پیش بینی بت 940
عالیشاه: ذره ای از عشق من به پرسپولیس کم نخواهد شد/ امیدوارم در بازگشت مجدد دینم را ادا کنم

عالیشاه: ذره ای از عشق من به پرسپولیس کم نخواهد شد/ امیدوارم در بازگشت مجدد دینم را ادا کنم

امید عالیشاه هافبک-مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که این روز ها به دلیل انجام خدمت سربازی مجبور است تیم محبوبش را ترک کند، پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. و... 5 out of 5 based on 15 ratings.

عالیشاه: ذره ای از عشق من به پرسپولیس کم نخواهد شد/ امیدوارم در بازگشت مجدد دینم را ادا کنم

نويسنده : فرزان ایزدشناس 6 اظهار نظر بازدید [ 5256 ] جمعه, 3 دی 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • عالیشاه: ذره ای از عشق من به پرسپولیس کم نخواهد شد/ امیدوارم در بازگشت مجدد دینم را ادا کنم

عالیشاه: ذره ای از عشق من به پرسپولیس کم نخواهد شد/ امیدوارم در بازگشت مجدد دینم را ادا کنم

امید عالیشاه هافبک-مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که این روز ها به دلیل انجام خدمت سربازی مجبور است تیم محبوبش را ترک کند، پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد. و...

ارتش سرخ دات كام :

امید عالیشاه هافبک-مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که این روز ها به دلیل انجام خدمت سربازی مجبور است تیم محبوبش را ترک کند، پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

وی نوشت:

با عرض سلام و ادب خدمت عزيزان

قرار بود ابتداي فصل به خدمت بروم اما با توجه به وضعيت حاكم بر نقل و انتقالات تيم و جدايي دوستاني كه به تركيه رفته بودند، نمي شد تيم را تنها گذاشت و من هم تا نيم فصل دانشگاه را ادامه دادم. بي شك اگر آن زمان مي رفتم هجمه ها بدتر بود. خودم هم دوست داشتم بمانم اما در این مقطع شرایط فرق می کرد و به نوعی می بایست به خدمت می رفتم.

مسئولين باشگاه براي اداره پرسپوليس زحمت زيادي مي كشند و فشار زيادي روي آنهاست. من براي هر كسي كه يك دقيقه هم در پرسپوليس بوده احترام قائلم. براي اثبات تعصبم هم فکر نمی کنم نياز به دليل و مدرك باشد. همه رفتارها، بازی ها و بطور کلی عملکردم در این تیم پرطرفدار می تواند مرور شود و زیر ذره بین قرار گیرد. انوقت نیازی به حرف زدنم برای اثبات متعصب بودن یا نبودنم نیست. ترجیح می دهم حرفی نزنم که حواشی ماجرا و پرسپولیس بیشتر شود. از برخی مسوولان نیز انتظار داشتم بعد از این مدت اشنایی و شناخت بیشتر از من داشته و به نوعی به عنوان بزرگتر، پدرانه و برادرانه رفتار می کردند و حرف می زدند. فقط می توانم بگویم بنده به سرمربی تیم گفته بودم که وضعیتم مشخص نیست و اگر مشکلات حل نشود ممکن است سرباز شوم. این بحث نیز دوماه بود که وجود داشت و رسانه ها نیز مدام به ان می پرداختند. مصاحبه سرمربی تیم هم موجود است که صراحتا چند هفته پیش اعلام کرد وضعیت عالیشاه مشخص نیست. در این مدت با تمام وجود و در کمال افتخار برای تیم محبوبم بازی کردم. در گذشته و بعد از تمدید قرارداد در اغاز فصل هم گفته بودم که پرسپولیس برسرم منت گذاشته و عضویت در این تیم بزرگ افتخاری بزرگ است. هميشه هم تا پاي جان براي تيمم تلاش كرده ام. الان خیلی ها منتظر واکنش من هستند اما بطور کلی بلد نيستم به بزرگتر از خودم جواب بدهم و ترجيح مي دهم با سكوت و پرهيز از حاشيه به تیم محبوبم کمک کنم.

نمی دانم چرا می گویند عالیشاه به ناگاه رفت. ایا در این دوماه اینهمه حرف و حدیث درباره جدایی احتمالی من و احمد نبود؟!

حرفهای درد دل گونه ام درباره اینروزها هم بماند برای وقتی دیگر اما تاکید می کنم در مکتب پرسپولیس و نزد مربیان بزرگی مثل اقای دایی.گل محمدی. برانکو و خیلی های دیگر و در سایه گفت و گو و مراوده با بزرگانی چون علی اقای پروین، مهدوی کیا، کریمی، باقری و بسیاری از پیشکسوتان و بزرگان پرسپولیس یاد گرفته ام حرمت بزرگترهایم را حفظ کرده و بخاطر خودم حرفی نزنم که تیم وارد حاشیه شود.

برخى ميگويند كه چرا بايد به تيم رقيب پرسپوليس ميرفتى؟!!!!بايد بگويم كه بازيكن نمي تواند تعيين كند محل خدمتش كجا باشد. مگر كسي كه سرباز مي شود يگان محل خدمتش را خودش مشخص مي كند؟

از هوادارانی که اینروزها حامی ام بوده و شرایط را درک کرده اند بی نهایت سپاسگزارم. بی اغراق و افراط باید بگویم هر چه دارم از هواداران و حمایت هایشان دارم. انها ما را در شرایط سخت حمایت کردند و زمینه ساز پیشرفت ما شدند. شاید بود برخی بازی ها که در سطح انتظارشان نبودم اما حمایت شان به من انرژی و روحیه داد تا جبران کنم. هوادار به گردن ما حق دارد. اگر هواداری از من رنجیده خاطر است فقط بداند که شرایط خاصی داشته ام. بداند که کم نگذاشتم. بهرحال اینروزها فضای مجازی پرتنش و حاشیه است. هر هواداری دیدگاهی دارد اما فقط بگویم ذره ای از عشق من به پرسپولیس کم نخواهد شد.

من با تیم قرارداد دارم و باید پس از اتمام سربازی به تیم پرسپولیس بازگردم. امیدوارم بتوانم در بازگشت مجدد دینم را ادا کنم. امیدوارم که همه هواداران عزیز با جمع بندی همه مسایل قضاوت کرده و تحت تاثیر برخی تحرکات و خط و خطوط قرار نگیرند.

روزهاي خوبم در پرسپوليس را فراموش نكرده و نمي كنم. اظهارات افراد هم به رغم اینکه تحملش برایم سخت باشد محترم است و از همه عزيزاني كه برايم زحمت كشيده اند ممنونم. در پایان این را بگویم از برخی اظهارنظرهای بزرگترها دل شکسته ام اما عشق به پرسپولیس همیشه با من است و هوادار هم هر چه بگوید با جان و دل خریدارم.

يا على

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSIOMID PERSI :
  جمعه, 3 دی 1395 - 11:32 بعد از ظهر

  منتظر برگشتتیم عالیشاه با غیرت

 • amir abedyanamir abedyan :
  جمعه, 3 دی 1395 - 11:46 بعد از ظهر

  اگه سروش بجاش نیادبدجورضرر کردیم.

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 4 دی 1395 - 12:01 قبل از ظهر

  امید لاییشاه

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  شنبه, 4 دی 1395 - 12:23 قبل از ظهر

  راست میگه از این زاویه نگاه نکرده بودم (با توجه به رفتن طارمی و رضاییان به ترکیه در صورت برنگشتن اگه تمدید نمیکرد عملا تیم از هم میپاچید خدایی نکرده )
  ولی بنظرم بازم میتونست صبر کنه
  حالا اشکال نداره امروز همه دیدن حتی بدون بازیکنای ترکیب اصلی مون ( عالیشاه و انصاری ) هم عالی بازی کردیم
  امیدوارم با قدرت بیشتری برگردی

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 4 دی 1395 - 01:24 قبل از ظهر

  ایشالا باقدرت برگردی

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  شنبه, 4 دی 1395 - 09:02 بعد از ظهر

  هر کی گفته برا خودش بوده...به اونا اهمیت نده...بالاخره ک بااید میرفتی..حالا.
  منتظرتیم...امید با تعصب..

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب