بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
تقدیر پیشکسوتان باشگاه از وزیر ورزش
-6
1
7

تقدیر پیشکسوتان باشگاه از وزیر ورزش

پیشکسوتان پرسپولیس با ارسال پیامی به وزیر ورزش و جوانان از توجه ویژه سلطانی فر به پیشکسوتان و خاک خورده های فوتبال و ورزش کشور تقدیر و تشکر کردند. به گزارش کاپ... 1 out of 5 based on 8 ratings.

تقدیر پیشکسوتان باشگاه از وزیر ورزش

سه شنبه, 7 دی 1395 - 06:10 بعد از ظهر - 27 December 2016
:: خبر
نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس11 نظرات [ 4507 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 85988لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_85988/

ارتش سرخ دات كام : پیشکسوتان پرسپولیس با ارسال پیامی به وزیر ورزش و جوانان از توجه ویژه سلطانی فر به پیشکسوتان و خاک خورده های فوتبال و ورزش کشور تقدیر و تشکر کردند.
به گزارش کاپ،پیشکسوتان پرسپولیس در پی دیدار با وزیر ورزش و جوانان در پیامی که به تایید بسیاری از بزرگان و پبشکسوتان رسیده است، از سلطانی فر تقدیر و تشکر به عمل آورده اند.
در پیام شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس پرسپولیس آمده است:
وزیر محترم ورزش و جوانان
جناب آقای سلطانی فر،
با سلام و تحیات
احتراما ضمن تبریک مجدد انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان وزیر ورزش و جوانان که در پی درایت و تصمیم هوشمندانه رئیس جمهور محترم و آرای قاطع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی رخ داد مراتب تقدیر و تشکر خود از توجه ویژه شما به پیشکسوتان و خاک خورده های فوتبال و ورزش کشور را اعلام می داریم. شما به رغم دغدغه ها و مشغله های فراوانی که در بدو فعالیت در وزارت ورزش و جوانان دارید، پای درد دل های پیشکشوتان نشسته و نشان دادید که شاهد توجه ویژه به امور مربوط به پیشکسوتان فوتبال و ورزش کشور خواهیم بود. اینکه همچون سال های گذشته به عنوان فردی ورزش دوست و حال بعنوان وزیر ورزش، قهرمانان دیروز ورزش این مرز و بوم را از یاد نبرده و برایشان احترامی ویژه قائل هستید بسیار ارزشمند بوده و نوع نگاه شما به ورزش و پیشکسوتان می تواند سر منشا تحولاتی در ورزش کشور باشد. تاکید شما بر استفاده از تجارب و پتانسیل پیشکسوتان و بزرگان فوتبال و دیگر رشته های ورزشی و همچنین توجه ویژه به وضعیت کنونی آنها اتفاق مسرت بخشی است. متاسفانه در برخی ادوار شاهد کم توجهی محض به پیشکسوتان و خاک خورده های ورزش بوده و کمتر سراغ داشته ایم که در راس سازمان تربیت بدنی یا وزارت ورزش و جوانان شاهد توجه شایسته و ویژه به پیشکسوتان فوتبال و همچنین دیگر رشته های ورزشی باشیم. شما نشان دادید و به ما ثابت کردید که از این پس تنها "پهلوان زنده را عشق نیست" و به پیشکسوتان در زمان حیات شان بها داده شده، توجه می شود و به اموراتشان رسیدگی خواهد شد،نه در زمان ممات.
نیک واقف هستید که بسیاری از پیشکسوتان فوتبال و ورزش کشور مورد بی توجهی و یا کم توجهی قرار گرفته و با مشکلات بسیاری مواجه هستند. بسیار خرسندیم که با حمایت قاطع شما این فراموشی ها به توجه و رفع تنگناهای پیشکسوتان تبدیل خواهد شد و از پس در راستای اهداف عالیه و سیاست گذاری های کلان شما از خاک خورده های ورزش کشور و توانمندی ها و پتانسیل آنها در راستای پیشرفت همه رشته های ورزشی به درستی استفاده خواهد شد.
حال ایمان داریم و مطمین هستیم در سایه توکل به خداوند رحمان و رحیم و توجه ویژه جنابعالی شاهد اتفاقات مثبت درباره امورات مربوط به پیشکسوتان خواهیم بود. بر همین اساس ضمن تقدیر و تشکر از جنابعالی از اینکه پای درد و دل های ما نشستید و با نگاه خاص خود به امورات مربوط به پیشکسوتان همه را دلگرم کرده و به آنها قوت قلب دادید بی نهایت سپاسگزاریم.
سلامتی و توفیق روزافزون شما و مجموعه مدیریتی وزارت ورزش و جوانان را از خداوند متعال آرزومندیم و امیدواریم که شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس نیز بتواند در راستای خدمت رسانی به پیشکسوتان برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت خود را به سرانجام برساند. ان شاء الله به زودی گزارشی تفصیلی از فعالیت های انجام شده و برنامه های پیش رو را به جنابعالی ارایه خواهیم کرد و بی صبرانه منتظریم تا با حمایت های قاطع و هوشمندانه جنابعالی و برنامه ریزی کلان شاهد رفع بسیاری از مشکلات در حوزه مربوط به پیشکسوتان و قهرمانان ورزش کشور باشیم.

و من الله توفیق- اسامی پیشکسوتان پرسپولیس
که این نامه و اطلاعیه به تاییدشان رسیده به شرح ذیل می باشد:
حمید جاسمیان
ابراهیم آشتیانی
فریدون معینی
محمد دستجردی
علیرضا عزیزی
امیر عابدینی
اکبر غمخوار
عباس انصاری فرد
جهانگیر فتاحی
داود میرطوسی
محمد صادقی
یعقوب فاطمی مقدم
عباس کارگر
حمید درخشان
ضیا عربشاهی
محمدحسن انصاری فرد
رمضان جعفری
روح اله عبادزاده
محمود پازوکی
بهروز سلطانی
پرویز جعفری
جواد حسن زاده
حسین کاشی نژاد
ناصر محمد خانی
مرتضی فنونی زاده
جمشید شاه محمدی
محمود خوراکچی
سعید نعیم آبادی
منوچهر عبداله نژاد
حسین رحمتی
مرتضی کرمانی مقدم
محسن عاشوری
حمید صالح زاده
رحیم یوسفی
کریم باوی
حسن شیر محمدی
مجتبی محرمی
امیر موسوی نیا
جواد منافی
محمود کلهر
نادر باقری
بهزاد داداش زاده
نجم الدین بخشی
علی باغمیشه
بهنام طاهرزاده
رضا شاهرودی
محمد برزگر
مهدی تارتار
حسن خانمحمدی
رضا جباریمرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • omid 110 omid 110 :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 06:32 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  19
  0

  خدا به داد برسه..اینا بوی کباب به مشامشون خورده که دارن این کارها رو میکنن

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 06:34 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  15
  1

  از این جلسه چندروز پیش احساس نگرانی کردم و حالا می بینم نگرانی من بی دلیل نبوده. وضعیت نامعلوم مدیریت پرسپولیس بی ارتباط با همین آقایون منفعت طلب به اصطلاح پیشکسوت نیست.

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 06:38 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  14
  0

  اینا همونایی هستن که چند وقت پیش رفتن پیش وزیر و زیراب طاهری رو زدن
  آینده خیلی روشن بنظر نمیاد
  اینا منافع خودشون براشون مهمه و نه پرسپولیس

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 06:54 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  11
  0

  برکناری طاهری بی ربط بااین جلسه نیست!آقای وزیر داری بادم شیر بازی میکنیااااااا

 • emad shirangi emad shirangi :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 07:21 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  0

  اکثرا پول پرست و طماع هستند زیرآب طاهری را هم شک نکنید اینها زدن

 • امیر نیکروش امیر نیکروش :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 09:05 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  8
  0

  ان شاء الله به زودی گزارشی تفصیلی از فعالیت های انجام شده و برنامه های پیش رو را به جنابعالی ارایه خواهیم کرد و......
  اگر این شرکت زیرمجموعه وزارت ورزش است باید تحت نظر نماینده وزارت که سرپرست باشگاه است فعالیت کند که نمیکند. اگر هم زیر مجموعه وزارت ورزش نیست چرا باید گزارش از عملکردش به وزیر بدهد؟
  کاملا روشن است که میخواهند ریشه پرسپولیس را بزنند. اگر تا 48 ساعت آینده تکلیف مدیریت باشگا ما روشن نشود، ظلم بزرگی به تمامی هواداران ارتش سرخ شده است.

 • کبریا دشتی کبریا دشتی :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 09:37 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  5
  0

  خدا لعنت کند هر انسان طمع ورزی را.
  تیم ما هیچ پیشکسوتی ندارد .پرسپولیس فقط و فقط هوادار دارد و بس. این دسته و قماشی که از انها به پیشکسوت نامبرده می شود در اصل همان نوکر بی چون و چرای پرسپولیس در این سالیان بوده اند. هوادار بزرگترین پیشکسوت پرسپولیس هست و خواهد بود.البته که حساب افرادی مثل پروین که خود اول هوادار بوده بعد بازیکن تیم محبوب پرسپولیس، از این معلوم الحالها جدا هست.
  هیچ شخصی هیچ شخصی هیچ شخصی از بالا و پایین هر چه که گل زده هر چقدر که افتخار اورده اصلا و ابدا ارزشی در برابر هواداران بی شمار پرسپولیس نخواهد داشت هر کس در هر مکان و وظیفه ای کاری کرده وظیفه ی خودشو انجام داده و اصلا منتی بر سر پرسپولیس بزرگ نیست.کمااینکه این معلوم الحالها در کنار پرسپولیس دیده شده اند نه پرسپولیس در کنار این افراد.پس هوادار هوشیار باش بازی دشمن رو نخورید بعضی از اقایان جیبکسوت هیچ غیرتی ندارن فقط میخوان اسم خودشون بر سر زبانها باشه.پس همگام این اقایان نباشید و از تیم محبوب پرسپولیس با تمام وجود دفاع کنید و مشت محکمی بر دهان این پولکسوتهای جیره خوار که عمریست با خفت از پرسپولیس ارتزاق کرده اند بزنید تا عبرتی باشد برای دیگران.

  ارتش لطفا تایید کنید

 • محمد چوبند محمد چوبند :
  سه شنبه, 7 دی 1395 - 10:03 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  0

  ینی این همه تعریف وتمجید وتشکر و.... فقطـبه خاطر اینه که اقایون شرفیاب شدن ومورد دیگری نبوده ،حداقل بازنشسته کردن طاهری که منجر به خروجش از هیات اماکن ورزشی واستعفا از سرپرستی باشگاه پرسپولیس نمی تونه بی ارتباط باشه.

 • omid 110 omid 110 :
  چهارشنبه, 8 دی 1395 - 02:52 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  4
  0

  همزمان با مطرح شدن بحث کنار رفتن طاهری این جلسات اتفاق افتاده..عابدینی تا پرسپویس رو نابود نکنه بیخیال نمیشه..اصا چرا طاهری الان باید بازنشته بشه..یعنی وقت باز نشسته شدنش دقیقا وسط نیم فصل لیگ برتر و توی اوج نقل و انتقالات هست...

 • omid 110 omid 110 :
  چهارشنبه, 8 دی 1395 - 02:53 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  0

  نمیشه باور کرد که این جلسه ارتباطی با بازنشستگی طاهری نداره..نمیدونم چرا طاهری الان بازنشست شده..یعنی دقیقا وسط نیم فصل لیگ و توی اوج نقل و لنتقالات وقت بازنشستگیش هست...عابدینی تا تیم رو زمین نزنه ول کن نیست..البته خود طاهری هم یه کم ناز میکنه و زود میدونن رو خالی میکنه..

 • omid 110 omid 110 :
  چهارشنبه, 8 دی 1395 - 03:04 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  0

  این جلسات با بازنشستگی طاهری ربط داره.البته خود طاهری هم زود میدون رو خالی میکنه و ناز میکنه.عجیبه که وقت بازنشستگیش دقیقا وسط نیم فصل لیگ برتر هست و دقیقا توی اوج نقل و لنتقالات مدیر تیم بازنشسته میشه.اینجوری چه جوری میخواین بازیکن بگیریم.تراکتور سازی هیچکدوم از این مشکلات رو نداره.همه این موارد باعث میشه تا بازهم بگم نیم فصل دوم واقعا کارمون سخت تر از نیم فصل اول هت.بازیهای اسیایی شروع میشه اردوهای تیم ملی برگزار میشه کمبود بازیکن هم داریم و برانکو هم که فقط از 11تابازیکن استفاده میکنه و هیچوقت از بازیکنهای ذخبره استفاده نمیکنه هرچند که دیگه به اون صورت بازیکن ذخیره ایی هم نداریم .توی اخبار اومده بود که دیروز طاهری به باشگاه نرفته.طاهری زود میدون رو خالی میکنه و سریع قهر میکنه.این اتفاقات مشکوکه.ظاهرا همه اتفاقات داره جوری چیده میشه که در نهایت تراکتور سازی قهرمان بشه .چون مسئولین فکر میکنن اگر تراکتور قهرمان نشه طرفدارانش شعارهای خیلی بد و ناجوری سر میدن و به همین دلیل میخوان هرجوری شده این تیم رو امسال قهرمان کنن تا از ناراحتی و شعارهای طرفداران تراکتور سازی جلوگیری بکنن.واقعا این که طاهری دقیقا توی نیم فصل باید بازنشسته بشه خیلی مشکوکه.خیلی نوشتم.لطفا تایید کنید.

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب