پیش بینی بت 940
کاشانی: مدیران پرسپولیس با روح شان کارهای نقل و انتقالات را انجام می دهند!

کاشانی: مدیران پرسپولیس با روح شان کارهای نقل و انتقالات را انجام می دهند!

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه طاهری حق امضا ندارد موضوعی است که من از آن خبر ندارم اما وزارت ورزش با قدرت پشت باشگاه ایستاده است. جعفر کاشانی در ... 4 out of 5 based on 12 ratings.

کاشانی: مدیران پرسپولیس با روح شان کارهای نقل و انتقالات را انجام می دهند!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 5 اظهار نظر بازدید [ 8125 ] جمعه, 10 دی 1395
:: خبر
کاشانی: مدیران پرسپولیس با روح شان کارهای نقل و انتقالات را انجام می دهند!

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه طاهری حق امضا ندارد موضوعی است که من از آن خبر ندارم اما وزارت ورزش با قدرت پشت باشگاه ایستاده است. جعفر کاشانی در ...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: اینکه طاهری حق امضا ندارد موضوعی است که من از آن خبر ندارم اما وزارت ورزش با قدرت پشت باشگاه ایستاده است.

جعفر کاشانی در گفت وگویی در خصوص نظر وزارت ورزش مبنی بر باقی ماندن علی اکبر طاهری در باشگاه پرسپولیس گفت: همیشه گفته ام که پرسپولیس هیچ گاه اینقدر که در این 2 سال نظم و انظباط داشته، نداشته است. مطمئنا اگر پرسپولیس از تیم درآمده و باشگاه شود، دغدغه ها هم از بین خواهد رفت. شهرداری تهران هم لطف کرده و ورزشگاهی در اختیار پرسپولیس قرار داده و طاهری و بقیه دوستان هم با انسجام خاصی کارها را انجام می دهند و در آینده ای نزدیک شاهد شکوفایی پرسپولیس خواهیم بود.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که شنیده می شود طاهری بنا به دلایل قانونی حق امضا ندارد و با این شرایط چطور می خواهد پرسپولیس را اداره کند، تصریح کرد: نمی دانم از چه صحبت می کنید! من از اینکه طاهری حق امضا ندارد، خبر ندارم اما می دانم که وزارت ورزش با قدرت پشت باشگاه پرسپولیس است و امیدوارم مدیریت فعلی با انسجام به کارش ادامه دهد. چارت سازمانی باشگاه در حال شکل گرفتن است و در آینده می توان از پتانسیل هواداران عام و خاص استفاده کرد. همچنین می توان از ظرفیت پیشکسوتان که دارای بضاعت علمی و وجاهت اجتماعی هستند هم در این خصوص بهره برد. همه این موارد در گرو این است که پرسپولیس از تیم بودن درآمده و باشگاه شود!

کاشانی در مورد اینکه به نظر می رسد برخی از اعضای هیأت مدیره پرسپولیس فعالیت آنچنانی ندارند و به طور مثال فردی مثل فرشید گلزاده که به عنوان عضو اقتصادی به هیأت مدیره پرسپولیس آمده تاکنون چه فعالیتی در زمینه درآمدزایی این باشگاه داشته، اظهار داشت: گلزاده یک جوان تحصیلکرده است و امیدوارم در آینده که پرسپولیس شبیه رئال مادرید شد، از امثال گلزاده بیشتر استفاده کنیم! ما مدیران ورزیده ای داریم که در موقعیت های خاص می توان از آنها استفاده کرد.

وی در پاسخ به این سؤال که پول باشگاه از سامانه هواداری به دست می آید و گلزاده به عنوان مدیر اقتصادی چه کاری برای پرسپولیس انجام داده، گفت: او نقش اقتصادی دارد اما شما وارد جزئیات نشوید! پرسپولیس کار خودش را انجام می دهد. به طور مثال آب در لوله قرار دارد ولی باید یک نفر شیر را بچرخاند تا آب از لوله بیاید. در پرسپولیس همه چیز با همفکری و ارتباطات مناسب پیش می رود و مدیران مثل دانه های یک زنجیر به هم متصل هستند. قطعا استحکام که باشد خیلی کارها انجام شدنی است.

کاشانی در مورد اینکه نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس به کجا رسیده، افزود: من از نقل و انتقالات خبر ندارم. این مسائل را از روابط عمومی باشگاه بپرسید.

رئیس هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه همه تیم ها در تکاپوی نقل و انتقالات هستند اما صحبت از این به میان آمده که مسئول نقل و انتقال باشگاه در دبی حضور دارد و سرپرست باشگاه هم به شمال کشور سفر کرده و در این بین چه کسی کارهای نقل و انتقالات را انجام می دهد، تصریح کرد: شما نگران نباشید! کارها انجام می شوند! حتما که نباید جسم فیزیکی افراد کار کند بلکه با روح هم می توان کار کرد!


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  جمعه, 10 دی 1395 - 03:29 بعد از ظهر

  شاید خیلی ها به نمی دونم گفتن های جعفر کاشانی گیر بدند اما بهترین کار را می کنه که نم پس نمیده و به این قلم فروشا و رسانه های زرد خوراک ننیده. هیئت مدیره استقلال صبح تا شب در حال انجام مصاحبه هستند و تیمشون را به خاک سیاه نشوندند این آقای خبر نگار هم مشخصه از اوضاع به سامان پرسپولیس حسابی آتیش گرفته بوده اما جعفر کاشانی با زیرکی اجازه داده در همین آتیش بسوزه

 • Mahdi MBMahdi MB :
  جمعه, 10 دی 1395 - 03:44 بعد از ظهر

  اقا تورو خدا دیگه ازین مصاحبه نذارید همش رو مخه هر دفعه میگه پرسپولیس باید باشگاه بشه اخه اینم شد جواب؟از وقتی من یادم میاد عضو هیئت مدیره هستی پس چرا باشگاه نشدیم اگه نمیتونی کاری کنی بکش کنار بذار دونفر مثل هدایتی بیان اونوقت ببین باشگاه شدن به حرف وشعار نیست به عمل کردنه

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  جمعه, 10 دی 1395 - 04:04 بعد از ظهر

  کلا همیشه هم از هیچی خبر نداره ولی خوبیش اینه حاشیه درست نمیکنه تیکه کلامشم اینه پرسپولیس الان تیمه باید تبدیل به باشگاه بشه )

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  جمعه, 10 دی 1395 - 07:38 بعد از ظهر

  بلاخره تیمت شد باشگاه یانه

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب