بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)
+22
26
4

یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)

روز جمعه دو تیم پرسپولیس وسیاه جامگان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت و انتظار می رود استقبال خوبی از این بازی شود. اتفاقات چند روز اخیر دیگر بر کسی پوش... 5 out of 5 based on 30 ratings.

یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت اول)

چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:30 بعد از ظهر - 21 December 2016
:: خبر ویژه
نويسنده : محمد همتی12 نظرات [ 8518 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 85802لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_85802/

ارتش سرخ دات كام : روز جمعه دو تیم پرسپولیس وسیاه جامگان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت و انتظار می رود استقبال خوبی از این بازی شود.

اتفاقات چند روز اخیر دیگر بر کسی پوشیده نیست. پرسپولیس این روزها تنها تر از هر زمان دیگری است و جز ارتش چهل میلیونی سرخ، هیچ یار و یاوری ندارد. در روز روشن بازیکنان پرسپولیس را با نام سربازی به اسارت می برند و کسی هم پاسخگو نیست... جوانمردی و مروت در میان "همه" از بین رفته و رسیدن به قهرمانی با هر روشی برای رقیبان ارجحیت یافته است.  در کل تاریخ تیمشان در حسرت جام هستند و حالا قصد دارند با بریدن سر پرسپولیس، به هدف شوم خود برسند.

اما به این سادگی ها هم نیست. اگر آن ها امتیاز ویژه و رابطه با مسئولان را دارند، پرسپولیس هم این مردم را دارد. مردمی که در طول تاریخ پرسپولیس را از خیل حوادث به سلامت عبور دادند و اجازه ندادند احدی به عشق جاودانه شان تعرضی داشته باشد. سوت داوران را خریدند، پرچم کمک داوران را خریدند، مسئولان را خریدند و هزار جور فساد و تبانی کردند تا این مردم دست از پرسپولیس بردارند اما هواداران میلیونی پرسپولیس، عاشق تر از گذشته در ورزشگاه حاضر شدند و جای سوزن انداختن هم باقی نگذاشتند.

استیل آذین را یادتان هست؟! تیمی با عنوان تیم دوم پرسپولیس ساختند، هر کسی که خواستند را استیل آذینی کردند تا مردم به آن تیم روی بیاورند اما آنقدر حقیر و کوته فکر بودند که نمی دانستند نام "پرسپولیس" است که به همه اعتبار می بخشد... آن روزها اوضاع تیممان به راه نبود اما در دیدار مقابل استیل آذین به ورزشگاه رفتیم و با خون عشق نوشتیم "پرسپولیس شعبه دیگری ندارد..."

حال تیممان، عشقمان، پرسپولیسمان چشم دشمن کور خوب نتیجه می گیرد و در زمین حریفان را قلع و قمع می کند. سال گذشته خواستند با ناداوری جلویش را بگیرند که نتوانستند و امسال می خواهند با گرفتن بازیکن در راهش سنگ اندازی که مطمئن باشید بازهم نمی توانند. جمعه در ابتدای برای حمایت از پرسپولیس و غلبه بر سیاه جامگان به ورزشگاه خواهیم رفت و پس از آن برای نمایش اقتدار پرسپولیسِ بزرگ به ورزشگاه خواهیم رفت و به همه نشان خواهیم داد که قدرت ما از تمام قدرت های غیر حقیقی شما بالاتر خواهد بود.

وعده ما جمعه ورزشگاه آزادی، ساعت 15:15...


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامت ایبو صامت :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:35 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  46
  2

  همین
  این جمعه وجمعه های دیگرباتمام قدرت ازتیم محبوب مان حمایت می کنیم
  وباهمین تعدادبازیکنتاقهرمانی می تازیم
  چون امیدی ندارم مسئولین مان بازیکن دندان گیری بگیرند

 • بهنام حاتمی بهنام حاتمی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:54 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  38
  3

  من که باهمه رفیقام بلیط خریدیم بریم جمعه فقط حمایت تا قهرمانی نیم فصل و جشن بگیریم هر کی میتونه بیاد خواهشا تیم نیاز به حمایت داره تو این چند روزه خیلیا به تیممون ظلم کردن ما پرطرفدارترین تیم اسیا هستیم جمعه باید نشون بدیم هیچ کس نمیتونه جلو ما و هوادارا قرار بگیره به امید پر شدن استادیوم خواهش میکنم به عنوان یه طرفدار کوچیک جمعه بیایید استادیوم

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 05:58 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  33
  3

  کسایی که میتونند حتماً به ورزشگاه بروند. بروید و حمایت کنید چون این تیم و این بازیکنان و برانکو شایسته حمای هستند. برید و نشون بدید که نمی توانند هواداران را از باشگاه جدا کنند و ناامید کنند. انشاألله یک برد پرگل و روحیه بخش

 • دارا توانمند دارا توانمند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:12 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  21
  1

  هوادار میبینه چه بلایی به سر این تیم میارن از سال 82به این طرف که این تیم دولتی و زیر نظر وزارت و سازمان تربیت بدنی شده هر سال با یک برنامه و روش دارند جلوی موفقیت این تیم را میگیرند طی سه سال گذشته فقط به خاطر داوری دو قهرمانی از ما گرفتند امسال دیگه نباید بزاریم که به خواسته شوم خودشون برسند.
  این سیاست برای ساکت کردن تجزیه طلب امتیاز میده و الان سریع ترین راه همینی هست که میبیند ما نباید بزاریم که یک عده برای رسیدن به هدفشون تیممون را وسیله قرار بده.
  حمایت حمایت حمایت

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:40 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  24
  3

  این جمعه فقط پرسپولیس تشویق میشه نه هیچ بازیکنی

 • بهزاد مظاهری بهزاد مظاهری :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 06:44 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  22
  1

  تو رو خدا دوستانی که در تهران و شهرستانهای نزدیک تر هستند حتما برن و از تیم حمایت نیم فصل دوم باید بترکونیم ما هم ایشالا بازیای مهم بعدی میایم تا آزادی رو جهنم کنیم

 • کبریا دشتی کبریا دشتی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:11 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  16
  2

  اقای بهنام حاتمی دمت گرم که میری و از تیم حمایت میکنی.هوادار واقعی شما هستی.
  فقط از تیم حمایت کنید با یک باخت انتقاد نکنید همه میدونیم مشکلات تیم چه چیزهایی هست ولی اگه با هوچی گری بخوایم مساله ای رو حل کنیم قطعا اینجور نخواهد شد و بیشترین ضرر رو تیم بزرگ پرسپولیس میکنه.از ماجرای عالیشاه و نورالهی بیاید بیرون.به بازیکنانی که هستن و از جون مایه میذارن حمایت کنید بذارید برانکو خارج از محدوده ی فشار تصمیم بگیره از خدا چه پنهون شاید محرمی و کرم الله چعب و زاهدی و علوان زاده که هیچ کس بهشون توجه نمیکنه توی نیم فصل دوم با حمایت شما از برانکو تصمیماتش وارد بازی بشن و نتایجی رو رقم بزنن که هیچ کس حتی فکرش هم نمیکرد.
  من فقط به شما دوستان بازی سپاهان فصل پیش رو یاداوری میکنم که چگونه بعد از مصدومیت دو نفر راه برای حاجی انصاری باز شد و از اون به بعد پرسپولیس که از سمت چپ مورد تاخت و تاز حریفان بود از همان سمت تیمها را یکی پس از دیگری درنوردید تا هیچکس ناراحت رفتن بابک حاتمی نشه.من میدونم که شما عصبانی هستید که چرا بازیکن سرباز باید بره به تیم مستقیم.ولی بهتره اعتراض کنید ولی درگیر اینجور مسائل نشید این مسائل انرژی زیادی از شما خواهد گرفت و ممکن هست که دیگه انرژی برای حمایت از تیم خودتون نداشته باشید.
  فقط منطقی فکر کنید امسال با این داشته ها باید در لیگ قهرمان بشیم.دوستان مدام حرف از اسیا نزنن.اسیا جایی نیست که بشه یک شبه قهرمانش شد برای قهرمانی در اسیا برنامه ی سه ساله نیاز هست و تقویت تیم.نه اینکه اینجا لیگ ایران هست و بازیکن ستاره ی تیم ما به تیم مستقیم میره.پس واقع بین باشید.از چیزهایی که دارید همانقدر انتظار داشته باشید.قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر امسال برای همه راضی کننده هست.انتظارات رو بیخودی بالا نبرید به تیم استرس وارد نکنید.

  ارتش لطفا تایید کنید

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:15 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  18
  1

  پرسپولیسمون تشویق میشه ولی علیه تراکتور وبازیکنای بیغیرت شعارمیدیم!بایدجلوی رانت خواری روبگیریم!بایدبفهمن مردم خرنیستن که هرکاری خواستن باهوادارابکنن وبه ریشمون بخندن

 • مصطفی الیگودرز مصطفی الیگودرز :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:19 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  19
  4

  پرسپولیس سربلند باش که ما جز خدا کسی رو نداریم که حقمون رو بگیره

 • بهانه 6 پرسپولیسی 6 بهانه 6 پرسپولیسی 6 :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:27 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  19
  2

  کور شود هرکه نتواند دید روز جمعه قهرمانی نیم فصل رو جشن میگیریم آمین

 • amir abedyan amir abedyan :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:20 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  10
  0

  کاش یه مهاجم باتجربه مث قاضی داشتیم..پرسپولیس موقعیت زیاد ازدست میده ..طارمی تنهاست و رو دستش مهاجم جلو نمیره.توبازی ذوب یه صحنه به قلب ذوب زد اگه امیری باهاش در عرض حرکت میکرد باپاس کنا راحت گل میزد..تو استقلال جابر انصاری خیلی خوب ایینکارو میکنه..

 • ناشناس ناشناس :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:40 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  0

  عیب نداره که رفتن فدای سر پرسپولیس که رفتن ولی یه روزی که میخوان برگردن اونوقت باید فکر این روزها رو بکنن . فقط از اقای طاهری و برانکو میخوام تو نقل و انتقالات خوب عمل کنن تا قهرمانی رو به امید خدا به دست بیاریم و دست ترک ها از جام کوتاه بمونه . من همش به این مربیشون بدبین بودم الکی هم برانکو باهاش گرم گرفته بود چون اون ، این روز ها رو تو ذهنش ترسیم کرده بود و امروز عملیشون کرد . خدا حق رو دوست داره نه بنده ای که حق رو میخوره و بهش تعرض میکنه ، یادتون باشه امروز اول زمستونه ، این خط-------------- اینم < نشون یه روزی ، امروز رو یادتون میارم

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب