پیش بینی بت 940
برانکو: حضور بازیکنان ما در تراکتور، بی منطقی است

برانکو: حضور بازیکنان ما در تراکتور، بی منطقی است

سرمربی پرسپولیس گفت: آرسن ونگر بارها گفته بازیکن جدید هشت تا 10 ماه نیاز به زمان دارد تا با تیم هماهنگ شود. برانکو ایوانکوویچ درباره بهترین مربی نیم فصل اظهار... 5 out of 5 based on 17 ratings.

برانکو: حضور بازیکنان ما در تراکتور، بی منطقی است

نويسنده : فرزان ایزدشناس 16 اظهار نظر بازدید [ 9068 ] سه شنبه, 14 دی 1395
:: خبر ویژه
برانکو: حضور بازیکنان ما در تراکتور، بی منطقی است

سرمربی پرسپولیس گفت: آرسن ونگر بارها گفته بازیکن جدید هشت تا 10 ماه نیاز به زمان دارد تا با تیم هماهنگ شود. برانکو ایوانکوویچ درباره بهترین مربی نیم فصل اظهار...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس گفت: آرسن ونگر بارها گفته بازیکن جدید هشت تا 10 ماه نیاز به زمان دارد تا با تیم هماهنگ شود.

برانکو ایوانکوویچ درباره بهترین مربی نیم فصل اظهار داشت: علی دایی با نفت تهران، تیمی که می توانم بگویم تیم گرانی نبوده نتایج خوبی گرفته و جایگاه خوبی کسب کرده. دایی با این تیم به فینال جام حذفی رسیده است؛ ضمن اینکه مجید جلالی با تیم جدید پیکان تیم خوبی تشکیل داده است.

وی در رابطه با تفاوت خود نسبت به یک دهه قبل گفت: سال تجربه کسب کردم؛ فوق لیسانس فوتبال را گرفتم و سوادم را بالاتر بردم؛ درحال حاضر مربی ای در جهان وجود ندارد که تحصیلاتش بالاتر از من باشد؛ در همین حین قهرمان کرواسی و چین شدم و در فینال جام حذفی عربستان حضور یافتم و آنگاه به پرسپولیس آمدم.
سرمربی پرسپولیس درباره حضور خود در پرسپولیس تصریح کرد: سال اول با پرسپولیس فقط با تفاضل گل قهرمانی را از دست دادیم ولی اگر بازی های رودررو را معیار قرار می دادند، آن موقع پرسپولیس قهرمان می شد.

برانکو اذعان داشت: به کار و سوابقم افتخار می کنم؛ به باشگاهی که باید به استحقاقش برسد افتخار می کند؛ ارتش و هوادارانی داریم که رضایت مندی آنها بالاتر از چیزی نیست.

وی در رابطه با میزان تسلط خود به فارسی بیان داشت:  فارسی را بهتر می فهمم تا اینکه حرف بزنم؛ برو، برگرد، چپ، راست و ... را در تمرینات را می توانم بگویم. فوتبال زبان متحدی در همه دنیا دارد و خیلی راحت با بازیکنان به تفاهم می رسم.

برانکو بیان داشت: یک سال پیش هم که آمدم مشکلات زیادی داشتیم و با هفت بازیکن آمادگی قبل از فصل را شروع کردیم، سه هفته طول کشید تا تیم را ببندیم و همزمان نیز تراژدی درگذشت هادی نوروزی کاپیتان تیم پیش آمد ولی قوی تر و قوی تر پیش رفتیم. به دستاوردهای سال گذشته افتخار می کنم و تکرار می کنم پرسپولیس به جز جنگیدن مداوم برای قهرمانی ندارد و این اصل کار ماست.

وی بیان داشت: امسال تیم را تقویت کردیم؛ سه بازیکن عالی  بیرانوند، امیری و سید جلال حسینی درکنار بازیکنانی مثل ربیع خواه، طارمی و رضاییان به تیم آمدند و روز به روز تیم را تکمیل تر کردیم و قدرتمان را نشان دادیم. نتیجه کارمان در جدول دیده می شود؛ بیش از 71 درصد امتیازات را جمع کردیم و البته اینجا متوقف نمی شویم. ما به سختی و شرایط لیگ واقف هستیم و می دانیم همه انتظار قهرمانی در لیگ را دارند.

برانکو درباره حضور در آسیا گفت: در آسیا امیدوارم چیزی که می خواهیم ارائه دهیم و به وظایفمان در قبال هواداران عمل کنیم؛ فشار و مسوولیتی که در گردنمان است همه باید بدانیم نباید از آن فرار کنیم؛ کسی که آمادگی تحمل آن را ندارد نمی تواند بلند مدت در پرسپولیس بماند.

وی درباره ضعف هاجمی تیمش در این فصل گفت: من مربی تهاجمی هستم و پرسینگ بازی می کنیم و باوجود ریسک ها آن را می پذیریم؛ نسبت به سال گذشته در خط دفاع 4 بازیکن جدید داریم؛ بیرانوند، ماهینی و سید جلال را گرفتیم و ربیع خواه که پدیده غافلگیرکننده برایمان بود. حریفان ما شانسی روی دروازه ما ایجاد نمی کنند؛ در هر بازی پنج تا هشت موقعیت گلزنی داریم ولی به ثمر رساندن آن مسئله جدایی است؛ باید بیشتر از آنها استفاده کنیم و دلایل مختلفی وجود دارد؛ مهدی طارمی که آقای سال گذشته بود و دو روز قبل از فصل به جمع ما اضافه شد؛ نمی توانیم از علیپور با 20 سال سن انتظار زیادی داشته باشیم ولی طبیعی است همه این ها روز به روز بهتر می شود و نتیجه نیز در جدول کارمان را نشان می دهد.

وی ادامه داد: باوجود دیدگاه و فلسفه بازی من تمام تیم های جدی همه کارشان را از دفاع شروع و یک خانه را از زیر بنا آغاز می کنند. البته علنی در افکار عمومی درخصوص شخصی صحبت نمی کنم. شاید این صحبت ها را می کنند که از بازیکنی پول گرفتم تا به پرسپولیس بیاوریم اما این را بدانید واقعا رقم قرارداد هیچ بازیکنی را نمی دانم چون کار من نیست؛ کار من تمرین و نتیجه گرفتن است تا تیم را بهتر و بهتر آماده کنم ولی درخصوص خرید یا نگرفتن بازیکن، در فوتبال اشتباه وجود ندارد؛ طبیعی است برخی بازیکنان زود خودشان را با شرایط جدید تطبیق می دهند و برخی خیر.

برانکو درباره بازیکنانی که برای پرسپولیس جذب کرده است اذعان داشت: آرام طبع 10 سال فیکس بازی کرده بود و نسبت به ربیع خواه اولویت داشت ولی ربیع خواه از فرصت استفاده کرد. آرسن ونگر بارها گفته بازیکن جدید هشت تا 10 ماه نیاز به زمان دارد یا بارسلونا 200 میلیون یورو هزینه کرد اما نتیجه ای نگرفت؛ روبن نتوانست در رئال بازی کند اما در بایرن مونیخ موثرترین بازیکن شده است. گولچ از باشگاهی آمد که قهرمانی کشورش بود؛ قبل از آن هم قهرمان آسیا به همراه تیم استرالیایی بود؛ رزومه اوکراینی ها هم نتایج خوبی داشتند؛ حالا مسئله اینکه دو، سه روز قبل از فصل آمدند جداست و طبیعی است رضاییان و طارمی هم رزرو بودند و بستگی به موقعیت فیکس شدند. درمورد تک بازیکن صحبت نمی کنم؛ مثل اینکه الان می خواهیم بگوییم در نیم فصل کدام بازیکن را می خواهیم بگیریم؛ شرایط را توضیح دادم و چهار، پنج بازیکن قبل از شروع فصل به ما اضافه شدند و در همان موقعیت خیلی سخت می توانستند خودشان را با شرایط سخت تطبیق دهند.

برانکو درباره رفتن دو بازیکن پرسپولیس به تراکتورسازی گفت: اگر تراکتور دو بازیکن ما را می خرید منطقی بود اما این مساله کمی بی منطقی است. امید و احمد در این اواخر نیمکت نشین بودند. البته آن ها باید می رفتند سربازی چون اگر نمی رفتند مقداری تخفیف شامل حالشان می شد. من هم از سه ماه پیش تصمیم گرفتم که آن ها بروند.

برانکو در ارتباط با حضور ساسان انصاری و از دست دادن وی بیان داشت: خود من اصرار کردم که ساسان انصاری به پرسپولیس بیاید چون وقتی مقابل آنها بازی می کردیم او را زیر نظر داشتم. اسکوچیچ هم فقط راجع به خوبی او گفت و واقعا دیدم همه آن حرف ها درست بود. ساسان حرفه ای به تمام عیار بود ولی شاید در آن لحظه نمی توانست به ترکیب اصلی برسد.

وی ادامه داد:  نه می خواستم و نه می توانستم در ترکیبم ایجاد کنم چون ما جمع شده بودیم و اگر ساسان از ابتدا با ما بود قطعا شانس بازی پیدا می کرد. در همین زمان هم بود که رامین برگشت و انصاری از من خواهش کرد به دلیل موقعیت خانوادگی خاص و تنها بودن آنها در اهواز به شهرش برگردد که من هم قبول کردم؛ صداقت ساسان و حرفه ای گری ساسان موجب شد اجازه جدایی اش را بدهم؛ می دانستیم در اهواز موفق خواهد شد چون سال قبل 9 گل زده بود؛ وضعیت به این شکل بود و خوشحال هستم او به تیم ملی دعوت شده و در فولاد خوب بازی می کند.

سرمربی پرسپولیس درباره این که ایا رضاییان را جریمه کرد، بیان داشت: من هیچکس را جریمه و مجازات نمی کنم؛ کسی که قراردادش تمام شده و مسوولیتی در قبال باشگاهش ندارد برای ادامه زندگی مختار است. رضاییان و طارمی خواستند به باشگاه ترکیه ای بروند. من بابت این قضایا اصلا کسی را تنبیه نمی کنم.

وی درباره این که چرا طارمی زودتر به ترکیب بازگشت گفت: طارمی سه روز قبل از شروع لیگ به پرسپولیس آمد و دو ماه تمرین و آماده سازی نداشت. او آماده نبود و امروز هنوز مشکلاتی بخاطر تمرین نکردن قبل از فصل دارد؛ رضاییان هم در ترکیه موفق نشد و به پرسپولیس برگشت. من هم  دفاعی که 5 گل خورده را دست نزدم و من مربی هستم و بهتر از همه می دانم چه کسی بازی کند.

وی در ارتباط با رفتن محمد انصاری به چین بیان داشت:  انصاری پسر واقعا صادق و فداکاری بود و تا جلسه قبل از بازی با سیاه جامگان در ترکیب حضور داشت؛ او آمد و گفت کاملا آماده نیست و نمی خواهد طوری کار کند در دقیقه 20 تعویض شود اما من از او خواستم روی نیمکت بنشیند. من خودم اجازه نمی دهم که انصاری از تیم برود مگر این که باشگاه نیاز به این امر داشته باشد.  نمی دانم این امکان برای انصاری است که به چین برود یا خیر؛ من موضعم را گفتم و به عنوان مربی اجازه نمی دهم او برود؛ اگر باشگاه ارزیابی اش به این شکل باشد که منافع پرسپولیس را در نظر می گیرد و منافع خوبی دارد مربوط به خود باشگاه است اما من اگر اجازه دهم برود چطور به هم بازی هایش و تماشاگران نگاه کنم؟ چون من را با انگشت نشان می دهند و می گویند پول گرفتم تا این کار را کنم.

برانکو به شوخی بیان داشت: یکی از بیشترین دلایل سفیدی موی من طارمی است اما این را بدانیم او آقای گل فصل گذشته است و بهترین بازیکن شناخته شد.

 برانکو در رابطه با ارتباط خود با طاهری اذعان داشت:ارتباط عالی با طاهری دارم؛ اگرچه من یک روز قبل از شروع فصل گذشته با او آشنا شدم اما یک ارتباط خوبی بین ما بوجود آمد و واقعا از حمایت هایش از من تشکر می کند چون می دانم چه فشاری در ابتدای فصل روی او بود. یادم نمی رود بیش از 500 تماشاگر ما یک روز بعد از باخت دو بر یک به ذوب آهن در فصل گذشته به تمرین آمدند و حمایت کردند که آن موقع یکی از لحظات خوب و زیبای زندگی ام بود.

وی در ارتباط با رفتن دو بازیکن پرسپولیس به تراکتور بیان داشت: رفتن عالیشاه و نوراللهی به تراکتورسازی کمی غیر منطقی است؛ اگر آنها این بازیکنان را می خریدند داستان فرق می کرد ولی به این شکل درست نیست. ما اهداف بزرگی داریم و در جام باشگاه های آسیا با بهترین تیم عربستان و قطر همگروه هستیم و شاید سخت ترین گروه را داشته باشیم ولی دنبال بهانه و توجیه نیستیم و اهدافمان مشخص است؛ هدف اول ما رفتن به مرحله بعد است.

سرمربی پرسولیس بیان داشت: عالیشاه و نوراللهی در این اواخر نیمکت نشین بودند ولی به سربازی رفتند چون درحال حاضر اگر می رفتند یک سری تخفیف شامل حال شان می شد؛ به همین خاطر سه ماه پیش تصمیم گرفتند تا بروند؛ نوراللهی صادقانه این موضوع را به موقع اطلاع داد و باید به فکر جانشین او باشیم. البته اگر نوراللهی و عالیشاه نیز فیکس بودند به تراکتورسازی می رفتند؛ آنها در تمام بازی ها کم یا زیاد در زمین حضور داشتند. در یک تیم یازده نفر فیکس نیستند و 17-16 نفر را باید بازیکن فیکس حساب کرد.

برانکو در رابطه با اهداف پرسپولیس در نیم فصل دوم گفت: ما برای نتیجه گیری در نیم فصل دوم می رویم و تا وقتی من هستم و هواداران می خواهند تهاجمی بازی می کنیم؛ البته این کار ساده نیست ولی ما از وظایفمان کوتاه نمی آییم.

وی درباره علاقه به جذب سروش رفیعی گفت: راجع به بازیکنی خاص صحبت نمی کنم؛ برای او ارزش قائل هستم ولی نتوانستیم باهم صحبت کنیم من و آقای قلعه نویی رفقای خوبی هستیم اما رقیب نیز خواهیم بود.ما  نمی توانیم اسم بازیکنی بیاوریم چون اصرار باشگاهی است؛ وقتی کار انجام شد اطلاع رسانی خواهیم کرد تا هم از بازیکن و از منافع باشگاه دفاع کنیم؛ بازیکنانی خواهیم گرفت؛ درحال حاضر فقط سه جا برای بازیکن بالای 23 سال داریم.

سرمربی پرسپولیس در رابطه با اختلافات خود با کی روش اذعان داشت: با هیچکس درگیری ندارم و فقط عقیده ام را بیان کردم؛ طبیعی است که از باشگاه، هواداران و تیمم حمایت کنم. من و همه بازیکنانم هرگز هیچ تردیدی به خودمان راه ندادیم تا در خدمت تیم ملی باشیم. بنابر این با هیچکس درگیری نداریم ولی با برخی مسائل با دلیل و مدرک موافق نیستم. اگر هماهنگی بین کادر فنی تیم ملی و باشگاه ها و مربیان وجود ندارد این مشکل ما مربیان نیست و مشکل در تیم ملی است. من چه حرف اشتباهی زدم که گفتم چرا با تیم ملی جنگ زده سوریه مساوی کردیم. شما خودتان می دانید برنامه جدید بازی ها به دست ما رسید؛ آیا می توانم برای مسابقات آینده از الان برنامه ریزی کنم؟از ماه ژوئن به این طرف یعنی طی هفت ماه، بازیکنان صد روز در خدمت تیم ملی بودند. قبل از بازی با سایپا زمان کمی برای تیمم دارم ولی تیم ملی برای هیچ چیز پنج روز به دبی می رود و اگر هم با مراکش بازی می کردیم همینطور بود. این بازی چه تاثیری داشت وقتی یازده ملی پوش در تیم ملی نیستند.

وی افزود: اگر تیم ملی با بازیکنان زیر 22 سال به اردو می رفت قبول می کردم و منطقی بود؛ ما هر چهار، پنج روز یک بازی خواهیم داشت ولی بازیکنان ما بیشتر در هواپیما خواهند بود تا در تمرینات و با این وجود  مصدومیت به حداکثر می رسد. حالااگر بخواهیم با سروش رفیعی صحبت کنیم چطور با او حرف بزنیم؟ باید نماینده به دبی بفرستیم؟

برانکو با ذکر خاطره ای از دوران مربیگری در تیم ملی اذعان داشت:  وقتی من در سال 2006 سرمربی تیم ملی بودم، صباباتری علی دایی، سهراب بختیاری زاده و یحیی گل محمدی را به ما نداد. الان آیا این درست است بازیکنان پانزده روز به اردو می روند نمی شود به آنها زنگ زد؟ پیش از این در برنامه ای که به ما دادند اردوی دبی وجود ندارد. ما دو ماه قبل در باشگاه ایرانیان دبی اردو داشتیم که آنجا به ما گفتند تیم ملی ایران در اینجا اردو خواهد داشت؛ این مساله را چطور می توان توجیه کرد؟؛ بعد از طرف دیگر می گویند از دو سال قبل برنامه ریزی لیگ را انجام دادند.

سرمربی پرسپولیس اذعان داشت: بازیکنان ملی پوش ما با 1.5 تا دو کیلو اضافه وزن از اردوها به تیم باشگاهی برمی گردند. آیا نرمال است هر سه بازی یک ماه لیگ تعطیل شود؟؛ اگر چهار یا پنج بازی می کردیم و بازیکنان یک ماه استراحت داشتند داستان فرق می کرد. کی روش چه واکنشی نشان می داد اگر بازیکنان رئال فقط 7 روز برای آماده سازی دراختیارش بودند؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 02:18 قبل از ظهر

  واقعا باید افتخارکنیم به برانکو این مرد بزرگ...یک جنتلمن واقعی...یک مربی بزرگ و خوش فکر و منطقی...
  کیروشی پور برای اولین بار تو برنامه خودش کیش و مات شد!
  بعد از این برنامه ارادتم به برانکو چند برابر شد...چقدر یک نفر می تونه با شخصیت و با دانش و منطقی باشه؟ مقایسه کنین با مصاحبه منصوریان هفته پیش...تفاوت چقدر زیاد بود؟

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 02:41 قبل از ظهر

  دمش گرم خیلی باحال روی عادل و فتاحی روکم کرد!واقعاجنتلمن برانکو

 • هومن دلانهومن دلان :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 03:23 قبل از ظهر

  درود به همه عشاق سرخدل.
  با حرفای فوق حرفه ایه ((پروفسور کبیر)) تو برنامه 90 و جلوی شخص کیروشی پور!دیگه همه چیز عیان شد!!
  پروفسور با سیاست و هوش بالای خودش عادل رو کاملا کیش و مات کرد!
  و عادل با همه روداریش نمیتونست جواب حرف حساب پروفسور رو بده!!!!و همش میخواست بپیچونه!
  اونجا که عادل گفت با هم دوست باشید!!!خخخخخ دیگه اووووووج خفت و خواریه باند کیروش بود!چون عملا هیچچچچچچچ جواب قانع کننده ای واسه حرفای منطقیه برانکوی عزیز نداشت!
  مطمانا مطمانا این اردو!مضحکترین و مسخره ترین کار ممکن واسه لجبازی کیروش علیه پرسپولیس بود و پروفسور خیلی عالی و با شهامت جلوش ایستاد که فکر نکنن ما هم مث خودشون فلانیم!
  اون از باند تبریز!اون از وضع درست شده واسه دکتر طاهری!اون از بی تعصبیه بازیکنایی که واسه بزرگ شدنشون پرسپولیس تا مرز سقوط رفت!!و هزار و یک دردسر و سنگ اندازی و بی شرفی دیگه...
  ولی ما پا پس نمیکشیم!!!
  چرا؟
  دلیلیش اول وجود خدا و دوم پروفسور کبیر و سوم ما هواداراییم که دیگه مث سابق چشم و گوشمون بسته نیست!
  امسال سنگ هم از آسمون بباره ما قهرمان میشیم!
  قهرمانی که حقمونه!
  در شرایط برابر و فوتبالی چندین بار میتونستیم قهرمان بشیم تو این سالها ولی هر دفعه یه چیزی مانعش شده!
  اما امسال دیگه به قول معروف پوستمون کلفت شده!
  و دست آقایون واسمون روعه!و خوب میدونیم چکارشون کنیم!
  هوادارای گل و با شعورمون دیگه گوشی دستشون اومده که فقط ما دلسوز این تیم هستیم ولاغیر!
  وحدت و حمایت ما میتونه ایرانو منفجر کنه!فوتبال که دیگه چیزی نیست!
  خوده پروفسور میدونه و باز هم بهش میگیم تا روز آخر پشتش هستیم و هیییییییییییییییییییییییچ احدالناسی نمیتونه اتحاد ما رو در هم بشکنه!
  واسه هوادارایی که نگران نقل و انتقالاتن برانکو امشب حرف قشنگی زد که گفت بدون شک 4 الی 5 بازیکن بهمون اضافه میشن و واقعا جای نگرانی نیست!و خواهشا هوادارای جوون تر شان پرسپولیس رو جلو 4 تا بازیکن معمولی پایین نیارن!
  ما پرسپولیسیم!
  ما پروفسور رو داریم!
  ما یه ارتش 40 میلیونی داریم و ترس تو قاموس ما یه چیز بی معنیه!
  من قول میدم این کثافطکاریای آقایون!انگیزه ی کل باشگاهو 10000 برابر میکنه واسه رسیدن به هدفمون!
  مرررررررررررررررررگ بر کیروش موزی و اونایی که چشم دیدن موفقیتهای ما رو ندارن!
  و درود بر برانکوی کبیر که تو برنامه ی دیشب حرف دل 40 میلیون هوادار رو زد -

 • omid ashoriomid ashori :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:25 قبل از ظهر

  IN BRANKO WE TRUST

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 06:44 قبل از ظهر

  سلام به دوستداران پرسپولیس.
  افتخاره میکنم سرمربی تیمم فقط رضایت هوادار براش ارزش داره
  اقای برانکو شما رهبر تیمم هستی منم به شما افتخار میکنم

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 09:00 قبل از ظهر

  چرا خبری از بازیکن جدید نیست.

 • mohammad 6666mohammad 6666 :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 09:04 قبل از ظهر

  عشق است پرفسور

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 09:19 قبل از ظهر

  برانکو تو مصاحبه اش از نوراللهی به خاطر اینکه مسئله سربازی اش رو درمیان گذاشت تشکر کرد ولی از امید عالیشاه چیزی نگفت . خدایش امید باید اخر فصل میرفت چون اگه میخاست بره ساسان میموند . به خاطر همین دست تیم رو خالی گذاشت

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 09:30 قبل از ظهر

  کیروش و کیروشی پور رو شست و پهن کرد
  حالا اگه کمیته استفراقی جرات داره پروفسورمون رو محروم کنه

 • Mahdi MBMahdi MB :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 09:59 قبل از ظهر

  برانکو حمایتت میکنیم آخرش ناعادلو مجبور کرد بگه درباره اردوی دبی حق بابرانکو هست تاآخرش از برانکو حمایت میکنیم نباید بذاریم کمیته مافیایی بی انضباطی محرومش کنه باید باقدرت ازش حمایت کنیم

 • M6644 44M6644 44 :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 10:00 قبل از ظهر

  ایول به برانکو که دیشب حرف حقو زد و کیروشی پورد ساکت کرد

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 10:15 قبل از ظهر

  فکر کنم همه منتظر بودیم فردوسی پور درمورد اردو.دبی سوال کنه .
  ولی خوب کیروش رو شست .
  دقیقا نمیدونم هدف فردوسی پور از دعوت برانکو چی بود ولی تا الان که خوب بود چون برانکو توی برنامه زنده تمام حرفش را زد و همه موضوع را متوجه شدند.
  چیز جالب سکوت کیروش هست که میخواد طوری رفتار کنه که من سکوت کردم و برانکو جو را متشنج و علیه تیم ملی کرد اما ماشه این جو را خود کیروش کشیده و تا آخر باید گوشه ی رینگ بمونه .
  دوستان به هوش باشید که چند صباح دیگه کیروش و باند رسانه ایش علیه برانکو کار کردند و از سکوت کیروش در مقابل برانکو گفتند و پیاز داغ داستان را زیاد کردند به خاطر داشته باشید همه این اتفاقات را که کیروش اردویی را برگزار کرد در مقطعی که تیم ها برای نیم فصل سخت آماده میشدن و به اسم بازی با مراکشی که از همون دوماه پیش تاریخ بازی از روی سایت فیفا پاک.شده بود اما رسانه ها با سرگرم کردن هواداران جلوی رسآنه ای شدن این موضوع را گرفتند .
  بله بازی دوماه پیش لغو شد نه دو روز پیش و این اردو فقط برای اختلال در کار برانکو هست و هیچ هدف دیگه ای ندارد .
  به نظر شما فرزاد حاتمی 30ساله کسی هست که در جامجهانی بازی خواهد کرد که به اردو دعوت شده یا زهیوی یا غفوری جواب نه هست .
  فقط فقط حمایت از برانکو ,طاهری و بازیکنان.

 • امیرحسین مشهدیامیرحسین مشهدی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 10:44 قبل از ظهر

  چقدر قشنگ و منطقی حرف زد برانکو توی 90. جایی که فردوسی پور گفت چین بازی دوستانه داره و برانکو گفت لیگشون 2 ماه و نیم دیگه شروع میشه عالی بود. فردوسی پور میگه خارجیا وقتی از تیم ملی رفتن گل زدن واسه تیماشون. دیگه نگفت که اونا از اول توی اردوی تیم ملی نبودن و دیر اضافه شدن

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 11:17 قبل از ظهر

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 05:32 بعد از ظهر

  دشمنای پرسپولیس بدجور دست بکار شدن فتاحی بهشون اضافه شده واقعا اگه بخوان برانکو رو محروم کنن تو کمیته انظباطی با این کار گور خودشون ومیکنن چون هوادارا جلو فدراسیون جمع میشن وازبرانکو حمایت میکنن

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب