پیش بینی بت 940
خبرهای اینستاگرامی حسین هدایتی درباره بمب نقل و انتقالات

خبرهای اینستاگرامی حسین هدایتی درباره بمب نقل و انتقالات

نويسنده : حسین احمدی 20 اظهار نظر بازدید [ 24910 ] دوشنبه, 13 دی 1395
:: خبر
خبرهای اینستاگرامی حسین هدایتی درباره بمب نقل و انتقالات

اختلافات دو طیف مدیریتی در باشگاه پرسپولیس در حساس ترین زمان ممکن سرباز زد. در سال های اخیر، اگر در پرسپولیس صحبت از روزهای موفق نقل و انتقالات می شود،هوادارا...

ارتش سرخ دات كام :

اختلافات دو طیف مدیریتی در باشگاه پرسپولیس در حساس ترین زمان ممکن سرباز زد.

در سال های اخیر، اگر در پرسپولیس صحبت از روزهای موفق نقل و انتقالات می شود،هواداران این تیم از حسین هدایتی و علی اکبر طاهری یاد می کنند.

در این میان،هر چقدر طاهری علاقه دارد در آرامش و سکوت کارها را پیش ببرد و در لحظه آخر با لبخندی ملیح از عضو جدید پرسپولیس رونمایی کند،طرفداران پرسپولیس،حسین هدایتی را به سورپرایزهایش در روزهای پرتب و تاب نقل و انتقالات می شناسند و بمب هایی که منفجر می کند.

حالا اما در روزهای حساس نقل و انتقالات نیم فصل،در شرایطی که پرسپولیس برخلاف فصل گذشته رقابت های آسیایی را هم نزدیک می بیند،شکاف میان طیف مدیریت اجرایی باشگاه و حسین هدایتی افزایش یافته؛اتفاقی که قطعا خبر خوبی برای هواداران پرسپولیس نیست.

آغاز درگیری با اظهارنظر دوست نزدیک
ماجرا این بار از جایی آغاز شد که یکی از دوستان نزدیک حسین هدایتی خبر توافق باشگاه پرسپولیس با سروش رفیعی را داد.اتفاقی که کمی بعدتر با واکنش مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس روبرو شد.

پندار خمارلو در واکنش به این موضوع عنوان کرد:هر خبری که بشود، ما خودمان از طریق سایت باشگاه آن را رسانه ای خواهیم کرد.هدایتی اصلاً قراردادی با باشگاه ندارد که بخواهد کارهای این چنینی انجام بدهد. ما یک قرارداد با شرکتی تبلیغاتی داریم که شرکت استیل آذین هم زیر نظر آنها است. کل فضای تبلیغاتی ما را این شرکت انجام می دهد. ایشان نقشی در نقل و انتقالات باشگاه ندارند. ما نمی دانیم که ایشان خارج از چارچوب باشگاه و به صورت شخصی چه کارهایی انجام می دهد، اما آنچه که برای ما مشخص است این است که هزینه های ما را آن شرکت تبلیغاتی می دهد و ما با آنها طرف هستیم.

نخستین واکنش هدایتی
به دنبال این مصاحبه، گروهی از هواداران پرسپولیس به صفحه حسین هدایتی در اینستاگرام رفتند و انتقادات تندی را نسبت به وی مطرح کردند.

اتفاقی که حالا، با واکنش عابر بانک روبرو شده است:

هدایتی در پرسش و پاسخ با هواداران پرسپولیس عنوان کرد:خمارلو می تواند بدون اجازه مسئولی چنین مصاحبه و دروغی را بگوید؟ برخی توهین هواداران را تحمل کردم و حرفی نزدم ولی این توهین و دروغ و تهمت از باشگاه قابل تحمل نیست.او در ادامه حتی از میلیاردها پولی سخن گفته که بابت نقل و انتقالات به حساب باشگاه واریز کرده است:

 امسال بهترین ها جذب شدند، رسید دریافتی های میلیاردی که دو بامداد و روز تعطیل مراجعه می کردید را منتشر کنم؟از خدا نمی ترسید؟اکنون تکذیب می کنید؟


 

افشاگری درباره نقل و انتقالات گذشته
هدایتی که ظاهرا از برخی اتفاقات حول و حوش باشگاه ناراحت است،در ادامه دست به افشاگری می زند و پیرامون جای پایش در نقل و انتقالات گذشته کدهایی می دهد.

این قسمت حرف های او را بخوانید:این جمله هدایتی شاید یکی از مهم ترین بخش های حرف های او باشد:

 امان از روزی که حقایق باشگاه را مستند بگویم، از خارجی پارسال تا گولچ و دو اوکراینی که تست ندادند و جذب شدند.


ناامید از جذب بمب نقل و انتقالات
 سکانس پایانی حرف های تکان دهنده هدایتی،اما نامیدی محض او نسبت به روند نقل و انتقالات است.

او گفته که سروش رفیعی آماده امضا قرارداد با پرسپولیس است اما کسی نیست با این بازیکن صحبت کند.ادعایی عجیب که مشخص نیست چه مستنداتی درباره آن وجود دارد.

هدایتی در این باره عنوان کرد:امشب وقتی با سروش صحبت کردم فهمیدم آقایان چقدر بی توجه هستند. مشکل پایان خدمت سروش حله، بگید دنبال کی بگرده بره امضا کنه دریغ از یک تماس، البته فقط جناب برانکو با ایشان صحبت کرده و خواسته به پرسپولیس بیاد اما ایشان یا یک هوادار که نمی تواند قرارداد امضا کند.


 
بمب قرمزها خنثی می شود؟
در حالیکه برخی شایعات از ناراحتی برانکو بابت روند نقل و انتقالات تیم حکایت دارند،از دست رفتن سروش رفیعی که هواداران پرسپولیس نسبت به وی در این مدت علاقه زیادی نشان داده اند بدون تردید خبر بدی محسوب می شود.

باید دید روند پرسپولیس در بازار پرسر و صدای نقل و انتقالات در نهایت به کجا می رسد و آیا پادرمیانی برخی نزدیکان دو طیف باعث از بین بردن شکاف فعلی می شود یا نه.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:07 قبل از ظهر

  دم حاج حسین گرم ولی پارسال همین دخالت های هدایتی و امیر عابدینی باعث شد بیرانوند رو از دست بدیم امسالم همون جریان داره سر سروش رفیعی اتفاق می افته!

 • saeed taktasaeed takta :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:08 قبل از ظهر

  حاج حسین خیلی مردی و مسئولین باشگاه قدر نشناس ؛ ما هوادارا هیچ موقع کمکای مالی حاجی به باشگاه و رایگان کردن بازیهای پارسال و بازیهای تو اسیا رو فراموش نمیکنیم حاج حسین خیلی نردی ولی کیه که قدرتو بدونه ولی در عوض ما هوادارا همه جوره حمایتت میکنیم

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:10 قبل از ظهر

  بله دیگه.... ما که میدونستیم از این بیعرضه ها بخاری بلند نمیشه... امسالم قهرمانی رو از دست دادیم... حیف شد چندین سال بود این قدر خوب نشده بودیم ... حیف که دوباره رسیدگی نکردن... لعنت به اون وزیر اشغال که بیخیاله....

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:12 قبل از ظهر

  نمیدونم چی تو این باشگاه میگذره در مورد اکراینی ها که سکوت کردند در مورد نقل و انتقالات نیم فصل دوم هم کلا مدیرها خنثی هستند فقط بلدن بازیکن بدن به بقیه ی تیمها تا اونها را تقویت کنند آقا کار بلد نیستی برو یکی دیگه بیاد .

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:14 قبل از ظهر

  ای بابا هر دقیقه سایتو رفرش میکنم از بالا تا پایینو نگاه میکنم بلکه خبری از نقل وانتقالات بشه ولی هیچ خبری نیست کیسه با زهیوی تموم کرده ما هنوز مصلح رو هم صددرصد نکردیم چه خبره تو باشگاه توروخدا یکی که خبر داره ادمینای سایت به ماهم بگید چه خبره منتظر جذب بازیکنی باشیم یانه؟اگه قرار نیست بازیکنی بیاد بگید ماهم تکلیفمونو بدونیم والکی منتظر نشیم طاهری خیلی خوبه ولی تو نقل وانتقالات همیشه ضعیف بوده اخه چرا باید دنبال شجاع باشیم که هم قرارداد باشله زرد داره هم وحشتناک افت کرده چرا با طیبی که آزاده مذاکره نمیکنن که خیلی بهتر از شجاع وکوروشی هست؟چرا خبری از مذاکره با مهاجم نیست؟یه لحظه فکر کنید خدایی نکرده یه بازی طارمی نباشه یا عقبیم احتیاج به گل داریم چه کسی رو داریم که بیاد توزمین وگل بزنه؟علیپور یا پریموف؟این دوتا روی هم چنددقیقه بازی کردن وچندتا گل زدن که نیم فصل دوم هم بهشون امید داشته باشیم؟15 بازی به عنوان مهاجم وصفر گل زده این یعنی فاجعه یکی از برانکو بپرسه آیا مهاجم میخاد یانه اگه کسی نیست ومنشا رو هم پیکان نمیده حداقل توروخدا عباس زاده رو جذب کنید بقران قسم هزار برابر بهتر از پریموف هست وحداقل میتونه برامون چندتا گل بزنه وبدردمون میخوره وخیلی کمتر از پریموف هم قرارداد میبنده برانکو رو دوست داریم ولی کاش طاهری انبار هم مثل قضیه رامین ومسلمان وارد عمل بشه وعباس زاده رو بگیره مطمئنن نظر برانکو رو عوض میکنه ومیاد تو ترکیب وما هم میدونیم کسی رو داریم که میاد تو بازی میتونه گل بزنه نه اینکه مثل پریموف تیمو ده نفره کنه بخدا عباس زاده کنار طارمی وبا سانترهای رامین غوغا میکنن حداقل اینو جذب کنید ما مهاجم لازمیم از پریموف آبی گرم نمیشه دیگه حتی نمیتونه به تیمهای درجه 2گل بزنه بخدا قسم بازیکن نیست مهاجم نیست ولش کنید اینو اعصابمونو دارن داغون میکنن هرروز بدتر از دیروز خدا ازت نگذره وتقاص نامردی ودلالیتو پس بدی ایشالا ترکاشوند کیسه کش دلال

 • Amir FarAmir Far :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:20 قبل از ظهر

  هدایتی مورد احترام ماست ولی هرکی بخواد تیم رو بهم بریزه بدونه ما جلوش می ایستیم...پس متحد باشین و کارا رو پیش ببرین و اگه میخواین تیم رو وارد حاشیه کنین در خروجی باشگاه رو هواداران پرسپولیس بهتون نشون خواهند داد!

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:21 قبل از ظهر

  ماحاج حسین رادوست داریم وهوادارواقعیه امیدوارم مسولان باشگاه هم به خواسته هواداران احترام بگذارندودرارتقاقدرتمندی پرسپولیس کمرهمت بسته ونگرانی هاراکناربگذارند

 • red championred champion :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:22 قبل از ظهر

  دقیقاً دولتی که خود را صاحب پرسپولیس می داند و دست بردارش نیست ، برای پرسپولیس چکار می کند ؟
  پول که از SMS هوادار میاد ، تیم را هم که برانکو به دندان گرفته و با دانشش به یک مدعی تبدیل کرده . دولت ، هیئت مدیره منفعل تحمیلی ، طاهری و بقیه آسمون جل ها دارن چه غلطی می کنن ؟ آخه نباید توی این مدت حداقل با یک نفر قرارداد امضا می کردند ؟
  ما از بیرون هزار دشمن نانجیب داریم ، از داخل هم باید بخوریم ؟؟؟؟؟؟؟

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:22 قبل از ظهر

  نیم فصل بازیکن نمی گیریم با این مدیر بی عرضه تو اسیا 5 تا از تیم های عربی می خوریم حذف می شیم بعد عربا بهمون می خندن مسخره عربا داعش می شیم

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:30 قبل از ظهر

  خودشون که بازیکن نمی گیرند هدایتی می خواد بگیره کمک نمی کنند بی عرضه ها شما که عرضه تیم داری ندارین بدین به خصوصی

 • ناشناس ناشناس :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:37 قبل از ظهر

  من از حسین هدایتی خوشم نمیاد و نمیدونم در نهایت هدفش از این کمک ها چیه ؟؟

  اما روی سخنم با مدیران باشگاهه !
  چرا پرسپولیس باید به کمک دیگران نیاز داشته باشه ؟؟؟؟؟؟

  پس مدیران باشگاه چیکار میکنند ؟؟؟

 • Mahdi MBMahdi MB :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 11:59 قبل از ظهر

  آقای طاهری اینهمه هوادارا ازت حمایت کردن که بمونی اینه جوابشون؟حتی با مصلح هم مذاکره نکردی چه برسه به سروش نکنه بخاطر دستور وزیر واسه کنار گذاشتن ترکاشوند دلال ناراحتی وقهر کردی؟طاهری اینو بدون واسه هوادار پرسپولیس مهمه نه شخص اگه ازت حمایت کردیم فقط بخاطر پرسپولیس بوده نه خودت ایندفعه هم اگه بازنده نقل وانتقالات بشی وخدایی نکرده قهرمانی رو از دست بدیم باید بری واز حمایت خبری نیست واسه مافقط تیم مهمه پس بخاطر ترکاشوند دلال خودتو خراب نکن بین محبوبیت وتنفر فاصله ای به اندازه مو هست مواظب باش

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 12:05 بعد از ظهر

  متاسفانه کلاشوند ودوستاتش دارن ارزوی دیرینه کیسه کشا رو که همان دور کردن هدایتی از باشگاه است رو محقق می کنند .
  چه اشکال داره هدایتی بعنوان هوادار به باشگاه کمک کنه واین کمکـ رسانه ای بشه .
  کلاشوند می خواد هر بازیکنی که میاد ازش تلکه بگیره ولی با حضور هدایتی نمی تونه.

 • mohammad Poldokhtarmohammad Poldokhtar :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 12:10 بعد از ظهر

  اصل ماجرا همینه که اقای هدایتی هر کمکی میکنه فرداش اونو رسانه ای میکنه و این باعث میشه تمام زحمات مدیریت باشگاه به اسم هدایتی تموم بشه برا همینه باشگاه اجازه دخالت بیشتر رو نمیده اقای هدایتی هم اگه واقعا نیتش کمک هستش باید کمک مالی کنه نه اینکه خودش با بازیکن مذاکره کنه اینجور که داره پیش میره نه تنها کمکش به باشگاه نمیرسه بلکه ضررش بیشتر میرسه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 12:11 بعد از ظهر

  در حالی که نقل و انتقالات از 16 دی شروع میشه و هنوز هیچ باشگاهی بازیکن جذب نکرده این صحبت ها چه معنی میده!!؟؟ حاشیه سازی نیست!!؟ آقای هدایتی اگه کمکی کردی با اینکارها خرابش نکن

 • ramin akbariramin akbari :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 12:29 بعد از ظهر

  آقای هدایتی ما به پرسپولیسی بودن شما شک نداریم اما ایراد کار اینجاست که شما کاراتو تو بوق و کرنا میکنی و زیر نظر مدیریت باشگاه کار نمیکنی همینم باعث میشه که همونقدر که کمک مالی میکنی همونقدرم حاشیه سازی کنی واسه تیم...خود من اگه شخصا جا سلطانی وزیر بودم توروبرا 2.3سال میزاشتم مدیر عامل شک ندارم که از طاهری بهتر عمل میکردی اما حیف که شما میون دولتمردان و سیاسیون برعکس طاهری نفوذ و برشی ندارین..آقای طاهری که انقد ادعاش میشه دست بجونبنه این تیم یار میخواد شدید بازیکن لازمیم اگه خدای نکرده چندتا از بازیکنایه اصلی مصدوم و محروم شن اونوقت قهرمانی که هیچ کار برا گرفتن سهمیه ام سخت میشه حالا سوراختور نه تو لیگ قهرمانان ک نیست تو حذفی ام رفته فینال دیگه بازی نداره از نظر بازیکنم 18..19تا بازیکن درجه یک داره!!خب معلومه شکست میخوریم بدون ابزار..ترخدا بخودتون بجنبین مدیرایه نالایق..تیموریان خودش پیغام داده مشکلی با نیمکت نشینی نداره بیارینش مصلح و رفیعی رو با خرج کردن جذب کنید..عباسزاده و صادقیانم خیلی با انگیزه ان..پراهیچم با آرام طبع عوض کنین دست بجنبونین نیمکت قوی میخوایم وگرنه قهرمان نمیشیم عمرا

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 12:47 بعد از ظهر

  بزارید طاهری خودش کارشو بکنه وقتی حق امضا نداره چطور قرارداد امضا کنه .
  تازه برای ثبت قرارداد با رفیعی باید تا بعد از 19دی صبر کرد.
  همه میدونیم تیم های اصفهانی برای بازیکن ذخیره شون از ما کلی پول رضایت نامه میگیرن چه برسه که بازیکن اصلی باشه .
  پرسپولیس قبلا اینقدر در زمین این تیم ها را به خاک و خون کشیده که حاضر نیستند بزارند پرسپولیس قوی بشه و به دوران اوجش برگرده .
  اگر میبینید الان این تیم ها شاخ شدن برای ما فقط به خاطر این هست که پرسپولیس از سال 82به بعد که بودجه صنعتی داشت رادیگه نداره و این بودجه به این تیم ها رسیده و در عوض پرسپولیس هیچ منبعی نداشته و فقط با پشتوانه هواداران سرپا مونده وگرنه این تیم ها فقط تمام توانشون را برای اینکه مساوی بگیرند یا با اختلاف کم ببازند میزاشتند.
  پس باید سعی کنیم نقد ها را بچسبیم وقتی شجاع نمیاد چرا باید بزاریم طیبی بره سپاهان با طیبی و پورغاز قرارداد ببندید و هم مدافع بخریم هم اینکه با دست پر به خاطر علاقه زیاد برانکو بشینیم سر میز مذاکره و طیبی را با شجاع عوض کنید.

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:00 بعد از ظهر

  همه چیز مشخه.امسال باید تراکتور قهرمان بشه تا طرفدارانش اعتراض نکنن...سردار رویانیان هر بازیکنی رو که میخواست میگرفت..اما طاهری اصلا هیچ اقدامی نمیکنه...سروش دلش میخواد بیاد اما اقایون اصلا به فکر نیستند..هرکی جای هدایتی بود ناراحت میشد و کنار میکشید..هدایتی خیلی مرده که تا همینجا هم به تیم کمک کرده...پندار خمارلو خودش میتونه یه بازیکن جذب کنه که اینجوری درمورد هدایتی حرف میزنه و باعث میشه هدایتی نا امید بشه....امیدی به قهرمانی پرسپولیس ندارم...به جز اینکه بازیکن نداریم اردوهای مسخره تیم ملی هم هست و برانکو هم امروز توی مصاحبه خودش این موضوع رو گفته...امسال اگر بتونیم سهمیه بگیریم شاهکار کردیم..لطفا تایید کنید

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:36 بعد از ظهر

  خمارلو و طاهری که کاری نمیکنن و واقعا هیچکاره هستند..اما این دوست هدایتی هم خیلی حاشیه داره..الکی حرف میزنه و با این حرفها تیم رو میبره تووی حاشیه..خود هدایتی کارش درسته و دلسوزه پرسپولیسه اما اون شخص برای معروف شدن این حرفها رو میزنه و متاسفانه طرفداران هم میرن ازش درمورد یارگیری پرسپولیس سوال میکنن در حالی که هیچ مسئولیتی نداره

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب