پیش بینی بت 940
چالش جدید برانکو برای پرسپولیس آغاز شد/ زورآزمایی پنهان در پشت صحنه

چالش جدید برانکو برای پرسپولیس آغاز شد/ زورآزمایی پنهان در پشت صحنه

با پایان نیم فصل اول لیگ برتر و آغاز پنجره نقل و انتقالات زمستانی، برانکو لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود را به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است. بر... 5 out of 5 based on 11 ratings.

چالش جدید برانکو برای پرسپولیس آغاز شد/ زورآزمایی پنهان در پشت صحنه

نويسنده : فرزان ایزدشناس 12 اظهار نظر بازدید [ 19139 ] دوشنبه, 6 دی 1395
:: خبر ویژه
چالش جدید برانکو برای پرسپولیس آغاز شد/ زورآزمایی پنهان در پشت صحنه

با پایان نیم فصل اول لیگ برتر و آغاز پنجره نقل و انتقالات زمستانی، برانکو لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود را به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است. بر...

ارتش سرخ دات كام :

با پایان نیم فصل اول لیگ برتر و آغاز پنجره نقل و انتقالات زمستانی، برانکو لیست بازیکنان مورد نیاز و مازاد خود را به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام کرده است.

برانکو ایوانکویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نیم فصل لیگ برتر با تهیه لیست بازیکنان ورودی و خروجی درصدد تقویت تیم پرسپولیس برای حضوری پرقدرت در نیم فصل دوم لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان آسیا برآمده است.

از همین رو وی قبل از اینکه برای سپری کردن سال نو میلادی به همراه دستیارانش از ایران برود لیستی را تهیه و تدارک دید تا براساس آن بازیکنان مازاد از تیم جدا و بازیکنان جدید که مورد نیاز برانکو هستند جذب این تیم شوند.

در این گزارش قصد داریم ابتدا لیست بازیکنان مازاد و سپس لیست بازیکنانی که برانکو برای موفقیت پرسپولیس به آنها نیاز دارد، بپردازیم.

محمد امین آرام طبع: آرام طبع بازیکن تیم پرسپولیس که در نیم فصل اول از صبای قم به پرسپولیس آمد نتوانست نظر مثبت برانکو را نسبت به خود جلب کند و به دلیل یک مصدومیت ناخواسته پیش از شروع فصل هرگز نتوانست جایی در ترکیب ثابت تیمش پیدا کند و فقط در بازی مقابل قشقایی در جام حذفی به صورت ثابت بازی کرد. بازیکن سابق تیم های کوثر، تربیت یزد، نساجی مازندران، آلومینیوم هرمزگان، صبای قم و پرسپولیس پیش از پایان نیم فصل لیگ برتر با برانکو درباره جدایی صحبت کرد و با معرفی تیم جدیدش از پرسپولیس جدا خواهد شد هرچند که این بازیکن هنوز تیم جدید خود را معرفی نکرده و اقدامی هم برای گرفتن رضایت نامه از باشگاه پرسپولیس انجام نداده است.

احمد نورالهی: نورالهی به دلیل مشمولیت و گذراندن خدمت مقدس سربازی، مجبور شد از تیم پرسپولیس جدا شود و به احتمال فراوان برای سپری کردن دوران خدمت به تراکتورسازی می رود. این بازیکن که در فولاد یزد سابقه بازی داشته به احتمال فراوان و با توجه به اینکه پدر او در جبهه های دفاع مقدس حضور داشته در حدود 7 ماه خدمت سربازی را سپری خواهد کرد و بعد از آن به پرسپولیس بازمی گردد. چرا که با این تیم قرارداد دارد.

امید عالیشاه: وضعیت امید عالیشاه هم مشابه با احمد نورالهی است چرا که این بازیکن که سابقه حضور در تیم های مثل نساجی، نفت تهران، راه آهن و پرسپولیس را در کارنامه دارد با وجود اینکه با پرسپولیس دارای قرارداد است اما برای سپری کردن خدمت سربازی به تراکتورسازی می رود و پس از آن برای ادامه قرارداد خود پیراهن سرخ پرسپولیس را به تن خواهد کرد.محمد رحمتی: بازیکن جوان تیم پرسپولیس که محصول آکادمی این باشگاه است تا پایان فصل و به صورت قرضی به تیم ماشین سازی تبریز خواهد پیوست. این بازیکن به دلیل اینکه فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکرد از جمع پرسپولیسی ها جدا خواهد شد اما به دلیل قراردادی که با این باشگاه دارد یک بار دیگر پیراهن سرخ پرسپولیس را به تن خواهد کرد.

شهاب زاهدی: بازیکن جوان تیم پرسپولیس که پس از طی کردن دوران محرومیت خود به دلیل استفاده از مواد نیروزا؛ مجدداً به پرسپولیس بازگشت. به دلیل اینکه فرصت بازی در بین شاگردان برانکو به او نرسید به احتمال فراوان راهی ماشین سازی می شود اما او هم همانند رحمتی به صورت قرضی به ماشین سازی تبریز خواهد پیوست.

محمد انصاری: مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه حضور در فجر سپاسی شیراز و استقلال را هم در کارنامه خود دارد از جمله بازیکنانی است که برانکو اعتقاد ویژه ای به او پیدا کرده و به هیچ عنوان حاضر به جدایی او از جمع سرخ پوشان نیست اما پیشنهاد وسوسه انگیز این بازیکن از تیمی چینی باعث شده تا مسئولان باشگاه پرسپولیس برخلاف مصاحبه هایی که انجام می دهند بی میل نباشند که انصاری را به لیگی در خاور دور ترانسفر کنند. از آنجایی که انصاری با پرسپولیس قرارداد دارد در صورت این انتقال رقم خوبی نصیب باشگاه پرسپولیس می شود. البته جدایی این بازیکن برای سرخ پوشان بدون تبعات نخواهد بود چرا که برانکو مخالف جدایی این بازیکن است و به مسئولان باشگاه اعلام کرده در صورت جدایی انصاری عواقب ناکامی های احتمالی را باید مسئولان باشگاه به عهده بگیرند.دو بازیکن اوکراینی: پریاموف و پالیانسکی دو بازیکن اوکراینی تیم پرسپولیس از همان زمانی که با این تیم قرارداد بستند حرف و حدیث های زیادی را با خود به همراه داشتند. عدم استفاده برانکو از این دو بازیکن و عدم کارایی مناسب این بازیکنان در همان زمان هایی که برانکو از آنها استفاده کرد شک کارشناسان و اصحاب رسانه را مبنی بر ضعف این بازیکنان تبدیل به یقین کرد. این دو بازیکن که برانکو نشان داده هیچ اعتقادی به آنها ندارد موضوعی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس هم به خوبی به آن واقف هستند و برانکو صراحتاً به مسئولان باشگاه اعلام کرده نیازی به آنها ندارد اما باید دید زور برانکو برای جدایی این دو بازیکن آیا به ترکاشوند که حامی سرسخت این دو اوکراینی جنجالی است خواهد چربید یا نه.

از طرفی دیگر برانکو لیست مورد نیازش برای نیم فصل دوم را هم به مسئولان باشگاه داده اما این نگرانی ها وجود دارد که آیا همانند ابتدای فصل بازیکنانی جذب می شوند که در لیست برانکو هستند یا بازیکنانی هستند که در لیست برخی از مسئولان باشگاه قرار دارند!

در ادامه این مطلب با لیستی که برانکو برای تقویت تیمش در نیم فصل دوم لیگ برتر به مسئولان باشگاه ارائه داده آشنا می شوید.

گادوین منشا: مهاجم گلزن تیم فوتبال پیکان امسال عملکرد فوق العاده ای از خود به جای گذاشته به طوری که شاید بیش از 10 تیم در لیگ برتر به دنبال جذب این بازیکن 27 ساله باشند. منشای نیجریه ای که سابقه بازی در تیم موستا، بلزن و کامپوستلا را در کارنامه دارد تا اینجا عملکرد نسبتاً خوبی به جای گذاشته و نام او در لیست برانکو دیده می شود اما اینکه مسئولان باشگاه پیکان راضی به جدایی این بازیکن شوند اتفاقی است که احتمال رخ دادن آن بسیار کم است.

سروش رفیعی: بازیکن 26 ساله فوتبال کشورمان که برای انجام خدمت سربازی به تراکتورسازی رفته بود در نیم فصل به دلیل پایان خدمت خود بازیکن آزاد به حساب می آید و برانکو از ماه ها قبل در فکر جذب این بازیکن خوش تکنیک بود اما رفیعی که این روزها پیشنهادهای زیادی را پیش روی خود می بیند به دنبال لژیونر شدن  و رفتن به باشگاه های خارجی است. بازیکن سابق تیم های فجر شهید سپاسی، فولاد خوزستان و تراکتورسازی در صورتی که به تیم های خارجی نرود از بین پرسپولیس و تراکتورسازی یک تیم را انتخاب خواهد کرد.شایان مصلح: این بازیکن مدافع چپ تیم سپیدرود رشت است و استایل بدنی او می تواند همگان را به یاد علیرضا نیکبخت واحدی بازیکن مطرح تیم های استقلال و پرسپولیس بیندازد. این بازیکن که در لیگ دسته اول بازی می کند یکی از گزینه های جدی برای پیوستن به پرسپولیس است.

علی کریمی: کریمی بازیکن سابق تیم سپاهان که این فصل لژیونر شده و به تیم دیناموزاگرب کرواسی رفته نتوانست در این تیم خود را جا بیندازد و به احتمال فراوان در پنجره نقل و انتقالات زمستانی از تیم کروات خود جدا خواهد شد. کریمی در لیست برانکو قرار دارد اما از آنجایی که روابط سرمربی کروات پرسپولیس با تیم دیناموزاگرب خیلی حسنه نیست به همین دلیل برانکو از سرتن چوک دستیار کروات خود خواسته تا با استفاده از دوستی صمیمانه ای که با مدیر باشگاه دیناموزاگرب دارد زمینه برای برای حضور این بازیکن جوان در پرسپولیس فراهم کند.

شهاب کرمی: کرمی بازیکن 26 ساله فوتبال کشورمان که در شهرداری یاسوج و فولاد خوزستان بازی کرده برای انجام خدمت سربازی به ملوان رفته بود که به تازگی کارت پایان خدمت خود را دریافت کرد و بازیکن آزاد اعلام شد. این بازیکن که متولد اسلام آباد غرب است از گزینه های برانکو برای حضور در پرسپولیس است و باید دید آیا این بازیکن شاگرد برانکو می شود یا نه.

آرمان قاسمی: مدافع تیم فوتبال پیکان یکی از گزینه های سرمربی کروات پرسپولیس برای پیوستن به این تیم است. این بازیکن که در ملوان، راه آهن و نیروی زمینی تهران بازی کرده جزو آن دسته از بازیکنانی است که برانکو بدش نمی آید در پرسپولیس او را در اختیار داشته باشد.

ایگور پراهیچ: بازیکن کروات تیم فوتبال نفت تهران که پیش از این در پدیده بازی می کرد یکی از بازیکنان مدنظر برانکو برای پست خط دفاع است اما در حالی که علی دایی سرمربی نفت عنوان کرده مسئولان باشگاه پرسپولیس در صورت نیاز به این بازیکن باید با باشگاه نفت مکاتبه کنند اما جذب این بازیکن و به دلیل پر شدن سهمیه بازیکنان غیرآسیایی باید نام یک بازیکن که طبعاً اکراینی خواهد بود از لیست پرسپولیس خارج شود.

حسن بیت سعید: بازیکن سوسنگردی فوتبال کشورمان در چند سال اخیر برای خود اسم و  رسم خوبی در فوتبال پیدا کرده و پیش از این در فولاد نوین و استقلال صنعتی خوزستان بازی کرده است. این مهاجم هم یکی از بازیکنانی است که شاید با درآوردن پیراهن آبی پیراهن سرخ پرسپولیس را بپوشد هرچند که گفته می شود نام این بازیکن در لیست برانکو قرار ندارد!

برانکو که در ایران حضور ندارد امیدوار است با جذب 4-5 بازیکن از لیستی که خودش تهیه کرده و در اختیار مسئولان باشگاه قرار داده بتواند نیمکت خوبی برای پرسپولیس فراهم کند چرا که این موضوع کاملاً قابل حدس است که پرسپولیس در نیم فصل دوم و همچنین لیگ قهرمانان آسیا کار بسیار سختی در پیش خواهد داشت و قطعاً تکیه بر موجودی فعلی نمی تواند سرخ پوشان را به موفقیت در بازی های پیش رو امیدوار کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 02:00 قبل از ظهر

  هر دفعه سایت روبازمیکنیم به بازیکن اضافه میشه!بیت سعیدوارمان قاسمی!!!!!!

 • علیرضا حیدریعلیرضا حیدری :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 02:40 قبل از ظهر

  به نظر من اگه بتونن گادوین منشا رو جذب کنند چه در آسیا و چه در لیگ خیلی میتونه کمک کنه با توجه به بازی هایی که ازش دیدم بازیکن باکیفیتی هستش حداقلش امتحانش رو پس داده بعید میدونم بتونن خارجی با کیفیتر از منشا رو جذب کنن

 • علیرضا حیدریعلیرضا حیدری :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 02:53 قبل از ظهر

  با توجه به این که بعضی از این بازیکنا قرارداد دارند بعید میدونم بشه جذبشون کرد ولی اگه بین این ها علی کریمی ( اگه پستش هافبک دفاعیه) و سروش و منشا جذب بشن خیلی عالی میشه البته یه دفاع در سطح سید جلال و انصاری پیدا کنند تیم مدعی قهرمانی در اسیا خواهد بود

 • هومن دلانهومن دلان :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 05:40 قبل از ظهر

  هررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر چی ((پروفسور)) صلاح بدونه!
  والسلام.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 06:15 قبل از ظهر

  خداشاهده ما برای آسیا مشکلی نداریم چون تجربه اینو نشون داده و با تیم حمید درخشان هم صعود کردیم ولی توی لیگ به دردسر میفتیم. باید سروش را 100% که نه 1000% جذب کنیم و با جذب دو دفاع مطمئن و خوب و یک مهاجم سطح بالای خارجی که در کلاس آسیا و اروپا بازی کنه و تموم کننده تمام عیار باشه جذب کنیم. وقتی یه بازیکن گلزن داشته باشیم که توی 20 دقیقه اول هر بازی گل بزنه کار تیم را راحت میکنه و استرس را از روی دوش تیم و هواداران برمیداره و ما میتونیم گلهای بعدی را هم بزنیم چون ما توی ضدحملات بهترین تیم ایران و آسیا هستیم. باید تمرکز مدیریت، برانکو، بازیکنان و هواداران روی قهرمانی لیگ باشه واسه آسیا خودکار ما انگیزه لازم را داریم و مشکلی نداریم.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 06:36 قبل از ظهر

  البته نقل و انتقالات از 16 دی شروه میشه یعنی باید برای اولین جذب بازیکن 10 روز دیگه صبر کرد ولی میتونیم قبلش توافق با بازیکنی مثل سروش را قطعی کنیم.

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 09:06 قبل از ظهر

  بنظرم محمد انصاری یه سرمایه با ارزش اس و تو دفاع وسط و چپ عالی بازی میکنه . شاید خیلی ها مخالفت کنن ولی شجاع افت کرده . بازی دیروز و همچنین بازی با ما بد بودبازی کرده . در ضمن گل خورده های سپاهان هم زیاد بوده . شجاع روی نبردهای هوایی عملکرد خوبی داره و تو زمین اعتماد به نفس لازم رو نداره . من فکر میکنم پورغاز بواسطه اینکه در دو پست هافبک دفاعی و دفاع وسط بازی میکنه گزینه بهتریه و پراهیچ هم از شجاع بهتره.
  زهیوی در دسترس ترین گزینه برای تیم ماس چون منشا بعید میدونم رضایتنامه اش صادر بشه
  باید به گزینه های بعد از سروش فکر هم کرد. سروش احتمالا خارج بازی کنه . اگر هم بخاد ایران بازی کنه تو تراکتور شانسش بیش تره
  بازیکنان اکراینی که اصلا خوب نیستند و تاحدی پریموف بتونه کمی به تیم کم کنه که اونهم نسبت به سالهای گذشته کنده وامید چندانی بهش نیست
  تو پست هافبک علی کریمی گزینه خوبی ولی فکر کنم میخاد اروپا بازی کنه . بنظرم سامان نریمان جهان بازیکن خوبی و نحوه فوتبالش با سبک پرسپولیس همخوانی داره
  تو دفاع چپ هم ماهینی عملکرد خوبی داشت ولی ربیع خواه تو این پست جا نیفتاده . ارام طبع هم که تو کارهای دفاعی فکرنکنم خوب باشه . بنظرم بازیکنه خوب خارجی گزینه بهتری باشه
  من فقط امیدوارم که پرسپولیس تقویت شه پون تراکتور خیلی رقیب سختیه و با گرفتن احمد وامید قوی تره شدن

 • Mahdi MBMahdi MB :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 09:06 قبل از ظهر

  ترکاشوند چیکاره است که حامی اوکراینیهاست؟کجای این فوتبال بوده که از اینا دفاع میکنه دیگه چه جوری باید ثابت کنه دلاله چرا گم نمیشه بره تاحالا میگفت برانکو خواسته حالا چی میگه یه کارشناس از اینا راضی نیست اقای ترکاشوند حواستو جمع کن اینجا جای دلالی نیست نذار بیشتر از این منفورتر بشی وشعارهای مختلف بشنوی از یه استقلالی بیشتر ازین انتظار نمیشه داشت هرکاری میکنه جلوی موفقیت پرسپولیسو بگیره کسی ایدی اینستاگرامشو داره بده به من؟؟؟ترکاشوند دلال حیا کن پرسپولیسو رها کن

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 09:46 قبل از ظهر

  بازهم همان قصه تکراری اول بازیکنامون رو میدیم بعد پیش باشگاه های دیگه زاری میکنیم
  الان طوریکه معلوم میشه آرام طبع به راحتی هرچه تمام تر داره راهی نفت میشه بدون هیچ هزینه ای مگه یادتون نیست این نفتی ها چه بازیهایی رو به راه انداختن فصل قبل تو موضوع بیرانوند حالا یه بازیکنی که دوست نداره نیمکت نشین باشه به همین راحتی بره به نفت چرا اول فصل فکر نیمکت نشینی رو نکرده بود مگه از اول میخواسته فیکس بازیکنه؟

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 10:49 قبل از ظهر

  فرض کنیم علی کریمی آمد
  اونوقت کجابایدبازی کنه؟بره رونیمکت؟عورابرای نیمکت نشینی نمیاد.
  اگرفیکس باشه کمال بره رونیمکت؟
  انصاف نیست.کمال بهتره
  مگراینکه بخواهیم بادوهافبک دفاعی بازی کنیم
  آن وقت ازبین هافبک های باکیفیت تهاجمی مان بایدکسی بره رونیمکت.ومخصوصا باآمدن احتمالی سروش ترافیک حاسیه سازدراین ناحیه بیشترمیشه
  آمدن منشا هم سخته .کی همچین بازیکنی راازدست میده؟
  به نظرم آخرسربه بیت سعیدیازهیوی دراین ناحیه راضب خواهیم شد
  من به گمنام هاوجوان های خودمان مثل کرملاچعب وطاهرخانی بیشترامیددارم

 • علیرضا حیدریعلیرضا حیدری :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 12:34 بعد از ظهر

  آقای ایبو صامت من حرف شما رو قبول دارم ولی ما باید برای اسیا و لیگ نیمکت قوی داشته باشیم خدایی نکرده یکی از بازیکنا مصدوم یا محروم شدن جایگزین مناسبی داشته باشن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب