاهی ویرانگر.
  الان هواداران ما بهترین هستن لیکن همانطور که گفتم با یکـباخت متاثر میشن وبعد با یک بهانه منفجر میشن
  رفتن احمدـوامید نباید این همه تیعات داشته باشه یادتون نره که احمد فقط پنج دقیقه اخر میامد میمونه امید که از چپ ویرانگر بود وهواداران به این خاطر ناراحت شدن وبه مسائل دیگر گیر میدن وسکوت مدیران نسبت به این رفتنها بیشتر خشم هوادار رو به دنبال داره ،تازه اکثر هواداران به این موارد اهمیت نمیدن .
  می مونه کی روشی پور که مدام دنبال تخریب پر سپو لیس هستش ،بارها بارها بنده ودیگر دوستان اشاره کردیم که برنامه نود رو تحریم کنیم یا حداقل پیامک ندیم اینجوری او رفقاش تنبیه میشن ولی کسی گوش نمیده وکیروشیپور خوب بلده چطور مخاطب جذب کنه با انتخاب گزینه از پر سپو لیس احساسات هواداران رو تحریک میکنه اقا بیایید یکبار هم که شده پیامک نزنید.
  درمورد نتایح هم تیممون درصدره ورفتن یکی دوتا اصن مهم نیست بازی کردن یا نکردن رضاییان مهم نیست مهم نتیجه گرفتن که الحمدلله داریم میگیریم.
  پس لطفا فقط حمایت .

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب