پیش بینی بت 940
یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت دوم)

یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت دوم)

در یادداشت قبل با همین تیتر خواندید که فردا به چه دلایلی باید به ورزشگاه برویم (اگر نخواندید از این لینک بخوانید). اما از روز گذشته تاکنون اتفاقاتی افتاد که م... 5 out of 5 based on 10 ratings.

یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت دوم)

نويسنده : محمد همتی 8 اظهار نظر بازدید [ 5183 ] پنجشنبه, 2 دی 1395
:: خبر
یادداشت ویژه: چرا جمعه به ورزشگاه می رویم؟! (قسمت دوم)

در یادداشت قبل با همین تیتر خواندید که فردا به چه دلایلی باید به ورزشگاه برویم (اگر نخواندید از این لینک بخوانید). اما از روز گذشته تاکنون اتفاقاتی افتاد که م...

ارتش سرخ دات كام :

در یادداشت قبل با همین تیتر خواندید که فردا به چه دلایلی باید به ورزشگاه برویم (اگر نخواندید از این لینک بخوانید). اما از روز گذشته تاکنون اتفاقاتی افتاد که مجاب به انتشار قسمت دوم شدیم.

عصر دیروز بعضی پیشکسوتان به دیدار وزیر ورزش رفتند. این تیتر در نگاه اول خبری حاشیه ساز به نظر نمی رسد اما وقتی بدانیم در آن جلسه چه گذشته است، متوجه عمق فاجعه خواهیم شد. برخی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس از جمله حمید درخشان _باوجود مخالفت علی پروین و محمود خوردبین_ دیروز با سلطانی فر جلسه ای برگزار کردند و به جای حمایت از پرسپولیس، به گلایه از علی اکبر طاهری پرداختند! قصد نداریم از مدیر فعلی باشگاه حمایت کنیم و در مدح و ستایش او چیزی بنویسیم چون خودمان نیز انتقادهایی از او داریم، اما حالا که در آستانه دیدار حساس هستیم و همه و همه درصدد حاشیه سازی برای پرسپولیس هستند این گلایه و انتقاد از سوی برخی پیشکسوتان درست است؟! حساب پیشکسوتانی نظیر کریمی، میناوند، پروین و خیلی های دیگر را که جدا کنیم باید بگوییم در دورانی که همه پرسپولیس را تنها گذاشتند و بر علیه این تیم شدند، بعضی از پیشکسوتان هم سوار بر این موج شدند و بر علیه پرسپولیس و هوادار عمل کردند... حال در این شرایط بهترین راه حمایت از پرسپولیس در دیدار فرداست، فردا میعادگاهی است که باید نشان دهیم اگر همه بروند، ما خواهیم ماند و عاشقانه نام زیبای "پرسپولیس" را در آزادی صدا خواهیم کرد.

از این موضوع که بگذریم می رسیم به حاشیه سازی رسانه های دشمن که این روزها شمشیر را از رو برای پرسپولیس بسته اند! شب گذشته خبر از جدایی انصاری می دهند آن هم در شرایطی که این بازیکن روحش هم از جدایی خبر ندارد. با یکی از مسئولین باشگاه که هم صحبت شدیم می گفت "دلالی که به دنبال انتقال انصاری به چین بود را به بدترین شکل بیرون انداختم! چطور برداشت می کنند که ما به او رضایت دادیم تا یکی از بهترین مدافعانمان جدا شود؟!" در این راه برخی رسانه های خودی هم همراه دشمنان شده اند و به این حواشی دامن می زنند! خیلی ها هم در قالب یک "پرسپولیسی" قصد ضربه زدن به این تیم را دارند و در اینستاگرام پست هایشان را می بینید و می دانید چه کسانی را می گوییم...

فصل پیش قصد داشتیم هفته 24اُم و دیدار با ساه جامگان  را با یاد هادی به ورزشگاه برویم و با گردهمایی صدهزار نفری او را گرامی بداریم که از سوی مسئولان محروم از تماشاگر شدیم، فردا باید جبران آن روز را هم بکنیم. این تمام چیزی نیست که دوست داریم بگوییم... خیلی، خیلی و خیلی حرف هست که خودتان باید درک کنید که می کنید. باید بدانید فردا روز خانه نشستن نیست.

وعده ما فردا ورزشگاه آزادی، ساعت 15:15


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 2 دی 1395 - 11:33 بعد از ظهر

  من که فردا میرم ورزشگاه به عشق پرسپولیس

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  جمعه, 3 دی 1395 - 12:23 قبل از ظهر

  واقعا شرایط حساسی شده .این هواداران هستند که می تونن این حاشیه سازان را سر جای خودشون بنشونند و اما درخشان که الان داره دست وپا میزنه دوباره.. پرسپولیس دست تو و دوستانت بود و گندی به پرسپولیس زدید که یادمان نخواهد رفت فردا جواب تو رو در ورزشگاه خواهیم داد و محکم پشت تیم خودمون و مربی با دانشمون و تمام بازیکنانمون هستیم

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  جمعه, 3 دی 1395 - 12:35 قبل از ظهر

  هوادار فقط هوشیار باش.با هر نتیجه ای که قردا رقم خورد از تیمت حمایت کن. با لجبازی قهرمانی به دست نیومده شما به عنوان هوادار وظیفتونه فقط از باشگاه حمایت کنید نه اشخاصی را که دوست می دارید.هر کسی هر بازیکنی که از ابتدای شکل گیری پرسپولیس تا به الان در تیم بوده احترامش واجبه ولی اگه بخواد جلوی خیل عظیم هوادار پرسپولیس بایسته و از آب گل آلود ماهی صید کنه قطعا با واکنش سهمگین هواداران پرسپولیس روبرو خواهد شد.اینرو از برادر کوچیکتر خودتون بشنوید اگر شما همصدا با برخی از پیشکسوتان نان به نرخ روز خور باشگاه همراه شوید قطعا جدایی برانکو در این نزدیکی خواهد بود و انوقت قطعا شما اقای هوادار به خواسته ات که قهرمانی در لیگ برتر هم هست نمیرسی .مطمئن باش تیم اگه بخواد قهرمان بشه با همین موجودی و همین کادر فنی قهرمان میشه.شک نکنید با رفتن برانکو اقایان مثل گرگ کمین کرده شما را قهرمان اسیا نمیکنند شما را به عرض نمیبرند فقط مایه ی عذاب شما خواهند بود تا زمانیکه شما انها را از باشگاه اخراج کنید و اگر پنجره ها را بسته باشید که مبادا از پنجره ها وارد شوند.
  لیگ از اسمش پیداست یک تورنومنت نفس گیر در چند بازی پیاپی هست شبیه به یک پازل . پس لیگ را با بازیهای حذفی اشتباه نگیرید که با یک باخت کار تیم را یکسره بدانید بلکه بعد باخت از تیم حمایت کنید نه اینکه وقتی تیم همه بازیاش رو میبره.
  هوادار اگاه باش امروز به فریاد پرسپولیس نرسی روزی خواهد رسید که اشکهای شما باید برای باز پس گیری ابهت از دست رفته تان جاری شود. پس قبل از درمان به فکر پیشگیری باشید.این همه سال تجربه برای شما کافی نبود؟کافی نبود تا بفهمید بعد از اخراج عجیب و غریب دایی در هفته ی 7 برای شما مارچلو بیلسا و الگری و کونته و کلوپ نمیارن؟(من اصلا قصدم دفاع از دایی نبود چون اگر استقلالی ها جای ما بودن باید منصوریان رو هفته ی 4 اخراج میکردن ولی دیدید که چه شده وهنوز ایشان بر سکان هدایت تیم باقی مانده فقط خواستم بازی دشمن رو نخورید)
  اینکه به قول دوستان عسل بخورید و بگویید شیرین است هنری نکردید بعد از باخت کمتر کارشناسی کنید همه ی ما میدونیم هر انسانی ممکنه روزی اشتباه کنه و برانکو هم مستثنی نیست ولی معتقدیم ایشان مربی با سوادی هستند و هرچه انجام میدهند قطعا به صلاح تیم هست.من نمیخوام تمام تصمیمات برانکو را بر شمرم و همه ی انها را تصدیق کنم کما اینکه حاضرم در پستهای دیگه تمام کارهایی که تا به اینجای کار ایشان انجام داده و امروز ما شاهد اول بودن با اقتدار تیم هستیم ناشی از مدیریت و دوراندیشی کادر فنی بوده.
  بذارید امسال رو قهرمان بشیم.سال بعد شروع کنید نظرات کارشناسی بدید و اونوقت از هر که خاستید انتقاد کنید فقط از شما جنابان عالی درخواست عاجزانه دارم که تیم رو وارد حاشیه ی بزرگ نکنن. اگر شما امروز علیه کادر مدیریتی باشگاه هم حرفهایی روا میدارید ممکن است این حرفها فقط دودش به چشم خودمان برود. تعصبتان را برای حمایت از تیم خرج کنید نه برای شاد کردن دشمنان تیم.

 • amir abedyanamir abedyan :
  جمعه, 3 دی 1395 - 12:43 قبل از ظهر

  انشالله ببریم..دفاع وشط کوروشی خوبه..دانشگرنفت هم خوبه.توروخداکوتاه قدنگیرید..البته هیچکدام با انصاری نمیشن..اگه قراره بره چپ دفاع خوب بیارید...رضاییان هم باید ثابت باشه..البته الان ۹۶تامنفی میخوره..جالبه واقعا..رضاییان بازیکنیه که اگه بره شروع به ناله و نفرین میکنن اگه بمونه هم که بازی نبایدبکنه..لااقل بذاره چپ جای ربیع خواه

 • فقط پرسپولیس 3-10-10فقط پرسپولیس 3-10-10 :
  جمعه, 3 دی 1395 - 12:53 قبل از ظهر

  به کوری چشم دوستان خاله خرسکی استادیومو پرمیکنیم و از عشقمون پرسپولیس کبیر حمایتی جانانه بعمل میاریم تا همگان بدانند پر طرفدارترین تیم آسیا همیشه خاری است در چشم دشمنان . به امید پیروزی دلچسب فردا

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  جمعه, 3 دی 1395 - 02:13 قبل از ظهر

  با درود
  اگه هیچ بازیکنی رو هم نگیریم چون برانکو رو داریم بدون شک قهرمانیم...
  جام رو فردا به تیمی نمیدن.......
  فردا هر نتیجه ایی بگیریم در نهایت امتیازمون به اندازه صدرنشینه وچیزی رو از دست نمیدیم...
  بعنوان هوادار باید یاد بگیریم از مربی موفق تا آخر فصل حمایت بکنیم .تنها راه نجات پرسپولیس از شر دشمنان قسم خورده ودشمنان بظاهر دوست فقط وفقط حمایت از برانکوست
  ضمنا اونایی که از بکارگیری ترکیب ثابت برانکو انتقاد میکنن کمی تیمهای بزرگ اروپایی رو ببینن.
  اونها تو بازیهای مهم لیگشون فقط وفقط با 13-14بازیکن بازی میکنن.رئال -بایرن- بارسا..این 3تیم تقریبا ترکیب ثابتشون رو پیدا کردن خسه هر ده بازی10دق بازی میکنه ایسکو کمی بیشتر..اینها بازیکنان50تا80میلیون دلاری وفیکس تیمهای ملیشون هستن.
  تمام مربیان بزرگ دنیا وقتی به ترکیب ثابت رسیدن تغییرش نمیدن.
  از اول فصل دقت کنید هربازی که کمترین تغییر در ترکیب داشتیم حتما 3امتیازو گرفتیم.
  ولی هربازی که تغییراتمون زیاد بود(بازی ذوب-تراکتور-حتی استقلال) چون تغییرات زیادی تو ترکیب داشتیم یا باختیم یا مساوی گرفتیم.
  اجازه بدیم مربی بزرگی چون برانکو کارشو بکنه وبجای حمایت از بازیکن فقط وفقط از زپرسپولیس وبرانکو حمایت بکنیم.....
  دوستان مهمترین شانس ما داشتن برانکو هستش.....پس ازش حمایت کنیم...

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 3 دی 1395 - 02:38 قبل از ظهر

  درود بر شما ارتش عزیز و نویسنده این متن
  صد در صد فردا باید ابهت پرسپولیس کبیر رو نشون آقا(!) زاده ها بدیم تا بفهمن اگه اونا امام جمعه دارن(!) ما هم 40 ملیون هواداره تیفوسی داریم!
  اخبار موثق دارم که امام جمعه تبریز وارد ماجرای سربازا شده و تراکتور بااااااااااااااااااااااااااید امسال قهرمان بشه و اصن بخاطر همین باند بعدی شروع به حاشیه ساختن کردن و دو تا خاعن ما هم چوب تو آتیش دشمنانمون ریختن با مشمول کردنه خودشون!!
  99 درصد هوادارا میدونن تراکتور رقیب اصلی ماست ولی از پشت پرده بی خبرن که چه اشخاص بزرگی پشت این قضیه ان که برای ترکهای تبریز قهرمانی بیارن تا به اهداف سیاسیشون برسن!!!
  قسم جلاله میخورم که بزرگترین اشخاص مملکت میخوان جام رو ببرن تبریز!!
  بیشتر از این نمیتونم بحثو باز کنم و اونایی که باید بگیرن گرفتن من چی میگم!!
  در مقابله با دشمنانمون فقط و فقط ما هوادارا میتونیم وایستیم!!!و وحشت تو دل آقایون بندازیم و نشونشون بدیم که هر چقدرم بزرگ باشن هوادارای پرسپولیس جلوشون وایمیستن!!!
  هواداری که فکر میکنه طاهری و برانکو کم کاری میکنن یا کارشونو بلد نیستن از مرحله پرتن کلا!!!!!!یا بچه ان!!!
  طاهری راست میگه ((احمد و امید دفترچه پست کردن))!!!!!!و هیچچچچچچچ احدالناسی دیگه نمیتونه جلوی سربازی رفتنشون رو بگیره!!!
  مگه داریم؟؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟؟؟دو تا بچه که هیچ بودن و همه چیز شدن انقدر نمک به حروم؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
  برانکو به صورت کاملا حرفه ای گفت من با *تیمم* فقط به فکر قهرمانی ام به پشتوانه هوادارا و میدونم که تو ایران بازیکنها میتونن نارو بزنن و دست آدمو بزارن تو پوست گردو!!!
  حالا یه عده فکر ارنج تیمن که چرا فلانی هست فلانی نیست!!!!!!
  قضیه بزرگتر از این حرفاست!!!
  ما اگه قهرمانی میخوام هم باید مالی کمک کنیم هم جانی!!!باید خودمون پول نقل و انتقالاتو بدیم!بااااااااااااااااید خودمون ورزشگاهو جهنم کنیم!
  آره دوستان...از منه کوچیکتر قبول کنید که باند سیاسیه پشت سر تراکتور قابل باور نیست!!!!!((نمیدونم دیگه چطوری توضیح بدم))
  نکته آخر اینکه:
  باااااااااااااااااید واسه *حاجی انصاری گل* سنگ تموم بزاریم که ((مررررررررررررررررررررررررررررررررد)) روزگاره و حرمت نون و نمک حالیشه!
  نه مثل عالیشاه و نورالهی خاعن که دفترچه خدمت پست میکنن!!!
  درد و بلای انصاری بخوره تو سر اون مدعیانه پوچ و واهیه تعصب!!!حیف بازوبند کاپیتانی پرسپولیس کبیر که رفت دسته این دو نفر بچه خاعن!!!
  اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا به هیچیتون نباشه!!!!
  ما پرسپولیسیم و بهترینننننننننننننننننننننن ها رو جایگزین اینا میکنیم و خیالتون راحت باشه از این نظر!
  خلاصه هوادار اگه عاشقی باید با حمایتت ثابت کنی!هم مالی هم جانی!
  هر کی عاشقه پرسپولیسه و میخواد ((عدالت)) قهرمان بشه نه ((سیاست)) بسم الله....
  فقط حمایت حمایت و حمایت.

 • فقط پرسپولیس 3-10-10فقط پرسپولیس 3-10-10 :
  جمعه, 3 دی 1395 - 12:02 بعد از ظهر

  آقای علی پرسپولیسی نظری داده که غیرتشو میرسونه این کجاش منفی داره نمیدونم !!!!!!!

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب