پیش بینی بت 940
یانسکی دیپورت شد، پریمیوف در یک صورت می ماند

یانسکی دیپورت شد، پریمیوف در یک صورت می ماند

 بازیکنان اوکراینی پرسپولیس طبق پیش بینی ها در آستانه دیپورت شدن از این تیم قرار دارند. برانکو ایوانکوویچ در نشست های اخیرش با علی اکبر طاهری، سرپرست باش... 5 out of 5 based on 30 ratings.

یانسکی دیپورت شد، پریمیوف در یک صورت می ماند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 12 اظهار نظر بازدید [ 15391 ] شنبه, 4 دی 1395
:: خبر ویژه
یانسکی دیپورت شد، پریمیوف در یک صورت می ماند

 بازیکنان اوکراینی پرسپولیس طبق پیش بینی ها در آستانه دیپورت شدن از این تیم قرار دارند. برانکو ایوانکوویچ در نشست های اخیرش با علی اکبر طاهری، سرپرست باش...

ارتش سرخ دات كام :

 بازیکنان اوکراینی پرسپولیس طبق پیش بینی ها در آستانه دیپورت شدن از این تیم قرار دارند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست های اخیرش با علی اکبر طاهری، سرپرست باشگاه عذر پلی یانسکی مدافع اوکراینی تیمش را خواسته و اعلام کرده است پریمیوف را نیز در یک صورت می خواهد.

عملکرد ضعیف و نا آمادگی پلی یانسکی در تمرینات پرسپولیس و از طرفی مصدومیت های پی درپی این  مدافع 32 ساله باعث شده برانکو به مسئولان باشگاهش اعلام کند نمی تواند در مسابقات آسیایی روی این بازیکن حساب کند. این در حالی است که پلی یانسکی از همان روزی که برای عقد قرارداد به باشگاه پرسپولیس آمد مشخص بود که بیش از 10 کیلو اضافه وزن دارد، اما با این حال علی اکبر طاهری با این بازیکن قرارداد دو ساله امضا کرد.

پریمیوف دیگر بازیکن اوکراینی هم چندان مدنظر برانکو برای ادامه حضور در جمع سرخپوشان نیست و چنانچه باشگاه بتواند یکی از مهاجمان مدنظر برانکو را در نیم فصل جذب کند آن وقت او هم باید به مانند هموطنش راهی تیم دیگری شود.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که از حامیان بازیکنان اوکراینی بودند در حال حاضر در فکر راهکاری برای توافق با آنها برای جدایی هستند. قرارداد هر دو بازیکن دو ساله است و باشگاه پرسپولیس در صورت اخراج آنها باید پول شان را تمام و کمال بدهد، اما مسئولان این باشگاه به دنبال توافق با این نفرات هستند تا حداقل باشگاه پرسپولیس بابت این دو خرید ناموفق و بحث برانگیز بیشتر از این ضرر مالی نبیند.

چنانچه پریمیوف و پلی یانسکی حاضر به فسخ قرارداد با باشگاه پرسپولیس نشوند، برانکو مجبور است آنها را در تیمش حفظ کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  شنبه, 4 دی 1395 - 01:50 بعد از ظهر

  اخه مریض هستن فسخ کنن ،پول میلیادی ،اپارتمان مفت ومجانی زندگی اعیانی وتفریح دیگه چه می خوان ،هیچ زحمتی هم نمی کشند .من بودم عمرا فسخ کنم.
  اگه تو مملکت مسولی باشه باید بابت این بستن قرار داد با این دو تا طفیلی ،بانی این قرارداد باید محاکمه وجریمه بشه .هرکس که باشه حتی برانکو ،باید پول قرار داد رو خودش بپردازه.بدتر از اینها تو تمام دنیا نیست.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 4 دی 1395 - 01:53 بعد از ظهر

  جفتشونوردکنید برن به هیچ دردی نمیخورن

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 4 دی 1395 - 02:05 بعد از ظهر

  هردوتاشون باید زحمتو کم کنن به هیچ وجه در حد پرسپولیس نیستن

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  شنبه, 4 دی 1395 - 02:38 بعد از ظهر

  اگه برن که خیلی خوبه حتی اگه جای اینا بازیکن نیاد تاثیر گذاری جوانانی مثله آقایی و کرملاچعب و شهاب زاهدی و طاهرخانی بیشتر از ایناس

 • Mahdi MBMahdi MB :
  شنبه, 4 دی 1395 - 03:01 بعد از ظهر

  خیلی بعیده که جدا بشن چون باشگاه میخواد تخفیف بدن ولی اینا عمرا از پول بگذرن نه تنها امسال بلکه سال دیگه هم به لطف مدیرامون که قرارداد دوساله بستن باید این دوتا رو تحمل کنیم به باعث وبانیش لعنت بفرستیم اخه چرا دوساله؟؟؟

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  شنبه, 4 دی 1395 - 03:05 بعد از ظهر

  خدا رو شکر از همون اولم میدونستم که با نظر برانکو جذب نشدن و برانکو بخاطر منافع باشگاه بنوعی حضورشون رو توجیه میکرد. واقعا پلی یانسکی خیلی ضعیف بوده . اون یکی هم تو حمله کند بود .باید همونطور که اکثر بازیکنا و کارشناسان خبره گفتند باید برای قهرمانی تقویت شیم

 • امیر امیریامیر امیری :
  شنبه, 4 دی 1395 - 03:24 بعد از ظهر

  مسئولین محترم جیبتون پر شد ؟ حالا که خدا رو شکر جیبهاتون رو پر کردین اگه فرصت کردین یه فکری به حال تیم و هوادار بکنید .جیبتون که تقویت شد اینبار تیم رو تقویت کنید . این تیم میاز به تقویت داره . بازی تیم ژاپنی رو با رئال مادرید دیدین ؟ خبر دارین چینیها چه خریدهایی کردن ؟ از قطر خبر دارین ؟ یا خودتونو به خواب زدین ؟ لااقل از هدایتی کمک بگیرید دو تا خارجی در در سطح جهانی بیارید .

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 4 دی 1395 - 05:58 بعد از ظهر

  آقای چوبند جوری حرف میزنی انگار برای اولین باره بی کیفیت خارجی تو پرسپولیس و ایران اومده؟؟ قرار نیست همه چیز مطابق پیش بینی ها دربیاد. اوکراینی ها رزومه بدی نداشتند. یا اون گولچ از تیم قهرمان آسیا اومده بوده ولی اینجا نتونستند خودشون را تطبیق بدند. بازیکن خوب خارجی یا باید در ایران بازی کرده باشه و جذبش ریسک نداشته باشه یا باید بیاد توی تمرینات و تست بده یا اینکه مثل کشورهای عربی بازیکن تاپ و برند خارجی مثل ژاوی بخری که در توان پرسپولیس نیست.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  شنبه, 4 دی 1395 - 09:03 بعد از ظهر

  محسن فهیم عزیز
  بله اینا اولین نیستن لیکن این دوتاحداقل فاکتورهای لازم رو هم نداشتن ،قبلااز بازیکن خارجی فیلم رو می کردن بع اضافه روزمه ،تازه زمان درخشان ودایی علاوه بر فاکتورهای فوق بایستی تو تست هم شرکت می کردن ولی این دوتا نه روزمه نه فیلم ونه تست ،الان بر چه اساسی اومدن خدا میدونه. ناراحتی بنده از انجا بیشتر نیشه که عنوان میشه با نظر برانکو جذب شدن ،بعیده بر انکو اونارو پسندیده ،با یک نگاه میشه فهمید اینا گذشته از توانایی فنی هرکدوم پانزده کیلو اضافه وزن دارن بعیده توسط یک مربی تراز اول جذب شده باشن ،
  ،این کار توسط ترکاشنوند صورت گرفته وبس وبرانکو هم به خاطر دوستی با مدیران ساکت شده ،درهرصورت اینا تاپول کامل نگیرن ول کن نیستن چون به قول معروف شانس یکبار در آدم رو می زنه .

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  شنبه, 4 دی 1395 - 09:05 بعد از ظهر

  در،ضمن چطور پیکان ،فولاد و..... تونستن بازیکن خوب بگیرن .انوقت ما...

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 5 دی 1395 - 12:07 قبل از ظهر

  افتضاح بودن و جزو ضعیفترین خارجی های تاریخ پرسپولیس..برانکو مربی نیست که یشه بازیکن بهش تحمیل کرد...وقتی اینهارو جذب کرده یعنی اینکه بهشون اعتقاد داشته و قبولشون داشته..واقعا نمیدونم چرا برانکو این دوتا بازیکن رو جذب کرد..

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب