پیش بینی بت 940
هافبک دیناموزاگرب تمایلی به بازی در ایران ندارد/ انصاری منتظر تصمیم طاهری و برانکوست

هافبک دیناموزاگرب تمایلی به بازی در ایران ندارد/ انصاری منتظر تصمیم طاهری و برانکوست

 مدیربرنامه های علی کریمی و محمد انصاری آخرین وضعیت این دو بازیکن را تشریح کرد. در روز های اخیر مسائلی در مورد فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگر... 5 out of 5 based on 12 ratings.

هافبک دیناموزاگرب تمایلی به بازی در ایران ندارد/ انصاری منتظر تصمیم طاهری و برانکوست

نويسنده : فرزان ایزدشناس 9 اظهار نظر بازدید [ 11170 ] جمعه, 10 دی 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • هافبک دیناموزاگرب تمایلی به بازی در ایران ندارد/ انصاری منتظر تصمیم طاهری و برانکوست

هافبک دیناموزاگرب تمایلی به بازی در ایران ندارد/ انصاری منتظر تصمیم طاهری و برانکوست

 مدیربرنامه های علی کریمی و محمد انصاری آخرین وضعیت این دو بازیکن را تشریح کرد. در روز های اخیر مسائلی در مورد فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگر...

ارتش سرخ دات كام :

 مدیربرنامه های علی کریمی و محمد انصاری آخرین وضعیت این دو بازیکن را تشریح کرد.

در روز های اخیر مسائلی در مورد فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی و پیوستن او به باشگاه پرسپولیس مطرح شده است و موضوع دیگر بحت انتقال محمد انصاری به فوتبال چین است که هنوز این موضوع منتفی نشده است. با توجه به اینکه مدیربرنامه های این دو بازیکن مشترک است او در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم توضیحاتی را در مورد بحث های مطرح شده در رابطه با آخرین وضعیت علی کریمی و محمد انصاری مطرح کرد.

وی با اشاره به ادعای یکی از رسانه های کرواسی مبنی بر فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی اظهار داشت: مسائل مطرح شده در مورد کریمی چه در رسانه های داخلی و چه خارجی فقط در حد گمانه زنی است و تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی که حالت رسمیت داشته باشد در مورد این بازیکن رخ نداده است.

مدیربرنامه های کریمی در مورد اینکه گفته می شود «چوک» مربی کروات پرسپولیس در کرواسی برای دریافت رضایت نامه کریمی از این باشگاه اقدام کرده است، خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد و تأکید می کنم هر بحثی در این مورد مطرح شده فقط در حد گمانه زنی رسانه ها بوده است.

وی در این باره یادآور شد: در مورد کریمی به این نکته تأکید می کنم که این بازیکن با باشگاه دیناموزاگرب قرارداد دارد و هیچ صحبت رسمی هم در مورد جدایی اش از این باشگاه تا این لحظه مطرح نشده است. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ گونه درخواست رسمی برای جذب کریمی نداشته و فقط در رسانه های داخلی این موضوع به صورت گمانه زنی مطرح شده است. اگر هم به هر دلیل کریمی قرار باشد از باشگاه دیناموزاگرب جدا شود او به هیچ وجه قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد و بسیار مصر است تا فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

مدیربرنامه های مشترک علی کریمی و محمد انصاری در ادامه راجع به آخرین وضعیت انتقال مدافع چپ پرسپولیس به فوتبال چین نیز عنوان کرد: ما پیشنهاد رسمی باشگاه چینی برای جذب محمد انصاری را به باشگاه پرسپولیس ارائه دادیم و تابع تصمیم طاهری و برانکو در این زمینه هستیم.

وی افزود: در پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه چینی برای جذب انصاری همه چیز واضح و مشخص است و حقیقت امر این است که نه من و نه انصاری هیچ کدام تا این لحظه اظهارنظری در مورد این پیشنهاد چینی ها نداشته ایم و این اولین بار است که من در این مورد مصاحبه ای انجام می دهم. در واقع ما خیلی حرفه ای نسبت به این قضیه برخورد کردیم و در حال حاضر هم تابع تصمیمات طاهری و برانکو هستیم. قطعاً آقایان هر تصمیمی بگیرند ما تمکین خواهیم کرد.

مدیربرنامه های انصاری در ادامه با تأکید بر اینکه این بازیکن اهل شلوغ کاری و مصاحبه کردن نبوده و نیست، اضافه کرد: انصاری یک انسان با اخلاق و بالغ است و هر اتفاقی در مورد آینده اش رخ دهد، می پذیرد. پیشنهاد تیم چینی هیچ تاثیری از لحاظ فنی روی انصاری نگذاشته و او با تمام وجودش در بازی های اخیر پرسپولیس به مانند گذشته حاضر شد. در حال حاضر هم هیچ مشکل قانونی در پیشنهاد رسیده به این بازیکن وجود ندارد و این مدیریت و سرمربی باشگاه پرسپولیس هستند که تصمیم خواهند گرفت این انتقال انجام شود یا نه. نه من و نه انصاری دخالتی در این زمینه نکرده و خیلی حرفه ای با این موضوع برخورد می کنیم.

وی با بیان این موضوع که حضور انصاری در پرسپولیس دو سر برد بوده است، افزود: این بازیکن با کمترین رقم به پرسپولیس آمد و در مدت حضورش با کیفیت بالا و تمام وجودش برای این تیم بازی کرد. رقم قرارداد انصاری با پرسپولیس 200 میلیون بود و زمانی این قرارداد بسته شد که برخی قصد داشتند بازیکن عراقی با رقم سنگین به این باشگاه تحمیل کنند. انصاری خیلی خوب توانست اعتماد برانکو را جلب کند و الان هم باشگاه هر چه صلاح بداند همان خواهد شد. قطعاً مدیریت و سرمربی باشگاه پرسپولیس منافع تیم و بازیکن را در تصمیم خود در نظر خواهند گرفت و ما هم موظف به اجرای آن هستیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 10 دی 1395 - 01:47 بعد از ظهر

  شجاع که نمیدن پراهیچ که نمیدن علی کریمی روکه نمیدن منشا روکه نمیدن فقط امیدمون به جذب سروش!!!من نگران نقل وانتقالاتم!!!!

 • سیدعلی تدینسیدعلی تدین :
  جمعه, 10 دی 1395 - 01:50 بعد از ظهر

  همچین گفته تمایل نداره توایران بازیکنهدانگارداره تولالیگاتوپ میزنه خدایاهرچی به ادم میدی کنارشم جنبه هم بده

 • Mahdi MBMahdi MB :
  جمعه, 10 دی 1395 - 02:02 بعد از ظهر

  یه جوری درباره کریمی صحبت میکنه ومیگه اولویتش بازی در اروپاست که انگار داره هر بازی فیکس تو ترکیب هست ماکه میدونیم بهش میگن حاج محمدی دینامو واصلا تو 18تا هم نیست پس اینقدر کلاس نذارید از خداش باشه بیاد بهترین تیم ایران وآسیا وزیر نظر برانکو کار کنه

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  جمعه, 10 دی 1395 - 02:02 بعد از ظهر

  بهتر ک نمیاد این بازیکن طاقت نیمکت نشینی نداره حاشیه واسه تیم درست میشه

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  جمعه, 10 دی 1395 - 02:25 بعد از ظهر

  خیلیم عالی نیازی بهش نداریم و تو پستش کمال بهترینه. ولی دقت کردین بازیکنا و مربیای ایرانی بسیار توهم خود بزرگ بینی دارن و فک میکنن میتونن بهترین تیمهای دنیا بازی کنن اما واقعیتش اینه هیچ جا تحویلشون نمیگیرن.

 • monireh hoseynimonireh hoseyni :
  جمعه, 10 دی 1395 - 02:50 بعد از ظهر

  همون بهترررر ک نیااد...
  تحت هیچ شرایطی نبایند بزران انصاری بره..مبلغ قرار دادشو زیاد کنن خوب..

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  جمعه, 10 دی 1395 - 03:32 بعد از ظهر

  به چرندیات این مدیر برنامه ها توجه نکنید

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  جمعه, 10 دی 1395 - 03:37 بعد از ظهر

  پرسپولیس صاحب نداره؟؟؟؟؟ نقل و انتقالاته هااااااااا انگار نه انگار!!!!!!!!!!!!!!!

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  جمعه, 10 دی 1395 - 07:45 بعد از ظهر

  اینقدرشرط وشروط میزاره بدردچه میخوره بریم لیگ پایین یکی مثل مصلح پیداکنندذخیره کمال باشه انگیزه دارباشه بچسبندبه جذب سروش.منشا.ترابی اگه میشه

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب