پیش بینی بت 940
منافی:طاهری به جای صحبت از نوراللهی و عالیشاه، از جذب بازیکنان بی کیفیت صحبت کند

منافی:طاهری به جای صحبت از نوراللهی و عالیشاه، از جذب بازیکنان بی کیفیت صحبت کند

مربی اسبق پرسپولیس گفت: طاهری پیش از آنکه درباره نوراللهی و عالیشاه صحبت کند ابتدا درباره دو بازیکن اوکراینی و بازیکنان بی کیفیت دیگری که جذب شده اند صحبت کند... 1 out of 5 based on 24 ratings.

منافی:طاهری به جای صحبت از نوراللهی و عالیشاه، از جذب بازیکنان بی کیفیت صحبت کند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 11 اظهار نظر بازدید [ 4994 ] چهارشنبه, 1 دی 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • منافی:طاهری به جای صحبت از نوراللهی و عالیشاه، از جذب بازیکنان بی کیفیت صحبت کند

منافی:طاهری به جای صحبت از نوراللهی و عالیشاه، از جذب بازیکنان بی کیفیت صحبت کند

مربی اسبق پرسپولیس گفت: طاهری پیش از آنکه درباره نوراللهی و عالیشاه صحبت کند ابتدا درباره دو بازیکن اوکراینی و بازیکنان بی کیفیت دیگری که جذب شده اند صحبت کند...

ارتش سرخ دات كام :

مربی اسبق پرسپولیس گفت: طاهری پیش از آنکه درباره نوراللهی و عالیشاه صحبت کند ابتدا درباره دو بازیکن اوکراینی و بازیکنان بی کیفیت دیگری که جذب شده اند صحبت کند.

جواد منافی در گفت وگویی، در خصوص جدایی احمد نوراللهی و امید عالیشاه به دلیل انجام خدمت سربازی و احتمال حضور این دو بازیکن در تراکتورسازی گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که به نظر من باید یک قانون مناسبی برای استفاده از بازیکنان سرباز وضع شود و اینطور نباشد که بازیکنی در یک تیم آبدیده شود تا برای انجام سربازی خیلی راحت در اختیار تیم های دیگر قرار بگیرد. پیش از این تیمی مثل فجر سپاسی در شیراز بازیکن ساز بود و می دیدیم که چه بازیکنان بزرگی از این تیم حتی ملی پوش شدند اما تراکتورسازی این کار را نمی کند و دست روی بازیکنان ملی پوش و مهره های تأثیرگذار پرسپولیس یا حتی استقلال می گذارد که به اعتقاد من این یک معضل برای فوتبال ماست.

وی ادامه داد: موضوع دیگر که باید به آن اشاره کنم این است که به نظرم دلیل جدایی این دو بازیکن این بود که در پرسپولیس به آنها بازی نمی رسید و آنها به بهانه سربازی به دنبال این هستند تا به تیمی بروند که بازی کنند. احمد نوراللهی امسال خیلی کم بازی کرد و عالیشاه هم با حضور وحید امیری فرصت زیادی برای بازی کردن نداشت و این موضوع به اعتقاد من دلیل اصلی جدایی این دو بازیکن بوده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره مصاحبه شب گذشته سرپرست این باشگاه مبنی بر اینکه یک کتانی فروش (!) باعث جدایی این دو بازیکن شده، تصریح کرد: به نظر من طاهری باید فکر این دو بازیکن را پیش از این می کرد هرچند که معتقدم او قبل از اینکه بخواهد در خصوص نوراللهی و عالیشاه صحبت کند باید ابتدا در خصوص دو بازیکن اوکراینی حرف بزند که هیچ کارایی ندارند. هرچند که طاهری باید بداند که در خصوص مسائل فنی صحبت نکند و سرمربی باید درباره موارد فنی حرف بزند. او باید بداند که مدیر یک باشگاه بزرگ مثل پرسپولیس است و باید طوری رفتار کند که شأن این باشگاه حفظ شود. طاهری قبل از هر چیز باید درباره بازیکنانی حرف بزند که جذب پرسپولیس شده اند اما هیچ کارایی نداشتند و به درد تیم نخوردند.او باید برای این حرف که یک شخص دیگر باعث جدایی این دو بازیکن شده مدرک داشته باشد و نمی توان همین طور روی هوا حرف زد. در ضمن مدیریت باشگاه باید آنقدر کاربلد باشد که اجازه ندهد یک فرد دیگر برای بازیکنان این تیم تصمیم بگیرد.

منافی در خصوص اظهارات طاهری مبنی بر اینکه نوراللهی و عالیشاه غیرت و تعصب ندارند که در این شرایط پرسپولیس را ترک می کنند، خاطرنشان کرد: این حرف یعنی چه؟ این دو بازیکن بی غیرت نیستند چرا که زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیدند و در غم و شادی کنار این تیم بودند. زدن انگ بی تعصبی به بازیکنان اصلا درست نیست و یک مدیری که ادعای حرفه ای بودن دارد نباید چنین حرفی بزند. عالیشاه در چند بازی کاپیتان پرسپولیس بوده و این درست نیست که به این بازیکنان انگ بی تعصبی و بی غیرتی زده شود.

مربی اسبق پرسپولیس در مورد اینکه شاید سرپرست باشگاه با این صحبت ها قصد داشته این دو بازیکن را مقابل هواداران قرار دهد، گفت: همه باید بدانند که در این باشگاه فقط نام پرسپولیس ماندگار است و مدیران همه آمده و رفته اند و این میان فقط هواداران و پیشکسوتان برای این باشگاه می مانند. این دو بازیکن مثل ماهینی سربازی شان که تمام شود به پرسپولیس برمی گردند و در این شرایط اینگونه حرف زدن اصلا درست نیست. تماشاگران همه چیز را می فهمند و باید قضاوت را به هواداران سپرد. احمد نوراللهی و امید عالیشاه به پرسپولیس برمی گردد و به تیم کمک خواهند کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • emad shirangiemad shirangi :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 07:41 بعد از ظهر

  خدایا پیکسوتهای عزیزی را که در جهت حفظ منافع شخصی و پست و مقام ادای فیض میکنند را از ما بگیر

 • bahman aminibahman amini :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:02 بعد از ظهر

  خوب بی غیرتن حق دارن
  مثل مرد اول فصل میرفتن ساسان ام از دست نمی دادیم
  بی غیرت که شاخو بال ندارد

 • Amir ivAmir iv :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:12 بعد از ظهر

  فعلا جناب طاهری داره با بی غیرت خطاب کردن بازیکنان ضعف های خودشو لاپوشونی میکنه. ما هم قبول داریم عالیشاه و نوراللهی بی غیرت هستن ولی حالا چون اینا بی غیرتن و دارن میرن پس جناب طاهری هم به جای خرید بازیکن و تقویت تیم باید بشینه بر علیه بازیکنان مصاحبه کنه؟ طاهری میخواد با بی غیرت خطاب کردن عالیشاه و نوراللهی از زیر بار مسئولیت های خودش شونه خالی کنه. وظیفه مدیر اینه که تو همچین شرایطی تیمو تقویت کنه و مدیر بودن خودشو اثبات کنه نه اینکه بشینه هی بگه چرا این داره چرا اون داره میره. الان طاهری چرا هیچ اقدامی واسه جذب بازیکنان جدید انجام نمیده؟؟

 • امیر امیریامیر امیری :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:18 بعد از ظهر

  فعلا که هیچ کس دوست نداره در مورد ساز و کار جذب این دو اوکراینی صحبت بشه . حتی مدیریت این سایت که کامنتهای در این مورد رو حذف میکنه ....
  باشه من تسلیم مدیریت محترم . جذب این دو اوکراینی اصلا به برانکو و طاهری ربط نداشت و این دو نباید مورد سوال قرار بگیرند . مربی که سال گذشته در مقابل همه فشارها ایستاد و گفت سید جلال و نوری و گالریل رو نمیخوام امسال .....
  ببخشید ولی اصلا نمیتونم مثل شما دوگانه فکر کنم . همانطور که درخشان برای تادئو و بابک حاتمی ....همانقدر برانکو واسه این دو تا وزنه بردار اوکراینی

 • Amir ivAmir iv :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:18 بعد از ظهر

  والا بنده خدا قسمت دوم حرفاشم کاملا درسته. چرا با وجود این همه انتقادی که از ابتدای فصل در مورد جذب مهره هایی مثل ربیع خواه-گولچ و اون ۲ تا چاق اوکراینی هست طاهری تا حالا حتی یه مصاحبه هم انجام نداده و یه شفاف سازی در مورد این موضوع نکرده؟؟؟؟

 • ناشناس ناشناس :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:44 بعد از ظهر

  منافی کیه؟؟؟؟؟

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 08:52 بعد از ظهر

  کفتارها ماه ها منتظر بودن تا ببازیم تا دهنشون رو باز کنن

 • امیر امیریامیر امیری :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 10:42 بعد از ظهر

  اگه یک پیشکسوت خیلی با رزومه و کاردرست انتقاد کنه میگن این میخواد پست بگیره . اگه از نوع کم سوادش حرف بزنه میگید برو بابا تو که مال این حرفها نیستی . اگه روزنامه نگار حرف بزنه میگید این کیسه کشه . اگه از روس سکو هوادار حرف بزنه میگن این از فلانی پول گرفته که بیاد شعار بدهد. اگه هوادار عادی حرف بزنه میگید فوتبالی نیست و تا حالا لگد به ....گربه نزده و ....
  یک کلام بگید هیشکی حرف نزنه و خلاص . دیکتاتوری دقیقا همینه . یعنی همه باید فقط از ما تعریف و تمجید کنن ....
  آقای فیروزجاه شما بفرما دهنتو باز کن و درافشانی کن و از جذب این بازیکنها دفاع کن تا بقیه هم استفاده کنن از بیانات گهربارتون

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 01:24 قبل از ظهر

  خخخخخخخ هیچ بازیکنی نمی گیرن مثل نیم فصل سال قبل

 • صادق پرسپولیسیصادق پرسپولیسی :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 10:57 قبل از ظهر

  مثل عقرب تو سوراخ قایم شدن تا آدم پشتشون رو بهش میکنه نیش میزنن!

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب