پیش بینی بت 940
مي خواهند جشن ما عزا باشد/ این از حنابندان، هستیم تا عروسی!

مي خواهند جشن ما عزا باشد/ این از حنابندان، هستیم تا عروسی!

سیدجلال حسینی درست می گوید. هنوز اتفاقی روی نداده است. این را همان کاپیتانی می گوید که عصبی و ناراحت از شکست در بازی با ذوب آهن، به هواداران قول داده بود بازی... 5 out of 5 based on 17 ratings.

مي خواهند جشن ما عزا باشد/ این از حنابندان، هستیم تا عروسی!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 12849 ] یکشنبه, 5 دی 1395
:: خبر ویژه
مي خواهند جشن ما عزا باشد/ این از حنابندان، هستیم تا عروسی!

سیدجلال حسینی درست می گوید. هنوز اتفاقی روی نداده است. این را همان کاپیتانی می گوید که عصبی و ناراحت از شکست در بازی با ذوب آهن، به هواداران قول داده بود بازی...

ارتش سرخ دات كام :

سیدجلال حسینی درست می گوید. هنوز اتفاقی روی نداده است. این را همان کاپیتانی می گوید که عصبی و ناراحت از شکست در بازی با ذوب آهن، به هواداران قول داده بود بازیکنان هم قسم شده اند تا اگر شده از برنامه های زندگی شخصی خود بزنند ، در آخرین روز نیم فصل اول، هواداران را خوشحال و قهرمانی نیم فصل را تقدیمشان کنند. حالا بماند كه چرا اين بچه ها هميشه اينطور نيستند در حاليكه مفهوم فوتباليست حرفه اي دقيقا همين است و ديديم تاثير اينگونه نگاه به كاري كه دارند چه بود.

حالا همان کاپیتان می گوید قهرمانی نیم فصل هر چند باعث خوشحالی است ولی برای آنها بها ندارد، دلیل این حرف معلوم است. آنها جام قهرمانی را می خواهند و آنچه روی داد فقط یک مرحله بود که برای رویداد اصلی باید از آن می گذشتند.

پرسپولیس در روزی، به این مهم دست پیدا کرد که خارج از بحث هواداران، یکسری پرسپولیسی ها کاری به این حرف ها نداشتند و نقشه های خودشان را برای تصاحب ارث پدری دنبال می کردند. يك تعدادي هم بي خبر از همه جا و جريان سازي ها عليه پرسپوليس با آنها همراه شدند. كل اين برنامه ها را هم يكي هماهنگ كرده بود كه خودش را مديرعامل بعدي پرسپوليس مي داند. یکسری که فکر می کنند خیلی زرنگ هستند و تلافی بعضی اتفاقات برای آنها انگیزه کافی جهت برهم زدن اوضاع است ولی در نهایت برای افراد دیگری می جنگیدند نيز در اين مواقع تب مسايل را بالا مي برند.

و اما قهرمانی نیم فصل را نباید بیش از آنچه شایسته آن است بزرگ کرد. این مساله نباید باعث تخلیه روانی و انگیزشی سرخپوشان شود. پرسپولیس اگر به قهرمان آسیا فکر کند آن وقت دیگر قهرمانی در لیگ هم باعث این تخلیه روانی و انگیزشی نخواهد شد.

این موفقیت از آن جهت ارزشمند بود که موانع بسیاری بر سر راه پرسپولیس قرار داده شده بود. حتی از خودی ها، آنهایی که داعیه زدن سنگ پرسپولیس به سینه دارند هم بودند که برای تحقیر پرسپولیس به هر شکل کوتاهی نکردند.

اشتباه نکنید. در اینجا بحث درباره کسانی نیست که به دنبال نقد کردن هستند. حمایت هیچگاه معنای حمایت مطلق و کورکورانه را نمی دهد. بسیاری اوقات یک منتقد با دست گذاشتن روی یک نکته حساس بیش از هر حامی از تیم و باشگاه خود حمایت و به مسوولان باشگاه لطف می کند. ولي يك دنشانه اش اين است كه هر قدر تند باشد، پرسپوليس را در نظر ديگران بي حرمت نمي كند و بايد به قدري بزرگ بود كه حرف هايش را شنيد و حتي به كار بست. قرار نیست هر حرف و سخن که به مذاق ما خوش نمی آید را با انگ دشمن روبرو کنیم، همانطور که روبرو کردن هر حمایتی با انگ منتفع بودن از ضعف در منطق و استدلال ناشی می شود. هردوي اين ها رفتارهايي نادرست هستند.

غير از اين گروه، صحبت از افرادی است که هر چند پرسپولیسی باشند اما به دلیل منافعی که درحالتی غیر از شرایط کنونی دارند یا به دلیل فقدان اطلاعات یا مشکلات دیگری كه می تواند شخصی باشد دست به تحقیر یا بی اعتبار کردن پرسپولیس می زنند. پرسپولیس بالاتر از باشگاه های بزرگ دنیا نیست که بدون عیب و ایراد باشد و هر اندیشه ای غیر از این نیز از سوی باشگاه انحرافی خواهد بود. اما وقتي به كارهايي دست مي زنيم كه رقيب را خوشحال مي كند بايد كمي در عملكردها تجديد نظر كرد.

درد آنجا است که نه تنها خیلی از مسائل و حاشیه ها که در پرسپولیس مورد توجه قرار دارد، در جاهای دیگر مورد توجه نیست. بلکه بعضا اقداماتی که انجام آن از سوی دیگران مورد تحسین است در اینجا مصیبت عظیمی تلقي می شود! درد این است که بسیاری خیلی راحت از بسیاری کارشکنی ها، بی عدالتی ها و قانونی گریزی ها علیه پرسپولیس می گذرند در حالی که يا مسئولیت قانونی در قبال آن دارند و یا تعهد شغلی! مشکل آنجا است که وقتی یک مجموعه، تشکیلات، باشگاه یا گروهی از افراد اسلحه خود را روی شقیقه پرسپولیس می گذارند کسی به آنها کاری ندارد ولی به پرسپولیس گیر می دهند که چرا به جای اینکه ایستاده منتظر شلیک بماند، روی دو زانو منتظر است!

شاید همین فضا باعث شده است تا بعضا باشگاه برابر توجه به بعضی نقدها مقاوم شود كه اين هم قابل قبول نخواهد بود. در این اوضاع و احوال گاهی هم اتفاقات خارق العاده روی میدهد. مثلا هنگامی که کیروش و تمام تشکیلات رسانه ای پشت سر او بر یک خواسته غیر منطقی پافشاری می کنند و همه جانب حرف حق پرسپولیس را می گیرند. با این وجود مشکلات پرسپولیس کم نبود . در ادامه راه بیشتر هم می شود.این حرف ما را خیلی جدی بگیرید و توقع نداشته باشید همه چیز را همینجا بگوییم. پرسپولیس که به نظر می رسید با برنامه ریزی روی جذب دو بازیکن خود را برای آسیا تقویت کند، حالا باید فکری به حال جای خالی احمد نوراللهی و امید عالیشاه کند و پس از آن سراغ  برنامه های دیگر برود و در بازار قحطی زده نیم فصل امید زیادی به حل این مشکل نمی رود.

پرسپولیس باید یک هافبک بازیساز و یک دفاع وسط می گرفت تا در روز مبادا دچار کمبود بازیکن نباشد. ولی حالا به هر شکل شده باید یک هافبک دفاعی طراز اول هم اضافه كند برای روزی که شاید کامیابی نیا مشکل داشته باشد و یک نفر هم به جای امید عالیشاه بگيرد. از بد حادثه امید هم وقتی از احتمال رفتنش خبر داد که برانکو مجوز رفتن انصاری را صادر کرده بود و قبل از آن قيد جذب مهرداد محمدي را هم زده بود. در کنار اینها مشکلات دیگری هم قابل پیش بینی است. شایعاتی مطرح می شود که شاید با ایجاد مشکل در چرخه درآمدی باشگاه، مدیریت تحت فشار قرار بگیرد تا خودش بگذارد و برود. در اين ارتباط از سوی دیگر، نگرانی برداشت درآمدها توسط اداره مالیات مطرح می شود که این یکی را دیگر نمی دانیم کجای دلمان جای بدهیم.

با تمام این اوصاف بدون هر اغراقی، برگ برنده پرسپولیس، همبستگی داخلی خواهد بود. در این بخش فقط صحبت از بازیکن و مربی و مدیر نیست. منظور همه پرسپولیس است. از هوادار گرفته تا پرسپولیسی هایی که در تمام حوزه ها به ویژه در رسانه ها و شبکه های اجتماعی حضور دارند. بخشی بر عهده خود ما است و بخشی بر عهده باشگاه خواهد بود. پرسپولیس برای قهرمانی درگیر و دار مشکلات و مصائبی که از هر طرف برایش وجود دارد به تمام نیروهای خود نیاز خواهد داشت. در این صورت قهرمانی نیم فصل فقط جنابندان بود و عروسی واقعی در این کوچه، در آخر فصل رقم خواهد خورد. صد البته کم نیستند آنهایی که می خواهند عروسی ما پرسپولیسی ها را عزا کنند ولی ما با هم که باشیم، به یکدیگر که بها بدهیم، نخواهند توانست.

نویسنده: ابراهیم فتاحی

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 5 دی 1395 - 10:22 بعد از ظهر

  چیزی که بارها فریاد زدم همینی هست که شما دارید میگید. اتحاد خود را حفظ کنید و از باشگاه و برانکو حمایت کنید. حمایت کردن به معنی بی عیب بودن مدیریت و برانکو نیست چون هیچ کس بی عیب نیست. به این معنی است که قدرت پرسپولیس بخاطر هوادارانشه و اگر اتحاد شما در حمایت از برانکو نبود الان چنین تیم مقتدری را نداشتید. ضمن اینکه باشگاه باید توطئه جدایی عالیشاه و نوراللهی و رفتن اونها به تیم رقیب ما برای قهرمانی را جذب مهره های کارامد خنثی کنه. جذب سروش رفیعی و پورغاز قطعی به نظر میرسه. احتمال امدن شجاع بسیار کمه و جذب منشا هم احتمال داره اتفاق بیفته. به هر حال ما سروش، دو دفاع میانی خوب، یک مهاجم تمام کننده سطح عالی می خواهیم. سرنوشت قهرمانی در نقل و انتقالات رقم میخوره

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 5 دی 1395 - 10:23 بعد از ظهر

  قهرمانی نیم فصل اهمیتی نداره. ما باید شش بازی اول نیم فصل دوم را پیاپی ببریم که یکیش با تراکتور توی تهران هست و بازی کلیدی ماست.

 • مجید 22مجید 22 :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 12:54 قبل از ظهر

  من هم کاملا موافقم و همیشه وقتی در فضای مجازی یا جاهای دیگه حرف پرسپولیس میشه سعی میکنم با روشن کردن طرف مقابلم کمک کنم پرسپولیس به قهرمانیش برسه.
  خیلی از دوستان هستن دارن ناخوداگاه تیشه به ریشه میزنن و سوار بر موج دشمنان پرسپولیس میشن و بازیکن یا مخصوصا برانکوی عزیز رو میکوبن.
  اینجاست که هودارای قدیمی و اشنا تر به مسائل فوتبال باید کمک کنن تا اتحاد حفظ بشه.
  شما رسانه ها و صاحبان پیج های هواداری و حتی ما هوادار نقش داریم.
  همین جا نگاه کنید کامنت هارو هر کدوم از نظرات دوستان دو سه تا منفی خورده اینا همونایی هستن که میخوان پرسپولیس رو نابود کنن.
  از برانکو و پرسپولیس تا پای جون حمایت کنید به خدا هیچکس بهتر از برانکو نمیتونه مارو به ارزوی ابدیمون یعنی قهرمانی اسیا برسونه
  به امید قهرمانی پرسپولیس

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 11:06 قبل از ظهر

  من مطالبی شبیه این راچندروزپیش کامنت گذاشتم منفی باران شدم
  عزیزانصدرنشینی نیم فصل هیچ ارزشی نداره
  همه به اتفاق قبول دارنندتیم بایدتقویت شود.چطوری؟برانکوومدیران تین بهترمی دانندوفقط بایدتقدیت بشویم
  حنایت مان رابرای یک لحظه هم نبایددریغ کنیم .حتی اگر4بازی پشن سرهم ببازیم
  متاسفانه بعدباخت برخی پیشکسوت های مرده خورافتابی می شوندوجو میدندوبرخی هوادارای ساده هم دنبال شئن راه می افتند
  هواداردایی هسنیم یادرخشان یاهرکس دیگه .ازبرانکوخوشمان می آیدیانه.مهم نیست
  مهم این است که بعدسال هایه قهرمانی خیلی نزدیکیم.حمایت کنیم تاسومین قهرمانی مان رارقم بزنیم
  والبته مقامی آبرومنددرآسیا
  به هوش باشیم حالاکه تیم درآستانه قهرمانی است خیلی هادوست دارندوادرشوندوآب راگل آلودکنندتاسندقهرمانی رابه نام خودبزنند.
  یکی دوست داردمدیرعامل شودوبگویدمن تیم راقهرمان کردم .یکی دوست داردمربی شودویکی باپول خرج کردن واعمال نظر
  حواس مان باشدازترکیب فعلی -باهمه خوبی وبدی- حمایت کنیم وتاقهرمانی پیش برویم
  روی سکوهاهم درست تاسوت پایان بازی بانمام قواازنیم حمایت کنیم
  حتی اگرتادقیقه 87سه گل عقب باشیم

 • علی نصرتیعلی نصرتی :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 06:39 بعد از ظهر

  سلام به دوستای عزیز سرخدل
  چن وقتیه زیاد کامنت نمیذارم و بیشتر سعی میکنم بخونم و مثبت منفی بدم
  اما الان یه چیزی خوندم حیفم اومد نذارم
  "رضا مهاجری: مقابل تیمی که پرسپولیس را برده بود خوب بازی کردیم"
  افتخار تیمای لیگ چی شده؟؟؟
  این یعنی اقتدار...

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب