پیش بینی بت 940
برانکو: در آسیا موفق و قهرمان لیگ نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند

برانکو: در آسیا موفق و قهرمان لیگ نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از سرمربی تیم ملی گفت: اگر در آسیا موفق و قهرمان لیگ برتر نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند. برانکو ایوانکوویچ در حاش... 5 out of 5 based on 34 ratings.

برانکو: در آسیا موفق و قهرمان لیگ نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 32 اظهار نظر بازدید [ 10880 ] دوشنبه, 13 دی 1395
:: خبر ویژه
برانکو: در آسیا موفق و قهرمان لیگ نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از سرمربی تیم ملی گفت: اگر در آسیا موفق و قهرمان لیگ برتر نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند. برانکو ایوانکوویچ در حاش...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از سرمربی تیم ملی گفت: اگر در آسیا موفق و قهرمان لیگ برتر نشویم، مقصر کی روش و سازمان لیگ هستند.

برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز (دوشنبه) تیمش در جمع خبرنگاران گفت: امروز 15 بازیکن در تمرین حضور داشتند و ربیع خواه هم مصدومیتش برطرف شده است. بقیه مصدومان به زودی آماده خواهند شد. شما خبرنگاران  فردا هم می توانید تمرین تیم را از نزدیک تماشا کنید.

وی با اشاره به برنامه های تیمش گفت: چهارشنبه باید یک بازی دوستانه انجام می دادیم که آن را لغو کردیم و شاید شنبه یا یکشنبه آینده بازی کنیم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص فصل نقل و انتقالات گفت: هنوز هیچ بازیکنی جذب نکردیم، اما طبیعی است که به چند بازیکن نیاز داریم. باتوجه به اینکه نیم فصل دوم کمی سخت خواهد بود، نیاز است که به بازیکنان مان چند نفر اضافه کنیم. متأسفانه این دوره نقل و انتقالات کوتاه است. شاید عملاً و تئوریک این دوره بلند باشد، اما 10 روز دیگر بازی های مان آغاز می شود. بازیکنانی که می خواهیم در آینده بگیریم، بالقوه برای ما نیستند و با تیم ملی هستند. وقتی هم برگردند، مذاکره و جذب بازیکن سخت تر خواهد شد.

برانکو با اشاره به مشکلاتی که پرسپولیس برای نقل و انتقالات نیم فصل دارد، خاطرنشان کرد: برای جذب بازیکن در دو مسیر کار می کنیم. یک دسته بازیکنانی هستند که در شرایط فعلی به آنها نیاز داریم و دسته دیگر هم بازیکنانی که برای فصل آینده می خواهیم.

وی با اشاره به صحبت های روز گذشته خود که گفته بود درباره اردوی تیم ملی امروز (دوشنبه) صحبت خواهد کرد، گفت: روز گذشته در مورد اردوی تیم ملی صحبت نکردم، چون نمی دانستم آنها به امارات خواهند رفت یا نه. باتوجه به اینکه اکنون به دبی رفته اند، برای آنها آرزوی اوقات خوشی را دارم و امیدوارم در این اردو خوب کار کنند. چیزی که می خواهم بگویم این است که تیم ملی ما مهم ترین بخش فدراسیون فوتبال محسوب می شود. طبیعی است ما به عنوان پرسپولیس و من به عنوان سرمربی سابق تیم ملی و فعلی پرسپولیس برای تیم ملی کار و زندگی می کنیم. اکنون هم افتخار می کنیم که بیشترین بازیکن ملی پوش را داریم، اما فوتبال فقط تیم ملی نیست و کار کردن هم فقط برای تیم ملی نیست. رده های دیگر هم اهمیت دارند، مانند فوتسال، فوتبال بانوان و باشگاه ها که تیم ملی حیات خود را مدیون باشگاه هاست.

برانکو با اشاره به اردوی تیم ملی تصریح کرد: اگر پرسپولیس و سایر تیم هایی که در لیگ قهرمانان آسیا بازی دارند، موفق نشوند و به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا نروند و اگر ما در لیگ قهرمان نشویم مقصر اصلی کی روش است. مقصر اصلی سازمان لیگ است که این برنامه را داده است. نمی دانم چه آقایی این برنامه را داده و فدراسیون هم مقصر است که این برنامه را پذیرفته است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه انتقادهای خود از برنامه های تیم ملی گفت: برای صحبت های خود دلایلی دارم. در خصوص مشکلات نقل و انتقالات گفتم که ما چه مشکلاتی داریم. برنامه ای که برای باشگاه ها تهیه شده است، طوری بوده که بازیکنان بیشتر با تیم ملی بوده اند. از هفت ماهی که لیگ و تمرینات آماده سازی باشگاه ها شروع شده، بازیکنان ملی پوش 100 روز در اختیار تیم ملی بوده اند و باشگاه ها کمتر این بازیکنان را در اختیار داشتند. شاید کمتر از 100 روز بازیکنان را در اختیار داشتیم، در حالی که باید باشگاه ها این بازیکنان را آماده کنند.

برانکو با بیان اینکه برنامه انجام شده برای تیم ملی وحشتناک است، یادآور شد: با این برنامه ریزی جای هیچ استراحتی برای بازیکنان نگذاشته اند، در حالی که بازیکنان واقعا نیاز دارند تا در نیم فصل و این تعطیلی 15 روزه استراحت داشته باشند. آنها باید خودشان را برای نیم فصل دوم بسیار سنگین آماده کنند. نیم فصلی که ما هر 4-5 روز یک بار باید بازی کنیم به شکلی که ما در نیم فصل دوم بیشتر از اینکه تمرین داشته باشیم باید در هواپیما در حال سفر باشیم. ما نمی توانیم در آن مقطع تمرینات تاکتیکی داشته باشیم و بیشتر باید ریکاوری کنیم.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: چیزی که بیش از هر چیزی مهم است سلامتی بازیکنان است و با این برنامه ریزی واقعا هیچ فکری به این مسئله نشده است. این برنامه ریزی یعنی اینکه بازیکنان عملا هیچ تعطیلی نخواهند داشت و آنها باید منتظر باشند تا عید نوروز که به اجبار ما 2-3 روز به آنها استراحت دهیم. مورد دیگری که این اردو باعث شد ما نتوانیم در فصل نقل و انتقالات با بازیکنان مدنظرمان مذاکره کنیم.

برانکو در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه کی روش از حامیان رسانه ای برخوردار است و در مقطعی در همین زمینه با مانوئل ژوزه به مشکل خورد و در نهایت این مربی پرتغالی از تیم پرسپولیس به خاطر کسب نتایج ضعیف برکنار شد و به نظر می آید این بار کی روش جنگ را با برانکو آغاز کرده است عنوان کرد:  همه آنچه می گویید درست است اما من دوست دارم یکسری بیایند جواب بدهند و بگویند واقعا این اردوی دبی درست و عاقلانه است یا نه. آن هم اردویی بدون بازی تدارکاتی چرا که رسانه های مراکش از لغو بازی ایران و تیم ملی این کشور خبر دادند، حتی اگر بازی دیگری جایگزین این بازی کنند باز هم من می گویم برگزاری این اردو عاقلانه نیست.

وی اظهار داشت: من حرفی را می زنم که فکرم می گوید. مثل موقعی که من را مقصر عدم برگزاری اردوی تیم ملی معرفی کردند اما مطمئنم برای این اردو 2 ماه پیش برنامه ریزی کرده بودند به این جهت می گویم که وقتی ما در امارات بودیم مدیر باشگاه ایرانیان به من گفت برای تیم ملی از قبل برای برگزاری اردو در همین تاریخ آنجا را رزرو کرده اند. در حقیقت مربیان تیم ملی از 3 ماه قبل می دانستند چنین مقطعی اردو خواهند داشت اما به کسی نگفتند چون خودشان می دانستند که چه کار کردند.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این اختلافش با کی روش به پرسپولیس لطمه نخواهد زد؟ گفت: من با کسی مشکلی ندارم، اگر این حرف ها را هم می زنم اعتقادم این است که بیایند من را قانع کنند، کارشناسان، باشگاه ها دلیل و مدرک بیاورند و بگویند که آیا برگزاری این اردو درست است یا نه، آیا بازیکنی طاقت می آورد که بدون پشت سر گذاشتن دوران آماده سازی در نیم فصل در ادامه بازی ها هر 4 روز یک بار به میدان برود. من با کسی دشمنی ندارم، از اول هم گفته ام ما به هر شکلی که شده از تیم ملی حمایت کرده و می کنیم فقط محض اطلاع به شما می گویم سال 2006، 15 روز مانده به جام جهانی باشگاه صبای قم به خاطر بازی نه چندان مهم، علی دایی، یحیی گل محمدی و سهراب بختیاری زاده را به ما نداد!

برانکو در واکنش به نظر خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه همه باشگاه ها و مربیان لیگ برتری با برنامه ریزی کی روش مشکل دارند، تصریح کرد: من به خاطر همین مسئله می گویم مقصر کی روش است، مقصر رئیس سازمان لیگ، فتاحی است. همین طور فدراسیون که این نوع برنامه ریزی را پذیرفته است.

در ادامه خبرنگار دیگری از برانکو پرسید گویا کی روش به خاطر رابطه خوبی که با یکی از سرمربیان شاخص لیگ دارد، در تلاش است با زمین زدن پرسپولیس کاری کند تا تیم تحت هدایت آن مربی جان بگیرد، گفت: من توجه به این حرف ها ندارم فقط می دانم هیچ هماهنگی بین مربیان تیم ملی و مربیان لیگ وجود ندارد. بازیکن مصدوم را به اردوی تیم ملی دعوت می کنند که این طور به نظر بیاید در باشگاه برای این بازیکن هیچ کاری انجام نمی شود. این ارتباط سالم بین تیم ملی و باشگاه ها نیست. اینکه کی روش با کدام مربی خوب است یا نه به من ارتباطی ندارد، من با امیر قلعه نویی رابطه خیلی خوبی دارم در حالی که تیم های ما برای قهرمانی با هم جنگ می کنند. این بهترین بخش کار است که دو مربی چه قبل از بازی و چه بعد از بازی با هم رفیق باشند اما در عین حال هر یک از آنها برای موفقیت تیمش تلاش می کند. این قشنگ ترین رابطه است مثل بازیکنی که قبل از بازی برای مربی پیشین خود گل می آورد و این رسم در ایران وجود دارد که به نظرم بسیار زیباست.

برانکو در پاسخ به اظهارات خبرنگار دیگری مبنی بر دعوت چند بازیکن مصدوم به مانند وریا غفوری و مهدی ترابی با عصا به اردوی تیم ملی عنوان کرد: من حرفم را به طور کامل زدم و گفتم که مقصر کی روش است، مقصر سازمان لیگ و فدراسیون هستند. برای سومین بار این جمله را تکرار می کنم که آنها مقصرند. اگر بازیکن زیر 22 سال به تیم ملی دعوت می شد که بلکه مربیان بخواهند او را برای جانشینی برخی بازیکنان تیم ملی که در روسیه همراه این تیم نخواهند بود انتخاب کنند، من در این زمینه صحبتی نمی کردم چون مربیان تیم ملی این بازیکنان جوان را در این اردو امتحان می کردند تا اگر به کارشان می آیند آنها را برای آینده حفظ کنند اما می بینید که اینچنین نیست و چنین بازیکنی در لیست جدید تیم ملی دیده نمی شود به این خاطر است که من با برگزاری این اردو مخالفم.

وی در خصوص اینکه وزارت امور خارجه رفتن باشگاه ها به امارات را ممنوع کرده و با این حال تیم ملی چرا در دبی اردو می زند، گفت: الان هوا در آنجا خیلی خوب است. هوا گرم است و سال نو هم که هست!

سرمربی پرسپولیس پس از انجام این صحبت ها از خبرنگاران سؤال پرسید که «آیا کی روش به ایران آمده است؟» وی پس از اینکه با پاسخ «نه» خبرنگاران روبه رو شد، گفت: من فقط پرسیدم.

وی در خصوص اینکه برخی مشکلات پیش روی پرسپولیس است و الهلال عربستان که حریف تیمش محسوب می شود با رئال مادرید و تیم های بزرگ اروپایی دیدار تدارکاتی برگزار می کند تا آماده لیگ قهرمانان آسیا شود و پرسپولیس با تیم های دسته اولی و دومی بازی کرده و آیا این مسئله مشکلی ایجاد می کند یا نه، گفت: بله، چون ما وقت نداریم. من همین را گفتم. به جای اینکه 20 روز و یک ماه بین دو نیم فصل وقت باشد تا تیم را آماده کنیم، برنامه را طوری تنظیم می کنند که استراحتی نباشد. چهار پنج بازی اول نیم فصل دوم هم به جای اینکه هر هفت روز انجام شود تا وقت تکمیل تیم را داشته باشیم، وقت کنیم بازیکنان جدی را با تیم تطبیق بدهیم، بلافاصله که تیم ملی از دبی به تهران برمی گردد، مستقیماً لیگ آغاز می شود. هر پنج روز هم بازی داریم. فقط برای بازی با استقلال هفت روز فاصله است. طبیعی است زمان نداریم نه تیم را آماده و نه آن را تکمیل کنیم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: برای نیم فصل دوم دو بازیکن ما باید به سربازی می رفتند و هیچکس از من سؤال نکرد و امید عالیشاه و احمد نوراللهی را برداشتند و بردند! ما در نیم فصل دوم فشار زیادی را تحمل خواهیم کرد، احتمال مصدومیت بازیکنان افزایش پیدا خواهد کرد و هیچکس به فکر سلامتی بازیکنان نیست که مهم ترین مسئله است. بازیکنان به اردوی تیم ملی می روند و خسته برمی گردند. این را هم تا الان نگفته بودم که بازیکنان پس از هر اردو با دو سه کیلو اضافه وزن برمی گردند.

برانکو درباره اینکه در حالی می گوید اگر قهرمان نشود تیم ملی مقصر است و از سوی دیگر کی روش هم گفته اگر تیم ملی به جام جهانی نرود باشگاه ها مقصر خواهند بود و آیا این مسائل به ضرر فوتبال ایران نخواهد شد، گفت: ما برای قهرمانی خواهیم جنگید، اما می گویم اگر این اتفاق رخ ندهد، مقصر اصلی چه کسی خواهد بود. من هیچوقت کار خودم را توجیه نمی کنم. ما به قشقایی بدون ملی پوشان باختیم، اما اشتباه خودم بود و نگفتم تقصیر تیم ملی است. من خودم اشتباه کردم و خواستم کار را آسان کنم، چون دیگر وقت نبود که بازی کنیم. من به این دلیل این حرف ها را زدم که برای جذب بازیکن فقط  دیروز فرصت صحبت کردن با بازیکنان را داشتیم و ا با این اوصاف، چگونه بازیکن جدید بیاوریم.

وی درباره اینکه خودش تجربه مربیگری در رده ملی و تیم ملی ایران را هم دارد و دیده می شود که کی روش خودش زمین و کمپ و لباس انتخاب می کند و این مسئله کجای دنیا اتفاق رخ می دهد، گفت: من در این مسائل خودم هم دوست دارم کمپ تمرینی را ببینم، اما لباس و تجهیزات در اختیار فدراسیون است. البته به من ارتباطی ندارد که روش کی روش چیست و او چه کاری می کند. همه ما اینجا هستیم که با دانش و تجربه مان به فوتبال ایران کمک کنیم، اما همه چیز فقط تیم ملی اصلی ما نیست. درست است، این تیم اهمیت زیادی دارد، اما این تیم ملی است که به افراد دیگر وابسته است و افراد دیگر به تیم ملی وابسته نیستند. ما لیگ قهرمانان آسیا داریم، لیگ داریم، تیم های پایه داریم و تیم ملی هم از باشگاه ها تغذیه می شود. تیم ملی ایران تغذیه شده و الهام گرفته از همه تیم هاست که تیم امید، رده های پایه، فوتبال بانوان و همه مسائلی که مربوط به فوتبال می شود، تیم ملی را می سازند.

سرمربی پرسپولیس یادآور شد: کی روش نظر خودش را دارد و من هم حرف خودم را زدم. من هم سرمربی تیم ملی ایران بودم و بعد از من قلعه نویی آمد. می توانید از او هم بپرسید. ما در برلین همدیگر را دیدیم و هر اطلاعاتی که داشتم و می توانستم به قلعه نویی دادم، چون هدف و خاص ما موفقیت تیم ملی ایران است. از بازیکنان من بپرسید که آیا یک بار درباره تیم ملی صحبت کرده ام یا به آنها گفته ام که به تیم ملی نروید. همین الان چند بازیکن ما استحقاق حضور در تیم ملی را دارند، اما برای من اهمیتی ندارد که روش کی روش چیست.

برانکو در واکنش به این موضوع که زمان ریاست محمد دادکان در فدراسیون و حضور خودش در تیم ملی، سه چهار کشور از سوی او برای برپایی اردو معرفی می شد و فدراسیون یکی را انتخاب می کرد اما اکنون برعکس شده و فدراسیون در اختیار شخص قرار گرفته و مطیع یک نفر است، اظهار داشت: من نمی خواهم وارد این ماجرا شوم. من چیزی که نظر خودم بود را گفتم و تمام!

وی در ادامه انتقادهای خود نسبت به برنامه های تیم ملی و با تأکید بر همکاری باشگاه ها با این تیم، گفت: تاکنون باشگاه ها چه چیزی بوده که کی روش خواسته و عمل نکرده اند؟ 100 روز بازیکنان در اختیار تیم ملی بوده اند. بپرسید که بقیه تیم های ملی چند روز بازیکنان شان را در اختیار داشته اند. شاید فقط تیم ملی سوریه بوده که بازیکنانش را بیشتر در اختیار دارد، چون آنها هم درگیر جنگ هستند و لیگی ندارند. بازیکنان آنها مسافرند و شاید هر روز هم منتظرند که تماسی به آنها برسد که خانواده آنها کشته شده است. آنها در جبهه هستند، اما ما با آنها صفر - صفر مساوی کردیم.

برانکو در ادامه صحبت های خود از خبرنگاران پرسید: «آقای کی روش در لیگ چند بازی را آمده و از نزدیک تماشا کرده است؟» خبرنگاران وقتی گفتند او دربی را از نزدیک تماشا کرد و در بعضی دیدارها نیز آنالیزور او بازی ها را از نزدیک دیده است، تصریح کرد: سایر بازی ها چه؟ آنها مهم نیست؟ سایر بازی ها را از طریق ماهواره آنالیز کرده اند که متوجه شوند چه کسی آماده است و چه کسی نیست؟ این موضوع را از کجا فهمیده اند؟ چرا برای تماشای بازی ها لیگ نیامدند؟

سرمربی پرسپولیس در ادامه در خصوص اینکه آیا نگران نیست به دنبال این صحبت ها کی روش علیه او بیانیه بدهد، اظهار داشت: برای من مهم نیست. من نمی خواهم با کسی دعوا کنم و حق دارم عقیده و ایده ام را بگویم. من مسن ترین مربی لیگ هستم و حق دارم نظرم را بگویم. باتجربه هستم و در سه کشور قهرمان بوده ام. مربی ای را پیدا کنید که قهرمان سه کشور بوده، برنز جام جهانی را دارد، با ایران به جام جهانی رفته، در بوسان قهرمان شده است و مسابقات غرب آسیا را هم حساب نمی کنم.

برانکو در پاسخ به این سؤال که کی روش اختلافی مانند اختلاف با شما را با مانوئل ژوزه، سرمربی وقت پرسپولیس هم داشت و با جنگ سرد بلایی سر این مربی آورد که در میانه فصل تیم را رها کرد و رفت و آیا ترس ندارد چنین بلایی را سر او او بیاورد، گفت: من با کی روش جنگ سرد ندارم و اتفاقاً به او غبطه می خورم. او به ما یاد داده که چطور کار کنیم و چگونه تیم مان را آماده کنیم. دم او گرم. این را واقعاً می گویم.

وی در واکنش به این مسئله که ژوزه در مصر قهرمان شده بود و به پرسپولیس آمد و کی روش با او کاری کرد که در میانه فصل پرسپولیس را رها کرد و رفت و آیا از این بابت و ضربه خوردن به تیمش نگرانی ندارد، گفت: من وارد این بحث ها نمی شوم و وظیفه من حرفه ای گری با تمام به نفع باشگاه و هواداران پر شور و خوب مان است. این بزرگ ترین رضایتمندی من است و بقیه هر چیزی که خدا بخواهد می شود.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که او در حالی می گوید نگران تحرکات احتمالی از سوی کی روش نیست که فصل گذشته در بازی با ذوب آهن تیمش بدون برخی ملی پوشان حذف شد و برخی ملی پوشان او به صحبت های کی روش گوش دادند و همراه تیم به اصفهان نرفتند، گفت: همه چیز می تواند اتفاق بیفتد، اما من خودم را درگیر این مسائل نمی کنم.

برانکو در پاسخ به این سؤال که استقلال لیست خود را برای نیم فصل اعلام کرده و آیا پرسپولیس قصد اعلام لیست خرید خود را ندارد، اظهار داشت: هنوز نه، ما باید مرحله به مرحله پیش برویم. باید یکی را مأمور کنیم تا به دبی برود و با بازیکنان مدنظرمان مذاکره کند. البته شاید این فرد هم نتواند وارد باشگاه ایرانیان (محل اردوی تیم ملی) شود، چون ممکن است فکر کنند او چه کاری انجام می دهد و موضوع «سه» شود! ما هم در دبی بودیم، اما ورود به باشگاه و دیدن تیم را برای کسی محروم نکردیم.

سرمربی پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه آیا با سروش رفیعی برای آمدن به این تیم صحبتی کرده یا نه، گفت: شش ماه پیش با سروش رفیعی صحبت کردم که آن هم در مراسم برترین های لیگ پانزدهم بود. تراکتورسازی شنبه با ذوب آهن بازی داشت و وقتی هم رفیعی را دیدم، دیگر صحبتی با او نکردم. چون ما می خواستیم نسبت به رفیعی و باشگاه تراکتورسازی محترمانه برخورد کنیم تا این بازیکن بتواند تا آخرین لحظه با تمام تمرکز در اختیار باشگاه خودش باشد. اکنون هم به دبی رفته است و چگونه با او صحبت کنیم؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن فهیممحسن فهیم :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:00 بعد از ظهر

  آقای برانکو به تیم ملی بازیکن نده. طبق قانون فیفا فقط 72 ساعت قبل بازی تیم ملی باشگاه موظف است بازیکنانش را در اختیار تیم ملی قرار بده و بقیش در اختیار شماست و میتونید به تیم ملی بازیکن ندید. چرا اجازه دادید بازیکنان به تیم ملی بروند!!؟ از باشگاه حقوق می گیرند و باشگاه براشون تصمیم میگیره نه تیم ملی. ضمن اینکه با توجه به فشردگی بازیها، کمبود بازیکن و . . . اگر قرار باشه ما بین لیگ و آسیا یکی را انتخاب کنیم اون قطعاً قهرمانی لیگ است و می توانیم با بازیکنان ذخیره و امید خود در آسیا شرکت کنیم.. فقط قهرمانی لیگ مهم است.

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:02 بعد از ظهر

  به پیر به پیغمبر به امیرالمومنین و 14معصوم قسم پرسپولیس برای ما مهمتر از تیم ملی هست..دیگه چه جوری این موضوع رو نشون بدیم..زبونمون اندازه سرمون مو در اورد از بسکی گفتیم..یعنی نمیتونم بگم نسبت به کیروش چه احساسی دارم..ارتش خواهش میکنم تایید کن

 • محمد گودرزیمحمد گودرزی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:03 بعد از ظهر

  این بهونه ها موجه نیست ما هوادارا این چیزا رو قبول نمیکنیم آقای برانکو تقضیرو گردن کسی ننداز لطفا، پارسال اگه سید جلال رو گرفته بودی الان قهرمان شده بودیم امسالم ساسان رو مفت از دست دادی بنگستون رو که تازه داشت جا میوفتاد از دست دادی الانم باید عباس زاده رو برگردونی و با زاهدی آلترناتیو طارمی کنی بازی ساز هم نداریم تقضیر کیروش چیه؟ حالا اگه کیروش از بازیکنای ما دعوت نمیکرد همتون صداو در میومد که چرا دعوت نکرده وقتی 7 نفر اس تیم دعوت میشه یعنی پتانسیل تیم بالاست و مطمئنا تمرینات تیم ملی مفیده برای بازیکنا درسته استراحتشون کمتر میشه ولی باید قبول کنیم تیم حرفه ایی باید تحت فشار باشه بازی های لیگ انگلیس رو ببینید

 • وحید جعفریانوحید جعفریان :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:06 بعد از ظهر

  حمایت از برانکو تا قیامت

 • بهنام حاتمیبهنام حاتمی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:06 بعد از ظهر

  ووواااای ای خدا خسته شدم از این همه ناعدالتی اخه یه نفر نیست بگه برا چی میری یه اردوی خارج از کشور بدون بازی تدارکاتی اونم تو فصل امادهدسازی تیممون برا نیم فصل دوم تو این چند روزم معلوم نیست چی شده یه خبر امیدوار کننده نشنیدیم من نمیدونم این خمارلو و ترکاشوند چی میخوان از جون تیممون فقط باعث حاشیه میشن از اونور تراکتورو هر روز داری قویتر میکنن از اینور تیم ما هر روز داره ضعیفترش میکنن

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  بالادستیها دستور دادن که پرسپولیس زیاد قوی نشه تاهواداران کیسه ناراحت نشن وتراکتور قهرمان بشع واین وسط پرسپولیس وهواداراتش قربانی بشن.
  اقا نه سروش میاد نه کس دیگری شاید شاید طرخوش بینانه ترین حالت یک بازیکن معمولی جذب بشه اونم برای اینکه بگن فعالیت کردیم

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:10 بعد از ظهر

  ای بابا هر دقیقه سایتو رفرش میکنم از بالا تا پایینو نگاه میکنم بلکه خبری از نقل وانتقالات بشه ولی هیچ خبری نیست کیسه با زهیوی تموم کرده ما هنوز مصلح رو هم صددرصد نکردیم چه خبره تو باشگاه توروخدا یکی که خبر داره ادمینای سایت به ماهم بگید چه خبره منتظر جذب بازیکنی باشیم یانه؟اگه قرار نیست بازیکنی بیاد بگید ماهم تکلیفمونو بدونیم والکی منتظر نشیم طاهری خیلی خوبه ولی تو نقل وانتقالات همیشه ضعیف بوده اخه چرا باید دنبال شجاع باشیم که هم قرارداد باشله زرد داره هم وحشتناک افت کرده چرا با طیبی که آزاده مذاکره نمیکنن که خیلی بهتر از شجاع وکوروشی هست؟چرا خبری از مذاکره با مهاجم نیست؟یه لحظه فکر کنید خدایی نکرده یه بازی طارمی نباشه یا عقبیم احتیاج به گل داریم چه کسی رو داریم که بیاد توزمین وگل بزنه؟علیپور یا پریموف؟این دوتا روی هم چنددقیقه بازی کردن وچندتا گل زدن که نیم فصل دوم هم بهشون امید داشته باشیم؟15 بازی به عنوان مهاجم وصفر گل زده این یعنی فاجعه یکی از برانکو بپرسه آیا مهاجم میخاد یانه اگه کسی نیست ومنشا رو هم پیکان نمیده حداقل توروخدا عباس زاده رو جذب کنید بقران قسم هزار برابر بهتر از پریموف هست وحداقل میتونه برامون چندتا گل بزنه وبدردمون میخوره وخیلی کمتر از پریموف هم قرارداد میبنده برانکو رو دوست داریم ولی کاش طاهری انبار هم مثل قضیه رامین ومسلمان وارد عمل بشه وعباس زاده رو بگیره مطمئنن نظر برانکو رو عوض میکنه ومیاد تو ترکیب وما هم میدونیم کسی رو داریم که میاد تو بازی میتونه گل بزنه نه اینکه مثل پریموف تیمو ده نفره کنه بخدا عباس زاده کنار طارمی وبا سانترهای رامین غوغا میکنن حداقل اینو جذب کنید ما مهاجم لازمیم از پریموف آبی گرم نمیشه دیگه حتی نمیتونه به تیمهای درجه 2گل بزنه بخدا قسم بازیکن نیست مهاجم نیست ولش کنید اینو اعصابمونو دارن داغون میکنن هرروز بدتر از دیروز خدا ازت نگذره وتقاص نامردی ودلالیتو پس بدی ایشالا ترکاشوند کیسه کش دلال

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:14 بعد از ظهر

  اقای برانکو شما کاملا حق دارین
  از اول فصل کیروش رو مخ هستش و تا اخر فصلم ادامه داره
  اخه کیروش تو این چند سال چه کاره مفیدی انجام داده که مربیان
  قبل انجام ندادن.
  برانکو تو قلبم جای داری حمایت تا اخرش

 • علی پرسپولیسیعلی پرسپولیسی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:14 بعد از ظهر

  ای بابا یک کم به مسئولای باشگاه غر بزن تا 4 تا بازیکن جذب نکنن، کی روش رو ولش کن !!! قطعا جفتتون به درد همین فوتبال ایران میخورید !!!

 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:14 بعد از ظهر

  فقط یه بار بازیکن ها رو به تیم ملی نمیدادید تا ببینیم کسی جرئت داره به پرسپولیس چیزی بگه
  تقصیر مسوولان پرسپولیسه که هیچ اعتراضی نمیکنن و کیروش و تاج هر غلطی دلشون میخاد میکنن
  آخه این موقع سال اردو رفتن بدون بازی تدارکاتی به چه دردی میخوره

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:20 بعد از ظهر

  دقیقا حرفهای برانکو درسته . اصلا این اردو از قبل پیش بینی نشده بود از طرفی بازی دوستانه هم که با تیم مراکش لغو شده بود بازیهای مقدماتی جام جهانی هم که فاصله زیادی داره . باید الان بازیکنان در اختیار باشگاه باشن و تو تمرینات و بدنسازی تیم حضور داشته باشن . این وقفه تو نتایج تیم تاثیر گذار اس. البته انصافا اگه قضاوت منصفانه داشته باشیم درصورت عدم جذب بازیکنان با کیفیت و تداوم همکاری با اکراینی ها و نقش خنثی باشگاه راجع به ساسان ، امید و احمد در صدور رضایتنامه ، باشگاه ومسئولان هم در کسب نتایج احتمالی ضعیف تاثیر زیادی خواهند داشت

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:26 بعد از ظهر

  پرفسور غمت نباشه.... ارتش سرخ با میلیونها هوادار پشتته....
  بلایی به سرش میاریم که مزه شیر مادرش و از یادش ببره.... مرتیکه روانی....
  پرسپولیسیها همه پشت برانکو تا آخرین مسیر فقط حمایت حمایت حمایت....

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:35 بعد از ظهر

  وقتی بازی دوستانه لغو شده چرا رفتن اردو؟؟؟؟
  این چه مسخره بازی ایه که در میاره؟؟؟

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:38 بعد از ظهر

  مرگ بر دلال موزامبیکی که قوز بالا قوز شده

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:42 بعد از ظهر

  دمت گرم بخاطر شجاعتت. علی دایی با این همه ادعا یه بارم راجب این برنامه های مسخره چیزی نگفته. منصوریان کچل که شده دستمال به دست کی روش. جلالی و ذوالفقار نسب که زمان برانکو بلبل زبون شده بودن خفه خون گرفتن. اینها همه نشون میده مربی های ایرانی یه مشت افراد بی دانش بی وجود نیمکت پرست و ترسو هستن

 • پرسپولیس و لیورپولپرسپولیس و لیورپول :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:56 بعد از ظهر

  فردا ساعت 11 تجمع جلو باشگاه , باید مسئولان تیم بدونن تو چه باشگاهی دارن کار میکنند , این چه وضع بازیکن جذب کردنه , هرکی موفقیت پرسپولیس رو می خواد فردا ساعت 11 بیاد جلو باشگاه , مرجع لطفا بچاپ

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 01:58 بعد از ظهر

  خدا لعنت کنه این کفاشیانو که یک سرمربی آورده که فقط بره جام جهانی اوت شه بیاد!!! آقا اصلا بازیکنارو ندین به تیم ملی ببینیم چه غلطی میخوان کنن .باید مثل اول فصل دوباره این کچل پرتغالی رو سر جاش بشونیم!!!

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:00 بعد از ظهر

  فقط قهرمان شدن هست که میتونه این همه سختی و کینه توزی ها را آروم کنه .
  از یک طرف با باند شهرستانی تراکتور و اصفهان باید بجنگیم از یک طرف با باند کیروش و کیروشی پور برای زمین زدن پرسپولیس و از یک طرف دیکه با افرادی که بیخ گوش خودمون هستند و سال گذشته با جلوی گیری از انتقال یک دروازه بان مطمئن جلوی قهرمانی پرسپولیس را گرفتند و امسال هم با تحریک هوادار علیه مدیریت.
  این همه جنگیدن در جناح های مختلف کلی تمرکز و انرژی از کادر فنی و مدیریت میگیره که با حمایت هوادار قابل جبران هست .
  باید امسال در بازی خونگی اینقدر حمایت کنیم که توپ با فوت هواداران بره توی دروازه.
  فقط فقط حمایت از برانکو و طاهری.

 • علی طاهریعلی طاهری :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:01 بعد از ظهر

  باید حتما یک اعتراض به روند جذب بازیکن داشته باشیم هوادارانی که میتونن بیان دریغ نکنن مهاجم نداریم دفاع وسط نداریم ...
  چقدر حرص بخوریم چقدر چشم انتظاری در شان ما نیست که به سروش رفیعی التماس کنیم اگه برانکو دست روی کسی گذاشته مدیران باید جذبش کنن
  تراکتور سازی با دوتا نصفی هوادار چه جوی راه میاندازن اونوقت ما با میلیون ها هوادار همیشه مظلوم واقع میشیم کی قراره از قدرتمون استفاده کنیم

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:01 بعد از ظهر

  اینا کلا از قبل پیش بینی شده هست هم واسه تضعیف پرسپولیس تو روند آماده سازی تیمش و هم دست و بال پرسپولیس رو ببندد واسه نقل و انتقالات. هیچ باشگاهی به اندازه ی پرسپولیس از این قضیه ضرر نمیکنه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:23 بعد از ظهر

  برای من هیچ چیز مهم ترازپرسپولیس نیست!وای بحالت کی روش وای به حالت آقای فتاحی و وای به حالت آقای تاج اگه اتفاقات ناخوشایندی براپرسپولیس بیفته نیم فصل دوم یعنی ساختمون سازمان لیگ فدراسیون وروسرت خراب میکنیم!کی روش روده باپرتغال وتخم مرغ بدرقه میکنیم به کشورش!آخه مرتیکه های مفت خورکدوم کشوری انقدرباج میده به سرمربی تیم ملیش برید یه کم دکتردادکان مدیریت رویادبگیرید!

 • omid 110omid 110 :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:35 بعد از ظهر

  تجمع طرفدارها جلوی باشگاه برای نشون دادن اعتراضشون به وضعیت پرسپولیس و بی تفاوتی مسئولان مار خوبیه و باید برگزار بشه...ارتش خواهشا بچاپ

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:38 بعد از ظهر

  برنامه مسخره لیگ جوری تنظیم شده که به جای اینکه پرسپولیس که بیشترین ملی پوش رو داره مورد تشویق قرار بگیره بیشتر از بقیه داره آسیب می بینه

 • red championred champion :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 02:39 بعد از ظهر

  چون پرسپولیسی هستیم و زیادیم ، باید حرص بخوریم .
  کلاً هر چی فکر مردم ، اونم تعداد بیشتر مردم ( از چمله ما پرسپولیسی ها )کلافه باشه ، برای بعضی ها بهتره !!!!

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 03:13 بعد از ظهر

  خیلی خنده دار. هییت مدیره از جذب بازیکن لیگ یکی هم عاجزن. این تیم بخدا نیاز به چهار پنج بازیکن داره وگرنه سهمیه رو هم بزور بتونه بگیره. الهلال داره عمر عبدالرحمان رو میگیره اونوقت یه چندتا بازیکن خوب هم که داشتیم از دست دادیم. با این وضعیت تو آسیا هم به هیچ جا نمیرسیم. سروش رفیعی منتظره اونوقت اینا غاز میچرونن. سرمربی سپید رود با زبون بی زبونی میگه این مصلح رو وردارید ببرید اونوقت معلوم سرشون به کجا گرمه. با نفت و پیکان که عمرا مذاکره کرده باشن.

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 03:15 بعد از ظهر

  کی روش -خرمالو -طاهری(با نخریدن لیست برانکو)-تراکتور
  همه دس به دست هم دادن برانکو نتیجه نگیره تا نزدیک ترین رقیب کی روش حذف بشه طاهری کیروش دستشون تو یه کاسه است نمی خوان پرسپولیس قهرمان شه این سیاست

 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  دوشنبه, 13 دی 1395 - 03:27 بعد از ظهر

  اینجور مواقع باشگاه باید به قوانین فیفا عمل کنه و زمانی که واجب نیست بازیکن به تیم ملی نده چون قانون فیفا میگه ۷۲ ساعت قبل از بازی بازیکن رو به تیم ملی بدن، مورد بعدی هم اینه که چرا لژیونر ها فقط زمان خاصی در اختیار تیم ملی هستن ولی باشگاه های داخلی رو مجبور میکنن بازیکنهاشون رو به تیم ملی بدن؟ مگه باشگاه ها هم نباید مقابل تیم های سعودی و عربی بازی کنن و از نام ایران دفاع کنن؟

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب