بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
قلعه نوئی تایید کرد/ فصل نقل و انتقالات است و پیش می آید!
-22
4
26

قلعه نوئی تایید کرد/ فصل نقل و انتقالات است و پیش می آید!

امیر قلعه نوئی سرمربی تیم تراکتورسازی، تهدید و تحریک نوراللهی و عالیشاه را به نوعی تائید کرد. روز گذشته روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای عنوان کرد: با... 1 out of 5 based on 30 ratings.

قلعه نوئی تایید کرد/ فصل نقل و انتقالات است و پیش می آید!

چهارشنبه, 1 دی 1395 - 12:31 بعد از ظهر - 21 December 2016
:: خبر
نويسنده : محمد همتی13 نظرات [ 15872 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 85795لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_85795/

ارتش سرخ دات كام :

امیر قلعه نوئی سرمربی تیم تراکتورسازی، تهدید و تحریک نوراللهی و عالیشاه را به نوعی تائید کرد.

روز گذشته روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در مصاحبه ای عنوان کرد: " باشگاه تراکتورسازی، احمد نوراللهی و امید عالیشاه را تهدید و تحریک کرده که خود را مشمول سربازی کنند و در پایان فصل تراکتور سرباز جذب نخواهد کرد." پس از اظهارات این چنینی پندار خمارلو، پشت پرده سرباز شدن این دو بازیکن مشخص شد و همه دریافتند که تراکتور از راهی ناجوانمرداننه اقدام به جذب سربازان کرده است. سرپرست باشگاه پرسپولیس علی اکبر طاهری نیز در این رابطه مصاحبه ای مفصل انجام داد و تصریح کرد که دو بازیکن پرسپولیس معافیت تحصیلی داشتند اما خود را مشمول سربازی کردند و همچنین گفت: "بنایی که اکنون این چنین می سازند روزی روی سرشان آوار خواهد شد"!

حال همه به خوبی می دانند جذب این دو بازیکن از سوی تیم تراکتورسازی، تضعیف یکی از مدعیان قهرمانی و تقویت دیگری است. اما در این میان کسی گمان نمی کرد سرمربی تیم تراکتور موضوعات پیرامون نوراللهی و عالیشاه را تائید کند.

قلعه نوئی در مصاحبه ای که صبح امروز انجام داد گفت که در جریان ریز انتقال این بازیکن نیست اما این در شرایطی است که او در کنفرانس پیش از بازی با نفت و گاز گچساران گفته بود با جذب دو بازیکن مورد نظر (عالیشاه و نوراللهی) نیاز به خرید بازیکن دیگر نیست و همین صحبت مشخص می کند او کاملا در جریان این انتقال بوده و حتی برخی منابع خبر داده اند افراد او اقدام به مذاکره اولیه با سربازان پرسپولیس کرده اند! سرمربی تراکتورسازان در بخش دیگری از مصاحبه اش درباره موضوع تهدید و تحریک که از سوی باشگاه پرسپولیس به میان آمده بود هم به صحرای کربلا زده و سخنانی بی ربط به میان آورده اما در آخر گفته:" فصل نقل و انتقالات است و پیش می آید!"

با توجه به پیشینه ای که او دارد، مذاکره با بازیکنان تیم دیگر طبیعی است و حتی تهدید و تحریک هم موضوعی غیر طبیعی به شمار نمی رود! اما قلعه نوئی و باشگاه تراکتور باید به خوبی بدانند جذب بازیکن با این شکل، جوانمردانه نیست و به قول طاهری، بنایی که با این روش ساخته شود روزی روی سرشان آوار خواهد شد!

ما نیز همانند شما در انتظار خواهیم نشست و منتظر واکنش سازمان های مربوطه خواهیم بود. سال گذشته آن ها مهدی شریفی را به بهانه حضور تراکتور در رقابت های آسیایی از ملوان به تراکتور منتقل کردند اما حالا از پرسپولیسی که در میادین بین المللی حضور خواهد داشت بازیکن می گیرند و به دیگر تیم ها می دهند!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 12:43 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  19
  2

  ببین اردشیر مافیا بازی برگشت با تراکتور منتظرت هستیم آخر فصلم جوری جامو می بریم بالا سر که حسابی آتیش بگیری

 • meysam Gheisar meysam Gheisar :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 12:55 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  16
  1

  سیل بازیکن سرباز چند ساله روی مفت خور ترین تیم دنیا سرازیر شده این سردارها چی میکنن

 • emad shirangi emad shirangi :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 01:02 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  13
  4

  این عالیشاه نامرد عوضی یادتونه اول فصل هم صحبت از مذاکره اش با کیسه بود لازمه که هوادارها درس خوبی بهش بدن تا فکر نکنه یه جوجه ای که دو ساله سر از تخم درآورده میتونه با احساسات پاک این همه هوادار بازی کنه

 • موسی ربیعی موسی ربیعی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 01:13 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  5
  16

  من نمیدونم چرا هوادارای ما سر رفتن عالیشاه و نوراللهی دارن به سوراختوریا بد و بیراه میگن!!آقا اشکال کار از بی عرضگی مدیرای خودمونه وگرنه کی از لقمه حاضر آماده بدش میاد؟ ما هم اگه بودیم همچین لقمه آماده ای رو برمیداشتیم. وقتی مسئولان ترتر بی عرضگی مدیرای ما رو میبینن معلومه که بازیکنامونو غارت میکنن. طاهری یه مدیر بی عرضه هست که کاری جز مصاحبه کردن بلد نیست.

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 01:38 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  14
  1

  وقتی بعضی رسانه ها نوشتند عالیشاه تهدید کرده فیکس نباشه دفترچه خدمتش را پست میکنه همه گفتیم حاشیه سازی رسانه هاست در حالی که واقعیت داشت و این بی غیرتهای بی وجود ادعالی تعصب و کاپیتانی پرسپولیس هم دارند. رفتند ولی دیگه بازگشتی درکار نخواهد بود.

 • صادق پرسپولیسی صادق پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 01:59 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  11
  4

  این دوتا خائن رو ول کنید سعی کنید منشا رو تا دیر نشده از پیکان بگیرید. خودش هم چراغ سبز داده که دوست داره تو آسیا بازی کنه.

 • امیر پرسپولیسی امیر پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 02:48 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  2

  به امید خدا که عالیشاه که 40 میلیون طرفدار رو سروکار گذاشت تو تراکتور سازی موفق نمیشه . قلعه نویی خیلی ادم دورو و زبون باز اس . بنظرم برانکو باید ازش فاصله بگیره . تموم راهکارش برای قهرمانی راحت ترین کار ممکن است : ضعیف کردن تیم های دیگه . فقط امیدوارم یه سری ها بعد از دوسال نگند امید با تعصب که فاقد این ویژگی هست چون علارغم اینکه به راحتی می تونست از معافیت تحصیلی اش استفاده کنه به خاطر یکی دو تا مشکل کوچه ترجیح داد به تیم رقیب بره . ان شالله و به امید خدا که پرسپولیس قهرمان میشه

 • شعبانعلی میردارپاقلعه شعبانعلی میردارپاقلعه :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 03:16 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  5
  4

  درفوتبال حرفه ایی این روش موردقبوله چون باخواهش وتمناکه نمیشه بازیکن جذب کرد.بایرن هم باجذب بازیکنان حریف رقباروتضعیف میکنه..آقایون دست اندرکارپرسپولیس شمام اگه عرضه وجیگرشوداریدبازیکن خوب جذب کنیدتانبوداحمدوامیداحسای نشه واین حرفافقط نشان ضعف شمادریارگیریست

 • emad shirangi emad shirangi :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 03:59 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  3

  دوستان عزیز مسئولین باشگاه یکی یکی دارن مصاحبه میکنند و مثل اینکه قبول کرده اند که عالیشاه و نوراللهی میخواهند از تیم بروند کاری به این ندارم که این دو نفر بی غیرت و بی وجدان پشت تیم را خالی کردن و. به صف رقیب رفته اند حالا که به نتظر میاد مدیران توانایی نگه داشتن این دو نفر را ندارند باید خودمون حرکتی کنیم 1- تجمع مقابل فدراسیون فوتبال 2- فشار به نظام وظیفه حالا که ساز رفتن زدند به درک لااقل با فشار ما مانع از حضورشان در تراکتور بشیم با اعتراض خود آنها را به ملوان بفرستیم تا درس عبرتی واسه این بی غیرتها بشه نا سلامتی ما پرطرفدارترین تیم ایرانیم اگه مدیران عرضه کاری را ندارند ما که میتونیم بسمه الله لطفا پیشنهاد بدین

 • jamshid azarkia jamshid azarkia :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 04:33 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  1

  هرچند عالیشاه و نورالاهی بازیکنان تاثیر گذاری هستند و درحال رفتن به تیم رقیب میباشند بجای خودمون را به در و دیوار بزنیم دنبال بازیکن جانشین و ماثر باشیم و رد کردن بازیکنان بنجل خارجی هرچه زودتر بهتر حتی با پرداخت جریمه شماره حساب باشگاه را از طریق سایت هواداری علام کنید هوادار با روح وقلب خود تمام مسائل تیم را میفهمه اینقدر هوادار را اذیت نکنید

 • دارا توانمند دارا توانمند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:59 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  2

  پیش میاد??
  ما دفاع وسط نداریم پس خالد شفیعی را ما میخواهیم .
  اخه پیش میاد

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:44 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  2

  این یاروتومکتب نجس کیسه بوده انتظار دیگه ای نباید داشت!چرامسئولای مربوطه لال شدن وصداشون درنمیاد!تاکی این تیم مفت خوربایدرانت خواری کنه

 • حسن تبریزی حسن تبریزی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:34 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  1
  1

  اقای ربیعی و میرزا دار عزیز ربطی به مدیریت نداره وقتی بازیکن رفته از دانشگاه انصراف داده و خودشو سرباز کرده .اینا همش زیرسر قلعه نویی و بند مافیاییشه . اما خوب شد ارزش این دوتا خاین هم معلوم شد .
  هوادار عزیز دیگه بخاطر هر بازیکن دوزاری گلو پاره نکن .اینا رو ما بزرگ کردیم ولی لیاقت نداشتند

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب