پیش بینی بت 940
از رقابت با خسرو تا رامین با حسین ماهینی

از رقابت با خسرو تا رامین با حسین ماهینی

با وجود همه فشارها هرگز از حمایت حسین ماهینی دست برنداشته، مدافع بی حاشیه، خوش اخلاق و موثری که تاثیر زیادی در بهبود شرایط دفاعی پرسپولیس در نیم فصل اول داشته... 5 out of 5 based on 18 ratings.

از رقابت با خسرو تا رامین با حسین ماهینی

نويسنده : فرزان ایزدشناس 4 اظهار نظر بازدید [ 15862 ] دوشنبه, 6 دی 1395
:: خبر ویژه
از رقابت با خسرو تا رامین با حسین ماهینی

با وجود همه فشارها هرگز از حمایت حسین ماهینی دست برنداشته، مدافع بی حاشیه، خوش اخلاق و موثری که تاثیر زیادی در بهبود شرایط دفاعی پرسپولیس در نیم فصل اول داشته...

ارتش سرخ دات كام :

با وجود همه فشارها هرگز از حمایت حسین ماهینی دست برنداشته، مدافع بی حاشیه، خوش اخلاق و موثری که تاثیر زیادی در بهبود شرایط دفاعی پرسپولیس در نیم فصل اول داشته است.

حسین ماهینی در لیگ چهاردهم با مشکل کارت پایان خدمتش مواجه شد و در نهایت این مساله منتهی به ابطال این کارت و حضورش در تیم نظامی ملوان بندرانزلی شد. این اتفاق باعث شد تا ماهینی در روزهایی که از سوی کارلوس کی روش به عنوان مدافع راست مجوز حضور در تیم ملی و جام جهانی را به دست آورد، از لیست های اعلامی این تیم طی این مدت دور شود. او اکنون به تیم بازگشته است و بار دیگر با فیکس شدن در جناح راست سرخپوشان به تیم ملی نیز رسیده است. دغدغه اصلی هواداران و کارشناسان البته این روزها به حضور رامین رضاییان مربوط می شود. ماهینی اما نشان داده که به دنبال حضوری فیکس در تیم ملی است و از رابطه صمیمانه و صادقانه اش با رامین رضاییان صحبت می کند.

ماهینی در خصوص قهرمانی در پایان نیم فصل گفت: ما فصل را فوق العاده شروع کردیم و از همان ابتدا هدف بزرگی در سر داشتیم. خوشحالیم که در نیم فصل اول نیمی از هدف مان را به دست آوردیم و اکنون نیز با انگیزه بالا و بیشتر به دنبال این هستیم تا در نیم فصل دوم قهرمانی را از آن خود کنیم و جشن کامل تری با هواداران ترتیب دهیم.

وی در خصوص اینکه پرسپولیس با توجه به جدایی برخی بازیکنان احتمالا با مشکلاتی مواجه خواهد شد گفت: نمی توان توانایی بازیکنانی که از جمع ما جدا شده اند را انکار کرد اما پرسپولیس به مسیر خود ادامه می دهد. ما کادرفنی قدرتمندی در اختیار داریم و اکنون نیز مسئولان به فکر تقویت تیم هستند تا در نهایت به نتیجه لازم برسیم. هیچ نگرانی وجود ندارد و هیچکس بیشتر از ما انگیزه برای شروع نیم فصل دوم و ادامه روند موفقیت آمیز در ادامه مسابقات ندارد.

وی در خصوص حضورش در سمت چپ دفاعی پرسپولیس در بازی با سیاه جامگان گفت: در ذوب آهن چپ بازی می کردیم اما آقای کارلوس کی روش بعد از اینکه مرا دعوت کرد به سمت راست برد. مشکلی با حضور در هیچ کدام از این پست ها ندارم.

ماهینی که بعد از پایان دوران سربازی بار دیگر به پرسپولیس بازگشته در خصوص دوران سربازی اش گفت: بعد از اینکه مشکل سربازی برایم به وجود آمد از نظر روحی به شدت دچار مشکل شده بودم. همان مقطع انتخاب درستی انجام دادم و ازدواج کردم و همسرم در این مدت بهترین مشاور و کمک روحی به من بود که انگیزه بازگشت به من داد.

وی در خصوص دعوت مجدد به تیم ملی گفت: از اردوی ازبکستان قادر به حضور در تیم ملی بودم اما در لحظه آخر پاسپورتم آماده نشد. در لیست بعدی تیم ملی حضور نداشتم و نگران و ناراحت بودم که ساعت 11 شب آقای خوردبین به من زنگ زد و گفت آقای پیروانی اعلام کرده باید در اردوی تیم ملی حاضر شوی. نمی دانستم چه گفتم و چطور گوشی را قطع کردم وقتی به همسرم گفتم او هم شوکه شد. در دو سالی که از تیم ملی و پرسپولیس دور بودم روزهای سختی را پشت سر گذاشتم. خیلی سخت بود و نزدیک بود فوتبالم نابود شود.

او در ادامه در خصوص ماجرای کارت پایان خدمتش و دلیل این اتفاق گفت: باور کنید کارت من جعلی نبود. سال 85 عمل فتق انجام داده بودم و چند ماه بازی نکردم. همان زمان به پزشک مراجعه کردم تا عمل جراحی انجام دهم. پزشک معالجم اعلام کرد با توجه به این مشکل می توانم معافیت پزشکی دریافت کنم و مدارک آن را به تهران آوردم و کارتم را دریافت کردم. نکته جالب این بود که سال 91 و با الکترونیکی شدن کارت پایان خدمت، من کارتم را تعویض کردم و هیچ مشکلی وجود نداشت اما به یک باره نمی دانم چه اتفاقاتی رخ داد و اینگونه شد. وقتی کارت الکترونیکی ام صادر شد چطور می توانست جعلی باشد؟ روزی که این خبر را به من دادند بدترین روز زندگی ام بود و دنیا روی سرم آوار شد و احساس نابودی کردم اما دستم به هیچ جا بند نبود تا بی گناهی خودم را ثابت کنم.

ماهینی ادامه داد: اگر این دو سال را از دست نمی دانم هم در پرسپولیس بودم، هم بازیکن فیکس تیم ملی می شدم و در جام ملت های استرالیا هم می توانستم بازی کنم. در این دو سال اصلا پول نگرفتم و ماشینم را هم مجبور شدم بفروشم. من فوتبالیستم و واقعا هیچ کاری جز فوتبال بلد نیستم.

وی در خصوص مشکلاتی که در این فصل با حضور رامین رضاییان و رقابت در سمت راست داشته گفته: این مشکلی که می گویید فقط در رسانه ها بوده. البته منکر این نمی شوم که از نظر روانی روی عملکرد ما هم تاثیر داشت و خصوصا در بازی با استقلال خوزستان یک هفته بد را با توجه به هجمه ها پشت سر گذاشتم و پنالتی ام نیز به این دلیل از دست رفت. با این حال من صادقانه می گویم هیچ مشکلی ندارم و هدف همه ما بازی کردن و خدمت به پرسپولیس است. بگذارید اینطور بگویم؛ من از سال 85 با خسرو حیدری رقابت دارم و از تیم ملی امید این مساله آغاز شد. او بهترین رفیق و دوستم در عین رقابت محسوب می شود و هیچ مشکلی در این مدت نداشته ایم، بعد چطور با هم تیمی ام مشکل داشته باشم؟ من صادقانه می گویم هیچ مشکلی ندارم و امیدوارم او نیز همین حس را داشته باشد.

وی در خصوص اینکه "چاره کار برای استفاده از او و رضاییان چیست" گفت: برانکو ایوانکوویچ تصمیم گیرنده است. من و دیگران فقط در تمرینات حاضر می شویم و تحت نظر باشگاه و کادرفنی هستیم و هیچ تصمیمی نمی توانیم بگیریم. من نمی توانم به برانکو ایوانکوویچ بگویم مرا نیمکت نشین کن یا من بازی کنم و ... . همه ما هدفمان موفقیت پرسپولیس است و برای این مساله تمام توانمان را به کار گرفته ایم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • amin esfandiariamin esfandiari :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 10:28 بعد از ظهر

  پسر با تعصب پرسپولیس
  داره خاطرات تلخ گذشته رو جبران میکنه
  انشالله همیشه فیکس باشی و بدرخشی

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 10:33 بعد از ظهر

  رضائیان و طارمی با کارهای احمقانه و ترکیه رفتنشون ضربه بزرگی به تیم زدند بعد هم با حاشیه های برگشتنشون. اگر حماقت نمی کردند ما الان حداقل 7 امتیاز بیشتر داشتیم. ولی تیم ما نیم فصل دوم ما ترکیب عالی دفاعی خواهیم داشت. انصاری در صورتی به چین میره که باشگاه بتونه شجاع خلیل زاده را جذب کنه که خیلی بعیده. پس دفاع ما میشه ماهینی و رضائیان در دفاع چپ و راست و انصاری و سیدجلال در دفاع وسط، کمال تک هافبک دفاعی، احمدزاده و سروش هافبک های چپ و راست و مسلمان هافبک تهاجمی و طارمی و امیری در نوک حمله. طارمی هم نیم فصل دوم اوج میگیره و تیم مهارنشدنی خواهیم شد انشاأالله. دو دفاع وسط خوب، شهاب کرمی و یه مهاجم تاپ خارجی هم خواهیم گرفت. به نظر شما دیگه کسی جلودار ما خواهد بود!!؟ فقط یه نکته: تمرکز باشگاه، بازیکنان و برانکو باید روی قهرمانی لیگ باشه. ما توی آسیا برای صعود از گروه مشکل خاصی نخواهیم داشت.

 • M6644 44M6644 44 :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 10:38 بعد از ظهر

  حسین عشقه...

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 6 دی 1395 - 11:54 بعد از ظهر

  عشقه این پسر❤❤❤❤❤❤

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب