پیش بینی بت 940
آقای تراکتورسازی! سرباز یعنی چه؟

آقای تراکتورسازی! سرباز یعنی چه؟

هدف وسیله را توجیه می کند این نقل قول سالها است که جایگاه مناقشه بسیاری از ایدئولوژی ها را گرفته است. چه بسیار بوده اند که با استفاده از یک دور نمای اخلاقی دس... 5 out of 5 based on 9 ratings.

آقای تراکتورسازی! سرباز یعنی چه؟

نويسنده : تورج عاطف 6 اظهار نظر بازدید [ 9882 ] چهارشنبه, 1 دی 1395
:: خبر ویژه
آقای تراکتورسازی! سرباز یعنی چه؟

هدف وسیله را توجیه می کند این نقل قول سالها است که جایگاه مناقشه بسیاری از ایدئولوژی ها را گرفته است. چه بسیار بوده اند که با استفاده از یک دور نمای اخلاقی دس...

ارتش سرخ دات كام :

" هدف وسیله را توجیه می کند "

این نقل قول سالها است که جایگاه مناقشه بسیاری از ایدئولوژی ها را گرفته است. چه بسیار بوده اند که با استفاده از یک دور نمای اخلاقی دست به هر کار غیر اخلاقی زده اند و میلیون ها نفر را به کام مرگ فرستاده و ویرانی های بسیاری به وجود آورده اند.

در مقوله فوتبال هم چون هر مقوله دیگر سو رفتار اخلاقی هیچگاه مورد توجه نباید قرار گیرد حتی اگر باعث پیروزی هائی شود. نشانه ورزش ایران غلامرضا تختی است مردی که پرافتخار ترین فرد کشتی ایران نشد اما بی شک محبوب ترین بین همه آنها بود و حکایت استفاده از نام تختی متاسفانه همه جا رایج است.

 روزی که رحمتی پشت به تیم کی روش کرد بسیاری علی رغم قابلیت های بالای رحمتی عدم دعوت او توسط کی روش را تایید می کردند. پشت کردن به تیم ملی به صرف اختلاف با سرمربی اشتباه بزرگی بود که تیم ملی ما بخاطر افکار صحیح کی روش در مورد رعایت اخلاق حرفه ای آن را قبول کرد و اجازه نداد که فشاری بخاطر عدم دعوت از رحمتی و عقیلی صورت گیرد.

 روزی که قضیه کارتهای جعلی سربازی مشخص شد بسیاری از ستارگان فوتبال ایران دچار مشکل شدند. مردانی که در روزگاری از بهترین ها بودند اما با دروغ و پشت کردن به خدمت سربازی مفهومی را نشان دادند که بازیکنی که به کشورش پشت می کند و خدمت خود را جعل می نماید نباید در تیم ملی باشد و باید خدمت سربازی خود را انجام بدهد. هر چند در این میان ارفاقی هم به آنها داده شد و خیلی از این بازیکنان در شرایطی خوب هم فوتبال خود را بازی کردند و هم سربازی خود را انجام دادند. عده ای هم چون پولادی فراری شدند و تیم ملی تاوان نبود پولادی را داد تا میلاد محمدی پیدا شد و اصول پیروز شد و تیم ملی هم یک مدافع چپ خوب پیدا کرد.

 سال گذشته هم شعاری از سوی تراکتورسازی در مورد جذب مهدی شریفی داده شد. مهدی شریفی باید برای تراکتورسازی و نه ملوان بازی کند چون تراکتورسازی نماینده ایران در رقابتهای لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا است. شعاری که مورد قبول بود و از بعد اخلاقی مورد توجه قرار گرفت.

امروز صحبت از احمد نورالهی و امید عالیشاه است که قرار است به تیم تراکتورسازی بروند. دو بازیکنی که بنا به ادعای شخص مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و مدیر روابط عمومی و بسیاری از مدیران این تیم با اقدامی ناجوانمردانه و رفتاری غیر حرفه ای و  اخلاقی به دنبال استفاده بهینه از موقعیت گذراندن خدمت مقدس سربازی هستند. به واژه "خدمت مقدس" توجه کنیم به "سرباز" بیاندیشیم. ما در جامعه ای زندگی می کنیم که با بحران فرهنگی رو به رو است. بحران های زیادی برای جامعه وجود دارد. کشور ما مورد حمله بسیاری از جمله تحریم و مشکلات اقتصادی است. رمز موفقیت کشور ما باید تعهد و اعتقاد به اصول باشد. می پرسیم کشور ما سربازی را می خواهد که با حربه دروغ  قصد سو استفاده دارد؟ آیا سرباز کشور ما باید با غیر متعهد بودن وارد نظام شود؟ باشگاه تراکتور سازی بعنوان یک ارگان نظامی باید آن روزهائی را به یاد آورد که مسئولین نظام وظیفه کشور در مقابل خواسته کی روش ایستادند که مردانی که با کارت جعلی دروغ  می گویند لایق پوشیدن تیم ملی و استفاده از مزیت خروج از کشور در پیراهن تیم ملی نیستند و زمانی حق ورود به تیم ملی دارند که تعهد خود را انجام داده باشند.

مسئولین تراکتورسازی باید به یاد قاطعیت کی روش بیافتند که چگونه در مقابل پشت کردن به تیم ملی ایستادگی کرد و اجازه نداد که پیراهن تیم ملی به حراج بی اعتنائی رود. مسئولین تراکتورسازی باید بدانند نماینده دیار ستارخان و باقرخان هستند. آنها در خاک خود باکری ها را داشتند که حرف اولشان تعهد و راستی و صداقت بود.

مسئولین تراکتورسازی باید بدانند آنها از دیار پروین اعتصامی می آیند که سرود

کار ما گر سهل و گر دشوار بود
کارگر می خواست، زیرا کار بود

صنعت ما پرده های ما بس است
تار ما هم دیبه و هم اطلس است

ما نمی بافیم از بهر فروش
ما نمی گوییم کاین دیبا بپوش

عیب ما زین پرده ها پوشیده شد
پرده ی پندار تو پوسیده شد

افکار پوسیده را باید کنار نهاد. قهرمانی نیاز به کار دارد. تیمی با پشتوانه داشتن نیاز من کار است. اجازه ندهیم با حیله گری و پشت کردن به تعهد ارزش خدمت سربازی پایین بیاید. تراکتور سازی می تواند بدعت گذار قاطعیت در ارزشهای بزرگ دینی و ملی این مرز و بوم باشد که گفتار نیک و کردار نیک و پندار نیک سر لوحه آن است. نگذاریم پندارهای زشت رسیدن به قهرمانی با هر وسیله برای تراکتورسازی شود. عدم نیاز به نورالهی و عالیشاه و فرستادن آنها به تیمهای دیگر می تواند درس خوبی برای این گونه افکار باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • amir abedyanamir abedyan :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 12:25 قبل از ظهر

  عزیز داری کی رو نصیحت می کنی.چرا همه از تراکتورمیترسین..بخاطر یه مشت خودفروش که شفارجدایی یگسرمیدن نباید امتیاز به اینا بدین..همه میدونن درتبریز اخلاق یعنی کشک

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 12:47 قبل از ظهر

  هرجورشده نمیذاریم تراکتورقهرمان شه ! بی عدالتی بیدادمیکنه تواین کشور!اقایون مسئول به خودتون بیاید وکمی خجالت بکشید!

 • صادق پرسپولیسیصادق پرسپولیسی :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 10:55 قبل از ظهر

  این ها پاداش خیانت و وطن فروشیه!

 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 12:54 بعد از ظهر

  اقاپیش کی ازاخلاق حرف میزنی؟
  قلعه تویی؟
  باباشوخی نکن
  میخوان به هرقیمتی نراکنورراقهرمان کنندتاطرفدارای وطن فروش مادرفروش تواستادیوم شعارهای ضدایرانی بدهند
  شرف رابرای کی هامعنی می کنی؟

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 04:29 بعد از ظهر

  الله با این متن اگه بنده دارایی تمام دنیا را داشتم بهش پشت میکردم
  اگه مدیران تر اکتورذره ای غیرت ومردانگی دارن با این متن حتی قهرنانی باشگاههای دنیا را با این شیوه قبول نمی کردم

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 3 دی 1395 - 02:40 قبل از ظهر

  درود بر شما ارتش عزیز و نویسنده این متن
  صد در صد فردا باید ابهت پرسپولیس کبیر رو نشون آقا(!) زاده ها بدیم تا بفهمن اگه اونا امام جمعه دارن(!) ما هم 40 ملیون هواداره تیفوسی داریم!
  اخبار موثق دارم که امام جمعه تبریز وارد ماجرای سربازا شده و تراکتور بااااااااااااااااااااااااااید امسال قهرمان بشه و اصن بخاطر همین باند بعدی شروع به حاشیه ساختن کردن و دو تا خاعن ما هم چوب تو آتیش دشمنانمون ریختن با مشمول کردنه خودشون!!
  99 درصد هوادارا میدونن تراکتور رقیب اصلی ماست ولی از پشت پرده بی خبرن که چه اشخاص بزرگی پشت این قضیه ان که برای ترکهای تبریز قهرمانی بیارن تا به اهداف سیاسیشون برسن!!!
  قسم جلاله میخورم که بزرگترین اشخاص مملکت میخوان جام رو ببرن تبریز!!
  بیشتر از این نمیتونم بحثو باز کنم و اونایی که باید بگیرن گرفتن من چی میگم!!
  در مقابله با دشمنانمون فقط و فقط ما هوادارا میتونیم وایستیم!!!و وحشت تو دل آقایون بندازیم و نشونشون بدیم که هر چقدرم بزرگ باشن هوادارای پرسپولیس جلوشون وایمیستن!!!
  هواداری که فکر میکنه طاهری و برانکو کم کاری میکنن یا کارشونو بلد نیستن از مرحله پرتن کلا!!!!!!یا بچه ان!!!
  طاهری راست میگه ((احمد و امید دفترچه پست کردن))!!!!!!و هیچچچچچچچ احدالناسی دیگه نمیتونه جلوی سربازی رفتنشون رو بگیره!!!
  مگه داریم؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟؟؟دو تا بچه که هیچ بودن و همه چیز شدن انقدر نمک به حروم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
  برانکو به صورت کاملا حرفه ای گفت من با *تیمم* فقط به فکر قهرمانی ام به پشتوانه هوادارا و میدونم که تو ایران بازیکنها میتونن نارو بزنن و دست آدمو بزارن تو پوست گردو!!!
  حالا یه عده فکر ارنج تیمن که چرا فلانی هست فلانی نیست!!!!!!
  قضیه بزرگتر از این حرفاست!!!
  ما اگه قهرمانی میخوام هم باید مالی کمک کنیم هم جانی!!!باید خودمون پول نقل و انتقالاتو بدیم!بااااااااااااااااید خودمون ورزشگاهو جهنم کنیم!
  آره دوستان...از منه کوچیکتر قبول کنید که باند سیاسیه پشت سر تراکتور قابل باور نیست!!!!!((نمیدونم دیگه چطوری توضیح بدم))
  نکته آخر اینکه:
  باااااااااااااااااید واسه *حاجی انصاری گل* سنگ تموم بزاریم که ((مررررررررررررررررررررررررررررررررد)) روزگاره و حرمت نون و نمک حالیشه!
  نه مثل عالیشاه و نورالهی خاعن که دفترچه خدمت پست میکنن!!!
  درد و بلای انصاری بخوره تو سر اون مدعیانه پوچ و واهیه تعصب!!!حیف بازوبند کاپیتانی پرسپولیس کبیر که رفت دسته این دو نفر بچه خاعن!!!
  اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا به هیچیتون نباشه!!!!
  ما پرسپولیسیم و بهترینننننننننننننننننننننن ها رو جایگزین اینا میکنیم و خیالتون راحت باشه از این نظر!
  خلاصه هوادار اگه عاشقی باید با حمایتت ثابت کنی!هم مالی هم جانی!
  هر کی عاشقه پرسپولیسه و میخواد ((عدالت)) قهرمان بشه نه ((سیاست)) بسم الله....
  فقط حمایت حمایت و حمایت.

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب