پیش بینی بت 940
امید می گفت می رود، ساسان را نگه می داشتند

امید می گفت می رود، ساسان را نگه می داشتند

امید عالیشاه در حالی که طبق اعلام به عنوان مشمول سربازی مجبور به ترک پرسپولیس است، با مصاحبه ای از سوی طاهری با واژه کمرنگ شدن تعصب مواجه شد. امید عالیشاه که ... 4 out of 5 based on 13 ratings.

امید می گفت می رود، ساسان را نگه می داشتند

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 10734 ] یکشنبه, 12 دی 1395
:: خبر ویژه
امید می گفت می رود، ساسان را نگه می داشتند

امید عالیشاه در حالی که طبق اعلام به عنوان مشمول سربازی مجبور به ترک پرسپولیس است، با مصاحبه ای از سوی طاهری با واژه کمرنگ شدن تعصب مواجه شد. امید عالیشاه که ...

ارتش سرخ دات كام :

 امید عالیشاه در حالی که طبق اعلام به عنوان مشمول سربازی مجبور به ترک پرسپولیس است، با مصاحبه ای از سوی طاهری با واژه "کمرنگ شدن تعصب" مواجه شد.

 امید عالیشاه که در ابتدای فصل قراردادش با این تیم به پایان رسیده بود، در نهایت در حالی که استقلال تهران و تراکتورسازی را خواهان خود می دید، ترجیح داد به پیشنهاد تمدید قرارداد پرسپولیس پاسخ مثبت دهد و بار دیگر پیراهن سرخ این تیم را برتن کرد. امید عالیشاه که با تمدید قرارداد به عنوان باسابقه ترین بازیکن این فصل سرخپوشان شناخته می شد در نهایت به عنوان کاپیتان دوم این تیم بعد از سیدجلال حسینی نیز معرفی شد تا به بزرگترین افتخار خود در این تیم دست یابد.

با این حال فصل برای او چندان که انتظار می رفت پیش نرفت. مصدومیت در ابتدای فصل باعث دوری او از گلزنی و پاس های گلی که امید را در فصل گذشته به عنوان برترین پاسور لیگ معرفی کرده بود، شد. در  این فصل اما تا هفته هفتم برای رسیدن به اولین گل و پاس گلش منتظر ماند. با این حال بعد از این هم بار دیگر دچار مصدومیت شد و البته در مقطعی نیز دچار مشکلاتی با سرمربی این تیم شد تا حضور در ترکیب اصلی را از دست بدهد. حضور در اردوی امارات اما پایان دوران نارضایتی برانکو ایوانکوویچ از این بازیکن بود و او بار دیگر توانست نظر سرمربی کروات را به خود جلب کند اما در بازگشت تیم از این اردوی تدارکاتی بار دیگر دچار مصدومیت اینبار از ناحیه دست و شکستگی شد تا شرایط برای او سخت تر از همیشه شود.

با این حال در روزهایی که پرسپولیس سخت به دنبال بیشتر کردن فاصله خود با تراکتورسازی در صدر جدول بود تا عنوان صدرنشین نیم فصل را از آن خود کند خبری عجیب در خصوص سربازی این بازیکن منتشر شد. خبری که به واسطه پایان دوران تحصیلی این بازیکن و مشمول سربازی اش موجب خشم مدیریت این باشگاه هم شد تا واکنش تندی نسبت به این اتفاق نشان دهند.

علی اکبر طاهری بعد از اینکه اعلام شد امید عالیشاه و البته احمد نوراللهی با توجه به فرا رسیدن دوران سربازی باید راهی تیمی نظامی شوند در مصاحبه ای با سایت رسمی این باشگاه اعلام کرد: وقتی چنین اتفاقی روی می دهد و بازیکن خودش را مشمول می کند و باشگاه را در مقابل عمل انجام شده قرار می دهد معلوم است آن عرق و تعصبی که صحبتش می شود وجود ندارد یا حداقل اینکه کمرنگ شده است. این نفرات بدون اطلاع باشگاه اقدام به چنین کاری کرده اند تا به این نتیجه برسیم که پرسپولیس و هوادارانش برای آنها در اولویت چندم قرار دارند. اینکه مرتب بگوییم و بنویسیم هوادارا و پرسپولیس، عاشقتان هستیم کار آسانی است. دشوار این است که در عمل به علایق پایبند باشیم. نمی گوییم آنها چنین نبودند و نیستند ولی به نظر این احساسات کمرنگ شده و چنین اتفاقاتی، در زمانی روی می دهد که امکان جبران آن برای باشگاه بسیار دشوار خواهد بود.

این واکنش تند سرپرست باشگاه به این انتقال و جدایی در حالی شکل گرفت که برانکو ایوانکوویچ در آخرین بازی پرسپولیس در نیم فصل اول با بازی دادن فیکس به احمد نوراللهی و سپردن بازوبند کاپیتانی نشان داد، هدف صحبت های طاهری تنها شخص امید عالیشاه بوده است. نوراللهی در همان مقطع اعلام کرد پیش از این درباره مشکل خود با باشگاه به گفتگو نشسته بود و اعلام کرده چاره ای جز ترک این تیم ندارد.

مساله ای که همانطور که اعلام شد مشخص می کند موضع سخت علی اکبر طاهری در خصوص بازیکنان خواهان جدایی برای سربازی، تنها متوجه امید عالیشاه است. طاهری در آن مصاحبه اعلام کرده بود در تمدید قرارداد از بازیکنان مدرک تحصیلی درخواست داشته اند و بازیکنان با ارائه این مدرک قراردادشان تمدید شده است. با این حال آنها مدعی هستند امید عالیشاه اکنون هفتمین ترم از تحصیلی دانشگاهی خود را پشت سر می گذارد و هنوز فرصت برای ادامه تحصیل دانشگاهی را داراست. با این حال او با توجه به شرایطی که در تیم داشته و همچنین پیشنهاد جالب توجه تراکتورسازی و تحریک از سوی آنها مبنی بر اینکه آخرین فصل جذب سرباز از سوی آنهاست، مقدمات حضورش در این تیم را فراهم کرده است.

اما مساله ای مهمی که باعث این واکنش از سوی سرپرست باشگاه و البته برانکو ایوانکوویچ در محافل خصوصی شده است، مربوط به برهم خوردن برنامه های این باشگاه با جدایی امید عالیشاه است. کافی است کمی به عقب تر بازگردیم؛ پرسپولیس در ابتدای فصل با جذب ساسان انصاری ترافیک شدیدی در این پست ایجاد کرده بود و در نهایت با توجه به تعدد بازیکنان و نیمکت نشینی این بازیکن، به درخواست دریافت رضایتنامه اش پاسخ مثبت داد. مسوولان پرسپولیس معتقد هستند اگر امید عالیشاه از تصمیم خود مبنی بر جدایی از پرسپولیس در آن مقطع صحبت می کرد مطمئنا اجازه جدایی به ساسان انصاری داده نمی شد تا پرسپولیس در این مقطع از فصل با مشکل جذب و جایگزینی بازیکن برای این دو مهره خود مواجه نشود.

ساسان انصاری مطمئنا در صورتی که امید عالیشاه در آن مقطع درباره مشکلات تحصیلی اش صحبت می کرد، اکنون در پرسپولیس باقی می ماند و این تیم دچار دردسر برای جبران جای این مهره تاثیرگذار در ترکیب خود نمی شد. اتفاقی که خشم مدیران این باشگاه را در پی داشت تا در مصاحبه هایی طوفانی از واژه کمرنگ شدن غیرت و اغفال هواداران استفاده کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • bahman aminibahman amini :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 11:34 قبل از ظهر

  واقعا امیده به تیم خیانت کرد من دوسش دارم ولی خوب خودش میدونست میمونه یا میره باید زوتر میگفت

  چرا تا زمانی که تو ترکیب بود حرفی از سربازی نبود ولی تا نیمکت نشین شد سربازیش حرف اولش شد

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 11:39 قبل از ظهر

  حالا چیزیه که گذشته و نمیشه زمانو به عقب برگردوند الانم که باشگاه کلا رو هواس هر بلاییم میخوان سرش میارن
  حالا که تیم ها بازیکن نمیدن بریم همون بازیکنایی که برای پرسپولیس اومدن دستو پا میزنن اقدام کنیم مثل عباس زاده و کوروشی و مصلح که کیفیت مناسبی هم دارن
  مثل اینکه آندو هم خودش درخواست کرده بیاد ولی سنش بالا رفته و افت کرده حالا باز برانکو تصمیم میگیره چی به صلاح تیمه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 11:54 قبل از ظهر

  وقتی هواداران فقط خائنین را تشویق می کنند باید هم تعدادشون زیاد بشه. وقتی ما نفت تهران را مقتدرانه بردیم و هواداران بجای تشویق تیم، رضائیانی را تشویق می کنند که قراردادش را با حقه بازی یک طرفه فسخ کرد باید انتظار این مسائل داشت. طاهری یه کلمه گفت اینها عرق و علاقه به تیم نداشتند همه بهش حمله کردند. متأسفانه عرق تیمی در پرسپولیس به پایین ترین حد خودش رسیده. بازیکنان استقلال خوزستان و نفت تهران و خیلی تیمهای دیگه، نیم فصل گذشته یا هیچی نگرفتند یا کمتر از 10-20 درصد دریافتی داشتند ولی به پای تیمشون موندند و هنوز بازیکنان استقلال خوزستان صبر کردند تا اگه مشلات تیمشون حل میشه بمونند. ولی توی پرسپولیس اعتصاب می کنند، بزرگتر تیم میشن، با تهدید خودشون را سرباز می کنند و . . . واقعاً عالیشاه و رضائیان یه خائن به تمام معنا هستند. من که دیگه تصمیم گرفتم دور این فوتبال را خط بکشم. ارزش نداره آدم خودش را اذیت کنه. هرکی فقط به فکر خودشه. گور بابای هوادار و مردم

 • م. شهنازیم. شهنازی :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 11:55 قبل از ظهر

  یکبار برای همیشه باید دوباره ارزش پیراهنه پرسپولیس برگرده به این تیم.کاش ماهوادارها ومدیریت تیم کاری کنیم هرکسی باپرسپولیس وهوادارنش برای منافعش جنگید برای همیشه کنارش بذاریم.منطقی باشیم ودوراراحساسات.هم نوراللهی وهم عالیشاه منفعت خودشون روترجیح دادن ومیتونستن بمونن وباتفکراینکه خب پرسپولیس خونه خاله ست وهروقت بخوان برمیگردن دوباره رفتن.من جای مدیریت بودم فسخ میکردم باقی مونده قراردادشون رو.یه نگاه کنید چقدرراحت بازیکن ازدست میدیدم وچقدرسخت وناممکن بازیکن درجه سه میگیریم.من هوادارهم مقصرم.فوتبال ایران پشت پرده کثیفی داره وهمه هم منفعت میبرن ازش جزهوادار.

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 12:03 بعد از ظهر

  این خیانت الان بیشتر خودش رو نشون داد

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 01:57 بعد از ظهر

  طاهری هرچیزی در مورد عالیشاه گفته کاملا درست گفته.......

 • ایبو صامتایبو صامت :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 10:02 قبل از ظهر

  باباچیکارش دارید؟بذاریدبره گم شه

 • ramin akbariramin akbari :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 12:37 بعد از ظهر

  ما خودمون مقصریم که به امثال این مردک عالیشاه پول و شهرت و محبوبیتی دادیم که جنبشو نداره دیگه اون نسل که امثال محرمی با یک دهم مبلغ سایر تیما بمونن وجود نداره تموم این بازیکنا اگه از یجا قرارداد یک میلیون بیشتر ببینن به همه چی پشت میکنن!!حتی بازیکنایه خارجی ام از بازیکنایه ما متعصبترو با وفاترن...راه برخورد درست با این بازیکنا رو امثال آجورلو و قلعه نوعی و فتح الله زاده میکنن که باهزارتا کلک ودروغ و فریب باهاشون قراردادایه خوب میبندن با کسی که دلسوز وصادق نیس نباید دلسوزانه برخورد کرد

 • پرسپولیس و لیورپولپرسپولیس و لیورپول :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:57 بعد از ظهر

  فردا ساعت 11 تجمع جلو باشگاه , باید مسئولان تیم بدونن تو چه باشگاهی دارن کار میکنند , این چه وضع بازیکن جذب کردنه , هرکی موفقیت پرسپولیس رو می خواد فردا ساعت 11 بیاد جلو باشگاه , مرجع لطفا بچاپ

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب