پیش بینی بت 940
یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)

یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)

روز جمعه دو تیم پرسپولیس وسیاه جامگان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت و انتظار می رود استقبال خوبی از این بازی شود. اتفاقات چند روز اخیر دیگر بر کسی پوش... 5 out of 5 based on 30 ratings.

یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)

نويسنده : محمد همتی 12 اظهار نظر بازدید [ 8701 ] چهارشنبه, 1 دی 1395
:: خبر ویژه
یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)

روز جمعه دو تیم پرسپولیس وسیاه جامگان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت و انتظار می رود استقبال خوبی از این بازی شود. اتفاقات چند روز اخیر دیگر بر کسی پوش...

ارتش سرخ دات كام : روز جمعه دو تیم پرسپولیس وسیاه جامگان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت و انتظار می رود استقبال خوبی از این بازی شود.

اتفاقات چند روز اخیر دیگر بر کسی پوشیده نیست. پرسپولیس این روزها تنها تر از هر زمان دیگری است و جز ارتش چهل میلیونی سرخ، هیچ یار و یاوری ندارد. در روز روشن بازیکنان پرسپولیس را با نام سربازی به اسارت می برند و کسی هم پاسخگو نیست... جوانمردی و مروت در میان "همه" از بین رفته و رسیدن به قهرمانی با هر روشی برای رقیبان ارجحیت یافته است.  در کل تاریخ تیمشان در حسرت جام هستند و حالا قصد دارند با بریدن سر پرسپولیس، به هدف شوم خود برسند.

اما به این سادگی ها هم نیست. اگر آن ها امتیاز ویژه و رابطه با مسئولان را دارند، پرسپولیس هم این مردم را دارد. مردمی که در طول تاریخ پرسپولیس را از خیل حوادث به سلامت عبور دادند و اجازه ندادند احدی به عشق جاودانه شان تعرضی داشته باشد. سوت داوران را خریدند، پرچم کمک داوران را خریدند، مسئولان را خریدند و هزار جور فساد و تبانی کردند تا این مردم دست از پرسپولیس بردارند اما هواداران میلیونی پرسپولیس، عاشق تر از گذشته در ورزشگاه حاضر شدند و جای سوزن انداختن هم باقی نگذاشتند.

استیل آذین را یادتان هست؟! تیمی با عنوان تیم دوم پرسپولیس ساختند، هر کسی که خواستند را استیل آذینی کردند تا مردم به آن تیم روی بیاورند اما آنقدر حقیر و کوته فکر بودند که نمی دانستند نام "پرسپولیس" است که به همه اعتبار می بخشد... آن روزها اوضاع تیممان به راه نبود اما در دیدار مقابل استیل آذین به ورزشگاه رفتیم و با خون عشق نوشتیم "پرسپولیس شعبه دیگری ندارد..."

حال تیممان، عشقمان، پرسپولیسمان چشم دشمن کور خوب نتیجه می گیرد و در زمین حریفان را قلع و قمع می کند. سال گذشته خواستند با ناداوری جلویش را بگیرند که نتوانستند و امسال می خواهند با گرفتن بازیکن در راهش سنگ اندازی که مطمئن باشید بازهم نمی توانند. جمعه در ابتدای برای حمایت از پرسپولیس و غلبه بر سیاه جامگان به ورزشگاه خواهیم رفت و پس از آن برای نمایش اقتدار پرسپولیسِ بزرگ به ورزشگاه خواهیم رفت و به همه نشان خواهیم داد که قدرت ما از تمام قدرت های غیر حقیقی شما بالاتر خواهد بود.

وعده ما جمعه ورزشگاه آزادی، ساعت 15:15...


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:35 بعد از ظهر

  همین
  این جمعه وجمعه های دیگرباتمام قدرت ازتیم محبوب مان حمایت می کنیم
  وباهمین تعدادبازیکنتاقهرمانی می تازیم
  چون امیدی ندارم مسئولین مان بازیکن دندان گیری بگیرند

 • بهنام حاتمیبهنام حاتمی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:54 بعد از ظهر

  من که باهمه رفیقام بلیط خریدیم بریم جمعه فقط حمایت تا قهرمانی نیم فصل و جشن بگیریم هر کی میتونه بیاد خواهشا تیم نیاز به حمایت داره تو این چند روزه خیلیا به تیممون ظلم کردن ما پرطرفدارترین تیم اسیا هستیم جمعه باید نشون بدیم هیچ کس نمیتونه جلو ما و هوادارا قرار بگیره به امید پر شدن استادیوم خواهش میکنم به عنوان یه طرفدار کوچیک جمعه بیایید استادیوم

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:58 بعد از ظهر

  کسایی که میتونند حتماً به ورزشگاه بروند. بروید و حمایت کنید چون این تیم و این بازیکنان و برانکو شایسته حمای هستند. برید و نشون بدید که نمی توانند هواداران را از باشگاه جدا کنند و ناامید کنند. انشاألله یک برد پرگل و روحیه بخش

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:12 بعد از ظهر

  هوادار میبینه چه بلایی به سر این تیم میارن از سال 82به این طرف که این تیم دولتی و زیر نظر وزارت و سازمان تربیت بدنی شده هر سال با یک برنامه و روش دارند جلوی موفقیت این تیم را میگیرند طی سه سال گذشته فقط به خاطر داوری دو قهرمانی از ما گرفتند امسال دیگه نباید بزاریم که به خواسته شوم خودشون برسند.
  این سیاست برای ساکت کردن تجزیه طلب امتیاز میده و الان سریع ترین راه همینی هست که میبیند ما نباید بزاریم که یک عده برای رسیدن به هدفشون تیممون را وسیله قرار بده.
  حمایت حمایت حمایت

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:40 بعد از ظهر

  این جمعه فقط پرسپولیس تشویق میشه نه هیچ بازیکنی

 • Behzad mazaBehzad maza :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:44 بعد از ظهر

  تو رو خدا دوستانی که در تهران و شهرستانهای نزدیک تر هستند حتما برن و از تیم حمایت نیم فصل دوم باید بترکونیم ما هم ایشالا بازیای مهم بعدی میایم تا آزادی رو جهنم کنیم

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:11 بعد از ظهر

  اقای بهنام حاتمی دمت گرم که میری و از تیم حمایت میکنی.هوادار واقعی شما هستی.
  فقط از تیم حمایت کنید با یک باخت انتقاد نکنید همه میدونیم مشکلات تیم چه چیزهایی هست ولی اگه با هوچی گری بخوایم مساله ای رو حل کنیم قطعا اینجور نخواهد شد و بیشترین ضرر رو تیم بزرگ پرسپولیس میکنه.از ماجرای عالیشاه و نورالهی بیاید بیرون.به بازیکنانی که هستن و از جون مایه میذارن حمایت کنید بذارید برانکو خارج از محدوده ی فشار تصمیم بگیره از خدا چه پنهون شاید محرمی و کرم الله چعب و زاهدی و علوان زاده که هیچ کس بهشون توجه نمیکنه توی نیم فصل دوم با حمایت شما از برانکو تصمیماتش وارد بازی بشن و نتایجی رو رقم بزنن که هیچ کس حتی فکرش هم نمیکرد.
  من فقط به شما دوستان بازی سپاهان فصل پیش رو یاداوری میکنم که چگونه بعد از مصدومیت دو نفر راه برای حاجی انصاری باز شد و از اون به بعد پرسپولیس که از سمت چپ مورد تاخت و تاز حریفان بود از همان سمت تیمها را یکی پس از دیگری درنوردید تا هیچکس ناراحت رفتن بابک حاتمی نشه.من میدونم که شما عصبانی هستید که چرا بازیکن سرباز باید بره به تیم مستقیم.ولی بهتره اعتراض کنید ولی درگیر اینجور مسائل نشید این مسائل انرژی زیادی از شما خواهد گرفت و ممکن هست که دیگه انرژی برای حمایت از تیم خودتون نداشته باشید.
  فقط منطقی فکر کنید امسال با این داشته ها باید در لیگ قهرمان بشیم.دوستان مدام حرف از اسیا نزنن.اسیا جایی نیست که بشه یک شبه قهرمانش شد برای قهرمانی در اسیا برنامه ی سه ساله نیاز هست و تقویت تیم.نه اینکه اینجا لیگ ایران هست و بازیکن ستاره ی تیم ما به تیم مستقیم میره.پس واقع بین باشید.از چیزهایی که دارید همانقدر انتظار داشته باشید.قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر امسال برای همه راضی کننده هست.انتظارات رو بیخودی بالا نبرید به تیم استرس وارد نکنید.

  ارتش لطفا تایید کنید

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:15 بعد از ظهر

  پرسپولیسمون تشویق میشه ولی علیه تراکتور وبازیکنای بیغیرت شعارمیدیم!بایدجلوی رانت خواری روبگیریم!بایدبفهمن مردم خرنیستن که هرکاری خواستن باهوادارابکنن وبه ریشمون بخندن

 • مصطفی الیگودرزمصطفی الیگودرز :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:19 بعد از ظهر

  پرسپولیس سربلند باش که ما جز خدا کسی رو نداریم که حقمون رو بگیره

 • بهانه 6 پرسپولیسی 6بهانه 6 پرسپولیسی 6 :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:27 بعد از ظهر

  کور شود هرکه نتواند دید روز جمعه قهرمانی نیم فصل رو جشن میگیریم آمین

 • amir abedyanamir abedyan :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:20 بعد از ظهر

  کاش یه مهاجم باتجربه مث قاضی داشتیم..پرسپولیس موقعیت زیاد ازدست میده ..طارمی تنهاست و رو دستش مهاجم جلو نمیره.توبازی ذوب یه صحنه به قلب ذوب زد اگه امیری باهاش در عرض حرکت میکرد باپاس کنا راحت گل میزد..تو استقلال جابر انصاری خیلی خوب ایینکارو میکنه..

 • ناشناس ناشناس :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:40 بعد از ظهر

  عیب نداره که رفتن فدای سر پرسپولیس که رفتن ولی یه روزی که میخوان برگردن اونوقت باید فکر این روزها رو بکنن . فقط از اقای طاهری و برانکو میخوام تو نقل و انتقالات خوب عمل کنن تا قهرمانی رو به امید خدا به دست بیاریم و دست ترک ها از جام کوتاه بمونه . من همش به این مربیشون بدبین بودم الکی هم برانکو باهاش گرم گرفته بود چون اون ، این روز ها رو تو ذهنش ترسیم کرده بود و امروز عملیشون کرد . خدا حق رو دوست داره نه بنده ای که حق رو میخوره و بهش تعرض میکنه ، یادتون باشه امروز اول زمستونه ، این خط-------------- اینم < نشون یه روزی ، امروز رو یادتون میارم

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب