پیش بینی بت 940
برانكو: بزرگ ترین حامی من پروین است / عالیشاه بازیكن مهمی برای ما بود

برانكو: بزرگ ترین حامی من پروین است / عالیشاه بازیكن مهمی برای ما بود

سرمربی پرسپولیس گفت: «من خوشحال هستم كه علی پروین به عنوان بزرگ ترین مربی و بازیكن فوتبال ایران از من حمایت می كند.» برانکو ایوانکوویچ این روزها در سخت ترین ش... 5 out of 5 based on 22 ratings.

برانكو: بزرگ ترین حامی من پروین است / عالیشاه بازیكن مهمی برای ما بود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 12 اظهار نظر بازدید [ 12289 ] چهارشنبه, 1 دی 1395
:: خبر
برانكو: بزرگ ترین حامی من پروین است / عالیشاه بازیكن مهمی برای ما بود

سرمربی پرسپولیس گفت: «من خوشحال هستم كه علی پروین به عنوان بزرگ ترین مربی و بازیكن فوتبال ایران از من حمایت می كند.» برانکو ایوانکوویچ این روزها در سخت ترین ش...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس گفت: «من خوشحال هستم كه علی پروین به عنوان بزرگ ترین مربی و بازیكن فوتبال ایران از من حمایت می كند.»
 برانکو ایوانکوویچ این روزها در سخت ترین شرایط خود در این فصل قرار گرفته است. برانكو كه در فصل گذشته تیم خود را تا رده پانزدهم جدول پایین دید در نهایت توانست تیم خود را نایب قهرمان لیگ كند.
اما سرمربی كروات پرسپولیس در این فصل با وجود اینكه در نیم فصل لیگ توانست تیم خود را در صدر جدول حفظ كند اما حالا و در نزدیكی آغاز لیگ قهرمانان آسیا 4  بازیكن خود را از دست رفته می بیند و باید یا سریعا جایگزین مناسبی برای آنها پیدا كند و یا منتظر روزهای سخت آینده باشد.
برانکو در خصوص مسائل مختلف پرسپولیس صحبت كرده که در ادامه می خوانید:

* دغدغه انتخاب كشور میزبان الهلال
من در حال حاضر برنامه خودم را در لیگ قهرمانان آسیا به باشگاه داده ام. با مدیران باشگاه در این باره صحبت كرده ام و به دنبال این هستم كه بدانم بازی برابر الهلال را در كجا برگزار كنیم.
البته باید این را هم بگویم كه در حال حاضر این موضوع به یكی از مهم ترین دغدغه های من تبدیل شده است اما این گونه نیست كه من به تنهایی در مورد آن صحبت كنم و طاهری و بقیه مدیران باشگاه هم باید نظر بدهند تا تصمیم مشتركی را بتوانیم در این مورد بگیریم.

* 4 كشور را مد نظر دارم؛ از دبی تا تاجیكستان
مهم ترین مساله این است كه بدانیم می توانیم نقش میزبانی را در یكی از كشورهای مد نظر خودمان انجام دهیم یا خیر. ما برای همین منظور 4 كشور را در نظر گرفته ایم كه از دبی گرفته تا تاجیكستان جزو كشورهای مد نظر من قرار دارند اما باید ببینیم كه در نهایت چه تصمیمی گرفته خواهد شد تا در نهایت در مورد آن تصمیم گیری كنیم. در حال حاضر باید تا آنجا كه می توانیم اطلاعات را جمع كنیم تا بتوانیم به یك سازماندهی خوبی برسیم.

* نباید در مسافت ریسك كنیم
ما به احتمال فراوان با توجه به برنامه ای كه در دست من قرار دارد باید یك هفته بعد از بازی برابر الهلال با الوحده بازی كنیم و نباید در این مورد ریسك مسافت داشته باشیم تا بازیكنان خسته نشوند و بتوانیم برنامه های تاكتیكی خودمان را در بازی پیاده كنیم و این مهم ترین موضوع من خواهد بود كه به آن فكر خواهم كرد.
 
* دوست داشتم با تیم های بزرگ اروپایی بازی كنیم
اتفاقا خیلی خوب بود اگر می توانستیم در نیم فصل به اردو برویم، بازی های دوستانه خوبی را با تیم های قدرتمند اروپایی برگزار كنیم. دوست داشتم با تیم های قدرتمند اروپایی بازی كنیم تا تیم به آمادگی خوبی برسد اما این اتفاق نخواهد افتاد و ما وقت كافی برای این موضوع نخواهیم داشت و تصمیم گرفته ایم در ایران بمانیم و در تهران تمرین خواهیم كرد تا زمان را از دست ندهیم.

* من تازه شنیدم عالیشاه می رود
عالیشاه و احمد نوراللهی دو بازیكن بسیار خوب تیم بودند كه می توانستند به تیم كمك كنند اما احمد نوراللهی پیش از این اعلام كرد باید به خدمت سربازی برود و به همین دلیل دیگر كاری از دست ما ساخته نبود اما عالیشاه بازیكن مهمی برای ما بود و در سال گذشته توانست گل سازترین بازیكن لیگ باشد اما من نمی دانستم كه او را از دست داده ام و تازه شنیدم كه عالیشاه می رود و باز هم كاری از دست من ساخته نیست.

* فكر نمی كنم باشگاه جلوی آرام طبع را بگیرد
من با آرام طبع صحبت كردم. او بازیكن بسیار خوبی است و در ابتدای فصل با نظر مستقیم من به پرسپولیس آمد اما با توجه به اینكه در ابتدای فصل مصدوم شد به همین دلیل از تركیب خارج شد و من با توجه به درخشش ربیع خواه از این بازیكن نتوانستم استفاده كنم و خود این بازیكن خواست كه برود.
فكر نمی كنم باشگاه جلوی این بازیكن را بگیرد و سنگ اندازی كند. آرام طبع مطمئنا با باشگاه مسائل خودش را حل خواهد كرد اما یقینا او هم از پرسپولیس رفتنی خواهد شد.

* بالاخره یكی باید مقصر باخت باشد
در بازی برابر ذوب آهن با اینكه بعد از مدت ها شكست خوردیم اما نشان دادیم كه همچنان تیم بسیار خوبی داریم و من همچنان به تیم خودم ایمان دارم. در شرایطی كه برابر ذوب آهن خیلی خوب بازی كردیم اما بازی را باختیم.
به نظر من، شما مقصر باخت ما هستید (با خنده) ! بالاخره یكی باید مقصر باخت باشد.

* ایرادی نمی بینم پیشكسوتان از من انتقاد كنند
اگر ذوب آهن را می بردیم كسی از ما انتقاد نمی كرد. پیشكسوتان بخشی از خانواده بزرگ پرسپولیس هستند و به گردن پرسپولیس حق دارند و حق دارند كه در این مورد صحبت كنند و ایرادی نمی بینم كه پیشكسوتان از من انتقاد كنند اما اگر می بردیم كسی از ما انتقاد نمی كرد.

* تمام بازیكنان مورد نظرم قرارداد دارند
باید در خصوص لیست خودم بگویم كه تمام بازیكنان مورد نظرم با باشگاه های خود قرارداد دارند و برای جذب آنها باید پول خرج كنیم.

* بازیكن بی فایده جذب نمی كنم
مطمئن باشد و این قول را به هواداران خواهم داد دیگر بازیكنی كه برای ما فایده ای نداشته باشد را به هیچ عنوان جذب نخواهم كرد.

* بزرگ ترین حامی من پروین است
من خوشحال هستم كه علی پروین به عنوان بزرگ ترین مربی و بازیكن فوتبال ایران از من حمایت می كند. پروین كسی بوده است كه در كل عمر خود در پرسپولیس بوده و كلمات او بسیار ارزشمند است و در طول سال های كارم همیشه از من حمایت كرده است و من خوشحالم كه چنین حامی بزرگی دارم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 09:45 بعد از ظهر

  من فکر کنم از بین سروش رفیعی، پورغاز، رحیم زهیوی، مهدی ترابی، رضا علیاری، دانشگر، کوروشی حداقل 4تاشون جذب بشوند. اینطور که شنیدم سروش رفیعی، پورغاز و ترابی برانکو روی جذبشون اصرار داره. من فکر کنم توی نقل و انتقالات نیم فصل خبرهای خوشی را بشنویم.

 • سپهر صادقیسپهر صادقی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 09:56 بعد از ظهر

  مطمئن باش با ادامه این روند و ادامه داشتن تعویض های اشتباه شما و چیدن ترکیب های اولیه اشتباه و اصرار به بازی دادن به امثال ربیع خواه دیگه پروین هم حامیت نخواهد بود. حتما چون بازیکن مهمی بود مدیران باشگاه انقدر راحت از دستش دادن نه؟

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 09:56 بعد از ظهر

  پروفسور عزیز تو یه قسمت مصاحبت یه چیز عالی گفتی حرف دل ما هواداراس...گفتی مطمئن باشد و این قول را به هواداران خواهم داد دیگر بازیكنی كه برای ما فایده ای نداشته باشد را به هیچ عنوان جذب نخواهم كرد....دمت گرم...همین درسته..هرچی شکم گنده و از فوتبال دور بوده رو نیمکت پرسپولیسن

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 09:57 بعد از ظهر

  اینایی که اقای فهیم نام برد ستاره تیمهایشان هستن ومشکله که بهشون رضایت نامه بدن.

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 10:01 بعد از ظهر

  اقای برانکو پرسپولیس سالهاست که چوب هوادارنماها خورده و میخورد. هوادارنمای پرسپولیس سالهاست با شعارهای تخریبی تیم پرسپولیس رو به حاشیه کشونده.البته که این هوادارنماها متاسفانه تحت تاثیر افکار غلط پیشکسوتان قرار میگیرن. اقای برانکو سالهایی که شما در پرسپولیس نبودی هوادارنما روزی که مثلا علی دایی در پرسپولیس پست داشت علیه علی کریمی موضع میگرفت و اون زمان که علی کریمی در پرسپولیس بود علیه علی دایی موضع میگرفت و پرسپولیس رو به خاک سیاه نشوندن. ولی هواداران واقعی پرسپولیس فارع از اینکه چه کسی سکان هدایت را بر دوش گرفته همیشه از تیم خود دفاع کرده.
  حرف دیگری با عزیزانی دارم که ناخواسته آب به اسیاب دشمن میریزن .یه عده از دوستان مدام تکرار میکنن که اقای طاهری پشت نتایج اقای برانکو قایم شدن و ایشان بی عرضه هستن که این دو بازیکن از پرسپولیس رفتن.من نمیدونم به این افراد چی بگم.اگر بر فرض محال طاهری بدترین مدیر تاریخ پرسپولیسم باشه که نیست حداقل بدترین نیست رفتن این دو نفر هیچ ارتباطی به قدرت طاهری نداره.مثل اینکه رونالدو و گرت بیل خودشون رو مشمول کنن و طبق قانون حق بودن در تیم رئال رو نداشته باشن بعد انوقت همه بگن پرز بی عرضه هست که نمیتونه تیمو جمع کنه. در مورد خارجی ها هم که اینقدر اینروزها به مساله ی داغی تبدیل شده فقط به این نکته بسنده میکنم:
  قبل از اومدن این دو اوکراینی به تیم پرسپولیس گولچ به باشگاه پیوست .گولچ قبلا عضو ثابت یک تیم بوده که الان من اسمش یادم نیماد ولی با هیمن تیم قهرمان اسیا شده پس چطور بازیکنی که سابقه ی قهرمانی اسیا داره از طریق دلالی وارد فوتبال میشه؟من قبول دارم که گولچ ممکنه اون کیفیت سالهای پیشش نداشته ولی بازیکنی هم نبوده که از توی لپ لپ دراومده باشه.این دو اوکراینی هم که برای همه واضح و روشنه .شاید هنوز زیاد به بازی گرفته نشدن ولی زمانی هم که بودن حداقل بدتر از خریدهای خارجی سالهای پیش پرسپولیس نبوده اند.نمونه اش را می توان سیاه مشق کرد و اصلا اسم یکی از انها را هم نمیبرم چون که از بس زیاد هستن حتما هوادارن پرسپولیس به خاطر شریف دارن. این دو اوکراینی اصلا و ابدا از خریدهایی که تا بحال لیگ برتر ایران انجام داده ضعیف نیستند تاکید میکنم ممکن است خواسته ی برانکو و هواداران رو براورده نکرده اند ولی اصلا بدترین تاریخ نیستند. دوستانی که خیلی نگران این اوضاع هستن میتونن برن و سابقه ی این دو بازیکن اوکراینی رو دربیارن هر چند در تیمهای نامدار اروپا بازی نکرده اند ولی حداقل در کشور اوکراین صاحب تیم بودن و عضو ثابت هم بوده اند. من اصلا نمیخوام از عملکرد این دو اوکراینی دفاع کنم فقط میخوام بگم پرداختن به این مساله ی اوکراینی ها فقط جور دیگری اب میخوره .چون پرسپولیس نمیتونه حاشیه نداشته باشه باید به یه چیزی چنگ بزنن بهتر از این مورد موردی شاید پیدا نشه که بخوان بوسیله ی اون تیم رو به بیراهه بکشونن.چرا این همه هجمه علیه بازیکنان سابق خارجی سرخابی به وجود نیامد؟چرا این همه هجمه علیه بازیکنانی که استقلال تهران خرید و اصلا حتی یک بازی هم نکردن به وجود نیامد؟ روزی روزگاری علی کریمی به ایمون زائد هم ایراد میگرفت ولی اخرش چه شد؟تیمون زائدی که همه و همه اون رو خالق حماسه ی تکرار نشدنی میشناسیم. پس احساسی نباشیم. منطقی فکر کنیم. و اگه هوادار واقعی هستی حداقل با دشمن همصدا نباش. بهتر است بگذارید تیم ارامش داشته باشد . همه برای ارامش پرسپولیس کبیر متحد بشن تا مقصد قهرمانی.

  ارتش لطفا تایید کنید

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 10:02 بعد از ظهر

  یه بازیکن تاپ پیدا کردم با قیمت مناسب و بدون قرارداد. اگر باشگاه باهاش قرارداد سه ساله ببنده تا سه سال خط حمله خودش را بیمه کرده. ببینید و نظر بدید. البته اینکه میگم عالی هست با توجه به رزومه قوی و قیمتش و البته سن مناسبش میگم:
  http://www.transfermarkt.com/baba/profil/spieler/69819

 • رضا محرمیرضا محرمی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 10:31 بعد از ظهر


  کبریا دشتی

  سلام
  ممنون بابت تحلیل درست و منطقی تون
  زنده باد پرسپولیس

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 10:40 بعد از ظهر

  خدایایعنی میشه4تابازیکن خوب بگیریم و این اوکراینیارم بیرون کنیم

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 10:41 بعد از ظهر

  پروفسور مطمئن باش تا آخر پای تو خواهیم ایستاد و نمیگذاریم تحت فشار قرار بگیری!!!برای اردوی پیش فصل هم با تمام توان از شما حمایت کردیم که باعث عقب نشینی کی روش شد.پس از شما انتظار داریم فقط به فکر قهرمانی در لیگ و حضور پرقدرت در لیگ قهرمانان باشین!!!

 • مهران حیدریمهران حیدری :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 11:15 بعد از ظهر

  محسن فهیم بازیکن خوب زیاد هست خیال کردی همین منشا از کجا امده؟ فصل قبل که ترکاشوند نبود بنگستون ماریچ بد بودن؟
  بازیکن خارجی خوب زیاد هست ولی مدریت خوب واسه اوردنشون نیست

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 1 دی 1395 - 11:30 بعد از ظهر

  روزنامه پیروزی زده پرسپولیس با سروش به توافق رسیده اگه واقعیت داشته باشه عالیه

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 12:07 قبل از ظهر

  سایتا زدن حاجی انصاری از باشگاه رضایت نامه گرفته بعدبازی با سیاه جامگان میره چپن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب