پیش بینی بت 940
اضافه خدمت، پرسپولیس و پیشنهادهای خارجی در گفت وگو با سروش رفیعی

اضافه خدمت، پرسپولیس و پیشنهادهای خارجی در گفت وگو با سروش رفیعی

 سروش رفیعی بازیکنی پر خبر و جذاب برای اهالی فوتبال در ایران که با وجود آنکه چندان اهل گفت وگو نیست با این حال در ماه های گذشته مکررا بحث مهم فوتبالی ها ... 4 out of 5 based on 14 ratings.

اضافه خدمت، پرسپولیس و پیشنهادهای خارجی در گفت وگو با سروش رفیعی

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 14 اظهار نظر بازدید [ 16544 ] یکشنبه, 12 دی 1395
:: خبر
اضافه خدمت، پرسپولیس و پیشنهادهای خارجی در گفت وگو با سروش رفیعی

 سروش رفیعی بازیکنی پر خبر و جذاب برای اهالی فوتبال در ایران که با وجود آنکه چندان اهل گفت وگو نیست با این حال در ماه های گذشته مکررا بحث مهم فوتبالی ها ...

ارتش سرخ دات كام :

 سروش رفیعی بازیکنی پر خبر و جذاب برای اهالی فوتبال در ایران که با وجود آنکه چندان اهل گفت وگو نیست با این حال در ماه های گذشته مکررا بحث مهم فوتبالی ها بوده است.
با پایان بازی ذوب آهن و اتمام خدمت این هافبک ملی پوش دوباره صحبت های جدیدی درباره نامه ای مبنی بر اضافه خدمت 6 ماهه او مطرح شده که از دیشب موضوع رفیعی را تبدیل به ترند اصلی رسانه های ورزشی کرده است. همچنین هواداران تیم های پرسپولیس، تراکتورسازی و فولاد با حساسیت های بسیار بحث های مربوط به او را پیگیری می کنند که به همین سبب در گفت وگویی تفصیلی با او به شرح دقیق اتفاقات مربوط به او پرداخته ایم. این مصاحبه مهم بعد از سکوت چند ماهه سروش رفیعی ارزش خواندن و همرسانی را دارد، مصاحبه ای برای رفع ابهامات موجود درباره این بازی.

* 7 سال در فجر بدون سربازی
قبل از هر چیز مختصر درباره خدمتم توضیح بدهم. الان دو سال و خرده ای است که من درگیر این ماجرا هستم. حتما می دانید که من از سال 1383 و از رده های پایه تیم خوب فجرسپاسی فوتبالم را آغاز کردم و 7 سال در خدمت فجر بودم و پس از آن به فولاد ملحق شدم. زمانی که مشمول شدم با فجر قرارداد داشتم و حتی زمانی که به خاطر شرایط پدرم برای معافی اقدام کردم باز هم در تیم فجرسپاسی بودم و برایم بسیار ساده بود که خدمتم را از همان طریق بگذرانم. اما من کارتم را گرفتم و یک فصل و نیم دیگر هم در فجر بازی کردم. مبلغ قرارداد سال آخرم هم 10 میلیون بود که 7 میلیونش را بیشتر نگرفتم. در واقع می خواهم این را بگویم که می شد با هر روشی من از همان طریق بازی در فجر خدمتم را بگذرانم.

* می خواستم بگویم خلاف نکردم

علت اینکه من آخرین نفری بودم که در بین ابطالی ها به خدمت سربازی اعزام شدم، همین بود. من همه تلاشم را کردم تا بگویم گناه و خطایی از من سر نزده و خلافی انجام ندادم و قانون را دور نزدم چون مردم بعد از جو آن روزها از فوتبالیست های دارای کارت معافی ناراحت بودند. من می خواستم حق خودم و خانواده ام را حفظ کنم و به همین دلیل کارم بسیار طول کشید. با این حال با همه اقدامات به نتیجه ای نرسیدم که شاید یکی از دلایلش بحث رسانه ای شدن این موضوع و تعداد زیاد افرادی بود که در موضوع ابطال کارت های پایان خدمت درگیر بودند.

* اعزام به تراکتور
من در نهایت در تاریخ 19 فروردین 1394 به خدمت اعزام شدم و طبق قانون باید در تاریخ 19 دی 1395 خدمتم به اتمام برسد. یک موضوعی درباره سربازهایی که غیبت دارند وجود دارد و آن 6 ماه اضافه خدمت است که این مساله شامل همه کسانی شده که کارتشان باطل شده بود با این تفاوت که اکثریت آنها قبل از 22 بهمن 1393 سرباز شده بودند و با توجه به اینکه شامل عفو مقام معظم رهبری شدند، اضافه خدمتشان بخشیده شد. فقط من و بختیار بودیم که بعد از آن زمان سرباز شدیم. من در برج فروردین 94 و بختیار در برج اسفند 93.

* مراجعه به ستادکل
بعد از سپری کردن یک فصل در تراکتور در زمان تعطیلات پیش فصل 96 ـ 95 شخصا به ستادکل نیروهای مسلح مراجعه کردم و خدمت آقایان باران چشمه، امیر باقری و موسی کمالی رسیدم که همه آنها با توجه به شرایطی که من داشتم و با در نظر داشتن پیگیری های قبلی خیلی به من کمک کردند بخصوص این 3 عزیز که نیت شان این بود که حقی از کسی ضایع نشود. با توجه به اطلاعات کاملی که آنها از شرایط و ابطال کارت من داشتند و با توجه به اینکه حس شان این بود و البته شواهدی هم وجود داشت که من مرتکب خلافی نشده ام نامه ای را به اداره سرباز سپاه خدمت جناب توکلی ارسال کردند.

* درخواست بخشش 6 ماه اضافه خدمت
در این نامه قید شده بود اضافه خدمت 6 ماهه من از نظر ستاد کل نیروهای مسلح بخشیده شده است. بعد از این نامه خود آقای توکلی به عنوان رئیس اداره سرباز و کسی که تلاش زیادی برای رفع مشکل من در دوران تیم ملی کرده بود، به من مستقیما اعلام کرد اضافه خدمتم بخشیده شده است. در عین حال باتوجه به شرایط قانونی و گردش کار اداری سپاه و نظام وظیفه این بخشش وارد سیستم نظام وظیفه نشده بود ولی با کمک خود آقای توکلی و محبت ایشان 40 روز پیش این نامه وارد سیستم نظام وظیفه شد. پس از آن نامه دیگری توسط آقایان سرهنگ مجید عابدینی معاونت نیروی انسانی سپاه عاشورا و سرگرد علیرضا سلامی جانشین نیروی انسانی سپاه عاشورا که جا دارد از آنها تشکر کنم در تاریخ 1395.9.24 به باشگاه تراکتورسازی ابلاغ شد مبنی بر اینکه اضافه خدمت من بخشیده شده است.

* نامه به آقای آجورلو نرسیده بود
این نامه با توجه به ابلاغیه اداره سرباز سپاه لازم الاجراست و بنابر مندرجات آن سربازی من در تاریخ 95.10.19 به اتمام می رسد. البته این نامه به هر دلیلی به دست سردار آجورلو نرسیده بود و ایشان از آن بی اطلاع بودند. من بعد از بازی ذوب با ایشان حرف زدم و همانطور که از قبل هم مطمئن بودم تمام هدف آقای آجورلو کمک به من و جلوگیری از ضایع شدن حق هر فردی از جمله سروش رفیعی است. در نهایت ایشان همان جا تماس گرفتند و پس از اطلاع از این نامه گفتند مطمئن باشید حمایت می کنم و اجازه نمی دهم ظلمی در حق تو صورت بگیرد و با توجه به بخشیده شدن اضافه خدمت تو بازیکن آزاد هستی. جا دارد تشکر ویژه ای کنم از آقای آجورلو به عنوان مدیرعامل باشگاه چون هرجا که لازم بوده چه در بحث تیم ملی، چه در بحث خروج از ایران و چه در سایر مسائل به من کمک زیادی کرده ایشان یکه و تنها با جان و دل برای موفقیت تیم تراکتورسازی بدون حمایت تلاش می کند و هدفش سربلندی آذربایجان و تراکتورسازی است.

* جای شک و شبهه ای نیست
به این ترتیب با توجه به ابلاغیه اداره کل، نامه اداره سرباز و تایید سپاه عاشورای تبریز و ارسال این نامه به باشگاه تراکتورسازی بنده در تاریخ 19 دی ماه خدمتم به پایان می رسد و دیگر شک و شبهه ای در موضوع خدمت سربازی من نیست.

* مدیربرنامه ای ندارم
صحبت های زیادی درباره تیم بعدی من و مقصد آینده فوتبالی من مطرح شده است، اولا بنده هیچ مدیربرنامه ای ندارم و تا به این لحظه هیچ کس از طرف من با هیچ باشگاهی صحبت نکرده و اگر تیمی خواستار حضور من در نیم فصل بوده مستقیما با خودم صحبت کرده. من واقعا از صمیم قلب از هواداران بابت این شایعات عذرخواهی می کنم اما ذره ای دوست ندارم که اهالی فوتبال تصور کنند من مشغول بازارگرمی هستم چون نه نیازی به این کار دارم و نه نیتم این است.

* اولویتم لژیونر شدن است
اولویت من برای ادامه فوتبال حضور در یک تیم خارجی است جایی که احساس کنم از نظر فوتبال به من کمک می شود. اگر شرایط یک درصد به گونه ای باشد که برای حضور در یک تیم خارجی کارها پیش نرود، آن وقت بعد از اتمام اردوی تیم ملی تصمیم گیری می کنم. تا این لحظه به هیچ کدام از باشگاه های داخلی پاسخ مثبت نداده ام اما بعد از اردو تکلیفم روشن می شود.

* به شایعات توجه نکنید
از همه رسانه ها و هواداران و فعالان فضای مجازی خواهش می کنم که از شایعات و البته توجه کردن به آنها خودداری کنند. من در حال حاضر با تمام توان و تمرکز به تیم ملی فکر می کنم و بعد از آن هم تصمیم نهایی را خواهم گرفت و مطمئن هم هستم که هرچه خواست خدا باشد، به صلاح من اتفاق خواهد افتاد.
 
* توفیق اجباری در تبریز
یک فصل و نیمی که در تبریز و تراکتورسازی گذراندم دوران مهمی در زندگی من است. اولا که شاید من باتوجه به میل باطنی و شرایطی که قلبا از نظر خودم درست نبود به سربازی اعزام شدم اما حالا که خدمتم به پایان رسیده وقتی گذشته را نگاه می کنم، می بینم که حضورم در تبریز یک توفیق اجباری بوده است. من از صمیم قلب تشکر ویژه ای از مردم بسیار خوب و غیور، ارزشمند و مهربان تبریز و آذربایجان و البته همه آذری های سراسر ایران می کنم که در طول این یک و نیم سال با همه کم و کاستی هایی که داشتم حمایتشان را دریغ نکردند و لطفشان را در همه زمینه ها نشان دادند من هم بالطبع تا آخرین لحظه که به عنوان سرباز در اختیار این تیم بودم با تمام وجود سعی کردم توانم را برای موفقیت تراکتور بگذارم.

* احتمال بازگشت به تراکتور
حالا که خدمتم تمام شده به عنوان یک سرباز خاطرات بسیار خوب و تجربیات گرانبهایی را از حضور در تراکتورسازی و شهر تبریز به دست آورده ام اگر شرایط به گونه ای پیش برود که مجددا در خدمت تراکتورسازی و مردم آذربایجان باشم، بیشتر از قبل و با همه وجودم برای موفقیت تیم تلاش می کنم. اگر هم اوضاع طوری بود که تصمیم جدیدی گرفتم از همین جا بابت محبت های آنها تشکر می کنم و امیدوارم اگر بدی یا کاستی ای دیده اند این برادر کوچک را به بزرگی خودشان ببخشند. من همیشه و هرجا که باشم از تبریز و مردمش به نیکی یاد خواهم کرد.

* تشکر ویژه از قلعه نویی
در این بین باید تشکر ویژه ای از آقای قلعه نویی داشته باشم. کسی که در طول مدتی که در خدمتش بودم علاوه بر مسائل فنی و فوتبالی درس های بزرگ زندگی هم به من دادند، کسی که در خیلی از مواقع پدرانه از اشتباهات و خطاهای من چشم پوشی کردند و به من لطف داشتند. از نظر فنی آقای قلعه نویی باتوجه به اینکه خودش هافبک بزرگی بوده به پیشرفت من کمک کرد و در سایر موارد مثل بحث خدمت یا حضور مجددم در تیم ملی کارهایی برایم کرد که حتی برای پسرش نکرده. همانطور که مستقیم به خود ایشان گفتم تا روزی که زنده هستم مدیون و ممنون ایشان هستم و اگر تصمیم بگیرم مجددا در خدمت تراکتور باشم یکی از دلایل اصلی حضور آقای قلعه نویی در این باشگاه است.

* بحث قرارداد با فولاد
روی صحبتم با مردم اهواز است، مردمی که 5 سال از بهترین سال های فوتبالم را در خدمتشان بوده ام و خونگرمی و مرامشان همیشه برایم الگو بوده است. آنهایی که من را می شناسند از ارادت من به مردم این خطه آگاهند. من به این خاطر این مساله را شرح می دهم که شک و شبهات درباره مساله قراردادم با فولاد برطرف بشود چون من فولاد را خانه خودم می دانم این باشگاه آنقدر بزرگ و حرفه ای است که هرکس باید آرزوی حضور در آن را داشته باشد. در حال حاضر بحثی که من در مورد قراردادم با فولاد دارم و متقابلا فولاد هم همین بحث را با من دارد مربوط به یک قرارداد 3 ساله است که فصل اولش در سال 94 ـ 93 بوده؛ فسخی که در قرارداد قبلی دو ساله من با فولاد نیز وجود داشته است.

* بین من و فولاد چه گذشت؟
با توجه به حضور من در نیم فصل دوم فصل 94ـ93 در فولاد و خارج نشدن اسمم از لیست باتوجه به اصرار مدیرعامل وقت آقای دهکردی و بازی در یک مسابقه آسیایی، 6 ماهی که الان سرباز هستم به خدمتم اضافه شد که بیش از همه سربازهایی است که کارتشان باطل شده بود. اگر همان زمان نیم فصل دوم به خدمت می رفتم این فصل طبق قانون نیم فصل اول را با فولاد بودم اما چون آن نیم فصل را ماندم (به اصرار مدیران و البته باتوجه به اینکه مطمئن بودم بی گناهم) حالا فکر می کنم بحثی بین من و فولاد نیست. ما در آن زمان توافقی انجام دادیم که اگر موضوع خدمتم حل بشود با قرارداد 3 ساله پیش برویم اما اگر سرباز شدم قرارداد قبلی و قرارداد 3 ساله ابطال و فاقد اعتبار بشود حتی به من قول دادند که این قرارداد 3 ساله را پاره می کنند که شاهد من در این موضوع آقای حسین ابن قاسم سرپرست وقت فولاد است.

* طرح دعوی در کمیته انضباطی
با گذشت مدت 2 سال باشگاه فولاد مدعی است که براساس قرارداد 3 فصله ای که متاسفانه پاره نشد و در دست مدیر جدید است من متعهد به بازی در این تیم هستم. این موضوع در کمیته انضباطی مطرح شد و 4 وکیل فولاد و بنده در این جلسه حضور داشتیم. برای من و از نظر من تقریبا مشخص است که کار به کجا می کشد اما چون کمیته انضباطی در این باره تصمیم خواهد گرفت بنده اجازه ندارم نظر یا برداشت خودم را اعلام کنم در هر صورت تابع رای کمیته انضباطی هستم و با کمال میل آن را می پذیرم.

* آقای سعداوی حتما پاسخ خواهند داد
باید بگویم آقای سعداوی به عنوان سرمربی فولاد حتما از اینکه گفته اند ما یک جای خالی داریم و آن را برای سروش نگه داشته ایم به من لطف دارند اما امیدوارم این صحبت و همچنین مصاحبه های مکرر آقای اژدری زاده مدیرعامل فولاد مبنی بر حضور قطعی من در این تیم و حتی اجازه نداشتن باشگاه ها برای مذاکره با من بعد از صدور رای کمیته انضباطی با پاسخگویی ایشان توام باشد ضمن اینکه امیدوارم این مساله برای مردم اهواز و دوستداران خونگرم فولاد باعث شک و شبهه نشود و پس از رای کمیته انضباطی با احساسات ایشان بازی نشود. این حرف ها و این صحبت که من صددرصد بازیکن فولاد هستم نکته ای است که باید بعدا درباره اش پاسخگو بود.

* کار خودم را به خدا سپرده ام
در انتها و از نظر یک آدم معمولی در این فوتبال به اسم سروش رفیعی باید بگویم چیزی که در این دو و نیم سال یاد گرفته ام صبر و بردباری و توکل به خداست. گذر زمان همه چیز را روشن می کند. من کار خودم را به خدا سپرده ام و مطمئنم هر اتفاقی رخ بدهد برایم بهترین خواهد بود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 02:41 بعد از ظهر

  کلا رفیعی رو فراموش کنین
  اگه اومد که خوش اومد اگه هم نه مهم نیست
  هرچه سریع تر نیازهای تیم رو با بازیکنای با کیفیت تامین کنین

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 02:44 بعد از ظهر

  این پرسپولیس بیا نیست بهتره بریم سراغ یکی دیگه

 • sun boysun boy :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 02:54 بعد از ظهر

  هری بابا، ببین چه جور برای پرسپولیس کبیر کلاس میذارن! لیگ یک ریخته بازیکن تاپ، عرضه میخواد شناسایی اونها، به خدا باید التماس کنن بیان پرسپولیس! عجب بابا!

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 02:54 بعد از ظهر

  سروش و پورغاز میان پرسپولیس. وقتی فهمیدم ناجوانمردانه میخوان نگهش دارند بهم ریختم و عصبانی شدم. ولی الان خیالم راحت شد سروش واسه ماست

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 03:06 بعد از ظهر

  تصمیمشو نگرفته هنوز انگار الانم که تازه ژانویه شروع شده وایمیسته تا پیشنهادای خارجی اوکی نشد تازه درباره تیم داخلی تصمیم بگیره
  شجاع هم که اوکی نشد کریمی هم که نمیاد یه مصلح موند فقط از لیست اول برانکو که جذب بشه پراهیچم هم فعلا تو آب نمکه تا وضعیت اوکراینیا اوکی بشه تازه اگه نفت رضایت بده که با آرام طبع عوضش کنه کلا وضع عجیبیه حالا با حرف وزیر که امروز زده باید ببینیم چی پیش میاد

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 03:18 بعد از ظهر

  اگه نیومد باید هر طور شده عالیشاه بر گردونیم تا تراکتور تقویت نشه

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 03:19 بعد از ظهر

  سروش نمیاد الکی سر کاریم ییهو می بینی سر از کیسه در بیاره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 03:33 بعد از ظهر

  بیخیال این شید بابا یه جوری حرف میزنه انگار ژاویه!آقای طاهری دست بجنبون بروسراغ بقیه گزینه ها

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 03:58 بعد از ظهر

  یه کم وصله به خرج بدید و.به مدیریت فشار نیارید بزارید با آرامش و اطمینان از حمایت ما کار را جلو ببره.
  مهم ترین چیز قهرمانی هست که ما با حمایت از تیم به دستش میاریم.
  شایعات ایجاد شده پیرامون این بازیکن و تمام تلاش افراد .خاص برای نیومدن این بازیکن و سرباز کردن دو بازیکن ما همه برای جلوگیری از قهرمان شدن ما هست .
  فقط با حمایت از تیم و مربی هست که حتی در صورت موفقیت اینها در عدم این انتقال قهرمانی را به دست بیاریم .
  با حمایت پارسال تیم آخر را تا یک میلیمتری قهرمانی رسوندیم الان که از هفته اول بالا بودیم با حمایت قهرمان میشیم .
  فقط حمایت کنید و اسیر جو رسانه ها نشیم و هوشیار باشیم.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 05:42 بعد از ظهر

  سلام
  بنده فکر می کنم که سروش پرسپولیس بیا نیست ،چون این بنده خدا الان کارش دست مافیای فوتبال هستش وخودش تصمیم گیرنده نیست زیرا کمیته انضباطی رایش رو فعلا رسانه ای نکرده ومنتظر تصمیم نهایی سروش هستن که اگه پرسپولیس را انتخاب کرد رای به نفع فولاد صادر میشود واگه تراکتور یا فولاد بود که رای دیگه مصداقی نخواهد داشت،
  پس نتیجه می گیرم که مدیران وبرانکو منتظرش نباشند ووقت خود شان را تلف نکنند ودنبال گزینه های دیگه باشند ،.اروپارفتن سروش هم تحقق نخواهد یافت ودلیلش هم نوع فیزیک وفوتبال سروش هستش.
  نهایتا سوراختور یا فولاد ویا هرباشگاه دیگه به غیر از پرسپولیس،
  البته این تحلیل بنده با توجه به نوع اداره فوتبال وناجوانمردانه بودن بعضیهاست وامیدوارم خلاف گفته ام اتفاق بیفتد.

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 05:42 بعد از ظهر

  دلت خوشه آیدا سادات نورالهی و عالیشاه امروز رسیدن تبریز از فردا تو تمرینیای سوراختورن

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 06:13 بعد از ظهر

  پرسپولیس بایدبراپاتک زدن به التراکتوربایداسم نوری وکرارتولیست خریدرسانه ای کنه وقیمت گزاف بزاره روشون تاکلاتیموبهم بریزه

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 06:32 بعد از ظهر

  بعضی دوستان چیزایی میگن انگار هنوز این فوتبال و مخصوصا کمیته انضباطی رو نشناختن! اگه سروش الان بگه میخوام برم پرسپولیس شک نداشته باشید که رای این کمیته بی انضباط چیزی به سود فولاد خواهد بود! حالا تراکتور و مدیران حقه بازش بجای خود! بعدش وقتی بازیکن از طرف دو تیم تراکتور آماده خور و فولاد بازیکن ساز تحت فشاره که قرارداد و اضافه قرارداد داری بیاد چیکار بکنه که شما راضی بشی؟!

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  یکشنبه, 12 دی 1395 - 06:36 بعد از ظهر

  صبح امروز در جایی خوندم که سردار باران چشمه گفته سروش اضافه خدمت داره و باید آجرلو براش تصمیم بگیره! اما بعد از اون یه ساعت قبل دیدم سروش برگه خدمتشو منتشر کرده که نشون میده اضافه خدمت نداره و قبلا بخشیده شده! ببینید حتی مسئول کل نظام وظیفه هم داره به نفع تراکتور شهادت دروغ میده! میخوان لفتش بدن تا نقل و انتقالات نیم فصل تموم بشه و حتی اگه تراکتور نمونه به پرسپولیس هم نیاد! هدف مافیا اول ضربه زدن به ماست بعد اگه خواست بره خارج چون اونا دو بازیکن تاپ جدید و مجانی گرفتن بجاش!

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب