پیش بینی بت 940
گلزاده: اخذ مجوز از هیات دولت برای طاهری انتظار زیادی نیست

گلزاده: اخذ مجوز از هیات دولت برای طاهری انتظار زیادی نیست

 نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در نهایت وزارت ورزش تأکید کرد که طاهری در سم... 5 out of 5 based on 6 ratings.

گلزاده: اخذ مجوز از هیات دولت برای طاهری انتظار زیادی نیست

نويسنده : حسین احمدی بدون نظر بازدید [ 2617 ] چهارشنبه, 8 دی 1395
:: خبر
گلزاده: اخذ مجوز از هیات دولت برای طاهری انتظار زیادی نیست

 نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در نهایت وزارت ورزش تأکید کرد که طاهری در سم...

ارتش سرخ دات كام :

 نشست اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان برگزار شد و در نهایت وزارت ورزش تأکید کرد که طاهری در سمت خود باقی بماند.
در این نشست ضمن بررسی مسائل باشگاه پرسپولیس بر ادامه فعالیت هیئت مدیره فعلی تاکید شد.

سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان  در این باره گفت: انسجام وهماهنگی هیئت مدیره، کادر فنی و بازیکنان دلیل مهم موفقیت تیم پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال بود. تیم با خیال راحت تمرین کرد و مسابقه داد و این حاصل کار تیمی است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه طاهری به پرسپولیس علاقه دارد، افزود: طاهری می خواهد در تیم بماند و وزیر ورزش و جوانان هم اطمینان داده است که تمام موانع را برای ادامه فعالیت ایشان رفع می کند.

وی ادامه داد: نباید در فصل نقل و انتقالات وقفه ای در روند حرکت باشگاه پرسپولیس ایجاد شود. ما به عنوان وزارت ورزش و جوانان مصر هستیم  طاهری حتما حضور داشته باشد و نظر وزیر ورزش و جوانان نیز حضور پر نشاط و موثر طاهری و اعضای هیئت مدیره برای موفقیت تیم پرسپولیس است.
عضو هیات مدیره پرسپولیس گفت:هواداران باشگاه، قدر زحمات ایشان و قدر این موقعیت حساس باشگاه را می دانند و به درستی نگران تصمیمات آتی در خصوص باشگاه هستند.

فرشید گلزاده کرمانی درباره آخرین وضعیت علی اکبر طاهری در پرسپولیس اظهار داشت:هفته پیش در حاشیه جلسه هیئت مدیره پرسپولیس از آقای طاهری خواستم که باز هم تلاش کنیم تا راهی برای ادامه فعالیت ایشان به عنوان سرپرست  باشگاه بیابیم. اما ایشان، غیر قانونی بودن ادامه این همکاری را با توجه به ابلاغ حکم بازنشستگی شان، عنوان کرد. نقطه قوت  هیات مدیره همین است که بسیاری از موضوعات با  آرامش و به دور از هیاهوی رسانه ای پیگیری می شود، این موضوع در چند ماه گذشته هم از همین موارد است . متاسفانه برخی قوانین و بعضی تصمیمات گذشته، فعالیت اعضای هیئت مدیره را با ریسک هایی همراه می کند. اما امیدوارم اعضا به خاطر شرایط خاص و حساس پرسپولیس، بازهم به کار خود ادامه دهند و این فضای همدلی و حرفه ای را حفظ کنند.

وی ادامه داد:حضور پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا و رقابت سنگین با رقبای عربی که رقابت ورزشی با ایران را هم به سیاست کشانده اند و موفقیت باشگاه در این دوره که شانس قهرمانی هم وجود دارد، یک موضوع ملی است. لذا توجیه پذیر است که روند آرامش و ثبات باشگاه پرسپولیس برای تحقق این افتخار ملی حفظ شود. حتی اخذ مجوز هیات دولت برای ابقای آقای طاهری در این سمت حداقل تا پایان دور اول مسابقات آسیایی، انتظار زیادی نیست تا  به دغدغه هواداران پاسخ داده شود و احتمال موفقیت پرسپولیس هم بیشتر گردد. هواداران باشگاه، قدر زحمات ایشان و قدر این موقعیت حساس باشگاه را می دانند و به درستی نگران تصمیمات آتی در خصوص باشگاه هستند.

گلزاده افزود:دکتر سلطانی فر در همین مدت اندک حضور در مقام  وزارت ورزش و جوانان، نشان داده است که با اشراف به اطلاعات و قوانین مربوطه و با تحلیل درست، موضوع باشگاه های پرسپولیس و استقلال را پیگیری می کند و انشالله تصمیم درست در این خصوص را خواهد گرفت. با این حال، از ایشان خواسته ایم و می خواهیم که با رایزنی با هیئت دولت، مجوز لازم برای ادامه کار آقای طاهری را صادر کنند.
سجادی گفت: خوشبختانه پرسپولیس ترکیب هیئت مدیره خیلی خوبی دارد و با کمک طاهری نتایج خوبی هم گرفته است.

در این نشست، جعفر کاشانی، رییس هیئت مدیره پرسپولیس نیز گفت: پرسپولیس با کمک طاهری با نظم و هماهنگی و برنامه ریزی خوب به جای تیم، کم کم تبدیل به یک باشگاه می شود و در هیچ دوره ای تیم پرسپولیس این اندازه موفق نبوده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب