پیش بینی بت 940
به بهانه جذب شایان مصلح لیگ یکی/ پرسپولیس ستاره نمی خرد ستاره می سازد

به بهانه جذب شایان مصلح لیگ یکی/ پرسپولیس ستاره نمی خرد ستاره می سازد

پرسپولیس دو سه فصلی هست دیگر رو به خرید ستاره های پوشالی و که سایت ها و روزنامه ها آنها را بزرگ کرده اند نمی کند. بعد از هزینه های سنگین رویانیان برای اون تیم... 5 out of 5 based on 29 ratings.

به بهانه جذب شایان مصلح لیگ یکی/ پرسپولیس ستاره نمی خرد ستاره می سازد

نويسنده : فرزان ایزدشناس 16 اظهار نظر بازدید [ 20040 ] شنبه, 11 دی 1395
:: خبر ویژه
به بهانه جذب شایان مصلح لیگ یکی/ پرسپولیس ستاره نمی خرد ستاره می سازد

پرسپولیس دو سه فصلی هست دیگر رو به خرید ستاره های پوشالی و که سایت ها و روزنامه ها آنها را بزرگ کرده اند نمی کند. بعد از هزینه های سنگین رویانیان برای اون تیم...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس دو سه فصلی هست دیگر رو به خرید ستاره های پوشالی و که سایت ها و روزنامه ها آنها را بزرگ کرده اند نمی کند.

بعد از هزینه های سنگین رویانیان برای اون تیم ژوزه که امثال محمد قاضی ها که به خاطر پول به پرسپولیس پیوسته بودند و تیم نتیجه نگرفت پرسپولیس ناگهان تغیر رویه داد و رو به بازیکنان جوان بی نام نشان اما با استعداد آورد. استارت کار با علی دایی زده شد و با برانکو به شدت و جدیت پیگیری شد.

امید عالیشاه بازیکن جوانی که در راه آهن هم ذخیره بود به پرسپولیس پیوست، خیلی ها اصلا اسم او را نشنیده بودند، اما چنان پیشرفت قابل توجهی داشت که بعد از چند ماه به یکی از ستاره های پرسپولیس تبدیل شد گل امید در دربی از یاد هیچ کس فراموش نخواهد شد. بازیکنی که فصل پیش به عنوان بهترین پاسور لیگ هم انتخاب شد.

مهدی طارمی و احمد نوراللهی که از دسته یک آمدن حتی کسی تلفظ نام طارمی هم بلد نبود اما همین دو بازیکن در اولین فصل حضورشان پدیده لیگ شدند.

علی علیپوری که در راه آهن هم مهاجم ذخیره بود اما در پرسپولیس به بازیکن با کیفیت تبدیل شد که در دربی باعث رفت و برگشت شدن استقلال شد.

محمد انصاری هم که در لیگ یک سرگردان بود وقتی از تیم شهرداری تبریز کنار گذاشته شد قرار بود فوتبال را کنار بگذارد و به استخدام یک ارگان نظامی در بیاید، آخرین امیدش تست دادن برای پرسپولیس بود که برانکو در جلسه دوم اسم او را به باشگاه داد و الان همان بازیکن تستی تبدیل به بازیکن ملی پوش و ستاره تیم شده که پیشنهاد سنگین خارجی هم برای او آمده است.

بازیکنان دیگری هم میتوانند در این فهرست باشند مثل محسن مسلمان افت کرده که زیر نظر برانکو از بهترین هافبک های لیگ شده است و ...

بله پرسپولیس با سرمایه گذاری روی این بازیکنان آینده خود را می سازد تیم رقیب هم با هوچیگری شلوغ بازی به امثال کنعانی، حاج محمدی، بختیار، کاوه رضایی و فرشید باقری میلیاردی پول میدهد تا در مکان هفتم باشد. دقیقا سرنوشت تیم رویانیان در انتظار این تیم هست شاید هم بدتر ...

ستاره گرفتن خوب هست اما واقعا ستاره و تعین کننده باشند مانند بیرانوند و امیری، نه این که به هر کسی که توی سایت ها اسم در می کند میلیاردی پول داد...

شایان مصلح که در سپید رود رشت بازی می کند و کار های انتقال او انجام شده یکی دیگر از آینده نگری برانکو و باشگاه هست که به زودی خیلی از او میشنوید...


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  شنبه, 11 دی 1395 - 08:00 بعد از ظهر

  یعنی یه هوادار شونزده ساله هم اول فصل میدونیست این تیم نه مهاجم داره نه مدافع چپ. اما بیخیالی باشگاه متحیرمون کرده الان تو نیم فصل باس سر خرید بازیکنای معمولی هم گیر کنه. مهاجمم که خدا رو شکر علیپور و پریموف هستن. جمعا میانگین صفر گل زده در نیم فصل.

 • هومن دلانهومن دلان :
  شنبه, 11 دی 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  کار خوب رو باید ازش تمجید کرد و کار بد رو باید مورد نقد قرار داد!
  این اصول منه!حتی اگر با شخص خاصی مشکل داشته باشم!!!
  شعار نمیدم و دروغ نمیگم!متاسفانه منم یه روزی(دوران نوجوانی و اوایل جوانی) فکر میکردم باید همه بازیکنای پرسپولیس فوق ستاره باشن!!!
  همونجور که منه هوادار اشتباهات خودم رو پذیرفتم باشگاه هم بالاخره فهمید که (فوتبال رو اسم ها بازی نمیکنند)!
  خدا رو شکر با الگو قرار دادن تیمای درجه یک دنیا پرسپولیس راه خودشو پیدا کرده و دیگه دنبال ستاره های پوشالی رسانه ای نیست!
  همین رعال و بارسلونا رو نگاه کنید که چه جوونهای ((تاپ و ممتازی)) رو به جای ستاره های گرون قیمت جایگزین بزرگان تیمشون کردن!
  به خوبی میدونم که این سیاسته ممتاز دهه 90 رو دهه اقتدار پرسپولیس خواهد کرد!
  چیزی که منو بیشتر خوشحال میکنه ادامه این رونده!
  ((یعنی جذب 1 بازیکن تاپ و ستاره واقعی به همراه 3 بازیکن جوون مستعد!))
  اینجوری هم حال رو داریم و هم آینده رو!
  درود بر کسانی که پرسپولیس رو متحول کردن و دوباره قدرت و بزرگیمون رو بهمون برگردوندند -

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  شنبه, 11 دی 1395 - 08:17 بعد از ظهر

  من همیشه دوست داشتم پرسپولیس یه استعداد یاب خوب میداشت مثله تیم های خارجی علی دایی هم استعداد یاب میشد همین طارمی و نورالهی و عالیشاه و علیپور را آورد پرسپولیس هرچی آورد ستاره شدن حتی پیام صادقان و عباس زاده هم فصل اولشون خوب بودن خودشون لگد زدن به بختشون همین الان مثلا علی دایی نفتو پره بازیکنان جوان و آینده دار کرده و خیلی خوب شناسایی میکنه استعداد هارو

 • mansour asadimansour asadi :
  شنبه, 11 دی 1395 - 08:17 بعد از ظهر

  ما حتما حتما به سروش نیاز داریم اگه ترتر بمونه قافیه رو به ترتریا باختیم باید تلافی عالیشاه دربیاد درضمن ب جز مصلح یه دفاع وسط توپ یه هافبک دفاعی و یه تمام کننده خوبم کم داریم اگه جذب نشن قهرمانی رو از دست میدیم

 • amir abedyanamir abedyan :
  شنبه, 11 دی 1395 - 08:23 بعد از ظهر

  هدف پرسپولیس چیه؟ستاره بسازه ترانسفر کنه..یا واقعا میخواد تو آسیا حرف داشته باشه..

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  شنبه, 11 دی 1395 - 08:55 بعد از ظهر

  اعتمادبه جوانان خیلی خوبه ولی استفاده نمیشه همین محرمی اگه مال هرتیم دیگه بوده کنارش تاسالهابیمه امامااستفاده نمیکنیم حتی بیست دقیقه فردااین هم میره ترکیب همش همینه چطوراستفاده کنندالبته برانکوکاربلده ولی بایداعتمادهم کنه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 11 دی 1395 - 10:49 بعد از ظهر

  تمرکز پرسپولیس باید روی لیگ باشه. گور بابای آسیا. قهرمان لیگ بشیم دوباره میریم آسیا ولی لیگ را از دست بدیم همه چیز را از دست دادیم. پرسپولیس باید تیم دوم و امیدش را بفرسته آسیا. نباید این تیم منفور مافیایی گروگانگیر تراکتور قهرمان بشه.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 11 دی 1395 - 10:55 بعد از ظهر

  ستاره ساختن هزینه داره برادر من. هزینه اش هم نتیجه نگرفتن تیم هست. همین بازیکن یکسال طول میکشه تا توی لیگ برتر جابیفته مثل محمد انصاری. پرسپولیس هم باید ستاره بخره هم بسازه

 • amir abedyanamir abedyan :
  شنبه, 11 دی 1395 - 11:04 بعد از ظهر

  کل سایت شما شده شایان مصلح..بابا بسه دیگه..ازاین گنده ترش اومدن تو تیم کپ کردن..درسته پسر خوببه اما دارید نابودش میکنید..بابا ول کنید هر گردی گردو نیست..انصاری به تیم ملی دعوت شد..بازیش هم خوب بود..امیدوارم خوب از آب در بیاد..اما پرسپولیس رو آزمایشگاه نکنید لااقل علیپور رو با منشا جابجا کنید.بخدا من یادم نمباد کی آخرین بار علیپور گل زده..همین میشه انصاری میره ..این میدونهتحت هر شرایطی هست..کاش این میرفت سربازی..تراکتور رو بیچاره میکرد.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 11 دی 1395 - 11:07 بعد از ظهر

  خودمون را گول نزنیم. سروش که فکر می کردم جذبش قطعی است به احتمال زیاد منتفی است. باید یه ستاره بجاش بگیریم. باید بریم سراغ اشکان دژاگه حتی قرضی حتی برای نیم فصل و گرنه قهرمانی را باید به اما و اگر بکشونیم و این حق ما نیست.

 • صادق پرسپولیسیصادق پرسپولیسی :
  شنبه, 11 دی 1395 - 11:14 بعد از ظهر

  تقدیم به ترتریا با عشق:

  چون داد عادلان به جهان در بقا نکرد

  بیداد ظالمان شما نیز بگذرد

  در مملکت چو غرش شیران گذشت و رفت

  این عوعو سگان شما نیز بگذرد

  آن کس که اسب داشت غبارش فرو نشست

  گرد سم خران شما نیز بگذرد

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  شنبه, 11 دی 1395 - 11:26 بعد از ظهر

  باشگاه باید گزینه های در دسترس را جذب کنه و منتظر سروش نمونه. عزت پورغاز، پراهیچ یا کوروشی( نفت گفته در ازای آرام طبع و کرملاچعب که قرضی بدیم پراهیچ را بده)، مصلح، اشکان دژاگه و حتماً و حتماً زهیوی. دژاگه نیم فصله سرگردانه و دنبال باشگاه میگرده و اون باشگاه عربی 100% قرضی به ما میده چون نمیخوادش.

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 11 دی 1395 - 11:38 بعد از ظهر

  مگه شایان مصلح اومده و قرار داد بسته و کارش تموم شده..ظاهرا تا اینجا فقط نوه سعید راد رو گرفتن...

 • ایموند ایوانکوویچایموند ایوانکوویچ :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 08:13 قبل از ظهر

  خواهشا به رویانیان خرده نگیرید اون کسی بود که امثال ماهینی رو به تیم آورد خلعتبری رو از امارات اورد رضایتنامه رضا حقیقی رو گرفت ولی الان چی مدیران ما عرضه ندارن که با سروش بدون قرار داد قرارداد امضا کنن حق تیم مون رو از کمیته داوران بگیرن تو اصفهان که همش سرمون بریده میشه ولی کسی نیست که دفاع کنه الان هم که مشکل بازنشستگی شون قوز بالا قوز شده فقط تو این گیرو دار یکی مثل برانکو رو داریم که اگه نداشتیم معلوم نبود جایگاه مون کجا بود.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب